Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@layte no recept je ten isty ako na bylinkovy chlebik, akurat nerobim chlieb, ale zemlicky, z tej davky mi vyjde cca 10 kusov plus minus...
Odpovedať
@trupkake aha,takze do tých zemliciek tiez ide sneh z bielkov,tak to budú určite pekne nadychane.Ale zase cesto je take redsie,však?To ho musím asi dávať do mafin.formy...alebo sa dajú dávať aj kôpky na plech?
Odpovedať
@layte mne ak je riedke, dosypem trocha otrub alebo to dam do kosickov...
Odpovedať
@trupkake ďakujem krásne za radu.
Odpovedať
Ahojte dukanky a dukani,som tu nová,od dnešného dňa držím DD,len mi nieje jasné,koľko dní mám držať 1fázu,ak potrebujemzhodiť 30kg?Budem vďačná,ak mi niekto poradí.Ďakujem.
Odpovedať
@tatianka1111 na stránce dukanova dieta.com se píše,pokud chcete zhubnout 20kg=7dní,pokud chcete zhubnout víc jak 20kg=setrvejte min.7dní.Někdo drží i 10dní,ale těch 10dní už nepřekročuj,ať si neublížíš.Musíš si koupit vitamíny,budou ti chybět ať nemáš deficit.Já osobně bych určitě vydržela těch 7dní držet.Podívej se na stránku dukandiet.co.uk tam ti to přímo vypočítá,jestli je to reálné.Zaléží i jakou máš výšku postavy a cíl můžeš vždy o něco zkusit posunout.Snad jsem trochu poradila.
Odpovedať
@tatianka1111 vitaj a drzime palce !!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ,ktoré chcete na fb je uzamknutá skupina s názvom dukanky..je tam cez 700 členov..ak máte záujem pridajte sa...je tam veľmi veľa nových vytvorených receptov...fotky,kto koľko schudol,baby si medzi sebou píšu rady,vždy niekto poradí,podporí...
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 aj ja som taaam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka1111 ,dala by som 10 dní..kedy chceš začať?
Odpovedať
Profilova fotka
@tatianka1111 aha ,už som sa dočítala,že si dnes začala..ak máš záujem pridaj sa na fb do skupiny dukanky...je to uzmaknutá skupina..nikto z tvojich normálnych praiteľov nevidí,čo tam píšeš...ak budeš čokoľvek potrebovať poradiť, vžda je tam niekto kto odpíše..je tam kopa fotiek,receptov a hlavne super báb,,,ktorým ide o to isté a navzájom sa podporujú
Odpovedať
Profilova fotka
Bože dievčatá, ja som dnes "zožrala" 100g Milku, bola božská ale teraz ten pocit......................zlyhala som
Odpovedať
Článok sa načítava...
Waaau, ja som sa dnes vazila po svojich dnoch a cakalo ma prekvapko! 33.den, 52,8 !! kg, (-5,6), do ciela -2,8 kg ! super tesim sa. Ale uz som si povedala, ze ked sa vysledok do 28.2. nedostavi, zacinam 1.3. tretiu fazu :-D
Odpovedať
Ahojte zkušené dukanky,dočetla jsem se,že je povolené už i tofu a seitan a to od 1.f,jsem už sice ve2.f ale mám dotaz,kolik se toho může sníst za den,když se to považuje za bílkovinu z celozrnné pšenice.Na stránce conovehonakopci.cz je popis anávod na výrobu domácího seitanu.U nás to prodávají ve zdravé výživě smíchané se zeleninou asi 20dk za 50kč,to je dost.Doma to vyjde z 1kg mouky+500ml vody levněji.Z obou přísad uhníst těsto,vláčné,hladké,nechat dopočívat,nejlépe pod nahřátou mísou,těsto potřenuje odpočinek,aby se lépe vyplavil škrob.Pak po1hod.,klidně i po 3hod.dáme těsto do mísy a nalejeme na něj teplou vodu,rukama těsto hněteme ve vodě,jaklmile se vode zabarví do běla,přecedíme přes cedník,nalijeme novou teplou vodu a opakujeme.Hněteme tak dlouho,dokud voda ve které leží těsto,nezůstane úplně čistá.Těsto se pod rukama postupně mění na gumovitou porovitou hmotu.tímto je hotový základ,múže se krájet na plátky.kostičky,nakládat jako čína,s česnekem,kořením apod.
Odpovedať
Mělo to být:1kg celozrnné pšeničné přesáté mouky+500ml vody.
Odpovedať
Dnes jsem měla bilkovinovy patek a zjistila jsem,že jim jak maly kojenec každe 2h od rana.Měla bych se začat chovat jako na dietě,ne jako vykrmovacim táboře.Pokud zítra váha ukáže + nějaké kilo,můžu si za to sama,ale jím jen povolené a tolerované potraviny.Aj se stydim to napsat,ale dám to sem a kritizujte mě..7h-2ks activia bílá+3ks cookies s goji,9h-pudingová kaše,kava s mlekem,11h-3dcl nízkotuč.kefír.mléka,13h-asi 20dkg uzené makrely se 2ks kyselých okurek+1otrubova žemlička,15h-dušené hovězí maso ve vlastni štávě zahuštěné kukuřič.škrobem+1kyselá okurka,k tomu 3dcl kofola light se stevií,17h-4ks dukanovy chipsy zapité 3dcl kefíru.Mezitím piju zelený čaj se sladidlem a vodu s rozpuštěným magnesiem se sladidlem.Tak buď si do večera zašiju pusu nebo půjdu spát.Je fakt,že dnes jsem si dopřávala,ale večer nemám už chutě,tak pak max.mléko,jogurt nebo tvaroh.Konečně ten BD stál za to,hody...hody...Šak zítra je taky den.Hezký podvečer vám všem.
Odpovedať
Dobré ráno kočeny,dnes váha 62,9kg takže -0.5kg po včerejším kojeneckém dni.Večer jsem pila už jen zelený čaj,a kefír každé 2hod do 21h,ať nemám hlad.Nebyl,ani chutě,a váha šla dolů..
Odpovedať
@pantaloni ja vôbec nemám dojem, že ješ často. aspoň si super naštartuješ metabolizmus. Telo si nebude musieť ukladať zásoby na horšie časy. Ješ len povolené potraviny, tak žiadne strachy. Ja jem o 7 , 10 , 13, 16 , 19 hod.Snažím sa to dodržiavať pravideľne. Jem aj keď nie som hladná, úplne stačí nejaká drobnosť (acidko, jogurt...). telo mám tak naprogramované, že keď sa blíži tá hodina, presne cítim, že mám niečo zhltnúť. Ja som chudla 5 mesiacov na váhu 62kg(-16kg). A práve prešlo ďalších 5 mesiacov, a stále si to udržiavam. Aj keď to niekedy behá hore - dole, po bielkovinovom štvrtku je to vždy 62 kg. Som tomu rada, lebo už niekedy povoľujem. Aj keď, ale len do obeda. Po obede po 16hod vždy už len bielkoviny(po nich si najsýtejšia a nepriberáš od nich). Večer vraj môžeš jesť maximálne 2 hod pred spaním. Ja mám okolo 19 večeru ale okolo 21hod sa ešte napijem mlieka alebo acidka ak mám. Ale to už len cez blbé krámy. Normálne môj žalúdok už oddychuje. Želám ti krásne chudnutie :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,skuste najst na nete Vermicelli nudle,dukan to povoluje,a dnes som na to natrafila,aj kupila,je to super,uz som si to dala aj s maskom,niektore baby pisali ze shirataky cestoviny sa nedaju jest kvoli chuti,no tieto vermicelli su paradne,ja som kupila cinske,je to z fazule mungo a z vody,ani vyvarat to netreba len zaliat horucou vodou a za tri minuty su hotove
Odpovedať
Profilova fotka
aby som nezabudla,vermicelli su viac druhov,niektore su z ryze,kukuricnej muky a z kukuricneho skrobu,takze skuste hladat tie z mungo fazule
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ja som take kupovala monuly rok v hypernove, ale potom som citala ze sa nesmu...kde si nasla, ze ich mozme?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 vermicelli je len druh :D akurat som pozerala na nete :D takze cestovinky s mungo fazuliek, vyzeraju ako ryzove, ale nie su ryzove :)
Odpovedať
@11xena11 waw,že 16kg,tak to klobouk dolů.Mně už strašně chybí si dát ovoce,tak se klamu v BZ den,že si sypu do jogurtu ovocné Bolero,aj do tvarohu to dávám.Dnes jsem měla kuřecí polévku a uvařila jsem do ní knedlíčky ze šunky,trošku strouhaného sýru,vejce,otrub a škrobu,aj dětičky s manželem papaly,šak nemusíja vědět,co je dobé,ale nudle měli taky,snědla jsem vařené masko a ani mi nepřišlo,že dieta.Já ráda vařím,tak nemůžu baštit jen jogurty jak některé mladé holky,to bych s tím hned sekla.Dneska jsem dělala halušky se slaninkou,kysaným zelím,bohužel moje porce bude na mě čekat do 3.f v mražáku na tzv.Hody,těším se jak děcko.Jsem ráda,žes mi napsala,že ta stabilizace opravdu funguje,když to poctivě dodržuju.Mám obavu,že ty kila se můžou vrátit,jak jsem četla zkušenosti jiných holek,které neprošly už 3.a4.fází.Ty jsi v Itálii,že psalas o karnevalu?Pracovala jsem tam před 13lety a viděla jsem to na vlastní oči..Kamarádka to začla taky držet,má už 7kg za 3týdny dole,v 1.f zhubla 4kg.U ní to bude ješte dlouhá cesta,shodit skoro 30kg,jen nevím jestli vydrží 6měs.bez ovoce.Máte některá zkušenost porušit ovocem a pak se vrátit zpět do 2.fáze?Nebo se musí začít úplně od1.?Nechci ji špatně poradit...Jde to vůbec se vracet??Děkuji..
Odpovedať
@olovo80 Píšeš Vermicelli?Tak to musím pohledat,dík za tip,super zas to bude o něco lepší a chutnější..
Odpovedať
@pantaloni sa nehnevaj,ale myslis ze umele bolero je lepsie jak normal ovocie?Ja ho jem kazdy den a pekne chudnem,ved ovocie su vitaminy,to clovek potrebuje a od toho nemozme pribrat.
Odpovedať
Kazde rano jem dukan pecivko,potom ovocie,na obed bielkoviny so zeleninkou a vecer uz si idem len zabehat...a kilá idu pekne dole.Treba trocha pohybu,ako moj muž vraví a všetko ide preč.
Odpovedať
@layte ale já jsem ještě ve 2.f.tam se přece ovoce ještě nesmí,nebo to nevadí,když se sní dopol.?Četla jsem že ovoce až ve 3.f.,proto se těším,tím bolerem se jen šidím.Víš jak bys mě potěšila,že se může,jsem ráda za každou radu od zkušenějších.To bych si dnes mohla dát pomeranč,bože jakou mám chuť na něj.
Odpovedať
@pantaloni ono sa nemoze,no ja si ho davam kazdy den.Viem,ze je to porusenie dukan diety,ale co viem,tak od ovocia este nikdy nikto nepribral a su to hlavne vitaminky.Ja chudnem aj tak.Na začiatku som mala 56kg,teraz takmer po mesiaci 50kg...takze ja som taka polovicna dukanka:-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 @pantaloni ahojte baby,skuste o tom prestudovat vsetko,ja som nasla francuzku stranku a tam je ze dukan to odporuca od druhej fazy,len musite si najst to prave,je strasne vela druhov,aj ja som videla vela tych ryzovych,a preto som to nikdy nekupila,no tieto su ok,a su aj bez lepkove samozrejme,takze nemyslim si ze nieco by sme mohli pokazit
Odpovedať
Profilova fotka
hamba na moju hlavu,teraz som citala ze vlastne shirataki su vermicelli,takze neviem,ci su to mylne informacie alebo nie,kazdopadne dajte mi vediet ked nieco zistite
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?