Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Yes, už som vydržala dva bielkovinové dníčky, zajtra sa hodím na váhu a zrejme dám ešte jeden :-D :-D :-D pre istotu.
Odpovedať
@11xena11 ja som robila aj falošné zemiakové placky, je to z otrúb a ak to dobre vychutíš, fakt sa dosť podobá na haruľu. Recept je na protal-diet - skús, uvidíš.
Odpovedať
Ahojte Dukanky :-) tak po dlhe odmlke som tu ;-) od dnes chcem nabehnúť tvrdo opať na režím, lebo som porušovala ;-( ale potrebovala som motiváciu a tu ju vždy nájdem :-) a vy ako po sviatkoch ? iste vzorne :-) to nie ako ja ]-( ]-(
Odpovedať
@15nisa vzorne cez sviatky? Nisa moja to snáď ani nejde. Budeme mať čo robiť. Snažím sa dostať do normálu , krotím sa ako sa dá, ale žalúdok je nejaký rozožraný a stále niečo pýta. To je PAKO!!!
Odpovedať
@pinetka26 idem to na protal pozrieť. dík.vyskúšam
Odpovedať
@11xena11 presne tak mne je už zle ale žalúdok a oči s prepáčením ,,žerú ,, musím sa dostať do normálu to zas bude šok :-D ale musím , už aby bolo pekne chcem behať po vonku :-)
Odpovedať
tak milé dámy, dnes som sa odvážila po dvoch bielych dňoch a bolo to "celkom v poho". 63,5 kg takže zajtra ráno bude 63 yes. To bude iba jedno vianočné kilečko navyše a toho sa už zbavím aj s ďalšími, ktoré mám do vytúženého cieľa ... 58 kg hádam dakedy v marci - apríli. Veď nehorí... či? :-p :-p :-p
Odpovedať
Dobre ranecko kocky tak ja dnes po sviatkoch prvykrat bielkovinovy den :) vaha 68 kg ale mam aj svoje dni tak pocitam ze asi to kilecko slo hore cez sviatky tak sa znovu k vam vraciam davam teraz 5 bielko dni na vyvazenie toho co som vsetko jedla :)
Odpovedať
@melbe ty si sa zbláznila? 5 dní? To sa dá? to ideš od prvej fázy? wau, tak to je odvážne. Držím ti palce. Ja mám od zajtra menzes, takže balón šuvix. Dnes mám škrobový deň. Mäsa som už "prežratá", takže si dám kapustné halušky.
Odpovedať
@11xena11 no musim to dako dat nech sa vratim zasa do toho lebo osm si dako od tych bielkovin odvykla :D m,i zachutili zemiaky aj zakusky aj pizza :D
Odpovedať
Pekný deň prajem :) prosím vás poradte ako okabátiť rozožratý žalúdok ? cítim sa ako SLON :-D i keď neviem či mi je do smiechu skôr do plaču :-( vrátiť sa do ,,normálu,, je ťažké ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
@15nisa to mi povídej. Já už jsem vás tady chtěla pozdravit dřív, ale s čokoládkou v ruce mi to bylo fakt trapné :-D No, já se 2.ledna vracím do normálu -tj. na DD, protože jsem se jaksik ještě nezastavila v žraní. Fuj, cítím se jak slon, ale moje chuťové buňky jsou táák spokojené :-D Ale mám pocit, že se po tomhle jídle plném škrobů, cukrů a taky tuků cítím víc unavená než na DD. Tak se těším celkem, až se vrátím do normálu. Mám předsevzetí, že se budu snažit denně cvičit aspoň pilates a trochu posilování , tak věřím, že to 1,3 kg, které mám zatím navíc dám rychle dolů (No, vím, že jsem si říkala, že je fajn, že mi váha klesla až na 63, když můj cíl byl 65, že mám aspoň rezervu.., ale zjistila jsem, že se při těch 63kg cítím líp, tak si je asi budu chtít udržovat)..@melbe jsi dobrá, to by mě asi taky položilo :-) Já jsem měla co dělat s jedním BD,když jsem si ho dala po delší době :-)) Tělo si fakt rychle odvykne a mám pocit, že se tomu i tak nějak brání. Já obdivuju ty z vás (myslím, že i ty mezi ně patříš, že?) , které jste na DD podruhé, musí to být o to těžší! Takže klobouk dolů! Holky, přeji vám krásné prožití Silvestra a šťastný nový rok, plný zdraví, lásky, štěstí, upřímných přátel kolem sebe, úspěchů, úsměvu a shozená kilečka a zpevněné tělo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
konečne som sa dostala k vám :-) , dnes som piekla prvý raz v živote hus. Aj naplniť aj lokše urobiť, kapustu udusiť, no kompletka. Potom dáke návštevy, hodinová rýchla chôdza, nejak ten deň rýýýýýchlo ušiel. Ráno som bola spokojná 63 kg, dnes som ďobla kúsok mäska z husi, ale bez kože a iba kapustičku k tomu, no čo už..... Veď "biele" dni to istia. Uznávam, ten prvý je najhorší, ale tie ďalšie už idú oveľa ľahšie :-D :-D :-D do schudnutia
Odpovedať
Mile dievcata,slecny,panie a starsie panie Dukanky.Dnes mate posledny den v roku.Dnes sa dieta nekona,lebo musite oslavit,ze ste to vsetko prezili v zdravi,pekne pochudli a ste kocky.Tak preto Na zdravie,pripijam Vam vsetkym vytrvalcom krasny Silvester a Stastny Novy rok 2013.No a 2 januara sa ide znova na dietu,zhodit tie kilecka,co este zostali a ktore ste nedajboze cez sviatky nabrali.Tak a na zdravie !! x-) :-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@vancouver páči sa mi tvoja reč! Dnes si dajme všetky hody! Zaslúžime si! Kočeny, ja sa pripájam, do Nového roku Vám všetkým želám všetko len to naj. Ale na prvom mieste zdravie!!!!!!!!!!!! papa.
Odpovedať
vancouver veľmi dobre si vystihla podstatu celej zmeny nášho nového Dukanovského životného štýlu a preto si dovolím aj ja pripiť na našu nezlomnú pevnú vôľu, ktorá nás urobila chudšími a samozrejme aj krajšími :-) :-) :-) Pripíjam aj priekopníčke Tesoro, ktorá bola pre mňa jednotkou, ale aj nám všetkým, ktoré sa tu podporujeme, motivujeme a občas aj depkujeme :-D :-D NA ZDRAVIE
Odpovedať
@evicka333 dakujem si zlata ale vcera bol silvester a doma mi vynadali ze co saliem ze od prveho mam zacat dnes na ranajky chleba plus zemiakovy salat a kusok klobasky zo vcera takze vidite moju pevnu volu :D a s tou unavou mate pravdu ja sa po tom jedle normalnom citim zle je mi tazko ale snad ma uz nikto nebude pokusat a ja pekne nastupim o 5 do normalu
Odpovedať
Dievčence prajem vam aj ja vsetko dobre v novom roku nech vám vyjde vsetko co si prajete a nech sa nam aj v nasom spolocnom usili schudnut aj nadalej dari :)
Odpovedať
Ja som sa dala na Zónovú diétu. Držím ju pár dní a zatiaľ v pohode :-) Kto by chcel skúsiť, tu je jednoduchý princíp http://www.idealnadieta.eu/jednoduche...
Odpovedať
@1laura2 vyskusaj s nami DD je ovela jednoduchsia nemusis nic pocitat ani riesit porcie jedal jes kolko chces ani rozlozenie na tanieri ani porcie 6krat denne ci hlavna porcia alebo mensia chudnes priblizne 1kg za tyzden a v prvej faze mozes schudut aj ovela viac kg :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno trosku oneskorene ale stastny novy rok vam prajem,aby sme uspesne chudli aj v roku 2013 :-D :-D :-D :-D okrem ineho
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes prvy den ocistna kura,nic len zihlavovy a zeleny caj,ziadna pevna strava,od zajtra utocna faza,co bude trvat 10dni,drzte mi palce,inac vcera aj predtym som zrala,vcera poobede som zjedla 9ks zakuskov,ale to len tak ku kave a okrem toho pocas celeho dna vseliaciny,tak nech nepise ta ktora ma premoze v jedeni alebo v zrani,lebo neverim ze je tu niekdo kdo zje viac alebo zhresi viac nez ja,podla mna ked pisete ze ste porusili dd,len ste "dobli" oproti mne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 no že sa ukážeš holka :-D Nebude 10 dní trochu veľa? Vyšokuješ svoje telo.... po tých lukulských hodoch :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetkym prajem stastny a hlavne uspesny novy rok plny silnej vole. Uz sa tesim ze pridem domov a stupnem na vahu :-p ale momentalne sa to odklada, "uviazli" sme u mojich rodicov lebo syn dostal kiahne :-( tak mazeme :-) Kedze DD je momentalne to posledne co riesim, tak iba poctivo citam. Postupne nabieham po 2 tyzdnoch zasa na svoj rezim. Tak do citania :-) a pozdravujem z karanteny :-)))
Odpovedať
@olovo80 ale kluud neboj sa my sme si tiez dali ja som zjedla 5 chlebov so salatom a sunkov ja som dnes mala bielkoviny aj dalsich minimalne 5 dni este budem mat inak uz som ta tu davno nevidela co kolko kg slo u teba hore ? ja to vidim hlavne na bruchu uz mam zas pneumatiku :D
Odpovedať
Tak ahojte baby prajem stastny zdravy rok 2013. Prisla som vas precitat a pozdravit,ale zapojim sa k vam asi az od februara. Este dojedam zo silvestra cez vikend som v mekaci buduci tyzden sama neviem skusim len bielkoviny,ale nejak tomu neverim a potom idem zase 2 tyzdne na slovensko. Tak potom ked sa vratim budem zase dukanovat,ale som tu s vami a drzim vam päste ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe neviem kolko ale hodne vela kg islo hore,nevazim sa,bojim sa postavit na vahu,vazit sa budem ked pas budem mat 69cm,a ani to si neodmeriam lebo podla cm viem kolko vazim,takze nechcem dostat sok na srdce :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 ale ty si vtedy krasne zhodila neboj nic pojde to zasa ako po masle ty si bola riadne prisna na seba makačka riadna od zajtra ides na bielkoviny ? budeme v tom aspom spolu po sviatkoch je to dost drina ked u nas sa este dojedali same dobroty a ja tam s mliekom a parkami na nich pozerala ale nevadi chceme byt predsa stihle a dotiahnut to do ciela :)
Odpovedať
@olovo80 pockaj a ty kde si merias ten pas nad pupkom ci v najuzsom mieste drieku ci ako lebo ja nikdy neviem co si to mam ako pomerat ja sa meriam pod prsiami potom cez pupok a stehna
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky moje krásne - všetky vás zdravím a prajem vám krásny, veselý a úspešný rok 2013. Dúfam, že ste sviatky prežili v radosti, pokoji a v pohode. Ja veru áno, ale žiaľ, aj vo veeeľkom preveľkom obžerstve. Jeden deň pred vianocami historické rekordné číslo 63,9 kg, to sa mi ani nesnívalo, ani neviete, aká som bola šťastná, až sam i chcelo plakať, bo po viac ako mesiaci stagnácie na 65-66 kg som si fakt myslela, že pod 65 to už nedám, a zrazu hop, 63,9, dokonca dva dni po sebe som mala 64 :-))) No a dnešná, otrasná posviatková váha? 66,5 :-p :-p :-p :-p Zasa sa mi chcelo plakať, ale už z iného dôvodu - veľmi sa na seba hnevám a hanbím, za to ako som celý týždeň doslova žrala. No nič, zajtra ráno nákup v Lidl a 2-3 dni BB a pár dní si dám zasa druhú fázu...juj, a ako mi v tej tretej bolo fajne :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?