Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Baby tesim se,vaha 62,2kg nevim kde sem to 1,4kg od vcera nechala,ale uplne jsem vytesena.to jsem jeste vcera ve 20.30h snedla 250gr tvarohu vymichaneho s activii sladidlem a kakaem bez cukru a na to 2 platky ementalu syra 20%,nebo se mi delalo spatne a bolela hlava pri MS,ale uz mi pomalu konci,tak jsem zadrzovala vodu.Takze uz mam min jak ve 3.f.,a vidite jim tolerovane potraviny jako je skrob,kakao.Ja se ridim svym telem jak je mu divne,jim povolene veci a nakopnu se,jeste ze to zabira.
Odpovedať
@11xena11 presne tak... uplne uzasny pocit, ked sa zacinam rada fotit :D
Odpovedať
@pantaloni tak to dopadlo super !!! po tyzdni prejedania (bez sacharidov samozrejme :D) mam 52,8 :D a to mam pred svojimi dnami ... JUPIIII :D Dukanovka vazne funguje ...
Odpovedať
Profilova fotka
takze baby, mam dovolenku do konca tyzdna, takze tu zlu chorobu snad zo seba dostanem...ale musim upratovaaaat...po velkej noci som sa k tomu este nedostala :D mali sme par noclaznikov, tak je to tu ako po vybuchu...a zajtra pride kamoska, tak sa musim prekonat :D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni diky a to vies ze si to uzijem a tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tesim sa s tebou
Odpovedať
@cukrik580 Tak pouklizej,ale setri se,at ti neni zle,pokud budes do toho dodrzovat i BI..A kamaradka muze trosku pomoc,priste pomuzes treba ty ji.
Odpovedať
@zuzika_tr Ano,Dukanovka funguje.Kamaradka dosla rano na vazeni po 14dnech nekonecnych hodu se strachem,ze na vaze bude min.+4kg a co nevidime?Je presne na deko tam,kde se zastavila nez jsem ji toto poradila at nabere silu a ziviny do dalsiho boje.Neverila,ze vubec nepribrala,a to hodovala kazdy den aj se sacharidama,neverili jsme.Ale je jasne,ze kazda jsme jina,tak ne ze budete ted hodovat vsecky o 106!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. mozem sa opýtať, ako vyzeral as jedalnicek prve dni? dakuem
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni keby islo len o nu, tak by som to tu mohla nechat ako to je , ale ja by som sa blbo citila :D :-D
Odpovedať
@lussy1811 Muzes,ja jim dost,kdyz jim malo tak stojim nebo nehubnu.Rano bila activia bez cukru+3 susenky dukan s goji/cookies/ nebo amoleta ze 2vajec v tom na kosticky pokrajena pulka cibule/toler.potravina/,v ni nekdy 2platky kurec.sunky,nebo dnes bile tofu v ni,k tomu platek dukan chleba nebo cottage bily,na to cerstva pazitka.jako svacina bud otrubova kase,nebo tvaroh vymichany se sladidlem a kakaem,nebo kdyz si upecu nejakou sladkost dle dukan receptu treba tiramisu,kopkovy kolac nebo piskot tiramisu.na obed kureci vyvar,precedim pres sitko zeleninu a do toho zbytju zasleham vajicko,cesnek,majoranku,jinak maso muzes jen ne kuzi.upecene kure,stehna,rybu v alobale nebo na panvi s lzickou oleje nebo na pare,lososa uzeneho na chlebiku dukan,nebo chlebik dukan obalim ve vajicku a opecu na panvi,na to sunku,platek syra rajsky protlak bez cukru.nebo mozarelu nastrouhanou s kur.prsem a cotagem a delam placky v panvi,livance nebo palacinky je toho strasne moc.ja mam jidelnicky na lednici na inspiraci,ale jedu dle sebe a co mam doma a co je povolene,pak uz se pridava od 2.f.zelenina
Odpovedať
@lussy1811 Na strance dieta-protal.sk jsou vzorove jidelnicky na kazdou fazi,mrkni na to a uvidis co ti bude chutnat a vyhovovat,ale musis vse upect sama,nikde to v obchode nesezenes at nejis furt jen jogurty a tvarohy.receptu je moc.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni prosím ťa, keď máš Bdeň, ješ čisté bielkoviny? Alebo si dáš aj chlieb?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 mozem aj ja?chlieb sa vtedy neje
Odpovedať
@11xena11 Jim dukanuv chleb,ne celozrnny.Na vzorovych jidelnich listkach jsou uz hned od 1.f kdy jsou tzv.Bilkoviny uvedene veci jako zemlicka,kopkovy kolac,dukanuv chleb apod.Sak holky otruby jsou vlastne srot z vlakniny a prece je hned na zacatku nebudete jen zapijej v mleku?saj neblbnete,a navic bile dny jsou uz davno zakazane,jsou dost nebezpecne.To jsem nikdy ani nezkousela a ani nehodlam..Takze ja jim vsechno pecivo dukan z otrub v muj BI den,a hubnu nebo stojim.Rozhodne netloustnu.
Odpovedať
@atota Cti pozorne co je uvedene ve vzorovem jidelnim listku,ktery sama doporucuje Brona Dukanem,napisu pecivo za 5dni v 1.f.tzv.bilkovinove;chlebik dukan,tofu schirataki macaroni,kolacky z ovesnych otrub,snehove pusinky,ovocne cerealie,chlebik z krabich tycinek,skoricove ovesne placky,chlebik z krabich tycinek,dukanuv chleb.Ja osobne nevidim nikde ciste otruby jen tak,ale pokud chcete,prosim.a pokud je mi znamo,tak tzv.cisty bily den je uz davno dukanem zakazany pro jeho velkou agresivitu..pochopili vsichni?pecivo dukan z otrub se B.A.S.T.I.!!
Odpovedať
Kocky doufam,ze nejste nastvane na me,ze jsem vam to dopodrobna vypsala,ze se muzete opravdu najist v BI z dukan peciva nebo sladkosti.To je jen pro nas vsecky vyhoda,ze se nemusite stresovat tim,ze pane boze zase ctvrtek jim jen bilkoviny.Pochopim,pokud nemam nekdo cas a nevadi mu otruby nasucho do neceho prisypat a snist.Nebo kocky pres tyden na intru apod,kdy nemaji moznost vse pripravit..ale pokud me chutna napr.snehova rolada a muze se od 1.f,tak si ji upecu,dam do lednice a ona tam na me pocka az me budet honit mlsna.A my se nekdy nahanime s tou mlsnou dost casto po kuchyni..Jinak na mam skvely recept na jahelnikovy kolac-bohuzel je teda jen do Hodu povolen ve 3.f.o vikendu vyzkousim.Mejte se..at kilecka padaji smerem dole.
Odpovedať
@pantaloni čisto Bdeň je zakázaný? Niečo mi ušlo? Ja viem, že Dchlieb sa môže(ale nechce sa mi ho piecť kvôli jednému dňu). Bola som zvedavá na celozrnný. Ale je mi jasné, že nemôže. Už som zlenivela stým pečením keď môžem celozrnný. Ale, veď raz do týždňa nám tak troška očista neuškodí(aj keď niekto sa zasa očisťuje z bielkovín). Zatiaľ sa držím. R - acidko, čaj, káva D - čaj O - zvolenský jogurt, čaj, káva Ol - otrubová kaša, čaj V - už niečo tuhé, asi nejaká praženica Idem niečo robiť, aby som do toho olovrantu vydržala :-D :-D :-D
Odpovedať
@atota jasné, že môžeš. Aj ty si naša!!!! :-D :-D :-D Aj keď odpoveď mi bola hneď jasná. Skúšala som ako malé decko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
BABYYYYY jaky fajny obedik som mala :D hovadzia polievka s mrkvou, kalerabom a petrzlenom, samozrejme petrzlenova vnatka :) kuraci gyros, rajcinky, redkovka, salat, uhoorka a dresing-jogurt, vegeta, cervena paprika, suseny cesnak, korenie, mnaaaaam :D
Odpovedať
@11xena11 BILY den je zakazany pro jeho nebezpecnost,nevim presne co si mam pod timto predstavit,nejsem doktor,ale kdyz ti reknu,ze na FB ti to baby doporuci,ze si ho mas dat at nestojis na vaze.No pekne dekuju,ze ale 2 odpadly z neho v ochode a druha dokonce u doktora s ditetem,to uz nehlasaji dal.Misto toho,aby se radsi najedly trosku z povoleneho..Usudek si udelej sama,ja bych ho nikdy nikomu nedoporucila,radsi bych zkoumala,jestli clovek ji.Kdyz ctu ze ma nekdo za den 2 jogurty a sunku,nechapu jak chce nekdo z toho shazovat,telo si to musi automaticky ulozit i to malo..matematika..
Odpovedať
@cukrik580 Takto by to melo vypadat super.Jsme na diete,ne na hladovce..Ja taky pojidam na svacinu zeleninku pokapanou olejem s mozarelou light.Ale premyslim o nejake ociste od tech vsech bilkovin,dat jarni uklid ve strevech.musim neco pozjistovat na nete,tak aby to zapadlo aj do nasi stravy.Nevi nektera o necem?
Odpovedať
@pantaloni moja dcéra si robila teraz očistu. Našla na internete recept z : citróny, čili a hlavný je javorový sirup. Teraz neviem tie pomery koľko bolo čoho. Vraj 2L za deň vypiť. Ale len to. Je to na 5 dní. dcéra vydržala dva. Trocha ju poštipávalo hrdlo. Asi z čili. Chcela sa prečistiť kvôli tvári(akné). Dala dole 3kg. Hrúza. Na bruchu som jej videla chrbtovú kosť. ona nechcela chudnúť len prečistiť. Myslím, že nám by to tie bielkoviny vyplavilo z tela. Ale ja by som to nezvládla len piť a do ničoho zakúsnuť. Ja sa zatiaľ držím. Hlad nepociťujem. Nalievam sa cholesterolovým čajom(prevencia) a čajom na chudnutie. O hodinku si dám praženicu nech ten Bdeň nie je biely. ;-) ;-) Inak ja som tiež čítala také fóra. Baby po každom prehrešku si dávali biely deň. Ale to už asi nie je dukanka si myslím. Také niečo Dukan nekáže. Po prehreškoch káže viac chôdze. Čo ja viem.
Odpovedať
@cukrik580 ja plánujem dobrý obedík na zajtra. Brokolicovú polievku, umixovanú s 10%smotanou. A druhé kurací perkelt (slížiky)s celozrnnými špagetami. Mňam. A zelený šalát.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ahojky,ja som pisala tak ako robim ja,vtedy nejem nic ine iba bielk.ale davam si tiramisu,rybu,tvaroh so sladidlom a prichutou,a vecer trebars este tuniaka vo vl.stave-predtym som to miesala a vaha mi dost stala aj 2-3 tyzdne,neviem ake maju ostatne dievcata skusenosti,kazda rada dobra aj tu tvoju beriem od toho sme tu ze si poradime no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 to je neera kura...ale robi sa original z neera sirupom a kayenskym korenim, nie s chilli...asi preto ju to stipalo a o citrone som tam necitala, ale aspon sa precistila :D no tiez fajny obedik, mam doma aj baklazan aj cuketku, zajtra daco z toho vymyslim :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, juj jak ste mi chybali :) Konecne sme dnes dorazili domov do Francie. Velka noc ak si odmyslim dva mega prezieracie dni dopadla nad ocakavania co sa diety tyka, teda tie dva dni ani neboli prezieracie ako skor fernetovo- vinove. A podla mamcinej vahy, mi to slo dole, tak zajtra rano sa odvazim, ci naozaj :D A sa tesim, ze tu pribudli nove baby a kolko uspechov. Ako Zuzik, ze WOW :-o
Odpovedať
Takze kocky to nebude pro me ty pitne kury s chili.Umrela bych uz 1.den vecer,ja musim jist,malo ale furt.Mam nizky tlak hlavne po ranu,takze nic,Dukan vyhrava nastalo..Dnes mi spoluzacka rekla v obchode,at uz nedrzim dietu,ze uz nemam zadny zadek a to me vidi kazdych 14dni..Uz jen udrzuju,tak jsem ji to vysvetlila jak to cele funguje..
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka mala si si zobrat so sebou mamcinu vahu no ale veri,ze ta tvoja bude taka ista drzim palce
Odpovedať
@pantaloni s tym sa aj ja stretavam. Kazdy mi v okoli nadava, nech uz to nedrzim, ze uz vyzeram ako anorekticka... takze ja pernamentne vysvetlujem :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?