Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
no konecneeeeeeeeee sa mi vaha pohla po 11 dnoch......fuf tesim sa. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj radi,prosim ta opatrne s tymi energetickymi napojmi,moj muz v minulosti to pil,a potom mal problemi s krvnym tlakom a migrenami,no on vypil aj 5-6 denne plus kavy niekolko salok,ked vsak nemas problem s tlakom tak ok,ale neprezen to,Radi,do ktoreho mesta v belgicku ti ide frajer?Pod aj ty nabuduce,a tak mozme sa stretnut :-D
Odpovedať
Ahojte poradte mi nejaku dobru polievku taku mam na nu chut.....
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a preto papam vitaminy, uz treti den ranajkujem musli tycinku a probioticky napoj linessa :) inak dodrzujem druhu fazu ;-) zacala som trosku cvicit a to mi dava energiu, takze unavena som akurat tak vecer ked pridem z roboty :D a dnes rano zacinam 18-ty den a mam dole 7,3 kg ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja denne citam take clanky o dukan diete,a vo francuzku ma jedneho dost velkeho protirecnika,videla som jeho video kde opisuje a aj vypocty robi,co a jak pri diete dukan,chlapik tam opisuje prvom rade rakoviny chrbtice a mozgovy nador,a az potom oblicky,a zapach z ust,no na kazdu dietu je odporca,tak isto aj na atkins,ja som to v minulosti robila,a tam tiez bolo len min prisun sacharidov ale s tym rozdielom ze tam si mozes dat slaninu a mastne masko,okrem udenych veci,a hlavne tie mliecne vyrobky nesmu byt light ale s vysokym obsahom tuku,co je dost zaujimave lebo som odtoho schudla na vahu aku som chcela a vtedy som ani necvicila,a tiez bolo ovocie v tych prvych fazach zakazane,aj viedenska dieta je "akoze zdrava",aspon tak pisu,vyskusala som,bola to dieta na 2 tyzdne,a prisla som na to ze je to tiez na zaklade bielkovyn,hoc kazde rano mozes si dat celozrnny chlebik,no tak uboho male porcie jedla su,ze som povedala ze dukan a atkins su hody vedla viedenskej diety,podla mna ani jedna dieta neni ok
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka54 nejaku hustu zeleninovu? alebo vyvar, alebo uz neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka54 paradajkova: konzerva paradajok, mrkva (tu davam, len aby bola hustejsia), cibula, cesnak, oregano alebo bazalka najlepsie cerstve, bujon. Uvarit, rozmixovat. Ak je prilis kysla dat sladidlo. Mozes si v nej rozpustit karicku light alebo nastruhat light tvrdy syr :)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka aaano :) na tu som zabudla :) ja robim tak, ze oprazim nasucho pretlak a zalejem vodou a ochutim solou a sladidlom ;-)
Odpovedať
@11xena11 Pekny clanok si nasla... zaujimavy, ale fakt ked ho tak citam tak to pisal clovek, ktory ju bud nedrzal alebo drzal nespravne... 17 den mam dnes a citim sa ovela lepsie ako pred zaciatkom diety, dala som dolu sice len 3,40 kg ale momentalne mam svoje dni takze som rada ze to nestuplo :) Pijem vela tekutin a kazdy den si davam vitaminky, takze mi nic nechyba. a tie omega 3 mastné kyseliny sú v rybách, takze???? jaaaaaaaaj.... Jakéé bludy :)
Odpovedať
Profilova fotka
dlho som nepisala jedalnicek, tak: R: pomelo (ked si dam ovocie, tak v ten den si nedam nic s maizenou) D: nic, ranajky boli neskoro O: varene hovadzie (z vyvaru), borkolica na pare, sampinovo-syrova omacka Ol: uvidim co stihnem, ak budem este na uradoch vybavovat veci tas si dam len proteinovu tycinku V: budem varit masovu cinu (aby jedol aj manzel) a bude aj na zajtra Kupila som na cinu hrachove lusky, tie sa mozu dufam :)
Odpovedať
@olovo80 pyre :) dakujeeem...
Odpovedať
@11xena11 o tom tuku je to hovadina. pretoze ked varime sami vidime, ze kolko tuku aj tak v tom mase je. a omega 3 ?? sak jem same ryby ... a myslim,ze to je hlavnym zdrojom omega 3. a necitim sa vobec unavene. a ked vela pijeme, nezatazujeme oblicky. mam kolegynu, ktora sa uz 3 roky stravuje bez sacharidov a zdravotny stav ma super -nedavno bola na vysetreniach. podla mna prax je viac ako teoria .. ale urcite, ze su odporcovia, na kazdu dietu musi nejaky byt... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzika_tr tak tak, tiez ked som citala taketo postoje ako to skodi aka je zla tato dieta a tak nechcelo sa mi do nej, ale mamina mi kupila knihu s tym ze ked ju budem drzat tak mi ju kupi, dôlezite je prečitat si knihu, mna praveze fakty ktore su v knihe nakopli, aj ked som mala z netu mierny chaoz... aj dnes som mala rybku a presne aj s tym tukom ako hovoris, ked si robim aj kuraci vyvar aj ked kozu a mastne casti odrezem vo vývare je mooooc mastných očiek :) a určitu davku sacharidov prijímame v otrubách :)
Odpovedať
Babulky mam otazocku, chcela by som si urobit lievance podla tohoto receptu http://www.dukanovadieta.com/recepty/... , len neviem ten puding sa dava hotovy alebo pudingový prášok????
Odpovedať
@adinka24 som hlupa :) jasne ze prasok :)
Odpovedať
@olovo80 moja, viem ako to je...po statniciach som bola na ne normalne alergicka aky som mala z nich pokazeny zaludok, kolkoraz mi bilo z nich dost srdce a nemohla som spavat len som bola unavena...ale to som vtedy pila vo vacsej miere...teraz len tak na sustredenie pred poslednou skuskou...Nooo, neviem do akeho ide mesta ale spytam sa ho...vidis dobry napad - po statniciach si urobim vylet a pojdeme na kavu :-D co ty nato? :-p Ako pokracujes, co si papala? Cely den som tu zas nebola tak rozpravaj :-)
Odpovedať
@olovo80 pridala som len do palaciniek vanilkovu aromu, bo ja sladke moc nemusim a mnaaam. Dakujeme za receptik ;)
Odpovedať
Máte pravdu. To by muselo byť rozprávkové keby nebolo odporcov. Ja nedám na Dukana dopustiť. Cítim sa úžasne, sebavedomo, zdravo, mám väčší švih, vraj vyzerám mladšie, ..... No , čo viac si môžem želať ? Dnes mám bielkovinový štvrtok (už zasa, ani sa nenazdám a zasa bude štvrtok - nešťastný deň, ťažší a ťažší) R - mlieko D - acidko, jogurt O - údenáč, dukantoust Ol- acidko V - 83% párky, dukantoust, karička light, uvarené vajíčko A nech je už ráno !!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz neviem dockat, kedy bude prve cislo na vahe 6...
Odpovedať
Baby prosim poradte mi, čo mam robit.......drzim dietu dnes 22.den a uz 3dni mam take silne bolesti v ladvinách..... co mam robit, alebo mam ist k lekarovi? čo sa mi moze stat?? nechcem tu dietu skoncit... :-(
Odpovedať
...a pijem asi 1,5 - 2 litre denne.
Odpovedať
@nissinka urcite chod za lekarom. nie pre kazdeho je dieta vhodna ! kto ma slabsie ladviny, nemal by ju drzat ...
Odpovedať
@nissinka to píše aj Dr. Dukan vo svojej knihe :( Určite navštív lekára ...
Odpovedať
@nissinka chcela som ti povedať, že musíš veľa piť, ale ty piješ dosť. Takže už len lekár. Zuzika má pravdu. Dukanku môžu držať len zdraví ľudia. Máme dosť veľký príjem bielkovín, čo sa nepáči našim ladvinám. niekomu stačí piť viac vody a je to vyriešené. Ty si asi iný prípad. Tebe by asi pasovala tá 3.F. Rozhodne choď k lekárovi. Možno si prechladnutá a nemá to nič s dukankou.
Odpovedať
Konečne prešiel bielkovinový štvrtok. Dnešné menu: R - celozrnné cereálie+mlieko, káva, čaj D - grep, čaj O - brokolicová polievka s rozhabarkovanými vajičkami (rozmixovaná a zahustená škrobom a mliekom), treska s celozrnným pečivom, káva Ol - mozarella, rajčina, čaj V - brokolicová polievka, otrubová kaša, čaj
Odpovedať
hmmm dakujem....ja este pockam do pondelka a uvidim.... :-| bola som celkom spokojna s touto dietou,ale zase nechcem si pokazit ladviny :-(
Odpovedať
@nissinka ja by som ti povedala ze skonci a hned ale je to na tebe ja som predvcerom bola na pohotovosti s hroznymi bolestami ladvin najprv som si myslela ze su to krize ze asi som prechladla ale ked mi to vystrelovalo uz az do panvy musela som ist lekar ma zvozil div nie pod ciernu zem strasne mi vynadal ze co som cakala a nedosla a preco taku dietu drzim mi zakazal uplne na cas masove bielkoviny vela vody pit a ovocie zelenina kopec vlakininy takze tak :( je mi to aj luto lebo 4 mesiace trapenia je vtahu ale zdravie si nedam poskodit ... osotatnym babam prajem aby im to vyslo pokial nemaju problemy je to super no zial ja niesom ten pripad
Odpovedať
@nissinka takze ja som sa rozhodla ze svoj ciel s vahou si splnim len prechadzam do 90 dnovej diety tam je kopec zeleniny ovocia tak uvidim idme pozriet babam na forum co ako im to ide :)
Odpovedať
@melbe Ahoj, kup si knizku od Skybovej. Kolegyna isla podla nej a krasne schudla. Je pestrejsia ako 90-dnova, ale nevyhoda je, ze denne davky si musis v prvych dnoch vazit, aby si to dostala do ,,oka" Ja ked pocujm v 90 dnovke ,ze ovocny den uz mam krce :-) Inak recepty z knizky su pouzitelne aj v DD - vsetky polievky aj vela hlavnych chodov sa sklada z bielkovin a zeleniny. Ona tam ma aj nejaky chlieb, ale ked by sa nahradil otrubovym, tak je to pouzitelne. A recepty su take jednoduche a hlavne zo slovenskych surovin.
Odpovedať
http://www.martinus.sk/knihy/autor/Ka... Takto vyzera, mam ju doma.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?