Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@olovo80 niečo na tom určite bude, lebo večer to už nemáš kde spáliť. Takže po 18 hod zobkať už len radšej nízkotučné bielkoviny. Voda by ma zabila. Ja pijem len s Bolerom a sladké v tele spôsobuje ešte väčší hlad. A po HU neviem. Nie je to stránka aj s automatickým prekladačom ?
Odpovedať
@olovo80 ja si ju robim 2pl otrub, jedno vajicko, a primerane trolinku soli, vegety a korenia na pecene kura... poriadne vymiesam a dam si ju upiect na tefalku len vytretu troskou oleja ... :) a potom si dam na nu syrokrem nizkotucny, trosku horcice, kuraciu sunku,a platkovy nizkotucny syr a ze mnaaaam :)
Odpovedať
Zdravím vás děvčata,můžu se k vám přidat?Dietu držím od prosince 2012,a info a zkušenosti jsem dost čerpala z této stránky,kterou jsem četla od začátku.Do cíle mám už jen 3kg a zhubla jsem 5.5kg.Dnes jsem si pekla cereálni keksy s Goji,ať mám co křupat k jogurtu.Kdyby někdo chtěl recept tak tady.Já peču rovnou ze 3 dávek a šupnu do mražáku.RECEPT-2PL OO,2PL PO,1PL kukuř.škrobu nebo pudingu s libovolnou přichutí,1vejce,1čaj.lžička nescafe,1PL tvarohu,1PL jogurtu,1PL sladidla (dávám práškové-sukralóza),2lžičky sezam semínka,2lžičky lněného seminka,2PL Goji,1lžička kypřicího prášku,1lžička kakaa.Vše smichat,nechat 10min.postát,pak dělat malou lžičkou na plechu na pečicim papiře malé kolečka,nebo kopečky je to fuk,péct tak asi 20min při teplotě 175 v troubě.Jak začnou vonět,zkontrolujeme a vytáhneme.Mně chutnají a krásně to křupe.Tak snad se bude někomu hodit.Dávám si je do mražáku a vybirám jak mám chuť..mějte se zatím fajn..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahoj,bohuzial neni,no musim ti napisat ze baba isla dole z 102kg,tak vies jak....je to lahsie nez ist dole zo 65-60kg:-),ja som uz vcera pisala ze mija vaha je o 1,5kg viac odkedy som zacala pit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 diky za recept,vyskusam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no od choroby sa do toho neporusovania nejak neviem dostat :D takze poctivka uuurcite :D len mne to ma z coho...tak to ide... :D ale mala by som pritvrdit veru :D vcera som zabudla papat...tak som si o plo 11 vecer este zohrievala polievku a papala jogurt s otrubami...ja hlava derava :D
Odpovedať
Profilova fotka
dnesne ranajky,grilovane kridlo a prso z kurata,este zo vcerajsku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby,kde ste?
Odpovedať
@eitsirch nie nie je to pod rebrm na pravo a cely chrbat ma z toho boli az vzadu normalne chrbtica uz je to trosku miernejsie ale znama lekarka povedala prisna dieta ze moze to trvat kludne aj mesiac :(
Odpovedať
@cukrik580 gratulujem moc k vysledkom si uzasna :*
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tuuu :) ja som mala volske oci dve s dvomi platkami sunkyyyy :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe dakujeeeem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mam taky dojem, ze nemozem pouzivat umele sladidlo, takze od dnes asi experiment...vzdy ked ho pouzijem do tvarohu, pudingu alebo tak, tak do hodinky ide zo mna vodopad...jedine ked som si robila muffinky, take podla mna, tak vtedy nic...a to si bohuzial v praci nemozem dovolit :-D ked som doma, nie je problem :-D takze od dnes, maximalne jedno do cajiku...
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ja? Nove foto? Ved ani nieje ake. Ale uz sa to znovu hybe smerom dolu jupiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som drzala Dukana pred necelym rokom, aj som si tu pisala s ostatnymi "Dukankami". Velmi strucne zhrnutie: Zacala som koncom marca, do konca juna uplne bez problemov, absolutne ziadne porusenia, potom bola jedna dovolenka a mensie porusenia, ale to len 2 tyzdne a spat na dietu, v auguste svadba a veeela poruseni. Dovtedy som schudla necelych 10 kg-moj ciel vlastne bez problemov, vsetko som dodrziavala a dieta sa mi nezdala byt nijako tazka. Namiesto 3. fazy som mala take zivotne udalosti, ze sa dodrziavat nedalo - svadba, luxusna dovolenka,... jednoducho som sa nevedela dojest, tie chute boli pre mna neskutocne. Ako ked fitnessky maju dietu na sutaz a potom sa nevedia prestat jest. Ked som sa chcela v oktobri vratit k 3. faze, uz to neslo. Jednoducho sa mi tie jedla uz sprotivili, otruby uz do ust nedam. A nastal u mna ukazkovy jojo efekt, skoro celych 10 kg spat! To som sice Dukana nedrzala, ale uz som sa znova obmedzovala v strave a zacala som aj cvicit. Sama som neverila vlastnym ociam, ze vaha mi stale stupa :-( To bola moja prva dieta, doteraz som jojo efekt nezazila. Postava sa mi sice nevratila uplne ako pred dietou, ale vaha sokujuco stupala, napriek tomu, ze som cvicila 2-3 krat tyzdenne pod vedenim trenerky. Teraz uz zase chudnem, ale pomaly. Stale nezapnem nohavice, ktore som si kupila v lete, som z toho smutna. Momentalne pravidelne cvicim 3x tyzdenne a obmedzujem sa v strave. Vyuzivam niektore recepty a poznatky z Dukanovej diety, ale nevedela by som sa vratit spat. Takze mam poriadnu skusenost, moja prva aj posledna dieta, hmm. Na tu tretiu fazu treba mimoriadne silnu volu, ja si neviem predstavit takto to dodrziavat. Ak sa uz raz vratite k povodnym chutiam, je to naozaj tazke striedat ako pise Dukan. Jeden den jest normalne a druhy len bielkoviny... Ale urcite som sa naucila zdravsie jest :-) ale hlavne cvicit. To u Dukana velmi chyba. Ja som predtym nikdy taketo vykyvy nemala, len teraz po tehotenstve. Moj zaver - radsej upravit stravovacie navyky a pravidelne sportovat. Nie pre chudnutie, pre zivotny styl. Dieta velmi zmeni ukladanie tukov, pozor na to. Asi radsej len pozvolna upravit stravu, nez radikalne diety. Drzim vam vsetkym palce, nech mame vsetky postavy po akych tuzime. Cestu si uz vyberie kazdy aka mu vyhovuje, ci radikalna alebo pozvolna. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch jak ti fajne,a mne smerom hore,ale vcera zas o 300g som mala menej,asi ta voda zabera
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 nejde to tak rychlo ako prvy krat ale nedrzim ani tak striktne ako prvy krat. Dolezite je ze mam uz zase menej ako pred svadbou takze pomaly ale iste. Po 4 mesacnej prestavke je dost tazke nasadnut znovu na ten vlak. :-( ani ku kardiu sa moc nedostanem ale zato sneh lopatujem kazdy den :-) tesim sa kedy to uz bude celkovo minus 20 kil :-)
Odpovedať
Dievčata ako som sa tak velmi tesila, posledne tri dni sa mi vaha zdvihla o2 kila, som zvedava co to urobi dalej, ale dnes niesom na seba ani hrda, boli sme na krste a porusila som cinzanom, par kuskami zemiacikov, kuskom torty a orechvym rožkom. Ale nevzdavam to a idem dalej, takze zajtra pocitam nie 2 ale 3 kila hore z tych 6 fúúú :( tak mi treba! Ale podla vsetkeho asi isla vaha hore, koli tomu ze som mala tusim ovulku, tak uvidime :)
Odpovedať
Ahojte kočky. Nebola som tu celý víkend(športovala som -chôdza 12 hodín na karnevale v Benátkach, mám svalovicu tuším aj na vlasoch). Myslela som, že nebudem stíhať čítať, ale tuším tu cez víkend skapal pes. Dnes som si dala huspeninu, originál domácu. Štvorec asi 10 krát 10cm. Nedokážete si predstaviť tie výčitky svedomia. To už bude takto stále ? Ja sa tuším z toho Dukana zmagorím. Aj vy máte také pocity ? Alebo sa mám ísť liečiť ? Stále mám pohnútky ísť na váhu. Ale povedala som si, že vždy 1. v mesiaci. Dodržiavam štvrtky a 3PL otrúb denne. Normálnu stravu sa snažím len obedovať, ostatné sa snažím jesť všetko tak ako v 3.F. No som zvedavá čo to so mnou spraví.
Odpovedať
@cukrik580 o 22:30 ? teraz si ma rozveselila. Mala som miernu depku, ale už je mi lepšie. Hihi !! :)) Myslíš, že by to umelé sladidlo malo na teba také účinky ? Ja si už pripadám ako koza pri tých mojich bobkoch. Haha . :)
Odpovedať
Ahojte.Nechce sa mi moc hľadať a stále nadabim na iný zarucene;-) dobrý recept na dukanov chlebík.Nemáte nejaký fakt oskusany recept na chlieb aby sa podobal na taký mňam chlebík?Taký na ktorý sa dá natrieť trocha masla,marmeladky...alebo k prazenicke?:-) Ďakujem
Odpovedať
@layte Bylinkovy chlebik si skusala? Slahaju sa tam osobitne bielka a zltka, je taky viac nadychany ;-)
Odpovedať
@trupkake skúšala som len taký kde šiel celý tvaroh,mal sa piect 30 min.,bol stale surový,potom pekne narastol,tak som ho dopekala ďalších 20min.Ked som ho vytiahla celý splasol a nebol vôbec upeceny.Buď zlatá daj recept...:-)
Odpovedať
@layte tak to je asi ten, co ti nevysiel : http://www.dieta-protal.sk/bylinkovy-... , mne vyhovuje, nepeciem si chlieb, ale zemlicky ...
Odpovedať
@trupkake zemlicky som robila,ale v recepte pisali,že len ovsene otruby.Ja ked si robím placku,tak dávam ovsene aj psenicne.Mne to tak viac chutí.Tak musím pohľadať recept na ovsenopsenicne;-) zemlicky.
Odpovedať
@layte ja to tiez robim z oboch druhov otrub :-)
Odpovedať
@trupkake dáš receptik?;-) nech si ich zajtra spravím...
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano ano, teraz som nepapala umele sladidlo a nist :) zajtra si skusim daco s nim spravit, ak nezabudnem :D a uvidim, podam hlasenie :D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :( najprv stoji a potom stuuuuupa...to je hrozna demotivacia :( vahu som myslela :D
Odpovedať
čaute kočeny,já váhu už nesleduji,mám zkušenost,že když moc přemýšlím nebo řeším jestli nejím moc,tak mám stres a nehubnu.já jsem dřív jedla zdravě a jen bílé maso,ale občas i vepřové a i nějaká sladkost nebo buchta,ale od té doby cca 1rok co jím hormony na štítnou žlázu jsem nenápadně nabírala kg nahoru.ze 62kg až na 70 na konci prázdnin,pak jsem zhubla 2kg a váha se dál už nechtěla hnout,jsem vysoká 173cm,byla jsem vždy tak akorát.jak jsem narazila na tuto diskusi,musela jsem to zkusit.DD mi vyhovuje,vařím furt jsem se svou nemocí doma a i starší 19letá dcera se stravuje jako já.jen dopoledne jí i ovoce,tak 2ks větší jak pomeranč apod.pečivo dukan jí chutná,baští i celou čokoládu do 12h,a už má ze 70kg necelých 64 od poloviny prosince.aj salát na vánoce jsem dělala z celeru,teda nic moc,ale hubly jsme,dalo se to zvládnout,chtěla bych mít zase 62kg,už to skoro mám,míň nechci,můj muž nechápe,když mu peču kachnu,že to nejím,maximálně ze zelí/kapusty/ vypiju tu vodu,ta mi chutná jak je kyselá.dnes jsem dělala tiramisu,ale do náplně jsem dala lžičku kakaa.tak nám to chutná,a mám vyzkoušené,že když jím i v 20hod,jako teď,mám další den na váze -nějaké deko.když mám bílkovinový den,jím už míň večer mi už nic nechutná,hubnu pomaleji.tak se nestresujte,papejte všecko povolené a váha půjde dolů.mně to jde pomaleji,nehubnu z moc kg,ale chci si projít poctivě všecky fáze,pomalu študuji i3.f a kila si udržet.toto forum a vaše zkušenosti dost pomáhají i začátečníkům jako jsem já..děkuji..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?