Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lulian :-) myslis,ze až tak????Myschelin,dobre som sa zasmiala.Hlavne sa tam dobre bav:-)
Odpovedať
Som v druhej fáze včera som mala lievančeky na obed a dnes som si spravila segedínsky guláš s dukanovým chlebíkm na večeru neviem ešte čo si dám asi jogurt a acidko..tak len toľko som vám chcela...
Odpovedať
Dnes je tu nejak ticho;-) ...zajtra už dávam zeleninku.
Odpovedať
@teticka54 skúšala si k segedínu dukan knedlu? Je to perfektné. Inak super nápad ten segedín, dávno som ho nerobila.
Odpovedať
@11xena11 a tak overený receptik na tu knedlu?
Odpovedať
@layte super, ja dávam vo stvrtok. Najhorsie je, ze sobotu mame velku oslavu - pecene kolienka, pivecka... a ja budem susit. Ale bude to skuska :D
Odpovedať
@zuzika_tr a keby si si trocha zo všetkého dala,sak by sa nič nestalo.Veď žijeme len raz...;-) Dnes sme mali typický segedin a ešte typickejsiu knedlu;-) uz som myslela,ze sa na to vybodnem a dám si.Tak som sa spýtala manžela či je som aspon trošku schudla.Povedal,že vidno a hlavne na stehnach.Tak ma to motivovalo a nedala som si.Nasucho som si opiekla krabie tyčinky a preliala to cotage syrom s bielym jogurtom.Na cestu mám activiu a colu zero,dodá energie a ráno si už tam niečo dám.
Odpovedať
Zuzika_tr a akú máš výšku keď sa smiem spýtať.Takže chceš ísť na 50kg?
Odpovedať
@layte knedla na dva dni : Vyšľahám dve vajcia, prisypem 4PL ovsenných 2PL pšen. otrúb, , trocha sušeného droždia a cca 1/2 dcl acidka, soľ. Dám to do silikonovej formy na srnčí chrbát a šupnem do mikrovlnky na 4 minúty. Rýchle a jednoduché .
Odpovedať
@11xena11 dakujeeem.Vyskúšam,len tam kde idem silykonovu formu asi nemaju,aspoň som ju nevidela,tak môžem dať do skla alebo....mysticky umelej?Veď dačo už vymyslim.
Odpovedať
@layte neviem, ja som to robila zatiaľ len v silikóne. Je to tam uparené ako ozajstná knedla.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahojky - isto pčeničné otruby? nie ovsené???? skúsim si to na víkend spraviť, segefím mám veru rada
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@11xena11 treba tú formu prosím ťa aj prikryť niečim??, alobal alebo niečo iné?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 doma nestíham a v práci tiež nie a stopli nám net, tak len tak "opatrne"...ale myslím na vás ;-)
Odpovedať
@layte Knedlu robim tiez v MW. 1 vajce+ 1bielko, 2 pl ovsenych otrub + 1 PL psenicnych otrub, 1 KL prasku do peciva, stipka soli a 2-3 PL acidka. Dam do plastovej okruhlej misky vytrenej servitkom s olejom a vlnime 4 min. Prekrojim na polovice a potom naplocho a mas 4 ,,knedle". Vacsinou dve zjem s omackou a dve ohriankujem v hriankovaci ako chlieb.
Odpovedať
@melbe aj cvicis, ked hovoris ze ti vaha ide velmi pomaly dole? ja zatial nie, ale musim s tym nieco urobit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 ani ja sa k tomu neviem dostat :/ ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
na zajtra sa vari kapustnica s udenym morcacim prskom a s udenymi kuracimi stehnami, to bude mnamka :) a dnesny obedik-udena rybka :)
Odpovedať
@layte mám 160 cm tak preto :D Som malá guľka momentálne :D
Odpovedať
4. deň, 56,3, -2,1 kg, do cieľa -6,3 kg :)
Odpovedať
@adinka24 hej ved to ze cvicim a idu hore svaly
Odpovedať
@melbe tak ale ubytok vahy je aspon viditelny, ked kila dolu nejdu... :) ked sa tuk meni na svaly... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,dnes 8-mi den utocnej,hroza,no ja tiez jem len take blbosti jak ty,dnes som urobila ten chlieb otrubovy v mikrovlnke,tam to dost premokne aj ked popycham so sparatkom a v hriankovaci sa mi spalia okraje :-D ,dala som na ti syr 7%-ny a kuraciu sunku,a este som mala prazenicu bez oleja bez vsetkeho,a ked vecer budem velmi hladna tak este v chladnicke mam dajaku rybu,no proste otras,bez chuti,nemastne-neslane,kardio este stale nerobim,no dufam ze od buduceho tyzdna zacnem,a ty jak si na tom s pohybom?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 tak to skoda za ten net,ale "opatrne"sa tu niekedy zastav,potom ti niekedy napisem,zajtra tu asi nebudem lebo budu nam robit kupelnu,inac ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Poctivo som docitala vsetkych 423 stran. Na diete som od 7.12.2013, vyska 170 cm, povodna vaha 80kg a dnes rano na vahe 74,1 kg. Pokracujeme dalej, ciel je 65 :)
Odpovedať
@olovo80 Ked mas dlhsiu prestavku potom sa tazko do toho dostava vsak :-D No s pohybom? Teraz mam skuskove, praca, povinnosti doma, frajer jedno s druhym - nestiham. Ale vidim, ze to treba, ucinky kalanetiky velmi rychlo opadli takze sa chcem donutit znovu asi od februara ked uz nebudem mat skusky - len rozmyslam co budem cvicit. Kalanetika je super ale trva strasne dlho...ty v nej ides pokracovat? mne by vyhovoval ten beziaci pas ale je velky - kam by som ho dala to uz fakt neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no beziaci pas je fakt velky,ja mam bycikel a aj ja horko tazko som nasla miesto v detskej,do obyvacky to nechcem dat,a teraz pred obedom nemozem robyt kardio lebo mala mi beha po byte a musim stale behat za nou ci daco nestiahne,no poobede spi v detskej a kebyze sa tam byciklujem....asi by ani nezaspala,rozmyslala som ze na poobedie dam bycikel do obyvacky,no je to dost tazke aby som to vlacila,no neostava mi nic ine,a chcem aj v kalanetike pokracovat,no ja tiez uz asi 3 mesiace som vobec necvicila,a to potom velmi tazko sa do toho dostat,vcera mi manzel doniesol plno konzervy,vsetko makrela,tuniak,sardinky a co je najlepsie ze bez oleja,vsetko prirodne,takze teraz som zasobena na par dni s rybou :-D ,ako si na tom s pitim?Ja teraz max vypijem 3-4 pohare vody denne(ked na to nezabudnem)po 2 dcl,no viac mi nejde,ja fakt nechapem ludi co vedia vypit 2-3litre vody denne ;-( nomam aj strasne zapchy,a len kazdy druhy den chodim na wc,a uz prichadzam na to ze to bude aj kvoli tekutinam,no uvidim ked budem v druhej faze,mozno s pridanim zeleniny to bude ok,ty si stale v druhej faze,ci jak si na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka od kedy si to na dietke? :D lebo podla toho datumu neviem neviem ;-) drzim pasticky, pekny vysledok :)
Odpovedať
6. deň, 55,9 kg, - 2,5 kg, do cieľa - 5,9 :-D volajako som si pomýlila dni predtým :-| Dnes prechádzam na zeleninu, takže bude priberanie :-x
Odpovedať
@olovo80 ja som mala tiez vzdy problem pit vodu. Treba si ju dat vsade, na oci, aby ta napadlo, ze mas pit. ja pijem aj z flasky napr. - sice neesteticke ale svoj ucel splni :) Takto som si zvykla až kym som nevypila 3 litre denne (dve flase). A hlavne pri cviceni ti bude tekutina chybat ... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?