Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
dalsich -300gr dole,vaha:62,5kg po vcerejsim rybim dnu.Ale je fakt,ze vecere byla v 19.30 a pak uz nic.Miluju 3.fazi.
Odpovedať
Dnes si udělám škrobový den:pokud člověk zařadí do stravy potraviny s rezistentními škroby,pak tělo začne spalovat tuky a zároveň sní až o 25% méně kalorií během celého dne,běžně sníme okolo 4,8gr rezistentních škrobů,pokud zvýšíme tedy jejich konzumaci na 15gr denně,nastartujeme tak organismus a výrazně urychlíme hubnutí.Top potraviny:banány/zatím nesmíme/,fazole,brambory, polenta,hnědá rýže má o 24% nižší hladinu glykémie-hladinu cukru v krvi,než bílá,ječmen,čočka.takže oběd bude červená čočková polévka.Na oleji zpěním cibuli a česnek,orestuju,vmíchám rajčatový protlak,kmín,sůl,černý pepř a trošku chilli koření,za stálého míchání povařím asi 2min.aby koření uvolnilo své aroma.Vmíchám kuřecí vývar,1hrnek bio červené čočky,1 velkou mrkev nakrájenou na kostičky,přivedu k varu a nechám vařit tak 30min,dokud čočka nezměkne.Polovinu polévky vyberu bokem,druhou půlku opatrně rozmixuju mixérem s nožem,mám takový tyčový.Dám zpět do polévky 1.polovinu čočky,ochutím citronovou šťávou a dle chuti dosolím.Před podáváním na talíř dám 1lžičku olivového oleje a posypu sobě chilli kořením.Přílohu mám ovesné placky,ráno čerstvě upečené nebo dukanův chlebík..Dobrou chuť..
Odpovedať
@pantaloni recept vyzerá byť úžasný...určite vyskúšam,mnam už sa teším;-) Ja sosovicu a celkove strukoviny milujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, dnes navrat na BD den, bolo tazke odolat tej zmurkajucej uhorke v chladnicke rano, ale tak co uz. R: otrubove lievance D: latte O: varena hovadzina s koprovym jogurtom Ol: kefir V: salat z udeneho lososa a vajickom
Odpovedať
@layte ja som pozerala tiež tie premeny. Poviem ti pravdu, aj som si s ňou na konci poplakala. To je sila ako sa zmenila. Skrásnela. Skoro 100kg za rok. Zaspávala som s tým, že začnem pravideľne aspoň brušáky. No odhodlanie sa ešte nedostavilo. Parom aby to vzal. :-( :-(
Odpovedať
Dnešné menu: R - celozrnná žemľa, tavený syr, šunka, paprika D - hrudkový tvaroh+ananás ala Lidl (veľmi mi to chutí), O - mäsko na hríbikoch, cestovina Ol - jogurt+3PL otrúb, hrsť vlašských orechov(môj tata sa pochlapil, nalúpal mi na celý rok) :-D V - párky, žemľa, paprika
Odpovedať
@layte Zkus,je to lahoda,jen jsem šetřila s olivovým olejem v originál receptě jsou 3Plžíce,ale do hotové jsem dala 1PL to so v tom 3l hrnci ztratí,a když se rozpouští to chilli v oleji,má výraznější chuť a lepší,nakonec jsem už ničím nedochucovala.
Odpovedať
@11xena11 ja som si ráno bola.zabehat,jak to dobre padlo a večer si dám posilňovanie cvičenie...dnes ráno 2 zemlicky dukan,obed este len chystám kuracie mäsko so zeleninovym salatom a vecera jogurtik.
Odpovedať
@merulka Dělej že ty okurky nevidíš,to vydržíš.
Odpovedať
@11xena11 Taky chci takového tatku,myslím dojdu na návštěvu.. :-) :-) ;-) ;-)
Odpovedať
@layte Běh je dobrý,večer když se běhá,tak svaly i když jsou v klidu,tak spaluješ ještě 24hod potom,tak to je dobré,ne? :-) Aj ve spánku.
Odpovedať
@pantaloni zajtra to uvarim,uz sa na to teším
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni je to super,ale vecer som uz unavena,tak len taka pohodicka s cinkami pri telke,taka polhodinka.No idem uz papat,uz je to hotove:-D
Odpovedať
Dnešní jídlo: snídaně: asi 4dcl malinového acidka,káva s mlékem svačina:omeleta ze 2 vajec,cibulky,3 plátků šunky,na to 100gr cottage,zelený čaj tekane bez cukru oběd:polévka z červené čočky,2 ks placky z ovesných otrub,kofola light se stévií jako 2.jídlo ještě nemám hlad ale je:kuřecí játra v hořčicové omáčce,nudle z mungo fazolek svačina:tvaroh s jogurtem a goji,pomeranč večere:jako oběd ,ledový salát nebo budu křoupat zas mrkev jako koza
Odpovedať
@layte ale každé cvičení se počítá,jde o to,že to funfuje ještě dalších 24 hod,tak jsem to myslela. :-) :-)
Odpovedať
@zuzika_tr Jak se držíš? Dlouho jsi tu nebyla..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 vyskusaj tu Jillian 30 days shred, normalne mam kocky na bruchu uz. Este zadok odstranit a bude to OK :D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni odolala som, najhorsie je to rano, ked som doma a mam moznost hrabat sa v chladnicke. Ked som prec tak som obmedzena tym co mam nabalene :D A vecer si poviem, ze ked osm to vydrzla cely den, tak to uz nepokazim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,vsetkym drzim palce a gratulujem k ubytku vahy.Ja som od 7.marca treti mesiac v druhej f a schudla som len 2 kg.Teada spolu 11 ale za poledny mesiac a pol iba 2.Nezhresujem,dodrziavam.Potrebujem dat este 6 kg dole ale ide to uz veeeeelmi pomaly.Potrebujem od vas kocky ktore ste skusenejsie radu ako mam dalel pokracovat a ktore jedlo 2f najviac znizuje hmotnost.Vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota to je uplne normalne, ze sa to takto spomali, neexistuje ziaden zravy sposob na urychlenie. Ja som na diete tiez vyse 3 mesiacov a za posledny mesiac som dala dole len kilo. Ono radsej pomaly, ale isto. A hlavne zdravo. Dokopy som dala zatial 7,5 kila a este tiez potrebujem 6 dat dole. Takze tvojich 11 je UUUPLNE ZE KRASNE.
Odpovedať
@merulka No to dobře poznám,si vem,že já jsem celý den doma,pokušení ze všech stran,ale víš co si pokaždé řeknu?Nejsu malé děcko,že to musím ochutnat,šak vím jak to chutná..Ale furt mám při sobě zvýkačky bez cukru,alpské bonbony ricola bez cukru,tam jsou jen polyoly,to jsou alkoholické cukry,které jen projdou tělem a nedají nic do krve tudíž žádné kalorie,mám zásoby..
Odpovedať
@atota Mně to šlo ještě pomalejc,pak to aj stálo,že jsem přemýšlela s tím seknout,pak 0,5kg za týden,zas 14dní nic a už jsem měla takovou chuť na ovoce,že jsem radši skočila do 3.F chyběly mi přílohy a nevěděla jsem co pořád vymýšlet na jídla,přišlo mi to pořád dokola a ještě jsem zhubla ve 3.asi 0,8kg za 15dní,ale nejím chleba,nechybí mi.Peču dukanův..Vydrž,ono se to pak rozběhne.Hlavně se tím nestresuj.
Odpovedať
Dnešní nákup ve zdravé výživě:lněné semínka,sezam semínka,slunečnice loupaná,zelená soja z mungo,polévka Hopi ontario,karobové bonbony,karobový prášek,sladidlo se sukralozou,testoviny se spirulinou,celozrnné těstoviny.Paní sympatická mladá kočka,že bude držet dietu a já na to.že proč vypadá tak na max 55kg,no prostě chudá,štíhlá nemá to vůbec zapotřebí..a strašně ochotná,kde co objednat..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni haha na Ricole som aj ja zavisla. Stale cmulam, nech nedlabem nieco ine :D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dakujem za oddpoved ale ked tu citam niektore prispevky tak kockam az zavidim...no tak zdravo....ale asi kolko potrva este kym budem mat vysnivanu vahu? Tak este asi mesiac dva to zvladnem ale dalej....
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem za povzbudenie ale som nedockava jak decko,ved vies,ze ked uz daco islo dole tak posledne kilecka chcem ryyyyyyychlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota praveze tie hnusoby posledne kila idu najtazsie, ale kocky co sa trapili s poslednymi dvomi tromi kilami presli do 3. fazy a v nej ich dali dole. Takze ak za dva mesiace das dole dalsie 3-4 kila, prejdes do 3 fazy a tie posledne hadam zlezu. Tak to planujem aj ja :D To dame do leta dole urcite. Hlavne, ze to na centimetroch vidno.
Odpovedať
@atota Teď tě asi hodně uklidním,moje dobrá kamarádka kterou jsem do tohoto uvrtala,má plán že do července,to je 1.měsíc prázdin má dát dole celkem 26,7kg už zhubla od 1,2,2013 -12,4kg.Myslím že vtom nejsi sama! Jde z váhy 126,7kg a věk 46let,po dvou dětech,za každé se má přicíst 1kg navrch ideální váhy a její ideál,že 86kg!Bude šťastná,když se dostane na 100vku,dejme tomu do konce prázdin,chvilku vydechne a půjde dál,ale pst to ještě neví,já ji musím podpořit a dotlačit dál..
Odpovedať
@pantaloni Ahoooj, sem tam Vas kuknem, ale nestiham. Mame vela prace :D no zatial si vahu drzim. uz papam pekne chlebik, raz do tyzdna cestoviny a cez vikend bolo aj sviatocne jedlo jupiii :D zatial drzim na 52,7 ... :) a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jejeee aj mna navnadila moja kamska mala 87 a teraz ma 60,dala to dole za 3 mes.teraz je v 3f,navzajom sa podporujeme ale tak to vidim,ze ja za 3mes.nedam dole tych 18,tak musim cakat,asi kazda mame ine telo.Nooooo ja pockam lebo tato dieta ma vzala za srdce a je to jedina dieta kde so tak viac schudla pri plnom brusku.Tvojej kamoske drzim vsetky palce a prajem co najrychlejsi ubytok nam vsetkym co statocne bojujeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?