Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@layte Najlepsie je rozdelit to tak, aby si vedela, kolko mas v jednom otrub, aby si si vedela dat dennu davku.
Odpovedať
@lulian ide tam 9 lyžíc otrub a vraj z toho vyjde 12 mafin.A kolko to lyžíc otrub v 1.fáze je povolenych?1 či 2?
Odpovedať
Ahojte kočky,...ako pozerám máme dalšie bojovníčky,....vítam Vás v klube a prajem príjemné chudnutie a rýchle zhadzovanie kíl. :-) takže ja dalej pokračujem v 2. F kedže Vianoce boli zabiják asi pre každého no začala práca a ja verím že to dám rýchlo dole ;-)
Odpovedať
Tak kočeny:-) môžem ten chlieb v 1.fáze?A koľko otrub na deň?Mám už z toho hokej;-) na jednej stránke sa píše tak,na druhej je trocha inak.Ktora je taká naj stranka(okrem tej):-D. na ktorej je všetko pekne rozpisane?Tu je veľa čítania tých 419 strán,ale asi sa v noci do toho pustim;-) ...
Odpovedať
@adinka24 ahoj som rada ze, zaciname rovnako ja som sa nevazila budem az v sobotu a dam vediet kolko som schudla a co si mala dnes myslim ake menu... :-)
Odpovedať
caute baby.....dnes mam 7.den, vaha sa mi drzi uz 2-3dni na rovnakom mieste...ale nevadi, neodradza ma to... :-) len sa chcem opytat, prečo ma kazdy strasi s ladvinami,oblickami atd....co sa mi moze stat z tejto diety???? beriem vitaminy, hlivu ustricovau,spirulinu ako vlakninu, a sem tam megacecko,..pijem cca 2litre vody denne....
Odpovedať
@prezidentka no az sa hambim to napisat 108,1 som mala v pondelok mam veru z čoho... ale uz je toho na mna vela, zatial sa drzim aj ked uz spekulujem co by som si dala, na večeru som mala orestovane kuracie pečienky mnamka... :) Chcela by som aspon na 80 ist aby sa podarilo babeno a tehotenstvo prebehlo lepsie ako s tolkymi kg navyse, tak uvidim...
Odpovedať
@teticka54 ja sa vazim kazde rano... viem ze sa ma tak raz za týzden, ale tak neublizi mi to .. :) rano som mala jogurt s ovsenymi otrubami, na obed som si dala kuracinku na suchej tefalovej panvici taku orestovanu s dvoma poharmi acidofilneho mliecka z nizkym obsahom tuku, a teraz na večeru kuracie pečienky... Ale dnes som uz mala vselijake chutky... :)dufam ze to vydrzim co najdlhsie bez porusenia
Odpovedať
Mám takú zlosť na toho svojho;-) ...pozerám telku a on stále len do chladničky,do kuchyne pre dáku sladkost,tak si to krasne papka!!!a furt ma super postavu.Ja len na nho čučim a v bruchu mi skvrka:-) ...nech.už je ráno,sa napapam.Celý deň dokážem nič nejest,no večer,keď on mlsa na všeličom,hotový zabijak:-D zajtra už budem normálne jesť,aby som večer ani nepomyslela na jedlo;-)
Odpovedať
@adinka24 tak držím palce s kilami,..treba vydržať a uvidíš..pôjdeš aj pod 80... a ako restuještu pečienku? to mam celkom rada...si to skusim spraviť...
Odpovedať
@lulian táák nič :-/ s cestovinami si budem musieť hooodne dlho počkať...
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka54 sme na tom presne rovnako, tiez som v marci aprily drzala, schudla som desat a pribrala som cez PN a cez sviatky ]-( a dnes som znova stvrty den v prvej faze
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@adinka24 ahoooj, aj ja mam veru z coho davat dole, tiez som dnes stvrty den prvej fazy, ja mam zatial dole 3kg...to bude veru voda, normalne mi brucho splaslo :D
Odpovedať
@cukrik580 ahoj.Schudla si za tie 4dni niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
@layte no po troch dnoch mam dole tri kilecka :) ale ja mam na sebe viac ako dvakrat tvoju vahu, takze mne ma z coho ubudat x-) ;-)
Odpovedať
@cukrik580 a už si tu dukanku niekedy držala?Ja sa chcem postaviť na váhu až v utorok keď,vtedy idem na dva týždne do práce.A dufam,že tam bude 53;-) ...ja keď sa zatnem,tak to už ide.Dnes na obed si chcem spraviť kuracie prsicko,tak 50g nádrže na kocky,orestujem do toho 1-2 vajicka,bylinky a mám omeletku.A ešte cotage syr,tak za lyzicu k tomu.Večera buď bielkovinovy drink alebo tuniaka.A manzela večer vypracem z domu,aby minerobil chute na jedlo;-)
Odpovedať
Ja som truba nadrze,myslela som narezem...to tak keď robim sto veci naraz.:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ja som uz drzala minuly rok...a papala som na obed pizzu :-D nooo...bola celkom fajn, len mi usla solnicka, tak som ju ani nedojedla :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 čítam stránky od prvej,už som cez 300.Koľko cm.z obvodov si schudla waw!!!!!!Chudnut z obvodov je dôležitejšie ako z kíl.Čo z toho,že schudnem napr.10kg a z obvodov zídu len 3cm.Radšej nech je to z obvodov 10cm a z vahy trebárs aj len 3kg.Takže kašlem na váhu....;-) bude to veľa zapierania lebo vazenie je moje hobby;-) Idem si dať cajik Pu-erh a poskakat na trampoline;-)
Odpovedať
A ešte som zabudla,som v 1.fáze,ale akosi mi duni v hlave a aj píska v ušiach;-) .Taká som jak pripita:-) .Od pondelka som si dala 2 take ocistne,preklenovacie dni a od včera len bielkoviny.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte odporucam to aspon zo zaciatku drzat podla pravidiel a nic si neupravovat a nedavat a vynechavat a pridavat a co ja viem co...lebo potom uz to nie je dukanka a hlavne na zaciatku kym si na to clovek zvykne treba dodrziavat...niektore baby si povedia, toto si dam alebo toto si radsej nedam a potom sa cuduju, ze nechudnu...cim viac povoleneho zjes, tym rychlejsie a kvalitnejsie schudnes, pretoze organizmus bude stale nuteny nieco robit...kdezto ked budes jest malo, nebude mat co nove spalovat a pojde to pomaly...
Odpovedať
@cukrik580 ale myslim,ze to mäso s vajickom a cotage syrom neni zle.Či ten cotage nemôžem?Mám ísť presne podľa jedálnička?Lenže tu sa mi to rozchadza.Niekde je prva faza len bielkoviny a otruby a inde aj ten otrubovy chlebik,či keksik.No hotový hokej mam;-)
Odpovedať
A uz je po dukanke;-) bola tu kamoska,dali sme si pohar vina,Sak ona dietu nedrží,ved už to dávno vzdala....
Odpovedať
skodi tato dieta na ladviny?? :-(
Odpovedať
@layte som sa na tebe nasmiala. Ty hokejistka !!!!! Cottage môžeš. Majú v Lidli light 2,2%tuku. Všetky light mliečne výrobky môžeš. Dukan píše v knihe, že max. do 5%tuku. Ale ja sa snažím 0,5%, 0,1%. Ako čo. Jogurty, mlieko, acidko a tvaroh taký kúpiš. Ale napr. tvrdý syr Pierko je 4%(Kaufland, Billa). Aj mozarella je tuším 3.5%. Neviem presne. V 1.F. máš povinne 1,5PL ovs. otrúb. V 2.F. už 2PL. Je jedno, či ich len tak zapiješ, či ich dáš do jogurtu, či si spravíš otrubovú kašu alebo si upečieš chlebík, alebo nejaký otrubový koláčik, keksík. Ingrediencie sú všetko povolené potraviny. Ak máš recept na 9PL otrúb, tak si to jednoducho rozrátaj. To máš na 6 dní.Keď ti výjde 6 mafin, na každý deň máš jednu, a viac otrúb ten deň nesmieš. Potom by boli už kalorické. Neprekračuj dávku. Je ešte niečo čo z čoho máš hokej? Smelo do toho. Od toho sme tu.
Odpovedať
@nissinka preto musíme veľa piť, aby sme tie ladviny prelievali. Nadmerným množstvom bielkovín ladviny veľmi trpia. Ale ak dostatočne piješ, tak je všetko OK.Ide hlavne o 1.F., kde máme povolené len bielkoviny. V druhej pribudne zeleninka, takže už to nebudú len bielkoviny.
Odpovedať
@nissinka nechcela som to písať,lebo nemam to odborne potvrdene a neverim že by tato dieta robila az tak zle,ale moja kamoska drzala bielkovinovu dietu a skoncila v nemocnici s prvotnou diagnozou porazka.Vysadila sacharidy....nastal pokles a nedostatok vitaminu B....neviem,mozno to bola len nahoda,ale v 38?Je pravda,že ona to už asi dosť prehnala.Ak pijeme dostatok tekutín a papame,tak nič nehrozí.A potom keď si pridáme aj zeleninku..a dobre je,že sú tu povolene tie otruby.Ona nejedla ani to a to bola chyba.
Odpovedať
@layte ja som bola tiež v 1.F. ako mechom praštená. Tuším som aj dvojmo videla. Ak by ti bolo moc blbo daj si kúsok čokolády. Takú nad 70% kakaa, horkú, máme kúsok povolený. V takých to prípadoch. To je len deficit cukru. Kúp si colu light, tú môžeme. Trocha ti zaženie chuť po sladkom. Aj keď takú chuť nepociťuješ, tvojmu telu to chýba. V 2.F.príde zelenina a tie stavy zmiznú. A ešte k tvojmu príspevku pre nissinku, nesmieme zabúdať jesť vitamíny. Ja mám centrum, k tomu vápnik, horčík, zinok. Kvôli vlasom, nechtom a pokožke. Je to dôležité.
Odpovedať
@11xena11 dakujem.už som dala pár gólov....:-D Našla som si receptiky na chlebik,ale mne je super ked jem len bielkoviny,tak ľahko mi je.Moc vadí ten pohár vína???Rozriedila som to hodné vodou a teraz len na vecko beham:-)
Odpovedať
@layte nemusíš chlebík. Ale kočkám chýbalo niečo tuhé na žuvanie. Je to taká náhrada za normálny chlieb. Si z toho sýtejšia. Urob si nátierky(vajíčková, syrová, tuniaková...)nasýtiš sa. Ale ak ti stačia len mliečne výrobky, nezabudni na tie otruby. Na tých je založená celá diéta. Dôležité sú aj ryby. Obsahujú dôležité Omega 3 mastné kyseliny. Lebo niektoré vitamíny sa rozkladajú len za pomoci tukov. A za to víno dostaneš po holej !!!!!!! Kde je tvoja pevná vôla? A hned na začiatku? Toto ti nedovolíme. Vždy si na mňa spomeň !!!! Haha! Pôjde ti to pomalšie, budeš stagnovať a trafí ťa z toho šľak !! Ver, viem o čom hovorím !!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?