Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano v FR som. Dobry napad dat si to s tvarohom a skoricou na obed, nebudem sa musiet dzgat masom a na ranajky budu vajicka. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 prosim ta kde vsade?ja som ho este nevidela
Odpovedať
@11xena11 Diky za tip!!!!! :-) Uz som skoro odpadla, tyzden bez sladkeho ]-(
Odpovedať
@atota Zkus zdravou vyzivu,lekarnu nebo tesco.Ja mam taky cukren v tabletkach,pak praskovy nemecky sorbit 0.5kg.a dia chrom sladidlo v tabletkach.u nas maji aj xylit praskovy 0.5kg za 200kc taky ve zdrave vyzive.xevia se nesmi predavkovat,je pak nahorkla pani mi to tak vysvetlila ze to lidi vraci.
Odpovedať
Taky mivam jednou za cas pocit,ze to umele sladidlo citim ze sveho dechu.tak kavu nesladim vubec a snazim se ho celkove pouzivat malo jak to jde..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes dalsi BD den a potom 4 zeleninove. Uz sa neviem dockat R: jogurt D: 2 otrubove lievance O: carpaccio Ol: 2 otrubove lievance, kava V: tvaroh s goji
Odpovedať
Pre 11xena11 a pantaloni: dobry den,ja som 3.ves v poradi - na cvicenie leniva! Ale v pohode zvladam cviky 5 tibetanov,uz robim 17 opakovani :-) Link poslat neviem - da sa vygooglit : MEDICINE-5tibetanov.
Odpovedať
dnes 40 EUR nakup v bioshope uffff :-S ale objednala som si aj Aloe vera, ake mate s nim skusenosti?
Odpovedať
@pokuston Vitej v rade,ja max.udelam 15 drepu, 15 damskych kliku ,15 leh-sedu po vasem brusakov ,ale do mesta beham tak 3denne pesky aj do kauflandu a cesta tam a zpet je 30min rychle chuze,sak sa nemusim zabit.Ale Kocky co cvici obdivujem.
Odpovedať
@zuzika_tr Fiha,to by ti meli k tomu dat zlatu kreditku.Ale zas to delas pro sebe,u nas ve zdrave to Aloe taky je,ale mod druhu.Jinak ja chci kokosovy tuk Bio,je to pouziti jako maslo na chleba,na vareni pod maso,na rty jako balzam,proste kopec vyuziti,ale hlavne je zdravy telu prospesny.Ja si do kazdeho otruboveho peciva davam po 1lzicce sezamu,lnenych seminek aj slunecnicu a hned je to o necem jinem,a kdyz to napisu na FB,tak kocky su zle,ze se to nesmi,v knize mam napsane Dukanem ze to povoluje ale stejne bych to tam dala,telo neni vyschle uvnitr jak mumie.Pak se divi,ze maji zacpu a suchu pokozku.Kazdy si sve zdravi hlida sam.
Odpovedať
A jeste toto,kdyz jsem jim napsala,ze jsem ve 2.f v BI/ZE dni napsala ze jim s masem nudle z mungo fazolek,tak hned ze je to zakazane a Brona to zakazala.Brona je pekna pipina ktera chce sama zadelat penize svymi hnusnymi shirataky a kdejakym zbozim v eshopu.Pri tom baby same pisu,ze nakup u ni nestal za nic,vse 2krat tak predrazene a umi si svoje cokoladovoarasidove natierky vyrobit v lepsi verzi,nejsou tak lenive!Na co vykoupit zadraho u ni,kdyz muzu sama si udelat z dostupnych veci.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kdyz jsem napsala ze jim ovoce a kdeco,jsem ve 3.f. A jeste jsem zhubla na 62,5kg tak ze co to drzim za dietu,jsou aj takove ktere uz maji sva kg zpatky nahoru aj s bonusem a jsou nestastne..To verim,tak se trapit dietou a na konci byt uplne v pr..li.Toto forum je aspon inspirujici zkusenostma druhych,za ktere vas zadna jina baba nezdrbe kdyz tej druhej se zrovna nedari,no nedachlo me to tam,jen kuknu na recepty a jdu z tama pryc..Asi uz dlouho hubnou a jde to ztezka,ale kocky ktere z vas ne?Ani jedna nebyla za tyden chuda,sak kazda se nadrela a nektera dre a jde dal..Nebo pisu neco zle??
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak tak, dobre pises. Mne manzel (lekar) nakazal tiez jest semienka. Tak aj ked som v 2 faze, lanove si miesam do peciva a hned to aj chuti lepsie. A taktiz mi kazal jest ovocie, tak obcas si dam (teraz som vylucila, aby som sa viac nastartovala, ale opat zaradim aj ked som este len v druhej faze). A nudle z mungo jem tiez, na ozivenie samozrejme ze nie kazdy tyzden, tych 20% ryzoveho skrobu co obsahuju sa tam strati. Vlastne preto su zakazane lebo obsahuju aj ryzovy a zemiakovy skrob podla toho aky vyrobca, ale zas si myslim, ze v takom mini mnozstve to je smiesne. Presne ako vravis, aspon netrpime zapchou a problemamy s vlasm a pletou. A co sa broninho eshopu tyka, tak mas tiez pravdu, ma to tam neskutocne predrazene, to co tam ponuka sa da vo francuzsku bezne kupit v obchode. Natierka co tam predava za 5,75 eur tu vies zohnat okolo 3 eur, a aj tak ma kalorii tak isto ako normalna nutela. Aj shirataki si tu viem zohnat lacnejsie a o stevii a ostatnych veciach ani nehovorim.
Odpovedať
@pokuston NECH ŹIJÚ VŚI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Mrknem na tích tibeťanov. Dík.Ešteže myslí niekto aj na hnilcov. :-D :-D
Odpovedať
@atota v DM, Kaufland a aj Tecso. V tabletkách. Je totál bez pachuti.
Odpovedať
@merulka super jedálniček. Tie goji čo?! Môžu sa cez Bdni? Síce, berú sa ako tolerované. Nie? Ja mám Bdeň len raz do týždňa, takže ja som vylúčila aj tolerované. Jeden deň sa to dá, aj keď hneď ráno sa teším už na večer. :-| :-| Zmenila som trocha plán na dnes. Mali byť tie otr.palacinky ale mám nestíhačky. Vyskúšam zajtra. R - cotagge, káva D - jogurt O - údenáč, otrubové tousty, káva Ol - praženica, toust V - asi zasa ten údenáč, toust, jogurt Z 3PL otrúb mi vyšli 3 tousty.
Odpovedať
@merulka Myslím si,že jsou baby,které to fakt dodržují na 100%,já taková nejsem,občas jsem porušila tak 2krát do týdne kde čím,ne ve velkém množství,ale protože jsem se z toho nechtěla asi zbláznit,ale vydržet.Já Dukana neberu jako bibli,ale jen čtu to,co on v knize doporučuje,a je jen na mě samotné si rozhodnout,co a jak udělám já.Holky nepochopily,že já už nehubnu,ale se udržuju,taky jsem jím to napsala a myslím si,že píšu dost srozumitelně a to mám někdy i já dlouhé káble než něco pochopím.Taky jsem v 1,fázi dělala chyby jako nezkušená,ale kamarádce jsem radila tak,jak to mělo být správně a díky mně taky dost zhubla,ale Rozhodnutí,jestli si dietu poruší a zruší si ketozu,teda spalování z tuku,bylo jen na ni.A to zboží a otruby o tom ani nemluvím,vím,že na slovensku je dost draze,máme souseda slováka,který žije tady.A vydělávat na něčem,co by mělo lidem pomáhat a být zdarma je sprosté už i proto,že ta pipina Broňa k němu šla taky na konzultaci a placené rady jako k lékaři když byla tlustá jako každá normální baba po porodě.Jenže ona už za to chce taky prachy a ne malé a přitom jen prodává jednou prodané.A taky babám pěkně vynadá,když něčím dietu poruší a když mají problémy s vlasy,nechty,pokožkou,stolicí a je jich dost,říká se jim staré Dukanky.To je rada?Já kamarádce taky nevynadám,že si dá jablko nebo 3 kostky čoky,lepší jak jít vyluxovat celou cukrárnu a horším případě se na to vykašlat úplně,jsou toho plná fora,jen je to špatná strana reklamy této diety.Zdravý rozum radí,je mi zle tak musím reagovat,řešit problém a hledat způsob nápravy pokud je i za cenu toho,že přiberu zpět.Mám zdraví jen jedno.Vím o čem mluvím,když jsem se dověděla,že mám rakovinu štítné žlázy,ale ani jeden snímek to nenašel,až na operaci.To jsme teď někde ale mimo téma.Každá musí poslouchat své tělo..má jen jedno
Odpovedať
@pantaloni neuveritelné. Píšeš mi celkom z duše. Akoby som to písala ja. Máš moje sympatie. :-D :-D :-D Ja som mala bez tých tukov na WC pôrody, nenapadli ma tie semienka. Teraz si dám denne tie moje vlašské orechy a už nemám averziu zo záchoda. O Broninom e-shope je škoda hovoriť. Takže dobre píšeš, čo píšeš!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 Já si goji dávám i v Bílkovinový den.
Odpovedať
@pantaloni ja som tiež patrila k tým 100%ným. Ale postupom času som poprichádzala na kopec vecí (zdravších). Treba to brať vážne ale s mierou.
Odpovedať
@11xena11 Baby se o tom bojí psát,já ne já říkám a píšu co si myslím a je mi fuk,že se to někomu nelíbí,hlavně když to aspoň 1.osobě pomůže.Jiřina bohdalová doporočuje lněné semínka nejdříve na pánvi opražit a pak míchat do jogurtu,nebo rozmixovat,mám aj recept,nevím kde,já to přidávám do pečiva z otrub,do chleba kde se dá a porody zmizly a kdo nechce jeho chyba,ale ta bolest na velkej,no pekne dekuju..ne..
Odpovedať
@pantaloni teraz majú v Lidl ovsenné otrubové sušienky s goji. Kúpila som si , keď prídu na mňa kruté časy. Je to lepšie ako sa napchať s nezdravím jedlom.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, zdravie je len jedno. A tiez lanove semienka mi pomahaju, so zapchou som nemala problemy vobec vdaka tomu. A goji sa moze kazdy den. :)
Odpovedať
DÍK za tip,musím pokukat,jen by trochu pomohl obrázek,nebo já když hledám,tak jsem někdy totál slepá..Jak se jmenují nebo tak..
Odpovedať
@pantaloni super pises...ja si tiez do zemliciek davam slnecnicove jadra a sezam...mnam,mnam.A v tom eshope je fakt predrazene.
Odpovedať
NECH žijú lněné semínka v otrubovém pečivu,klidně to sypte aj do jogurtu když nebude čas péct,hlavně nech pomůžou VŠEM DUKANKÁM,a ty co nechtějí jejich volba... :-) :-)
Odpovedať
@pantaloni sú vo vaničke : CEREAL & OATS CRANBERRY COOKIES -hups to sú cranberry a nie goji a druhé sú v krabičke : Swedish Oat Biscuits Sú v osobitnom regály, ako ked máš XXL alebo amerikan týždeň. Sú tam aj mafiny. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 Děkuji,poohlédnu se po nich.Teď jsem byla na FB a že co je povoleno,jaké změny,je to z té knihy dukanova dieta co mi tu leží na stole.Tak si konečně ověřili,že jsou povolená 1čl semínek:směs bílých a hnědých,které obsahují šalvěj hispánskou,mají vysoký podíl vlákniny,je to zdroj proteinů a prospěšných sacharidů a omega 3 a 6 kyselin.To jim to trvalo to pochopit,jinak mají název nějaký speciál,choi nebo tak nějak,nechce se mi ti v knize hledat,hlavně na netu holky je cena za 300gr 181kc,já mám za lněné semínka va zdravé 300gr 30kč,peníze dělají opět peníze,co si budem vykládat,sezam taky tak stojí a slunečnice 100gr 10kc.Já dávám víc těch semínek aspoň ušetřím na návykových projímadlech..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem ti pekne,no dnes som kupila v aholde ale tekuty myslis ze ten nieje dobry?Ja radsej tekuty aby som nemusela utlkat ale ked v tabl.je lepsi tak zajtra ho kupim.Co myslis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?