Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota podla oficialnych pravidiel nemozeme, ale ja si obcas dam. Hlavne ked mam MS a mam potrebu zrat :-D
Odpovedať
@merulka už jedávam všetko :-) no ale ked chcem ešte to nejaké kilečko dať dole musím sa znova naštartovať na dukanský režím :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, vy ste sa zblaznili, clovek ide na chvilku do prace a vy neviete co od dobroty :-D tooolko popisat....ale tusim si idem spravit kasu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 ja som ju mala rano dobraaaaaa,tiez som od vecera nevedela vydrzat take chutky som mala.
Odpovedať
Profilova fotka
Teda kocky oznamujem vam,ze som prave presla do 3 fazy a to celozrnym krajcom chleba a hrstou jahod.Nakolko tie jahody okopavam kazdy den a este asi tyzden budem tak som si musela kupit a okostovat.Tak nova faza zahajena,musim bojovat a uvidim ci sa mi tie potvory/kg/co su schuovane za rohom nevratia,dam okolo seba ostnaty drat a osobnych strazcov z kazdej strany,nech si nemyslia,ze raz ked som sa s nimi rozlucila tak len tak sa vratia.Drzte palce aj ja vam drzim
Odpovedať
@atota super. Len tak pekne ďalej a zachvíľu ma pekne všetky dobehnete a budeme sa rozčulovať spolu :-D :-D :-D Čo sa týka orechov, ževraj vlašské a mandle sú najmenej mastné. Ja si dávam každý deň na desiatu hrsť. Už to ani do jedálnička nepísavam. Treba niečo pre naše vlasy, nechty a pokožku. No nie ?
Odpovedať
Dnešné menu: R - chlieb, džem - minuli sa mi cereálie, som z toho dosť nervózna, lebo som si zvykla na raňajky cereálie. Zajtra plánujem nákupy, takže ... D - pomaranč, grep, orechy, 3PL otrúb O - varím kotol gulášu(daniel-diviak-bravčo) OL - hurá konečne idem plávať, tam si dám nejaký zeleninový šalát(cézar) V - guláš
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 samozrejme,ze treba oriesky,ja som zatial nejedla ale mandle mam velmi rada najme v takych modrych sackoch zn.bahlzen ake su chutne a velkeeeee
Odpovedať
@atota ja mám momentálne od Provita. Ešte je tam aj napísaná veľkosť 27 - 30. To by som si normálne ani nebola všimla.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes neviem kde mi hlava stoji ]-( R: jahody, jogurt D: jogurtove mlieko O: pizza Ol: latte, puding V: ??? tie vecere sa strasne tazko planuju :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@11xena11 tie som raz mala a zdaju sa mi troska nahorkle tak neviem ved ked ti chutia tak fajn,moje boli mozno stare alebo co ale tie v modrom sacku nemajuu chybu juuuuj ako by som si dala vidis?no radsej este ten mesiac dva vydrzim a potom sem tam
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja na xeceru vecsinou co mam po ruke ale hlavne kdyby neco,mam napacovane kuracie prsicka a to si ugrilujem
Odpovedať
@atota možno preto sa ti zdajú nahorklé, lebo sú v šupke. Aj ja by som mala radšej ošúpané. Som zistila. Tie večere sú večné patálie. Malo by to byť už niečo ľahšie, žiadne sacharidy, žiadne ovocie, zelenina, škroby. Keby sme ozaj mali mať "zdraviu prospešnú" večeru, to by bola asi ozaj len nejaká samotná ryba, alebo ako ty hovoríš kuracinka. Ale asi len tak s ničím. Nie ? Dajte baby nejaký návrh na večere.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no tie moje mandle su bez supky,a tie vecere ja fakt len kuracinku,udenaca,alebo tuniaka v kozerve alebo pribinacika dd,ale hlavne musim mat tiramisu lebo bez nej uz vevydrzim to je ako moja droga a robim ju kazdy druhy den ved aj moji ju papkaju.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota vidiiiis tuniak davno nebol, dikes za tip :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka no tak vyskusaj opat, do leta to das dole, ak letu nesibne a nedojde o par dni. Tu uz to tak vyzera
Odpovedať
@atota vidíš ? Zajtra idem na také väčšie nákupy. Skúsim na tie večere tiramisu. Originál. Žiadne falošné celozrnné piškóty. A keď ma omrzí sladké, prehodím sa na ryby. Jedine kyslé zjem bez chleba. K údenáču, tuniakovi potrebujem niečo zakusovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 to fakt kysle zjes bez chleba, ja praveze tie musim zajedat a tuniak v pohode s varenym vajickom.
Odpovedať
@merulka no tak to dufam že ja budem rýchlejšia ]-( len teraz neviem či mám znova asi začať od začiatku že? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka dva max tri dni prvej fazy by som dala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja jem vsetko bez chleba a ani ked som nedrzala dietu jedla som bez chleba aj slaninu,klobasky no proste vsetko aj 3 mesiace ale ked ma chytil rapel a mala som teply chlieb tak zase opacne zjedla som s maslom len tak aj 4 krajce a tak na striedacku.
Odpovedať
Profilova fotka
No dievcata tak co som sa dozvedela?velmi zle som si naplanovala vstup do 3f,nakolko je pribudajuci mesiac a vsetko sa na nas bude lepit az do 25 aprila,od 25 aprila bude ubudajuci mesiac a kg len tak budu same od seba od nas utekat kade lahsie.Tak co mam robit?Dneska som si dala jahody,celozrny chlieb samozrejme okr.ineho.co poradite?mam pokracovat v 2f do 25.4.alebo cooooooo?
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky prosim kde steee? Nemate prosim niektora podrobny recept na dd kreemes?
Odpovedať
@atota Vcera jsem byla na testech krvi kvuli stitne zlaze,a pak malej na rodicaku.Nebyl cas na nic,ani na vas kuknut tady tak jsem me od rana BI den,tak mam splneno do konce tydne.
Odpovedať
Profilova fotka
No fajn uz som myslela,ze na nas kasles
Odpovedať
@atota S tím měsícem se nelam hlavu,já mám váhu dnes 63,3 takže -300gr od včera.Je fajn,že to sleduješ,budeš to mít za úkol a jsi naše měsíční víla.Jinak mám recept na Sněhový krémeš,no nikdy jsem ho nezkoušela,nevím,či je to to,co chceš:3 bílky,200 mléka,1 čokolád.puding dr.Oetker,250 gr tvarohu nízkotuč.,20gr kukuřič.škrobu,sladidlo,rumové aroma Bílky vyšleháme na sníh,postupně přidáme sladidlo a škrob.Sníh šleháme ještě dalších 7min.nad párou.Ze sněhu pomocí cukrářského sáčku stříkáme čtverce na plech s pečícím papírem.Pečeme při malé teplotě kolem 90 C asi 40-45min. Náplň: z mléka pudingu a sladidla uvaříme co nejhustší puding.Necháme vychladit trošku,a důkladně do něho vmícháme tvaroh a pár kapek rumového aroma.Náplň dáme do cukrářského sáčku,stříkáme na 1/2 připravených čtverců a přikrýváme druhou půlkou.Vrch můžeme potřít nutelou dukan.Nezkoušela jsem tento recept. :-) :-)
Odpovedať
@merulka to bude stačiť? ked som začínala držala som ju desať dní :-)
Odpovedať
Jinak kočky včera v jiném městě jsem koupila ve zdravé výživě 100% přirodní sladidlo bez kalorií,název je xilovit zero-ERYTHRITOL ,Glykemický index 0,vyráběno přírodní cestou fermentací, sáček 0,5kg sice za 220kč,ale v čaji to chutná jako cukr.Je to bomba,budu s tím i péct.Konečně něco,co neškodí a při přeslazení mi nesmrdí umělinou.Je to maďarský výrobek,k nám se to dováží,jen to přelepí českou nálepkou s popisem.Holky to používají při živ.stylu Norbiho update,je to podobné našemu,ale ne taková drasťárna,já se tím udržuju a funguje to.Dál mám bezlepkové piškoty z kukuřič.mouky,ovesné jablečné sušenky s rýžovým sirupem,jahelné piškoty z kukuřič.škrobu a lupinové mouky s palmovým tukem,výborný čaj Detoxikace a antioxidanty složení:Pu-erh,zelený čaj,kopřiva a noni na přední straně je ing.petr havlíček co je odborník na zdravou výživu Víte,co jíte u nás pořad.A ještě jsem si vzala i 1kg balení xylovitu sladidla,ale ten má pár kalorí.No utracené peníze původně na plavky 700kč celkem.Ale jsem spokojená..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?