Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no aby som pravdu povedala ja mam zehlenia strrrrrasne vela ale na to ani nemyslim to uz by som naozaj odpadla ale hlavne ze uz mam tyramisu a v zahrade co to porobene aj navarene ale aeste pre seba musim tak isto upiect chlebicek a ako to vidim,zaspim pri prvom filme a zobudim sa az pri tretom
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka je skoro 5 hod.a ja mam asi len polovicku porobene booooze jedna sobota mi nestaci a nedelu mam na oddych,sice len pol nedele lebo doobeda vyvaram ale aspon trosku vypustim paru.
Odpovedať
@pantaloni Ahoj,..ta ja som tu sem tam aj napísala ale akosi sa mi nik neozval tak neviem či už na mna zabudli :-( tak ja už nedržím ale otruby jedávam denne a aj nizkotučné veci ale inak papám normálne a váhu si držím no sem tam ak mám ťažšie obdobie tak to jedno kilečko ide dole :-)
Odpovedať
@atota @pantaloni Keď som sa naobedovala(morčací vývar) idem si akože sadnúť na ten môj úžasný gauč a ako vás tak čítam, normálne mi to dvihlo môj zadok a ťahala som do záhrady. Spôsobili ste to, že mám odzimovanú záhradu a som neuveriteľne spokojná a narobená. Takže vidíte ako neuveritaľne mi idete príkladom. ;-) ;-) ;-) :-( :-( :-( :-( a teraz niečo horšie :-( :-( :-( :-( Ráno si idem macherka na váhu, že kilo musí byť po dvoch dňoch dole, a viete čo ?!?!?!? 63,5kg. Skoro ma tam mrdlo(pardon).Ešte o pol kila viac. Ukľudnila som sa tým, že mám o týždeň menzes. To čo je toto ?!?!?!? =-) =-) =-) Ja dúfam, že keď začne teraz vonku viac práce a budem mať viac pohybu, že nič ďalšie mi tam nepribudne. Alebo, žeby som málo jedla ? A telo si robí zásoby ? Som z toho jeleň =-) =-)
Odpovedať
@hamajka my sme na teba nezabudli. Len ty si nečobka zmizla. :-S :-S :-S
Odpovedať
@hamajka Tak obcas sem napis,ze co a jak s tebou aj kdyz uz nedrzis,ale udrzujes vahu jako my nektere..fajn ze ses ozvala..drz se.:-)
Odpovedať
ahojte dievcata!Ja dukanova dietu uz držim od 13.03.2013 a uz dneska mam jeden mesiac 13.04.2013 ..meriala som: hmotnost: 96, a odvod pasa: 114....a uz jeden mesiac schudla som 6 kil, a op. 107cm. -Budem držať diétu nadalej ,lebo chcem vyzerat dobre...a este moje ciel este 25 kg chcem este schudnut..tak Prajem vám veľa šťastia a vytrvalosti..ahojte..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota jemine mojo, dufam, ze uz nohy vylozene a oddychujes :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes uplne veget den, ani slamku som neprelozila :-D Ako vas tu citam, ze zahrada, varenie....az mam vycitky svedomia. A dnesna vecera (manzel zehlil prehresky) no mnam, hovadzi steak, salotkova omacka a zelena fazulka. Splhol si u mna :-)
Odpovedať
@11xena11 Tak s timto mam taky zkusenost,mela jsem 1den BI,druhy den -1,2kg rikam si dam dalsi 2dny jako bonus at nepribiram,a vis co?druhy den +300gr po BI,treti den uz +300gr/celkem +600gr/navic,takze takto to uz fakt nefunguje.Takze jak kdosi psal,jak delal dukanku po 2.krat,ze kila v 1.f. Letely nahoru verim tomu.Ted budu doufat ze nemam dodrbany metabolismus do budoucna..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 urcite si malo jedla,alebo nevicikala dost,nestresuj aj mas pred m tak to tak byva.mne tiez vaha stoji uz 2 tyzdne ale dufam,ze ta zahrada 20ar to uroby len boooooze nech je aj teplo,lebo vtedy sa da vonku daco robit aj ked pridem z roboty.a neboj sa kileciek raz s nimi zatocime potvory jedne mrchave-tak hlavu hore a kila dole....
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ooooze,ked som si zasadla o 19h tak prisla navsteva a boli do 23,00 kukala som jak mys z muky a oci mi uz neskor klipkali jak ruzenke a teraz neviem zaspat,tak si tu citam a vypisujem a rozmyslam,ci nezacat varit a ci co....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 ja som nezmyzla chodím tu dosť pravidelne a ked tu aj niečo napíšem tak mi nik neodpíše :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky dnes po vcerajsom chaotickom dni vaha 61,6,hura po 2 tyzdnoch,konecne dole 500g,niekedy si pripadam ked sa tesim z kazdeho deka ako ked sme vazili nase deti a my sme sa tesili,ze priberaju a teraz mi naopak hurrrraaaa
Odpovedať
No ja som trosku zdrvená tešila som sa že mam dolu 2kg a teraz ich mam naspat a vobec tomu nechapem a to dnes mam 7 den diety,neviem kde robim chybu. Ozaj chcela som sa opytat mozu sa jest aj psenicne otruby alebo len ovsene.
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 aj psenicne, ale nie miesto ovsenych...tusim sa moze len 1PL denne a to napriklad ak je v recepte vela otrub, tak sa nejake nahradzaju psenicnymi
Odpovedať
@hamajka To je dobre ze nakuknes a ctes,sak kdybys neco potrebovala poradit nebo ti nastaly nejake necekane problemy,nestyd se a ptej se.Kdo vi,urcite pomuze a nenecha te to v tom samu..musime si pomahat a radit..
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ach jaj, no dufam, ze si uz nevarila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prislo leto ku nam, v tieni 24 stupnov, a super poldnova tura s manzelom a kamosmi, len cely cas som nadavala, ze som si nevzala kratasy :-D A dnes som si dopriala super dezert, jahody s cokoladovym fondue. Samozrejme cokolada bola dukan a co je najlepsie, tak drahy absolutne nezistil, ze to nieje normalna cokolada. V mlieku asi 1,5 dcl som uvarila na justejsiu hmotu kakao a susene mlieko so steviou (vsetko od oka) a rozpustila do toho dve kocky 70% horkej cokolady. No bolo to take dobreeeeeeee, ani stevia nenechala pachut :-p A obed bol tiez super, pecena cuketa, len nakrajana na kolieska, osolena, ocesnakovana a trosku pojvapkana olejom. Dnes som sa rozhodla dat menej bielkovin, lebo ma zacali boliet nejak klby, tak sa obavam ci nahodou niesom "prekyslena" a aspon tyzden nebudem jest ziadne maso. (ak vydrzim) :-S
Odpovedať
@cukrik580 No pekne aj ja cely tyzden jem tie psenicne miesto ovsenych.
Odpovedať
@merulka Ani já to s bílkovinama nepřeháním,je sice fakt,že váha pomalu stoupá,ale po tom,co mám načtené ty negativa se krotím,dost maso nahrazuju,jedla jsem ho dost ty 4měsíce.Já jsem byla překyselená,z ranní moči jsem to poznala podle papírku,je tam taková stupnice,ponoříš na 1sec.a přirovnáš,bylo to pod hranicí 7.Takže ráno a večer voda s citronem u mě. :-(
Odpovedať
@vladinka808 Nevadí,dokoupíš ovesné a jdeš dál.Kočky na FB,které mají už po čase alergickou reakci na otruby tím,že se osypaly na pokožce,nahradily ovesné otruby pšeničnýma nebo špaldovýma otrubama.Ale už jsou na dietě dost dlouho,proto ta reakce,psaly co s tím a už bylo že:1 ovoce dopoledne,přidat lněná semínka denně 1PL,kvalitní tuk nebo olej taky 1PL,každý den droždí čerstvé nebo i lahůdkové 1PL,každý den dopoledne povolená zelenina,odpoledne už jen bílkoviny.A pak že dukanka neškodí,myslela jsem si to po čase,ale asi jak kdo má reakci.Já jím kokos strouhaný a semínka taky moc,šupnu do pusy a vlasy netrpí.Ale to je informace pro toho,kdo má problém s tímto a neví co má dělat,třeba to tady někomu pomůže.. :-)
Odpovedať
@pantaloni dakujem,...som rada že tu ešte k Vám patrím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka jasne ze patris :-) Davas si raz do tyzdna aj cisto bilekoviny, ci len otrubam si verna ?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no doobeda som zase vyvarala a kazdemu vzlast ale od jednej uz pohoda lehaaaaro a od zajtra zas praca a chaos ale dufam,ze bude aspon teplo lebo dnes uz zase bola zima
Odpovedať
@hamajka Napis jak sama budes chtit,aj kdybys uz nedrzela DD,to je na kazde z nas jak se rozhodne a udela si.Ja dnes dopoledne opet v kuchyni,peceni pro rodinu,pak jarni uklid veci,dokud svitilo slunko.Pojedla jsem gumove medvidky asi pul sacku,ovocny salat polity smetanovym jahodovym jogurtem a dcera chtela pruhovane pohary-jablecna dren,malinova marmelada,vanilkovy puding a to stale dokola,nahoru zakysana smetana a strouhana 70%cokolada,Musela jsem si dat,sak nevyhodime tech 6poharu.Zitra rana me ceka na vaze hruza,dam si asi jen BZ den,nebo naplast pres pusu az do vecera.:-x
Odpovedať
@atota No vidis jak se mas,ty vaha dole a ja nahoru.ale nestve me to.
Odpovedať
Dnesni plan:jen BZ den,povesit 2 velke pracky,vyvencit psiky a pak na zahrade motyka do ruky a okopat zahonky a shodit ty vcerejsi kg navic..Ja kazdou nedelu mam nejvyssi vahu,do stredy nejnizsi.
Odpovedať
Poradte mi prosím,po týždni dukanky som neschudla ani dkg mam zostat este v prvej fáze alebo mam ist do druhej. Neviem co robim zle snazim sa ju poctivo dodržiavat.. Každa z Vas v prvej aspon tie 2 kg a ja nic,normalne mam debku.
Odpovedať
Profilova fotka
@vladinka808 aj moja kolegyna drzala, drzala poctivo a nic...vobec nic neschudla...skusala aj minuly rok a aj tento a nic...mozno dietka nie je pre teba stavana :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?