Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni to bude asi tym litrom acidka vcerajsim nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, nedrzala. Neviem co to je ten update. A dakujem za radu,,,
Odpovedať
@pantaloni chcem sa ti pekne poďakovať ;-) , aspoň viem čo si pozriem... a môžem sa opýtať v ktorej fáze si ty a ako ti to ide? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Spolupachatelky moje chcem sa spytat, ze ci mozem sladit tou steviou podla chuticcvv teda ci nie je obmedzene mnozstvo, lebo mam vycitky ked si napriklad prisladǐ trocha viac cesto, alebo ine,,, som v prvej faze a nerada by som to odflakla,,,,;( Taktiez by som rada vedela, ze ci ten recept tych liecavancou deluxe (tj: 1/2 tvarohu, 2vajcia, 3/4 van.pudingu, vanilkova aroma a sladidlo) su na 1.fazu vhodne, lebo nikde som to nenasla,,,;( dikes,,, a naozaj mozem zjest vsetky tie povolene veci kolko chcem?
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska stevie mozes kolko chces aj v prvej faze, je to prirodne sladidlo a nema kalorie, ale tie lievance az od druhej fazy. Pudingovy prasok je tvoreny skrobom, a to je len tolerovana potravina. Tie by sa mali az od druhej fazy a denne su povolene 2 tolerovane potraviny v obmedzenom mnozstve- tak to je v oficialnych pravidlach. Ja pravidla nedodrziavam na 100%, po vyse 3 mesiacoch som si uz nasla, co mojmu telu vadi a co nie. Napriklad jem semienka a obcas ovocie na ranajky. Aj ked chudnem pomalsie, ale aspon sa netrapim prilis. Ale prvu fazu by si asi mala dat podla pravidiel, cize bez tolerovanch potravin. Tot moj nazor. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka Dakujem pekne ;))) citim troska vycitky, ze som dnes si dala tu waflu a zahodila som tak dva dni snazenia,,,;(( ale som rada, ze ste tu a poradite,,, naozaj dakujem;) P.S.: ake su to tie tolerovane potraviny?
Odpovedať
@layte jasné,že sa môžeš spýtať. Som z okolia Trenčína. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska cosiiii, tym sa absolutne netrap. To je minimalny prehresok absolutne a vobec to nenarusi dietu, akurat tak das mozno v prvej faze o 100g z vahy menej. Prehresok na vycitky svedomia by bol keby si zjedla celu cokoladu, ale lyzcika skrobu je fakt ok. :-p Tolerovane potraviny su vypisane na tych dukanovskych strankach, ja co si pamatam tak tam patri skrob, kakao, goji....a uz neviem. Idem to pohladat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@myjuska tu som nieco nasla: http://www.dukanovadieta.com/rady/tol...
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka si velmi mila,,, dakujem ;))
Odpovedať
Je to možné ?????????? Vy ste stihli napísať 3 strany :-D :-D :-D Po Bštvrtku som nadmieru spokojná. Stále 62kg. Dnes: R - celozrnné cereálie+mlieko D - 2jablká O - opekané rezance v číne Ol - menšia hrsť vlašských orechov, 3PL otrúb zapitých vodou (nevadí mi, že to mám vo všetkých zuboch :-D :-D ) V - treska, celozrnné pečivo Ja som takááááá šťastnááá, že váha je stále rovnaká. Možno aj preto, že v podstate celý deň sú tie ich "dobré návyky z 3.F"a obedujem to, čo ostatní. A hlavne odnaučila som sa zobať pri telke alebo pri čítaní. A to je výhra!
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 super :-) Si nas vzor najvacsi. A som strasne rada, ze prispievas aj ked si uz v 4 faze. Neskutocna motivacia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
toto chcem zajtra vyskusat, ze otrubove gnocchi. (2pl ovsenych a 1pl psenicnych otrub, 1pl tvarohu jemneho- spravit gulicky a uvarit vo vode kym nevyplavaju na povrch)- Len to asi nejak ochutim bylinkami nech nieje citit tu varohovu kyslu chut. A asi toho ani nebude nejak vela, ale treba obmenit sposob prijmu otrub zase. :-D http://www.dukanaute.com/recette_gnoc...
Odpovedať
@11xena11 môžem sa len opýtať - tie otruby sa dajú vymeniť za tabletky vlákniny? všetko zvládam v pohode, len tie otruby akosi nie.. :-) ďakujem...
Odpovedať
@merulka potom daj vedieť ako ti tie gnocchi vyšli. To by mohlo ísť aj na sladko s tvarohom a škoricou(kakaom).Alebo super príloha k sviečkovej, paprikáši, perkeltu... Treba vymýšľať lebo vidíš ako som dopadla. Už som tých jedál o otrubami prejedená, tak ich radšej len tak zapijem. A ďakujem ti za uznanie. ;-) ;-) Som opačný príklad toho, keby vám chcel niekto nahovoriť jo-jo. Treba len všetko s mierou a rozumom. Sacharidy do 15hod a večer už len bielkoviny. :-D :-D som múdra. Že? :-D :-D
Odpovedať
@5dada drahá moja vláknina je niečo úplne iné. Ovsenné otruby napr. nalepia na seba tuky a vyčistia ti črevá. Zväčšia svoj objem aj 30 krát. Treba len dodržiavať dávkovanie, lebo vo väčšom množstve sú kalorické(obsahujú sacharidy - takže večer by si ich už nemala jesť, ale ja nie vždy to dodržím). K tej vláknine majú bližšie pšeničné otruby. Tie by ti mali pomáhať na Wécku, aby ti nevybehli oči z jamiek :-D :-D . Asi nie si moc nadšená, ale skús nejaké recepty, ktoré by boli pre teba jedlé. Tie otruby by mali byť pre nás už doživotné. Skrátka si musíš povedať, že ich zbožňuješ. Všetko je to v hlave. Možno ich ozaj začneš zbožňovať. Ja už tiež začínam mať s tým problém, ale snažím sa tomu moc nevenovať, snažím sa o to, aby sa to skrátka stalo návykom, automatikou.
Odpovedať
@5dada prečo?Veď sa dajú všelijako upraviť.Ja teraz ranajkujem len tie zemlicky,ak ich spravím s cibulkou,tak si k tomu davam syr a zeleninku.Ak bez cibuľky,tak mám sladké raňajky;-) buď s brusnicovym dzemom(ten je dobrý na mocove cesty),tak neuškodí;-) alebo s medikom.Ja už normálne pečivo ani nejem.
Odpovedať
Ja som na tých cibuľových žemličkách fičala pol roka. Prestala som vtedy, odkedy som mala povolený celozrnný chlieb alebo pečivo.
Odpovedať
Dnes som ale toho napiekla:-) jak to videl muzicek,len očami prevrátil;-) ...ale zemlicky mu chutia.Sestra bude mať zajtra radosť.A ešte vám napíšem srandu.Väcsinou mi tie otruby kupuje manžel,dnes mi kúpil 5balení ovsenych a 2 psenicnych otrub.Predavačka je jeho bývalá spoluziacka,tak sa ho pýtala čo toľko robí s tymi otrubami.Tak povedal,že manželka pecie zemlicky.Povedala mu,aby jej priniesol aspoň jednu zemlicku ochutnať a hneď aj recept.Milé,že?Tak zajtra jej pošlem a aj tie sladké dobroty,nech ochutna;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte dobru reklamu robis :-)
Odpovedať
@merulka hej:-D len manžel sa smeje,že už sa hanbí toľko tam chodiť a otruby kupovať;-) .Aké to tie cestoviny kupujete?Už by som si nejaké dala.Doma mám len spaldove,ale to neni ono.Chcem take dietnejsie,aby som nemala výčitky,že ich jem.
Odpovedať
@5dada ja uz jsem ve 3.fazi 3.tyden a budu jeste cely duben.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte heh, ale to mas dobre, mojho kebyze poziadam o nakup otrub, tak na mne len kukne,ze co to je :-D Inac cestoviny, obcas si kupim tie shirataki, mne to celkom chuti, ale to len prilezitostne, lebo maju to len raz za cas v azijskom obchode a stoji to dost. Cize to je za odmenu. A raz za cas si doprajeme nudle z fazule mungo, vyzeraju rovnako ako ryzove rezance. Tie by sa nemali vraj v 2 faze, lebo z 30% mozu obsahovat ryzovy alebo zemiakovy skrob.....Ale ty si uz v 3 faze nie? Takze tie mozes, aj ryzove mozes a hocijake celozrnne. Ale to ostatne baby budu vediet asi lepsie ako ja, este som nestudovala 3 fazu... :-p
Odpovedať
@merulka Vypila jsem moc acidka,pak aj tvaroh do palacinek,cotage no proste mlecny den,asi proto se nema snist vic jak 1l mlecnych vyrobku za den aj tekutych aj jogurty,tvarohy apod..dam si uz bacha..
Odpovedať
Tak jsme zajeli s muzikom na pizzu velku,dala jsem si na vecer 1 klinek at je zitra na vaze co chce,a dokoupila otruby.Pekne vam to kocky jde..Ja budu poslusna az od zitrka,nebo bych mela mit hody jen 1krat za tyden a uz mam s touto pizzou 2.do tydne,mohla jsem jeste tyden vydrzet,ale nedalo se..a ledviny pobolivaji..
Odpovedať
@layte A to muze byt rad ze jen otruby pro tebe kupuje a nemusi z nich nic vypekat..vidis jak se clovek rozjede s pecenim,neda se zastavit at ma radsi zasoby..
Odpovedať
@merulka no tak zajtra ho pošlem pre tie cestoviny:-D ...neviem či to je čisto tretia fáza,ale asi.Tak raz,dvakrat do týždňa mám čisto bielkovinovy deň.A zvyčajne ranajkujem tie žemle,potom ovocie,obed mimo tie bielko.dni tak klasika,ale dietnejsia väčšinou bez prílohy,občas pečené zemiaky s tvarohom.No a večera ako som už písala ten jogurt,ale poslednú dobu akosi nemám chuť na večeru,viem,že je to zlé,ale akosi mi nechutí,možno je to len také prechodne obdobie.Sladkosti normálne nejem,nechýbajú mi,vďakabohu;-) .Takže zajtra na obed cestovina s fazule mungo,či ako sa volajú,musím si to napísať;-) k tomu mleté mäsko a paradajkova omáčka...mňam už sa teším,dávno som nemala tak,že cestovina alebo zemiaky s mäskom.
Odpovedať
@pantaloni hej,je furt lepšie mať v zasobe,jak potom byť nervózna lebo nemáš do čoho zobnut.A ja som si už zvykla ranajkovat a bez tých zemliciek,to by bolo ťažké;-) ...a tie sladkosti si dám zajtra so sestrou pri káve,tie sa môžu...ostatné jej nechám;-) veď ja si upeciem znova,otrub mám dosť;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte takto nejako by to malo vyzerat, presne ako ryzove rezance: http://www.asiafood.sk/sklenene-cesto...
Odpovedať
@merulka jej ďakujem a ja to práve chcela hľadať...tak si mi to zjednodusila;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?