Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka Nová Kaledónia ? Tiež som googlila. Počujem prvý krát. Skutočne RAJ NA ZEMI . Aj ja chcéééééém. Krásnu dovolenku ti prajem.
Odpovedať
Včerajšie menu : R - cereálie+mlieko D - jablko, mandarinka, ovocná tvarohová pena light O - zeleninový vývar, praženica s párkom a fazulou Ol - ovs. kaša, chlieb+dia džem V - to isté čo na obed + acidko Mám svoje dni a neviem sa doslova dožrať, som nafúknutá, naliata vodou, vidím to na tvári. Sem-tam chrúmem vlákninu(je bez kalórií), asi ju nemôžeme ale nedá sa mi inak. Musím sa niečim dotlačiť, stále by som jedla. Dnes si dám na obed ešte ten zeleninový vývar a na večeru ugrilujem kura a šalát z čínskej kapusty. A zajtra je tu zasa bielkovinový štvrtok. Podľa týchto štvrtkov vidím ako ten týždeň letí. Na konci tohto týždňa by som mala prejsť do 4.F. Ale počkám kým mi prejde menzes a po budúcom bielkovinovom štvrtku sa odvážim a znova pomeriam. Plánujem, že sa budem teraz vážiť vždy na konci mesiaca, a podľa toho uvidím či sa mám krotiť alebo je to v pohode. Nerada by som do leta nabrala kilá späť.
Odpovedať
Mnamkavé palacinky plnené tvarohom a posypané škoricou mnaaaaam :-)
Odpovedať
@adinka24 narobila si mi chute. asi si ich spravím zajtra na obed alebo na večeru. Mňam.
Odpovedať
holky, ahoj! moc vás všechny zdravím a držím palečky, ať jdou kila hezky dolů.. nevím, jestli jste všechny na dukankách na facebooku, asi ne, tak dávám odkaz na blok jedné skvělé šikovné dukanky, která má plno úžasných receptů, tak se můžete taky nechat inspirovat. http://janakozmalova.blog.sk/ @11xena11 ahojky!moc Tě zdravím. Nestíhám sem psát, ale myslím na vás a konečně jsem se zas do toho pustila poctivěji;-) a super.. zítra máme bílkovinový čtvrtek ;-) tak ať rychle uteče :-D pizzu mám na zítra upečenou, v lednici jogurty, tvarohy, acidko.. Tak hurá na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,ja som tu zas nebola dlho,ale drzim sa na vahe neubudlo len niekolko gramov,no teraz mam svoje dni tak sa ani napostavim :-D ,uz si sa spytala na to mesto?Kavu si das u mna ked dojdes :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 cavko, no fajn...aj ja sa drzim stale na tom istom :-) spytala spytala - idu do Gentu...ty si v ktorom meste? Ozi s cvicenim ako? stale pokracujes? ja som si dala zavazok od pondelka idem nato...uz mam po skuskach tak budem mat viac casu...a co si tu tak dlho nebola? som chodila kazdy den pozerat :-D :-D
Odpovedať
tak ja dnes 19.deň, 54,7 kg, -3,7 !!! Jupiii, po 4 dnoch sa vaha pohla velmi sa tesim :D :D :D do ciela este 4,7. Inak, vraj je velka chyba sa len vazit, keby som sa merala, vraj tie cm viac ubudaju...cvicenim trosku naberame svaly :D
Odpovedať
@merulka ano ano, tak to ti zavidime, samozrejme v dobrom :) pekne si to tam uzi :) my nakoniec ten egypt - no neviem, neviem, ked tam take rozbroje su teraz...to je smola :D
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro Môžem sa spýtať, či by pri tejto diete bol problém, ak by som tie otruby nekonzumovala? Ja totižto nesmiem vlákninu, čiže zelenina, ovocie je tabu, tým pádaom aj všetko celozrnné, cereálne.
Odpovedať
Profilova fotka
@surinova to asi nebude moc pre teba...nakolko v druhej faze striedas bielkoviny a bielkoviny so zeleninou...radsej by som asi nieco ine skusila...
Odpovedať
@surinova , súhlasím s cukríkom. Otruby sú u nás základ. Všetko čo je zdravé (ovocie, zelenina, celozrnné pečivo, cereálie) nemôžeš ? Prosím ťa a čo ješ? Je mi ťa ľúto. Neviem si to predstaviť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Včerajšie bielkovinové menu : R - jogurt D - acidko O - palacinky, tvaroh s kakaom Ol - otrub.kaša V - grilované kura, cottage Dnešné menu: R - celozrnné cereálie, mlieko D - nestíhačky, len káva O - druhú polovicu palaciniek s tvarohom Ol - treska, chlieb, 1PL otrúb V - 1PL otrúb a neviem čo, strašne ma začal bolieť zub(zbláznim sa) Tuším som nemala žiadnu zeleninu. Nevadí. Zajtra.
Odpovedať
@evicka333 super blog. Díííííííííky !!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 kaslat na otruby, mozno by som ich ozelela... :-S ale zeleninka...hmm...to bude probleeem
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 otruby sú v DD veľmi dôležité...nedajú sa vylúčiť...to je jedno z najhlavnejších zákonov DD..a majú sa poctivo jesť každý boží deň aj po ukončení DD
Odpovedať
ooops, to su vazne take potrebne otruby?? lebo ja ich tiez nepapam, iba tak 2krat do tyzna :-////
Odpovedať
@nissinka ony jsou základ diety. Měla by sis je dát každý den.. Já mám ráda otrubovou kaši nebo pizzu, ta je skvělá! Zkoušela si? Holky, chtěla jsem se zeptat, zda cvičíte i přes svoje dny? Já jsem včera cvičila pilates a dnes jsem se opět dala na Jillian, chtěla bych konečně projet všechny tři levely, minule jsem po prvním levelu musela skončit kvůli kolenům, tak to jdu zkusit znovu, ale akorát mi přišly dny, tak jsem se chtěla poradit ;-)Děkuji ;-) @11xena11 normálně jsem po bílkovinovém čtvrtku měla dvě deka nahoře :-D Mi fakt dělá lépe zelenina s bílkovinami (mám to tak po celou dietu), zajímavé, že? Co ty s váhou? Stále se drží? Jsi šikulka! Jsi můj vzor! Strašně se mi líbí, Tvoje meníčka, to, že dokážeš tu dietku tak hezky dodržovat. Klobouk dolů..
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 ja viem, ze su dolezite a ze sa maju papat kazdy den, ale keby chcela aspon ostatnu stravu ako v dukanke, sak nech dodrziava...ale nemoze zeleninku, tak o com by to bolo,...radsej mozno daku delenu stravu alebo neviem...najskor by som sa poradila s lekarkou co presne mozem a co nie a podla toho by som sa zariadila...mozno nizkotucne a menej cukru, neviem co moze a co nemoze...
Odpovedať
21.deň - 54 !!!! kg, -4,4 kg, do cieľa 4 kg :) včera som bola hladná poriadne som sa najedla, ešte večer o 8. som si dala tuniaka (mam pred svojimi dnami 8-) ) a vysledok? paradny :D akurat...nejako moja plet trpi v poslednej dobe..ale to rozdychame :-D
Odpovedať
ked tak číam vaše príspevky ,tak ste všetky super,obdivujem vás ,ja na to nemám pevnú vôľu :-)
Odpovedať
@evicka333 môj bielkovinový štvrtok dopadol super. Menzes končí, takže po štrvtku -1,5kg. To je klasika nonstop. Takže tento štvrtok rozhodol. Celú 3.F. mám 62 kg.(16kg dole)Dva dni som mala 61kg. T.j. od septembra. Pre mňa je to čosi neuveriteľné. Óoó Dukan vďaka !!!!!!! Takže od dnes som vo 4.F. Prečítala som si knihu(pripomenula som si) čo ma teraz čaká. Mám taký dojem , že je to vlastne 3. F. a zmena je len 3PL otrúb. Vraj treba dodržiavať dobré návyky z 3.F. Znova som sa pomerala a výsledky rovnaké ako naposledy v novembri : stehno - -9cm boky- -10cm brucho - -25cm prsia - -16cm ruka - -6cm Takže teraz si to len udržať. Čo sa týka cvičenia, tak je to len 30 min. denne rýchlej chôdze.Cez víkend sa ani nehnem. A jeden krát do týždňa 2hod. plávania(čo sa mi už druhý mesiac nedarí, je nakydaný sneh a bojím sa teraz autom, ale sneh sa už topí takže hurá zasa začnem, už mi to chýba, je to ako droga). A kúpila som si aj darček. Budúci víkend idem s kámoškami do Benátok na karneval. Yes!!!!! Evi hádam nechceš riešiť 2deka ?! Vycikáš sa a je hotovo. Hahahaha !!!! DRŽ SA !!!!!
Odpovedať
@adinka24 vyzeraju vyborne daj racept diky.....
Odpovedať
@11xena11 to je super, gratulujem tiiiiiiiii :)))) a mne vaha stoji uz zase....16dni sa nehybe, dufam ze je to normalne pri diete a ze sa to pohne.....dnes som sa uz nastvala a dala si dve tablicky cokolady :/
Odpovedať
@11xena11 super výsledky! To je krása, že se to tak drží! Jéé, Benátky! Tak si to moc krásně užij!! Já 2 deka neřeším:-D, jen mi to přišlo směšné, že když si pochutnávám k bílkovinám i na zelenině jsem na tom i na váze líp ;-) Já jsem si včera nakonec dala jen pár km rychlé chůze s kočárkem, tak dneska si musím zacvičit. Váhu mám, jakou jsem chtěla, ale potřebuju zpevnit. Tak si říkám, že je nejvyšší čas pravidelně cvičit, ať to má nějaké výsledky, abych vypadala do léta v plavkách dobře :-D @nissinka já myslím, že čokoládou si nic nezkazila, jen jestli sis jí nedala málo :-D Co jsem četla, tak holky sní třeba celou a pak se to začne hýbat :-D A jaké máš výsledky? Jak dlouho držíš a jaký máš cíl? Držím palečky, ať se to konečně pohne! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 mne cokolada minuly rok velmi pomohla :D ked sa vaha nie a nie pohnut, zozrala som od jedu celu mliecnu a este dacim plnenu a rano o kileckoo menej :D telo proste pytalo cukor, tak ho dostalo :D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vas, od zajtra zacinam s dukanovou dietou, precitala som knihu ale aj tak mam vela nejasnosti. Ak by ste mi vedeli poradit bola by som rada. Moja prva otazka je ci mozem kavu resp. aku ? Capucino z automatu je OK ? Zajtra teda zacinam a na prvy den som si jedalnicek vypracovala takto : Ranajky : biely jogurt s 0% tuku + 1,5 pol. lyzice otrub, 250ml mlieka Desiata : Dva platky nizkotucneho syra ďumbier plnene nizkotucnym makkym tvarohom, tretina tofu, kava Obed : grilovane kuracie prsia , tretina tofu Olovrant : 1/2 udenej makrely Vecera : tvaroh, grilovane kuracie prsia Je tam nieco zle ? Mala by som nieco vynechat ? Vopred dakujem za vsetky rady
Odpovedať
Profilova fotka
@gab1ka asi dobre by som povedala, len ta kava z automatu neviem neviem, radsej daku normalnu so sladidlom, s mlieckom...nie? ja by som si miesto tvarohu dala cottage do toho dumbiera :) , lebo by mi to prislo bez chuti, ale uvidis :)
Odpovedať
@evicka333 dietu som zacala drzat 04.01.2012, takze ju drzim prave mesiac, zacala som s vahou 66,60 a dnes mam 63 kg....cize som dokopy schudla 3,60kg, neviem ci som spokojna :D :D :D chcela som schudnut viacej, ale nevadi, budem pokracovat aj tento mesiac a uvidime.....moj ciel je 58kg, drzte palceeeeeeeeeeee :- ))))))))
Odpovedať
@teticka54 trosku neskoro ale predsa... jeden pudingovy prasok ja som davala vanilkovo smotanovy, 125g nizkotucneho tvarohu, 2 vajiicka a na zriedenie podla uvazenia nizkotucneho mliecka... mozes dat aj sladidlo podla svojej chuti :) to si pekne vymiesas do hladucka a pečieš najlepšie na tefalke prejdenej len olejovym servitkom... :) a plnku som si urobila zvysok tvarohu teda 125g maky nie hrudkovy trosku sladidla a trolilinku nizkotucneho mlieka na zjemnenie to som si tiez do hladucka vymiesala a uz len naplnis palacinky zavinies a mozes mnamkat :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?