Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@oldra ahoj. tesoro ti asi neodpíše, ona schudla už pred dvoma rokmi a už medzi nami nie je. ;-)
Odpovedať
@11xena11 Holky musim sa k vam pridat,od zitra jdu na 2 BI dny,jsem se neskutecne napraskala,dopol.to bylo jeste v pohode,ale pak taky sodoma gomora,marcipanove vajicko,polevka s domacima nudlema,veprove spizy take stavnate s bramborama a na to strudl s pravym cukrem a uvnitr puding.to nebyly hody-to bylo u me obzerstvo-stydim se,ale nedalo se a vecer jeste daleko,asi to dorazim ovocem nez bude zitra novy DD.100DNI na DD,a ja takto selzu,ale zitrejsi vahu rano nahlasim tady poctive i kdyz tam bude tuna..]-(
Odpovedať
Od zajtra chcem začat s dukanovou dietou :-) prida sa niekto? :)
Odpovedať
@erika2401 Je nas tu dost co jdou od zitrka natvrdo znova,nebudes tu sama.Aj my starsi se radsi vracime zpet at jsme stihle,papa moje 3.f a uz se v tom zase koupu,me snad omyjou,
Odpovedať
LETO na krku,speky musi pryc.Uz mam vyhledle nove plavky,takze zitra nahlasit ranni vahu a vysku a jdeme na to!Pa pa,moje 3.f. Jaka skoda,uz to mohlo byt prijemnejsi,ale nevzdavam to!
Odpovedať
dlhšie som nič nepísala, váhu som držala na jednom čísle 63, tak som sa rozhodla pre šesťdňový očistný pôst. Poviem vám dievčatá, bol to veľmi zaujímavý zážitok a hlavne ozdravujúci proces pre organizmus zahatený bielkovinami po Dukanke (držím od 7.6.2012). Začala som v nedeľu 24.3 a skončila na Veľký piatok - posledný deň. Pila som iba čaj a šťavy (cviklovú, odšťavený pomaranč, citrón) podľa astrológa Mišíka. Ďalších šesť dní sa konzumuje iba kašovitá strava, veľa vlákniny a zeleniny. Jasné, že váha mi zbehla -4 kg, ale to je voda a počítam, že min. 2 kg sa vrátia a budem ich dávať dolu postupne. Držím palčeky všetkým novým, aj "starým" Dukankám :-) :-) :-)
Odpovedať
Hezky den vsem Dukankam,vaha:63,6kg/173cm toto me fakt prekvapilo,po tom vsem zakazanem.Ale jeste vecer po tech dlouhych hodech tam bylo 65!kam se to do rana vyparilo nevim.Ted me cekaji 2dny Bilkovin.Kava s mlekem bez cukru uvarena,pudingova kase se skorici a goji taky-jdu snidat..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no ja uz dnes idem na tvrdo , dufam :D nech nic ani nejde okolo mna, lebo za seba nerucim :D a este som aj dnes dostala ms...no katastrofa a chora som, cele priedusky, pluca...no konec...hlavne, ze musim do prace :/
Odpovedať
@pantaloni no to si super obišla. Ja to nerisknem, lebo brucho mám ako balón(už by nemalo byť, včera mi skončil menzes). Mám strach, že tam nebude 62kg a mňa asi porazí :-| :-| Odvážim sa v piatok ráno po Bštvrtku. @cukrik580 aj ja som chcela ísť na tvrdo. Ráno super, boli cereálie s mliekom. No ale obed som si povedala, že ešte do večera vybehám. :-S Pre zmenu som spravila deťom tvarohové a gránkové zemiakové šúlance(zostala zem.kaša). No a nedaj si. Čo ťa šibači vygúlali v snehu, keď si chorá? ;-) Dnes veziem dcéry k vlaku(intrák), takže zbehnem pokúpiť niečo diétne, zeleninu. To je hrozné, asi sa mi zväčšil žalúdok. Normálne do seba kotím aj väčšie porcie. Pomóóóóc, čo mám robiť?!?!?! ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
No dievcata ja dnes asi po 15tich rokoch na vahe 62,6 co som az vyskakovala od radosti.Mala som drobne prehresky ale iba v sobotu no neochutnaj domace sunky-ale ostatne dni som uz vydrzala,bola som velmi dobre zasobena chlebikmi dd a hlavne kolacikami diky aj pantaloni za ten malinovy recept,no samozrejme som mala tiramisu-prave si ju robim aj teraz a este som mala cokladou roladu dd.Tak,ze sa tesim,ze po 78kg konecne mje oci uvideli nejaku tu dvojecku .No poviem vam ze som mala velmi velky strach z velkej noci ale zvladla som to a som kocka.Este tie 2kg a nejake deka a sup sup do 3f-no to bude asi tak o 3 tyzdne.Tak drzim palce aj vam a ideme dalej.
Odpovedať
Kocky zatim dodrzuju,na obed makrela a 2kysele okurky,zapila jsem to kefirem,ted svacim dukan chlebik s cottagem a uzenym lososem s koprem.Konecne jsem ho ochutnala a jeste ve sleve! dnes jsem zkousela rifle,a malem me porazilo vel.28.toto nechapu,sak vaha mirne stoupla,ale zadek se mi ztratil.Jeste si dam i zitra BI den a koncim,to je takd pojistka.Jeste mam stale menzes az do patku,tak jsem aj nafoukla jak zaba..Drzte se,jdu si loknout coly-zero.
Odpovedať
@cukrik580 Tak se nam rychlo uzdrav,popijej neslazene cajiky,setri se,pokud muzes,papkej vitaminky v tabletkach,a pak aj v ovoci.ja to ovoce taky jim na kg jak vim ze uz muzu hlavne dopol.svacina..drzim pesticky at to vydrzis..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 Najez se!Ja jsem taky kotila velke porce jak sibnuta,ale hlavne prilohy a pak uz vsecko.Dojez sa,dokud mas doma co,pak uz to nebude a nebude te to aspon lakat,a budes v klidu a das si BI den,az budes prepchana a pripravena na to.do konce tydne stihas v pohode...
Odpovedať
@11xena11 Zajimalo by me,jestli si tesoro,co to tu zalozila udrzela vahu i po 2letech na tech 56-57kg nebo neco pribrala zpatky.skoda je,ze baby co timto projdou a schudnu uz ani nikdy neprispivaji po case..]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kamoska mi hovorila, ze vajcia mozem kolko chcem aj zltka, zevraj je to obmedzene na 4 kvoli cholesterolu, ale ze inak mozem kolko chcem,,, IS IT TRUE?/Je to pravda?;))
Odpovedať
tak uz som spat z dovolenky...a vysledok ?? all inclusive cely tyzden - postavim sa zajtra na vahu a umrem... ale ziadne sacharidyyyy :D a tuto foto, ako zmeni Vas zivot Dukanova dieta :D
Odpovedať
@myjuska ano je to pravda...ja mam dobry cholesterol, niekedy zjem aj 2 denne :D
Odpovedať
@myjuska ak nemáš problémy s cholesterolom, jedz koľko vládzeš. bez obmedzenia ;-) ;-)
Odpovedať
@zuzika_tr to je krásna premena. Človek sa potom cíti sebavedomejšie. Však? Tie boky, bruško, no úžas!! ;-) ;-)
Odpovedať
@pantaloni mňa by tiež zaujímalo, ako sú na tom tie baby teraz. Na stránke www.dukanovadieta.com/otázky-odpovede , sú aj také baby čo sú vo 4.F. Niekedy si ich čítam, ale strašne dlho sa to tam načítava. A dík za ukľudnenie. Ja som proste koza !!
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna netreba drzat ziadne diety, jednoducho nejest sladke a nepit sladke vody.. ja som tymto sposobom schudla 5kg za mesiac a pol ..som spokojna ! naozaj netreba drzat diety a trapit, pritom staci len tak malo !
Odpovedať
Profilova fotka
@natali19 no teda my sa vobec netrapime aspon teda ja urcite a som velmi rada ze s touto dietou som schudla 16 kg ani nie za 3mesiace a stale som najedena a nenosim uz oblecenie 44,42,XL ale staci mi 38,M!36..... Nie kazdej sa podari schudnut podla tvojej rady kazda mame iny metabolizmus a mne tato dieta po rokoch zhadzovania a priberania sadla ako rit na budar.vyvarame si,pecieme si aj osladime no a sme predsa ludia tak sem tam mame na nieco chut to je predsa normalne.dufam,ze aspon tento rok budem kocka a potom sa uvidi co a ako dalej
Odpovedať
@natali19 tAK To máš štěstí,já jsem dělala a dodržovala toto 2měsíce a dole jen 2kg a pak ani ťuk,až dukanem jsem dala dola 5,5kg a vrátila se zpět na svou původní váhu,se štítnou žlázou s umělýma hormonama jsem za 2dny byla schopná přibrat 2kg a další týden další kilo,kdo tím neprošel neuvěří.Zdravému se hubne dobře,ale jak je v tom chemie,není šance normálním způsobem,mluvím z vlastní zkušenosti..
Odpovedať
@atota Ty už kočka JSI! A vlastní zásluhou. :-)
Odpovedať
@zuzika_tr Na co umírat?Takové modelky neumírají,musí se vystavovat..super,moc ti to sluší!!!
Odpovedať
@myjuska Ani já vejce nepočítám,šak z nich nematuruju a jsem v pohodě..
Odpovedať
@11xena11 Nac se budes zbytecne nervacit,kam bysme dosly?Uz svoje telo s touto dietou pozname,a vime co a jak..Nejsi koza,hlavne klid..sak nehori..Ja se chovam jak koza v zahrade jak mam zeleninu a vubec to neresim.Dnesek jsem zvladla ale zas me boli hlava,vzdycky vecer uz citim ze sacharidy mam na nule..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem,velmi sa tesim,teraz v piatok ideme na oslavy a mnoho znamich ma od novembra este nevideli tesim sa aky to bude pre ne sok juuuuuj a kupila som si aj satocky natelo tak aj preto sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :) kto sa prida od zajtra dieta? mam 23 rokov, 168cm/66 kg :(
Odpovedať
@atota Preju ti to,a vychutnej si obdiv,zadarmo to nebylo.Kocky tady vypisuju jak chudnu bezstarostne,ale maji jen stesti,ze telo maka.Kazdy kdo chce hubnout vi,ze strava dela 80% +20%pohyb a musi premyslet co da do pusy po 17h az do pulnoci,tento cas je nejvic kriticky..uzij si to na oslave.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?