Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@misipajka v DM drogerii,ve zdrave vyzive nebo v lekarne.Jak si to namichas,zhoustne to jako gel tak hned vypij,kdysi jsem na to zapomela a dlabala jsem to lzickou a bylo to nedobre..ja to davam nejradsi do coly zero nebo caje.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni skusim to dam vediet ci pomohlo :)
Odpovedať
@11Xena11 Za 14dni chystej sampus,jahody,chlebicky jdu za tebou do 4.f.Jeste nejake dresy jak pro roztleskavacky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka tak potom pohoda, normalne pokracuj, vela pi a ono sa to pohne. Psylium sa da zohnat v lekarni a videla som to aj v normalnych potravinach, spolu pri dia vyrobkoch a sojovych a ryzovych napojoch.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni a smiem sa ta spytat... aky je rozdiel medzi touto vlakninou a klasickou vlakninou v tabletkach ???
Odpovedať
@misipajka V tabletkach jsem nemela,ale oboje je vlaknina,tak tipuju ze v objemu nabobtnani teda zvetseni objemu.Nemyslim si,ze je to az takovy rozdil.Tabletky jsou asi pohodlnejsi na uzivani.Poradne je zapit musis taky..to je princip.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no a pocuj my pri tej dukanovej mozme jest aj dia vyrobky ... myslim tie keksiky a take veci ...
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka nemozeme kvoli muke.
Odpovedať
@misipajka DIA vyrobky az v te 3.f.ale nektere taky obsahuji cukr,ale kdyz musis je to nejmensi zlo jako treba normalni oplatky.tak to ber.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka aha takze ziadnu muku...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak to je jasne ze je to lepsie nez nejake bebe keksy alebo milka :)
Odpovedať
@misipajka ja jem dia . Ale len čo je s nízkym obsahom tukov. Cukry sú samozrejme žiadne. Ja si kupujem piškóty, džemy, niekedy horkú čokoládu. Bacha na tuky. Keksy som pozerala, a je tam tých tukov dosť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@11xena11 ja som sa uz tiez naockovala nato pozeranie tukov :) a najviac ma zarazilo ze som si kupovala jogurt obe od rovnakeho vyrobcu a ochuteny mal menej tukov nez biely..
Odpovedať
@misipajka pozerám aj také veci čo sú pre celiatikov(to by malo byť zasa bez múky)
Odpovedať
Leda by sis nasla z chalvy-to je neco jako mlety sezam.nebo vyrobek z mletych mandli-ale tezko se to shani i ve zdrave.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja si tolko pockam do tretej fazy ... uz len pat kil a som tam :)
Odpovedať
@11xena11 Kdyz to obsahuje kokosovy tuk,je to prospesne aj cukr existuje volne prodejny,ale uz je kaloricky.Musime porad cist.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no s tymi piskotkami si ma teraz inak navnadila som ich uz nejedla ani nepamatam :(
Odpovedať
@pantaloni do dvoch týždňov sa naučím nejakú zostavu a pri tom litry šampánskeho ti ju cez kameru predvediem. :-D :-D Len neviem či môžem takto riskovať tvoje zdravie. Mrzelo by ma keby si sa pri tom zadrhla od smiechu !!! :-( :-( :-(
Odpovedať
@misipajka Dockas se jak my.
Odpovedať
@misipajka tie celiatické sú fajn. Už som mala aj celozrnné. Sú tvrdšie. Ale keď ich neješ pol roka, tak sú tie najlepšie na svete. ;-)
Odpovedať
@11xena11 Pozde,uz ted se smeju jak pubertacka..jsi bozi..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak to si presne vystihla :D... ja som si teraz strasne oblubila otrubnu kasu .. kazdy de n ju papam . Vlastne m i tak chuti ze by som j u jedna kazdy den od rana do vecera
Odpovedať
@misipajka ja som na nej fičala asi 2mesiace deň čo deň. Potom ani čuchnúť. Ešte do minulého týždňa som len tak zapíjala vodou. Tento týždeň zasa kaša , ale už +1PL pudingu(striedam príchute). Predtým to bolo vždy bez pudingu. Ale zasa som prisypávala celozrnnú krupicu(asi 1PL) , nech je toho viac na veľký tanier, a fest husté, aby zasýtila. :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a preco si vtedy nedavala ten puding ?
Odpovedať
@misipajka chutilo mi to tak. Malo to chuť ako normálna krupičná kaša.Posypala som škoricou a mňam. Keď je tam ten puding už mi tam škorica nepasuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 neskusala som to bez pudingu budem musiet
Odpovedať
Profilova fotka
normalne ste mi take chute narobili, ze si idem puding uvarit :-D
Odpovedať
@pantaloni už sa ti stalo, že ťa vlasné deti zahriaknu: ale mami. =-) Niekedy mi nie je celkom jasné, že kto je vlastne v puberte. :-D
Odpovedať
@merulka si zabudla ty bulimka, že sacharidy už večer e e !? =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?