Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 no, žiješ..tak som rada :-D u nás je už bielo, môžu prísť Vianoce. a hafanovi je už dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ja som robila ten langoš len raz, celkom sa to dalo...asi si zajtra spravím zasa :-)))
Odpovedať
@evicka333 Ahoj, je to fajn ked s niekym drzim...podporujeme sa navzajom a varime spolu. drzime to od 3 oktobra...najprv padlo dole dost cez 1 fa, potom na 2 fa sme strasne stali, nic neslo dole a teraz posl. tyzden sa to rozhybalo, dnes rano som mala zase o 1/2 kg menej. Ty si v kt. faze? My mavame castejsie len bielkovinove dni, teraz je malo zeleniny a nemame cas behat po obchodoch :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, tak dnes rano -0,5 kg vysledne mam 61kg. Som stastna ale aj zdeptana z tejto stravy :-D Uz dlho sme nepiekli toliare lebo nemame nato chut. Dnes 1 kava, sunka + syrokrem. Na obed asi leco a potom neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, dnes som sa k vam pridala aj ja :-)
Odpovedať
Zdravim vas a hlavne repetentky. Citam, ze nam co sme sa k diete vratili druhy krat, to ide dole naozaj tazsie. Ked to zosumarizujem tak drzim od 7.11. kedy som mala 69,7 kg a dnes cca po mesiaci 66,8 kg. To nemam dole ani kilo tyzdenne. Chcela som mat na vianoce 63, to nedam. Sledovali ste v Bez servitky Vajda varil ako prilohu paštrnákové pyré. Po nahradení smotany mliekom to vyskusam. Držim palce a drzte aj mne, lebo uz som rozmyslala, ze sa na to vykaslem.
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 vitaj a prajem ti veľa úspechov a rýchle chudnutie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian ahojky - daj vedieť, ako dopadlo pyré, znie to celkom lákavo, ja osobne milujem koreňovú zeleninu
Odpovedať
@zuzana018 Dnes pojdem kupit pastrnak:-) Ale dam iny recept: Polievka zo zelenej fazulky s kalerabom na kocky (namiesto zemiakov) - do osolenej vody dame varit fazulku (mala som mrazenu), kalerab pokrajany na kocky, bobkovy list, nove korenie a celu cibulu - ked je zelenina mäka vyhodime korenie a cibulu - zahustime 3 dcl mlieka, v ktorom sme rozmixovali 1/3 bieleho tofu, osladime xilitolom a ked trochu schladne dame podla chuti ocot, ak mame tak aj kôpor. A mame kyslu fazulkovu polievku. Kalerab varom strati aromu a v tejto polievocke naozaj pripomina zemiaky :-)
Odpovedať
@tami263 Ahoj a vitaj! Ciel je aky? Kolko kg do svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 Dakujem pekne :-) @lulian Ahoj, tak ja mam toho na sebe vela, takze 20 kg by bolo idealne, no uvidime kolko sa podari :-)
Odpovedať
@tami263 vitaj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tami263 je super, že si sa odhodlala. Ale predsa, nebude to cez Vianoce trocha risk? Prvé týždne by sa mali brať poctivo, aby si videla hneď pekné výsledky. Ono to úžasne motivuje. Ak začneš stagnovať hneď na začiatku, tak s tým aj rýchlo skončíš. Nebude ťa to baviť. Ale ak si silne presvedčená, tak ťa nechcem odhovárať. A za tak silnú vôlu ti len gratulujem. Ja som to napísala len podľa seba, ako by som sa asi zachovala ja. Ja už teraz viem, že po sviatkoch to budem mať kruté. Januar bude zrejme bielkovinový.
Odpovedať
@zuzana018 ahoj. Tak tie jogurty už ani ja nemusím. Zajtra ma čaká bielkovinový štvrtok. Budem to musieť vydržať. Mám kyslé ryby, cotagge, acidko, mlieko, budem len tak nejako nasucho. Nebudem mať čas variť. Zajtra mám frmol, tak dúfam nebudem ňúriť po skrinkách a chladničke. Budem piť, piť, piť.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tiez som nad tym rozmyslala par dni, ale nakoniec som sa rozhodla, ze to vydrzim, pretoze do svadby uz az tak vela casu nemam a onedlho musim uz ist aj na skusky siat a dovtedy musim aspon nieco zhodit, takze cez Vianoce to bude krute, ale budem to musiet vydrzat, mame uplne novu kuchynu a uzasne sa v nej vari, tak si budem vyvarat a nejako to vydrzim :-) Ale dakujem za pripomienku, kazdy nazor si vazim :-) Ty si momentalne v akej faze? kolko si uz schudla ak sa smiem spytat?
Odpovedať
@tami263 ja som v 3.Fáze. Zhodila som 15kg. Cítim sa úžasne, len si to udržať. Na konci januára idem do 4.F. Ale mám dojem, že potom asi šupnem zasa do 2.F. Na sviatky si moc nefandím. Držím ti palce. Buď silná a pôjde to. Všetko je to len v hlave a záleží len na tebe.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 wau, gratulujem, to je uzasny vysledok, drzim Ti palceky s tymi sviatkami, budeme to mat tazke veru :-D A dakujem za povzbudenie :-)
Odpovedať
Dobre ranko kocky, tak ako ste prezili mikulasa? ja som si normalne dala cokoladky a sladkosti - ved to neni kazdy den :-D A obcas take uvolnenie mysle nezaskodi.
Odpovedať
Ahojte ja som si vcera tiez dala cokoladu ,co je horsie v pondelok som mala taky abstak na sladke ,zozrala som celu horalku vianocne pecivo dve male cokolady-no a v utorok som dostala dni tak uz viem preco som tlacila jedno cez druhe. Dneska som sa odvazila a mam 66,95kg sice sa mi to tam hompalalo,ale ustalilo sa to na 6-tke :-D no ale fakt nechapem minule 5bielkovinovych a nic a teraz 4 zeleninove dva prisne bielkovinove a hups je zase nieco dole tesim dneska zase zeleninovy na ranajky zemle bez otrub-na ja nic moc s lososom tak je to lepsie obed lasagne ala dukan vecer to iste mam toho moc. dala som ich najskor do jednej malej misy ale bolo toho vela tak mam v dvoch a na druhu mi uz nezostal syr. No ale nabuduce ich budem robit inak. a tie platy su trochu rozmocene :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kedze Mikulas ma k nam tento rok zakaz vstupu, tak som si spravila tvarohovy kolacik a la Dukan :-) uz sa nemozem dockat kedy to vychladne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin jooj to lasagne vyzera super, nehodis nam sem receptik? :)
Odpovedať
Profilova fotka
prosííííííííííííííím aj ja receptík na LASAGNE, to je moje úplne že najobľúbenejšie jedlo, ktorého som sa nevzdala ani pri DD a občas si ho fakt že vychutnám. Prosííííííííííím, pošli, a trebras už aj s tou úpravou plátov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 aj ten tvoj koláčik vyzerá mňamkovo, a tak elegantne x-)
Odpovedať
baby v noci napisem uz meskam do roboty ok?
Odpovedať
Ahoj holky, no vidím, že jsem nebyla sama, kdo se neudržel včera :-) Jak děti mlsaly, tak jsme s manželem i švagrovou(která byla u nás s neteřinkou) také zhřešili. Ta čokoláda byla tááák dobrááá :-))) Jinak včerejší menu: Sn. jogurt se stéví a kakaem, káva Sv. mozzarela light Ob. recept na langoš, ale použitý jak tortila :-) naplněný kuřecím masem, zeleninou (salát, okurka, rajče, paprika) a dresing (jogurt s česnekem), kafe Sv. 2 ks. pizzy otrubové (nahořekečup, rajčata, paprika,šunka, syr), kafe Več. jogurt s kakaem a stevií :-) Dnešní menu: Sn. 2ks pizzy ze včerejška, káva Sv. 1 ks pizzy :-) Ob. otrubová kaše se skořicí a kus dukan čokolády, káva Sv. a več. bude jogurt a pizza z tuňáka :-) @lokalistin ty lasagne vypadají fajně. taky se přimlouvám za recept :-) a jak děláš ty žemle bez otrub? a super, že tam je 6 ;-) Já jsem taky ráda, že mi po včerejší čokoládové figurce (spíš figuře :-D) nepřibylo ani deko :-)
Odpovedať
@tami263 pěkně se Ti povedl. To je ten z vajíček a tvarohu jenom? Jestli jo, taky jsem ho dělala a byl super..
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakujem, tiez som sa cudovala, ze vyzera tak pritazlivo :-D @evicka333 ano ano, to je ten kolacik, aj ked ja som ho trosku este "upgrade-la" a dala tam aj vanilkovu aromu :-) je vynikajuci, ale ked ho pecies takto v celku a nie v malych formickach tak ho treba nechat piect aj 40 minut.
Odpovedať
Tak ja tiez pripojim k prehreskom moje mikulasske belgicke pralinky, polovicu vcera a dnes som ich dojedla :-( Aby ma nepokusali. Dnes este slavnostna vecera, tak si dam maso so zeleninou, aj ked asi nebude pripravene bez oleja. Zajtra tiez BZ, v sobotu dam ciste B - to si spravim to dukanove tiramisu, aby som mala co vyzierat... @lokalistin uz som tiez robila lasagne - platy boli palacinky z vajec, mlieka a skrobu. Ty mas otrubove? Este k tym langosom, cestam na pizzu resp tortilam - pridam namet na receptik na ,,placku" bez skrobu a bez otrub: 1 vajce + 1 bielko + 0,5 dcl mlieka + 1 lahodkove tofu rozmixujeme, vylejeme na papier na pecenie, rozotrieme do kruhu a upecieme. Ak chceme mat pizzu, v polovici pecenia natrieme ochutenym pretlakom, oblozime sunkou a nastruhanym ďumbierom a dopecieme. Mozeme plnit kuracim sote, restovanou pecenou, lecom, spenatom, tuniakovym salatom alebo dat ako loksu k dusenej kapuste a pecenemu kuratu. Dobru chut!
Odpovedať
Ahojte kočky. Slávnostne oznamujem, že som zvládla bielkovinový štvrtok bez prehrešku. Všetci predo mnou chrúmali sladkosti a čudujem sa, vôbec nič mi to nerobilo. Syn mi tu teraz láduje adventný kalendár a ja kyslé ryby. Haha!!! Vynahradím si to v sobotu.Spravím si hody.Zajtra pečiem čoko tortu, tak sa natlačím až po karbit!!!!! Pred tým si ale natlačím do hlavy, že nemám mať výčitky svedomia, lebo to je moja nová diagnóza 3.-tej fázy.
Odpovedať
@lulian no ja som mala otrubove,ale bolo to strasne tenucke nabuduce bud tak ako ty hovoris, alebo jednoducho z dvojitej davky LASAGNE Bolognese omacka 1cibula nakrajat na male kocky 1 strucik cesnaku 300g mleteho mäsa 1 konzerva osupanych rajcin trochu zeleninoveho vyvaru 1-2 PL pretlaku sol korenie talianske bylinky Najskor opiect mäso ,vybrat a v tovypeku osmazit cibulku s cesnakom.potom pridat mäso a poliat vyvarom.Rajciny nakrajat na väcsie kusky a aj so stavou a pretlakom pridat k mäsu. osolit okorenit ochutit bylinkami a varit aby sa trochu vyparila stava. JA SOM ROBILA PODLA TOHOTO RECEPTU ALE NABUDUCE SI UROBIM OMACKU PODLA SEBA -TEDA KAZDA AKO VAM CHUTI "BESAMELOVA" OMACKA 125ml mlieka 2 zltka 1/2 kelimka bieleho jogurtu (nevedela som ci maleho alebo velkeho dala som od oka aby to bolo huste) sol korenie Mlieko trochu zohriat, trochu z neho pridat k zltkom a rozmixovat. Pridat k ostatnemu mlieku,pridat jogurt a poriadne miesat.Osolit,okorenit a priviest k varu. LASAGNE CESTO 2PL ovsene otruby 1 vajce 2 bielky sol Vsetko spolu vymiesat dat na papierom vylozeny plech a piect asi 10 minut pri 180°C JA BY SOM ASI DALA NA CESTO DVOJITU DAVKU LEBO TO BOLO STRASNE TENUNKE A SA TO PREMOCILO,alebo ako pisala @lulian palacinky bez otrub Dobru chut ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?