Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
poradite mi?? drzim dietu uz 10dni a nikde neviem zohnat ovsene otruby......maju iba psenicne, ale tie nemozem vsak???? ............a za 10dni mam 3,30kg dole jupiiiiiiiiiii :)
Odpovedať
@olovo80 Cavko, fajn...ja tak drzim - snazim sa...tiez som hladna ako pes furt :-D Musime sa dostat do formy....aj ked ti poviem ked si len pomyslim na vajce alebo maso tak mam dost. Za ten cas nedrzania som ale trocha pribrala takze zase to bude stat kopec usilia ale zvladneme no nie? :-p
Odpovedať
@nissinka Mavaju ich v DM drogerii alebo v lekarni ich kupujem...dokonca vo Vrutkach ich maju aj v jednote...alebo v ochodoch so zdravou vyzivou...skus pokukat tiez mi trvalo ich najst...a inak super vysledok :-)
Odpovedať
Ahojte;-) idem nakupovať a chcem sa spýtať,ako sa volá ten nizkotucny ovocny jogurt v Lidli?Majú tam aj nizkotucny tvaroh,že?Zemlicky čo som včera robila boli úžasné.Kamoska čo už 2roky nejedla chlieb ich zbastila jedna radosť.Aj domou som jej pár dala a recept k tomu:-D ..
Odpovedať
Ahojte Baby idem sa pochvalit ale aj motivovat trosku dnes mam 6den a dole mam 2,5 kg super, hladna som bola vcera ale zahnala som to mliecnym napojom aktivia, mozno to bol aj prehresok ale aspon som ten hlad zahnala dnes som mala rano jogurt s otrubami, obed som si dala prazenicu s kuracou šunkou a cotage syrom a idem piect pre navstevu kolaciky tak rozmyslam nad tymi muffinami z otrub... asi vyskusam ... este do stredy musim vydrzat prvu fazu a od stvrtku sa priam tesím na 2 fázu, a som zvedavá kolko dám dolu este do toho 10teho dna. :) Babulky drzim paste a obdivujem vase skvele vysledky...:)
Odpovedať
A to cvičenie čo ste spomínali,čo je na internete to sa nedá kúpiť na DVDcku?Idem si totiž "zasportovat" po obchodoch,tak reku pohladam;-)
Odpovedať
Zhodnotenie dnešného nakupovania:potraviny máma čo má najviac teší,ze mám aj knihu dukanova diéta a knihu tu novú,tých 350 receptov dukanovych;-) .Všetko nastudujem a od zajtra si dám zase 4 dni prvej fázy.Zle mi už neni,tak experimentujem:-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no jasne ze to zvladneme,ja akurat sebe robim omeletu s tuniakom,v rure zapecene,tuniak vobec nemusim a vajocka uz aj ja mam po krk,no nic ine nemam doma,a vlastne teraz ma napadlo ze dnes som zabudla na otruby,tak este po vecery si dam aj kasu otrubovu
Odpovedať
@layte ahojky, cvičenie nájdeš na ulož.to a odtiaľ si stiahni Jillian Michaels. Má rozvrhnuté cvičenie do 3 levelov. Začni prvým - 10 dní, potom prejdi do druhého levelu - 10 dní a až potom do tretieho. Je tam veľmi veľa rôznych cvičení v rámci levelu, tak si to popozeraj :-) :-) :-) http://www.ulozto.cz/x32NJTs/jillian-...
Odpovedať
a ozaj vynikajúca je aj Kalanetika http://www.ulozto.cz/xEpWEHo/callanet... - krásne od nej ubúdajú cm :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 ďakujem krásne za info,idem stiahnuť;-)
Odpovedať
krásne ráno kočky len ze dnes oborvska motivacia vaha 66 predomnou 5 bielko dni hadam to uz konecne zlomim aspom na tych 65 taku vahu som nemala roky olalaa :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre rano babyyyy...vcera som nemala cas prist...bola u mna kolegynka na nechtiky a poobede behacky po obchodoch, este dnes kupist nasim kanvicu a psikom granule a behnut do porodnice kuk babatenko dvojdnove x-) x-) ulovila som si vcera tie dukanove recepty a celkom dobre daktore, takze urcite daco z toho vykuzlim, hlavne sladke :D inak, v piatok som zjedla len tri volske oci s troma platkami sunky a na to som prisla az o pol noci v posteli...to asi nebude moc dobre ale co uz, vcera som si uz dala trosku pozor :) a dnes, 7 den mojho znovunastartovaneho chudnutia vam s nadsenim oznamujem, ze mam dolu 5,4 kg :-D x-) :-p
Odpovedať
Dobre ranko;-) .Až teraz som vstala!!!!Ja trúbka do 3.hod. rána čítala knizku,samozrejme tu od dukana;-) :-D .
Odpovedať
@cukrik580 ty brdo krásne ti to ide ja to tiez drzim druhykrat a ide mi to straaasne pomaly
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe no ma z coho, tak len nech to pekne ide, prvykrat mi to takto rychlo neslo...ale to som len jedla a jedlaa a jedla, sice povolene, ale furt, teraz menej, mozno preto, mozno pretoze sa mi to rychlo prilepilo, preto sa to chce rychlo odlepit...neviem a je mi to jedno, len nech to ide :)
Odpovedať
@cukrik580 to mas krasny ubytok za par dni len tak dalej a mozno uz do leta si tam kde si chcela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe n o tak tomu moc neverim :) ale uvidime :)
Odpovedať
@cukrik580 ahoj len tak sa chcem spýtať,nič v zlom;-) ...Prečo keď si vtedy tak schudla,neviem síce koľko?teraz znova pribrala?Išlo ti to rychlo naspäť hore?Neviem čo si dnes spraviť na obed.Teraz som mala raňajky;-) jogurtik.Manžel vari segedinsky:-( a veď nech robí,aspoň si privoniam a budú dni ked budem mať 46-48kg a v pohode si dám aj ja.A kurací vývar s mäsom môžem?
Odpovedať
Profilova fotka
vyvy @layte vyvar s masom mozes, ale bez zeleniny a slizikov...ja som schudla desat kg a po narodeninach som sa nevedela dokopat k tomu aby som sa k dukanke vratila...potom som cca pol roka nic nepribrala...ale zostala som na pn s chrbticou a bola som len na sedacke a v chladnicke a ziadny pohyb a potom vianoce a osem som nabrala spat...keby som nezostala doma, tak ich mozno nenaberiem...
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ja som si dala asi 15dkg sunky a zatial v pohode, idem vyvesat pradlo a pojdeme pomaly prec...este si spravim moj oblubeny napoj- jogurt+otruby+mlieko=mnamka :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,ako ste na tom?co budete dnes papat,ja mam dnes piaty den utocnej
Odpovedať
@cukrik580 ďakujem za odpoveď,ja myslela,že to si hneď nabrala len tak...;-) no neviem,biely jogurt,otruby a mlieko,veď to je bez chuti;-) ...ale vyskúšam:-) .PaPa. este idem dočítať knihu a potom si spravím obed kuracie mäso,na to šunku,vajíčko a dám piect do rúry.
Odpovedať
No tak v tej knihe 350 receptov je napr.Jedla na báze čistých bielkovín a je tu recept Kurací špiz a ide tu aj paprika normálna. Ja len tak;-)
Odpovedať
@olovo80 aj ja akoze piaty,ale dnes začínam znova prvým dňom a ppriadne,lebo bol víkend a nejaký ten pohár vína bol;-) .Koľko si dala dole?
Odpovedať
Mužíčkovi robím bravčové rezne a ja si pochutnám na kuracom masku este neviem na aký sposob, ale sak nieco vymyslím, ako dochucovadlo by som mohla pouzit trosku kecupu? alebo nie? a čistý vývar z bravcového maska?alebo sa to ráta ako bravcové maso aj ked to je vývar?
Odpovedať
To mlieko 0.5 nizkotucne koľko ho môžem na deň?Čítam knižku,čítam,ale že vsetky povolene potraviny neobmedzene.To aj mlieko?Keď si dám tak pollitra za deň,tak v pohode,že?Ja by si ten bravcovy vývar nedavala;-) .Mäsko robim inak.Spravila som marinadu jogurt,citron.šťavu,cesnak a tymian,dala do nej mäsko,potom som tie prsicka zvynula aj hodne s tou marinadou a obtocila to šunkou.Dala do skla,do rúry zprudka zapiect a do tej marinady čo mi ostala som dala vajicko surove a vyliala na mäso.Vonia to super,len sa to este pecie
Odpovedať
Profilova fotka
@layte este som sa nevazila,az na buduci tyzden v sobotu sa postavim na vahu,pred tym som sa vazila kazdy den a nerobilo mi to dobre,stale ked som videla ze islo nieco dole tak som sa dobre najedla,no v septembro ked som zacala prvy krat dukan tak som zhodila presne jak som chcela,a ty jak si na tom?
Odpovedať
@olovo80 no ja som začala od stredy,šlo dole 2.5 kg ale bolo tam to víno,tak teraz to stojí.Takže dnešným dňom zase začínam od prveho dňa a už zadne víno,lebo to mi robí najhoršie.A už začínam ozaj zostra.Ráno jogurt s otrubami,obed mäso alebo rybu a večer len proteinovy drink.Zvazim sa utorok a dám vedieť.Potom idem do rakuska na 2 týždne,tam sa nechcem vážiť a uvidím.Škoda,že tam nemám internet:-( ...
Odpovedať
@olovo80 a ako dlho si vtedy držala od toho septembra a koľko si schudla?Fotku nemas?Ja sa sfotim teraz a potom a a ukážem či sa mi darí alebo nie.No no prečo si potom pribrala?;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?