Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem zajtra kupim,ja som este len v2f tak ovocie nejem a chcem dat este 4-5kg dole cos je asi mesiac ajaj jaj
Odpovedať
@11xena11 Maturitu si delala dcera,byl to preklep.Zitra mam na jidlo to co ty,jen s dukan knedlou,placky uz mam objezene.A vaha spis prekonala me,ja jen nejim pecivo,obed zatim normalni a snazim se zvysovat tento tyden na 2 skroby a 2hody.ale jen do 15h,vecer jen se zeleninou,a jahody tech se ted nedokazu dozrat...driv jsem je sladila,ted jen tak se zakysanou smetanou s tvarohem posypane platky mandli..
Odpovedať
@cukrik580 a k comu je to dobre?Teraz som si o tom tiež prečítala,samé chvály,ale neni to tiež len umelo vytvorene,vyrobené...?Ja neviem,ale odkedy som čítala článok od jedného farmaceuta...,aký je to biznis a ako ľudia všetkému veria,tak odvtedy som k tomu skeptická.Som moderná žena,ale čo sa liekov týka,tak doma nemám jediný liek proti bolesti a moje deti v živote nebrali antibiotika a podotýkam,že boli občas chorí.Ale ako sa vraví,na každú chorobu,neduhu...vyrástla na zemi bylinka;-) .A o tých minerálov sa píše,že pomáhajú aj pri psoriaze,my to máme v rodine a neexistuje nič čo by ju vyliecilo.Je to ochorenie dedičné,pečene...sami lekári nevedia ako to liečiť.Pichnu jednu injekciu,zmizne to na par mesiacov,odbura sa pritom vapnik z kosti a potom sa to vrati este v horšom prevedení.
Odpovedať
@myjuska Ten metr je lepsi jak ta vaha,ja oblecu veci ktere jsem mela vyrazene pred dietou o 2konfekcni velikosti,a ted ve 3.f.jsem jeste sletela objemove o -1cm.kalhoty kupene nove vel.38 mi plandaji v pase,stale je potahuju a to jsem si je koupila po diete za odmenu-bokovky,bez pasku do nich dam ruku.takze nechapu jak to,sak vaha sla jen o -0,8kg dole ve 3.f..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni vyborne gratulujem ja stojim uz zase z vahou ale vydrzim.Myslela som ze do velkej noci uz budem v 3f ale ako vidim uz je vysoky datum tak este nic
Odpovedať
A brať umelé vitamíny...tak to si dám radšej jedno jablcko denne a misku zeleniny a je to.Čo jedli niekedy naši starí rodičia???Vitamíny z lekárne?Moja babka má 85 rokov a ešte funguje;-) ...môj ocko mal mať 60,môj svokor 63 a už tu nie sú....Jaj nechcem byť taká negatívna...ináč váha 50kg,už som tym aj sestru naockovala,je rada,za týždeň schudla 3kg,ma vahu 62,vlastne teraz 59...tak je taka rada.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte jojjoj ja som za uz neviem co mam robit kazda radite ine-ja sa viac priklanam k normalnej zelenine ved umele vitaminy su len reklamny tah.Vyhlasujem sutaz kolke ste za umele vitaminy a ktore nie ste.A odmena?No ktora strana vyhra tej budem najviac drzat prsteky na najvecsi ubyto vahy a samozrejme sa podla toho rozhodnem ci vitaminy alebo nie lebo uz som z toho magor.Ako som pisala nic mi nieje,citim sa vyborne,prestala ma bolievat hlava ktora ma pred dietou bolievala veeeeelmi casto,prestali mi vypadavat vlasy,som plna elanu a co je najdolezitejsie kocky ja som schudlaaaaaaaaaaaaa.Vopred dakujem za vase hlasy,nazory
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska gratulujem,je to nadherne a je to mozne len tomu ver a pokracuj vsak je to krasny pocit
Odpovedať
@atota je to stale len chemia a hnus...,takže ja som proti...a chudnem krásne;-) ,ale hlavné je,že som v pohode a to vďaka tomu ovociu,veď ešte som nezažila aby niekto pribral keď si dá do obeda nejaké to ovocie.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota pokial nejes kazdy den zeleninu a ovocie, tak by si si mala dat aj doplnkove vitaminy.
Odpovedať
@merulka Mluvis mi z duse.Ale kdyz se citi dobre a nema problemy,to je dobre.Ja pokazde nesnim tolik zeleniny aby me to pokrylo vsecky vitaminy,a pokud se salat ze zeleniny nepolije lzickou oleje,tak ty vitaminy se k nam z te zeleniny do tela stejne nevstrebaji.a jeste neni takova ta prava letni sezona tak vim ze tolik ovoce stejne nesnime za cely den..
Odpovedať
@atota Prave proto jsem uz sla do 3.f,taky mi to stalo a uz me to nebavilo,strasne mi chybelo jak ovoce,testoviny,ryse.a uz jsem nevedela co mam varit,furt dokola.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja si osobne myslím, že tie vitamíny nemôžu nijako ublížiť a hlavne v tomto počasí.. :-) tiež som ich síce zatiaľ nebrala ale už som si dala u známej zistiť aké sú najlepšie a dnes mi ich dá.. ;-) som síce na diéte len druhý týždeň a musím povedať, že váha ide pekne dole, čo ma prekvapuje ale u mňa mám pocit, že to zase moc nevidím na tých centimetroch - teda aspoň nie zadok a stehná :-) :-) , aj keď viem, že odtiaľ to ide najhoršie :-| , ešte môžem sa opýtať, tie otruby sa môžu vypiť len z vodou? :-D Ďakujem a všetkým držím palce... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kocky, takze dnes uz prvykrat zeleninku,,, hned si uvarim kapustovu polievocku ;)) mnaaam ;)) pekny den ;))
Odpovedať
Dobre ranko;-) .Dnešné menu:R:dukan zemlicka s prazenicou D:ovocie O:krabie tyčinky a kooopec zeleniny V: acidko
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky co sa tyka tych vitaminov, tak najlepsie su vitaminy Bion 3. Su to prirodne probitotika a doplnia vam vsetky vitaminy, ktore vam chybaju pri tejto diete,,, ja som kupila 60tabliet-co je na 2 mesiace (1tabletka denne) za cenu 14€. Maju samozrejme aj mensie balenia ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte mne o nich aj kolegynka hovorila, jej to naordinovala dcera :D a fakt jej to pomohlo a je to ozaj prirodne, to ma byt daky "piesok" :D idem to skusit, hlavne ma zaujalo ze to pomaha pri bolestivej ms a pri dne, mame v rodine dnu a zvysenu kyselinu mocovu a vcul ked papam same masko a bielkoviny a tak, tak sa zide to dacim poistit, dakedy v juni by som mala ist na krv, tak nech sa tam nic zle neukaze :D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte Originálne Schindeleho minerály pozostávajú z mletej kamennej múčky s vysokým obsahom oxidu kremičitého, oxidu hlinitého, vápnika, železa, horčíka a značného množstva stopových prvkov – mangán, zinok, chróm, meď, ... Schindeleho minerály sú prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy. Schindeleho minerály pomáhajú pri problémoch s trávením, vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, dne, reumatizme, akútnych a chronických zápalových ochoreniach, svalových kŕčoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, migrénach, cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch ako sú zlomeniny kostí, vykĺbenia a výrony, pri kožných problémoch – exémy, psoriáza (lupienka), hnisavé kožné procesy, rôzne vyrážky, pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri úprave sexuálnej výkonnosti – primerane veku, pri únave, hučaní v ušiach, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach, na zlepšenie pamäte a koncentrácie. Tento minerálny doplnok výživy rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a navyše čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy. Viac tu: http://www.zdraviepreteba.sk/products... Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
Odpovedať
@cukrik580 fakt je to na čisto prírodnej báze?Skús,dáš vedieť,či zaberá;-) ...idem o tom ešte počítať.Ja mám zas zvýšený cholesterol,aj keď nejem nič mastné,vyprážané.Ale môže byť aj od stresu.
Odpovedať
@cukrik580 tak už to nemusím hľadať;-) akurát mrknem cenu.
Odpovedať
@cukrik580 zvyšuje výkonnosť závodných koní;-) tak pozor;-) .No ale do krému na tvár alebo ako masku by som vyskúšala:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte to sa mi tiez paci, ze sa to da pridat do vselicoho, do sprchoveho gelu, a fakt by to malo byt na prirodnej baze...vyskusam, uvidim, cena do 25 eur, u nas to ma evicka v slniecku-zdrava vyziva, tak v sobotu jej idem vykupit obchod :D idem aj na stihlu ryzu a pene a goji marmeladu, mozno aj daku cokoladku steviovu uvidim :D
Odpovedať
@layte Velkou Pardubickou sak nebudes behat.:-) :-D
Odpovedať
@pantaloni :-D :-D. To bolo dobré
Odpovedať
@cukrik580 jej penne?Ake,to je cestovina,že;-) a čo vlastne papas v druhej fáze?Daj priklad jedálnička;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ano su to cestoviny, ale z takeho "materialu" ako shirataki :D vselico papam...radsej ti ani nebudem davat priklad :D lebo ma zdzubes :D vcera som mala len dva parky, papriku, rajcinu a sojovu tycinku :D ale bolo mi zleeee...v utorok sme boli na oslave a prinutili ma zrat a pit, lebo ja som prisla az z roboty a nedalo sa odporovat pripitym ludom :D ale tak normalne bezne, cottage cheese, zeleninka, alebo volske oci.parky...alebo jogurt na ranajky, masko na obed so zeleninou a vecer sunku, dumbier light...vajko, jogurt, grilovana zelenina, co ide okolo mna a moze sa to v dukanke :D samozrejme nie vsetko naraz :D peciem si z otrub sem tam daco, segedin, kapustnica na sposob DD pozri toto ak chces http://janakozmalova.blog.sk/
Odpovedať
Dievcata, tak vidim, ze sa Vam uzasne dari, mam z Vas radost. Ja uz 21 dni v tretej faze, Vaha stale drzi na 52 tesim sa. Predvcerom som si dala pizzu wau, ta mi strasne chybala. Milujem Pizzu :-D
Odpovedať
@cukrik580 dik,budem mať čo čítať,keď dovarim obedik.Tak tie cestoviny by som si dala,musím zájsť pozrieť či majú.Je to tá ista predajna,slniečko,ale možno bude musieť objednať:-( .Ale mám cestovinu zo spaldovej múky,tak asi spravím.A dnes varím palacinky plnené tvarohom,ananasom.Polejem pudingom a dám zapiect.Potom na vrch sneh z bielkov.No,že mňam;-) ,Len peciem,jest to budú moji traja chlapi;-) .A dievčence,dá sa spraviť dukan palacinka?Nejem moc sladké jedlá,ale s ananasom by som si dala;-)
Odpovedať
@zuzika_tr super,ty si začínala zhruba v tom čase ako ja,však?Koľko si to schudla?Ja ešte musím dať trocha dole,váhu ani nie,ale tá prdel sa ma drží jak kiest.Aj cvičím a tá sviňa nie a nie to pochopiť;-)
Odpovedať
Ahojte. @pantaloni no ako zvládaš štvrtok? Ja od rána nemám na nič chuť. Prsíčka zostali surové v chladničke, vôbec mi na ne nejde chuť. Ráno som zjedla polovicu cotagge, káva. A teraz som vypila asi 3dcl acidka. tak ale o dve hodiny si asi spravím palacinky. Pondelok mám dostať krámy, takže mi ide chuť skôr na sladké. Pamätáš ako si hovorila, že nie sme ešte staré, že o pol roka so 40-tkou začíname žiť ďalšiu etapu života(niečo v tom zmysle)???Vieš čo som dnes urobila? Poslala som si prihlášku na VŠ(som to zabila). Takže ak ma zoberú, začnem 40-tku v škole. :-D :-D :-D :-D :-D (možno hneď na začiatku poletím, ale vyčítam si už 20rokov, že som to neskúsila. @layte ty si takto skôr na zelinky? Ja sa tej možnosti tiež nebránim, ale tiež nemám takú možnosť napráskať sa vitamínov z ovocia a zeleniny(momentálne sú pre mňa málo dostupné). Keby som tie vitamíny nebrala, počítam, že by mi už vlasy vypadali, bola by som bez farby a pokožku by som mala ako hroch. Teším sa už na sezónu na tie PRAVÉ vitamíny ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?