Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lokalistin malasom teraz riadne stresy tak som nestihala jest tak asi preto ale od dnes idem pekne na pravidelnu stravu dnes bielkovinovy dnik a asi ho potiahnem az do nedele
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzizi jasnee.. aj ja som rada ze v tom niesom samaa... uz keby sme mali aspon mesiac za sebou ne? :-D
Odpovedať
@paulina1406 neboj nic aj to bude ja mam momentalne 2 mesiace za sebou a uz to nevnimam ako dietu mne uz rozky chleba ryza a take veci ani na chut nejdu uz automaticky si dam len to co mozem uvidis pojde to dobre len neprestan lebo ked pojdes druhykrat bude to ovela horsie len vydrz az do ciela :) ja som drzala uz vela diet ale nikdy som nevydrzala viac ako tyzden iba tu uz takto a snad to tiez dotiahnem do ciela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe akoo zee mne to pecivo tiez az tak nechyba.. akurat mi chybaju polievky v tej prvej faze co ja som na nich zvyknutaa a tu mozem len kuraci vyvar :) noo le ja to zmaknemeste len treti den ale ja sa citim uz ako keby som mala dole 10kil :-D
Odpovedať
@paulina1406 pojdeto rychlo udes prekvapena ked sa postavis na vahu to mi ver vsetka voda ti odide :)
Odpovedať
Profilova fotka
noo a dufam ze to bude aj na mne vidiet :D
Odpovedať
@11xena11 :-)) už jsem klidná :-) jdu zítra do 3F. Dnes mám bílkovinový čtvrtek ;-) Samotný B den už jsem neměla hrozně dlouho. A já jsem poslední dny taak hřešila. Včera jsem od oběda do večeře jedla perníčky, oříškové cukroví i těsto na rohlíčky. Jsem si říkala, že jestli se z toho mastného nepos... :-) tak se budu divit :-) Ale s váhou to nehlo, tak jsem ráááda. Dokonce se mi váha více než po 2 týdnech pohla dolů. Dva dny mám 63,9kg, zničeho nic. Takže já už se zítra těším na cereální rohlíček ;-) A jak jste se bavily o vážení.. To byste měly vidět mě :-) Každé ráno donaha a na váhu :-D :-D (malá už jak mě vidí vyslíkat pyžamo, tak už mi ji chystá (malá má 15m :-)) @lokalistin já se Ti vůbec nedivím, že jsi při pečení dortů přibrala. Mě stačí péct cukroví a i když jsem na DD, tak musím ochutnávat.. Takže moc držím palce, ať to jde rychleji dolů! Ty to dáááš!! Máš silnou vůli a to je nejdůležitější! Moc Ti držím palce! (a určitě nemůžeš vypadat jak já loni, já jsem měla a fotce skoro 90kg).. Jsi jistě krásná a budeš ještě víc ;-) Aúžasné fotky jídel. Mňam!! a prosím, jak jsi dělala ten řízek? V čem obalovala? Jak pekla? @zuzana018 mám pocit, že každému se to před cílem zastaví.. Já jsem si myslela, že mi to na tu 65 nespadne, ale teď zázrakem to kleslo ještě níž..Já myslím, že se to pohne a třeba po vánocích. Jestli též hodláš hřešit, tak třeba se tělo vyšokuje a pak jak najedeš zpět na DD, tak to klesne.. @melbe gratuluju k 66!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!! @tami263 jak to jde? Holky, dám vám fotku manžela před DD a teď. Zítra to bude dva měsíce, co jsme začli. Já mám dole 9kg, manžel skoro 11kg.. A holky, co vy a fotečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hoďte tu taky nějaké, co?
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 kurna to je riadna zmena, ze aky pekny chlap za z neho vyklul ked porodil tu futbalovu loptu :-))))
Odpovedať
@evicka333 tak to je krásny výsledok, pekne ho pochváľ, je to iný človek :-) , že som ja toho môjho necvakla na začiatku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha, Evka, tak klobúk dole, z tvojej drahej polovičky fakt iný človek...veru, tlstý ľudia nie sú moc príťažlivý :-| a preto kočeny, držíme diétku, aby sme boli kráááásne, krajšie, najkrajšie, NO NIE???? :-D :-p
Odpovedať
@evicka333 teraz len zo srandy ze pan manzel v tom tehotenstve bol tusim spolu s tebou :D ale klobuk dolu je to borec :) pekne vysledky mate obaja :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lokalistin ja ju držím v týždni.Cez víkend sa všelijako schovávam a dávam si hody. Muž chodí na týždňovky. Na Vianoce si daj normálnu večeru, akože nič. Aj ja to mám už zakázané. Žiarlivosť! haha. To sme ale dopadli.
Odpovedať
@evicka333 ja mam pocit,ze kazdy ked schudne omladne, len ja ostarnem. mne sa tak scvrkne ksicht a mam tgotalne kruhy pod ocami. Ale baby v utorok som bola v sklade za jednym chlapiko nieco som potrebovala a hovori mi, ze jak dobre vyzeras mas noveho milenca?si schudla?tak dufam,ze pomalicky to uz konecne zacne byt aj vidiet cesticko na rezen som robila z dukanovskej kucharskej knihy na rybie nuggets 3PL ovsene otruby(ja som dala2) 2KL psenicne otruby (ja som dala1) 2vajcia 2PL tvarohu Sol korenie trochu citronovej stavy ja som dala hovädzi rezen,ale ten sa dlho robi a stym cestickom tak dlho robit nemozes takze lepsi by bol asi kuraci cesto vymiesat nechat 30 minut postat, rezne nasolit ja korenie nepouzivam-nelubim ponatierat to s tym (alebo to do toho ponorit), aby to bolo cele obalene. Polozit na papierom vystlany plech a piect vo vyhriatej rure asi 10-12 minut ja som mala175°C ja som ale na panvici opekala tie kuracie prska a tie mi tam pustili trochu oleja boli marinovane z obchodu, tak som to este potom trochu opiekla na panvici,lebo som sa bala,ze ta hovädzina nebude prepecena,ale fakt,ze som si na tom pochutila
Odpovedať
@11xena11 no u mna to neni ziarlivost,ale ze som minule skolabovala pri tom a poculi velmi vela negativneho o tom :-p
Odpovedať
@lokalistin podla man to isto na tebe uz musi byt vidiet to len ty tvrdis ze nie :P a co vravi vaha ?u teba ako?
Odpovedať
@lokalistin ja som si povedala ze na vianoce nepolavim dam si kapustnicu a klasika bz dni
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahoj, zatial sa drzim, ale strasne ma to vsetko unavuje, neviem preco sa stale citim taka unavena, vedela by som prespat cely den...a inak Tvoj drahy klobuk dole!!! :-)
Odpovedať
@melbe no tak som sa sla hned pomerat a mam nervy ]-( Dneska mam 70.den Prvy krat som sa merala na 4.den 4.den 21.den 50.den 70.den 72kg Pas 81 69,5kg 78 68,15kg 78 66,7kg 76 prsia 96 96 96 94 Zadok 108 105 105 104 Stehna 62 62 61 61 Boky(Brucho) 99 95 96 96
Odpovedať
@melbe super predsavzatie no ja asi nedokazem odolat kacke s knedlou a kapustou ryba so zemiakovym salatom,rezne a sladkosti :-(
Odpovedať
@melbe ale moj meraci pristroj su gate do mcdonalda,asi 3 tyzdne som nerobila a v nedelu. ked som si ich obliekla hned som objavil usmev na tvari od uch k uchu jak mi na ritke plapolali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toto teraz neberte ako reklamu, ani nič podobné, len ma tak napadlo, či by ste niečo také nechceli - ja to mám, a je to faktický dobré - mám aj hovädzí, aj kurací. Viem vám to zohnať, ak by bol záujem. Hovädzí bujón bez tuku Bujón vo forme pasty je vhodný pre rýchlu a jednoduchú prípravu silnej hovädzej polievky, k dochuteniu omáčok, cestovín alebo ryže. Je nízkokalorický a bez tuku. Aké sú výhody nášho Hovädzieho bujónu bez tuku? Polievka uvarená z tohto bujónu má silnú chuť hovädzieho vývaru. Zároveň má znížený obsah soli, čo je v dnešnej dobe pre veľkú väčšinu populácie nesmierne dôležité. Neobsahuje žiadny tuk, tzn. je veľmi vhodný pre ľudí s cholesterolovou diétou. A ocení ho aj ľudia s redukčnou diétou, pretože jedna porcia obsahuje cca 2,5 kcal (10,5 kJ). Ochutíte s ním všetky pokrmy, ktoré bežne podlievate mäsovým vývarom. Ryžu alebo iné obilniny uvarené v Hovädzom bujóne bez tuku získajú novú vôňu aj príchuť. A polievku so zeleninou a závarkou ocenia i praví gurmáni. Obsah: 500 ml Katalógové číslo: 4529 V predaji od 19. novembra 2012. Uvádzacia cena 23,80 € bude platná do 24. februára 2013. + Kurací bujón bez tuku Katalógové číslo: K4530 Bujón sa hodí na prípravu diétnej kuracej polievky s možnosťou rôznych závariek alebo s varenou zeleninou. Tiež k dochucovaniu kuracích jedál, pokrmov ďalekého Východu, Číny a pod. namiesto soli. Na korenenie omáčok, ryže, cestovín a mäsa. Jeho podávanie sa osvedčilo tiež pri chorobách z prechladnutia spojených s kašľom. Príprava: ako čistý bujón sa 1/2 čajovej lyžičky preleje 1/4 litrom horúcej alebo studenej vody. Jeden tanier má iba 16 kJ/4kcal. Počet porcií cca 150. Hmotnost: 500 g Zloženie: korenie, zvýrazňovač chuti, koncentrát kuracieho vývaru, kvasnicový výťažok, kuracie mäso (sušené vymrazovaním), prírodná aróma, voda, jodidovaná kuchynská sol’
Odpovedať
@lokalistin ale co vravis pekne si sla tiez z vahy 72 mas 66 a miery z prs 2 cm zadok 4 stehna 1 a boky tri tak zadok ide krasne dole najviac mozes byt spokojna ide nam to pomaly ale isto neboj nic na 60 to dame !!!
Odpovedať
@lokalistin a vidis na nohaviciach je to jasne vidiet nie je dolezita vaha ale ako clovek vyzera :)
Odpovedať
@melbe no ale len mekacove nohavice lebo v nich som bola jak hurka, na riflach to tak nevidis,lebo ked sa operu ledva sa do toho nasukam a potom sa halt prisposobia :-p
Odpovedať
@melbe ked ja potrebujem hlavne tie boky s bruchom :-p minule sme kukali video s drahym co mame take privatne no a ked som videla,ze tam som nemala vobec ten schwimmring taka som bola smutna :-( ,ale ja tomu verim,ze raz budem pekna :-D
Odpovedať
@melbe 66,7kg takze rataj 67 zajtra zelenina to skoci hned hore :-p
Odpovedať
@lokalistin to poznam :D nic nam neostava len zotrvat ja verim ze pridebod ked sa to dako rapidnejsie posunie :D apriatel co vidi uz daco ? ci nic nevravi?
Odpovedať
@lokalistin pekna si aj teraz uz ked aj nic nepojde dole si lahsia o 5 kg ako predtym je to lepsie sebavedomie len ench ti ide pekne hore ziadne podcenovanie ! a ked schudneme budeme uz dokonale :D ked mna stve to ze mna v tom nikto nepodporuje keby nechodim sem tak neviem neviem frajer ten no sak je to uz trochu vidno mamina ta to vidi riadne ale je to zasa mama pre tu by bolo vidno uz aj pol kg a inak okrem jednej kamosky mi nikto sam od seba nepovedal ze ako som schudla :( tak ja neviem ...a to mam dole 7 kg wrr :D
Odpovedať
@melbe no ja som sa s frajerom videla naposledy v nedelu a vs obotu mi povedal,ze do tvare som schudla,on nevie,ze drzim dietu,by mi to zakazal. Teraz neviem kedy dojde mozno dneska a mozno az v sobotu tak uvidim,ci nieco povie. no mna tiez nikto nepodporuje,kolegyna ta furt len nadava na tuto dietu,a ze ved ja som totalne stihla nepotrebujem drzat dietu- no jasne slepa nie som. a inym nechcem o tom hovorit lebo minule to stroskotalo tak ak to aj teraz stroskota nemusi o tom nikto vediet ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?