Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja kasicku :D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 nemali ste s tym zacat :-p Take veci tu vypisovat pocas MS a trapit chudnucu zenu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka hups!! už si pletim diagózy. Myslela som anorektička :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no dobre, dam si len skoricove mlieko :-| :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no asi musim viac studovat... nesmu sa sacharidy vecer ??? ja tu kasu s pudingom papam len vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka cosi, mozes aj vecer, ked nezjes otruby cez den :-) Ale mne pomohlo rozhybat vahu, ked som zacala jest otruby rano miesto vecrea
Odpovedať
@misipajka veď aj ja. To býva moj olovrant. Len som rýpla do votrelcov spred dvoch stránok. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tak si to vazne idem urobit ... urobim aj vam ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 jou ti co pindaju na tuto dietu ??? nikto im ju neprikazuje drzat .... a aj kebyze sa nejako dodrbeme je to nas problem nie ich . Okrem toho kazda as berie vitaminy a pije mnozstvo vody
Odpovedať
@misipajka ja už som zhltla o 18hod s čokopudingom. Stále ma ide z toho rozkysnúť. Asi to teda bola večera. Ešte musím vypiť pol litra aby som splnila dávku 2L.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a kolko vody pijes denne ? no je to dost syte tak sa ani necudujem
Odpovedať
@misipajka nepresvedčili ma, takže už som na ne zabudla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@misipajka ráno si vždy nachystám 1,5L fľašu(v robote fasujeme iontové nápoje 0%tuku, 0%cukru -na každý deň jeden sáčok, rôzne príchute.Volá sa to JUWIK.- to je akože pitný režim od zamestnávateľa +ale dva pol litrové čaje, + 2 -3 kávy Toto je klasika každý deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja som natom cca podobne s kavou uplne a min. 3 litre cistej vody do seba hodim denne
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no ale mne sa paci nas novy nazov anorekticky :-D :-D 8-) po dlhej dobe.....
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja to jem bez pudinkgu ale prosim ta ten puding tam len tak nasypes alebo rozrobis?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka uvar aj mne prosim lebo ja si lezkam diky
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka ja si prosim lebo oddychujem,zase som kopala jahody diiiiky
Odpovedať
Profilova fotka
@atota no kludne pozera m ze si z okolia kosic ja som v ke tak pribehni nieje problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka no ty mas uvedeny Vranov a tam som bola minuly tyzden,no ked byvas v KE je to fajn tam som stale,no teraz som taka unavena,ze najlepsie by bolo keby si mi to poslala cez tablet diky
Odpovedať
@11xena11 To je tím cukrem,mozek nám slábne a funguje už jen na blbosti.U mě teda určitě. :-D :-D
Odpovedať
@merulka Ale ti dávají zabrat co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ja som z vranova ale cez tyzden som v ke lebo tu studujem ... kebyze to slo hned ti ju poslem ale bola dobra :)
Odpovedať
@11xena11 Vetřelce nebrat.
Odpovedať
@11xena11 Ten tvůj zaměstnavatel študoval taky pitný režim u DD? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni veruze davaju, tak by som teraz mlsala, ze az. Musela som si dat hrst mandli, aby som sa ukludnila :-D A idem asi do postele s knihou, pri telke, ked manzel chrume kazdu chvilu nieco, je to rizikove ]-(
Odpovedať
Anorektičky další info pro nás,v období MS se nám zvedá bazální metabolismus,proto se má zvýšit příjem kcal o +300,proto máme všelijaké chutě a nejlíp je,když přidáme ovoce i v sušené formě apod. Objednám nám kamion a podělíme se,ne?? :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka Já mám mandle v jogurtě a kokosové plátky každý den,neboj z toho nepřibereš,mě teda váha stojí a semínka už ani nepočítám.Oleje jsou pro nás jako palivo,tuky nám neškodí,ale cukr si musíme hlídat.
Odpovedať
Je dobré si udělat aj želé-marmeládu z bolera.Příchut si vyberte jakou chcete,já frčím na malinách a pomeranči nejvíc.100ml vody+bolero+želatinu dr.Oetker od oka,připravit dle návodu a vlít do malé skleničky např.od marmelády nebo dát do malých formiček na led.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka a mandle mozemeeeee?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?