Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@melbe dakujem moja zijem v nemecku uz vyse 11 rokov,moja sestra chodi do nemecka kazde dva tyzdne,ale moc sa nevidime,ale mam zadara telefon tak telefonujem aj domov aj so segrou kazdy den :-D a frajer je z kosova a sme spolu uz skoro 11 rokov. Robim v jednej medicinskej firmy vo vyskume. Firma je sice plna cudzincov,ale vo vyskume som len ja a jeden vietnamec ostatok vsetko nemci a poviem ti davaju mi to pocitit niekedy. A mozno si to len nahovaram,ale momentalne ma to fakt trapi.Ale neva 20.12.idem domkov sa moc tesim na moje neterky a synovcekov. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, po dlhej dobe, ktorú som strávila čítaním všetkých príspevkov v tejto diskusii som sa rozhodla, že sem napíšem aj ja. :) Je skvelé čítať si tu všetky tie recepty a pokroky ostatných, človeka to potom akosi viac motivuje a chudnutie ide lepšie. :) Ja som momentálne prešla do druhej fázy a odvtedy stagnujem, ale ako tak čítam, stalo sa to viacerým z vás tak dúfam, že sa to teda časom zas pohne. Chystá sa ku mne na diétu pridať aj mamina, tak nám to spolu pôjde možno ešte lepšie. A inak gratulujem k úspechom tých, ktorým sa podarilo dostať na svoju vysnívanú váhu.. a my ostatné si držme palce.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak som zasa tu, medzi vami ;-)
Odpovedať
@lokalistin fiha tak to mas vazne skvelu pracu to by bola vazne skoda oschadzat ... a veru je to tak cudzinci su tazko brani v takychto kruhoch no a co moja co sa chystas dnes papat ?
Odpovedať
Dobre rano :-p Tak ako po vikende? Ja som zial rusila, lebo sme boli na oslave...dnes uz poriadne. Zatial pijem kavu a na obed fakt netusim co budem jest...
Odpovedať
@melbe no ja dneska este zelenina,kedze mi zostala zeleninova polievocka a od zajtra bielkoviny
Odpovedať
Ahoj holky, i já vás všechny moc zdravím. Semtam si vás přečtu, ale nějak nestíhám psát. Začínala jsem 15.10. na 73kg, teď mám 65,2kg,pořád se mi drží, i když zhřeším, i když mám BZ nebo BB dny.(semtam mám i 65,7kg ]-()Váha mi nějaký čas už stagnuje, asi 10 dní.. Tak stále zůstávám ve druhé fázi, dokud nebudu mít na váze pár dní za sebou 65kg rovných a pak jdu do třetí fáze. Můj cíl je právě těch 65kg (mám 180cm).. Holky, co jste ve třetí fázi, chtěla jsem se poradit, co znamenají ty hody? Ono, když můžu dvakrát v týdnu přílohu, tak to jsou vlastně hody, ne? :-N Nebo co si pod tím mám představit? Nějaké zhřešení, třeba zákuskem? Já mám normálně strach jít do té 3. fáze, že váha poleze zas nahoru :-)) Jinak manžel má od toho 15.10. cca 10kg dole, švagrová začínala o 3 dny později a má asi 6kg dole..
Odpovedať
Cawte baby chcem vas len informovat o clanku ktory som prave citala o prekyslenom organizme aku sarapatu to vie narobit 1. Redkvička, brokolica, uhorky, špenát, zázvor, cesnak, cibuľa, citrón, rajčiny, jablčný ocot, mladý jačmeň 2. Čistý lecitín, hríby, karfiol, melón, mango 3. Sušené figy, mrkva, hrušky 4. Zeler, repa, zeleninová vnať 5. Hlávkový šalát, kel, nepasterizované olivy, med 6. Fazuľa, hrozienka, pomaranče, plzenské pivo 7. Banány, jablká, maliny, marhule, zelený a bylinný čaj, nepražené a nesolené orechy, surové zemiaky to boli zasadotvorne potraviny a maso mlieko vajcia su prekyslujuce spolu s dalsimi inymi to len pre zaujimavost ze prednedavnom ste spominali jablcny ocot asi si ho zajtra pojdem kupit :)
Odpovedať
@evicka333 ahojky.ja som práve začala 4.mesiac 3.F. Rozdel si ju na polovicu. V prvej polovici máš povolené 1-krát do týždňa škrobové jedlo(celozrnné cestoviny, natural ryža, zemiaky (ale tie sa moc neodporúčajú, s nimi striedmejšie)). Daj si to buď na obed alebo na večeru k mäsku,ale len raz za deň. A 1-krát do týždňa hody. To je komplet obed alebo večera(prípitok, predjedlo, polievka, hl.jedlo, dezert).Musíš to zjesť všetko naraz. Nie rozdeliť na celý deň. Ja sa vždy nafutrujem tak, že nemôžem dýchať.Je to všetko nedukanovské jedlo. V druhej polovici máš povolené už 2 škrobové dni a 2 hody. Medzi hodami musí byť minimálne jeden deň, nesmieš po sebe. Ja to mám takto: pondelok- ZD utorok-ŠD streda-hody štvrtok-BD piatok.ZD sobota-ŠD nedeľa-hody Takto si to pekne prestriedam. Tak sa mi to osvedčilo. V 1.polovici som dala dole ešte 1kg. Teraz som v 2.polovici a udržiavam, stagnácia. Ale som spokojná.Takto by to mohlo zostať. Mám 62kg. Hlavné, že nepriberám.
Odpovedať
Ahojte dievčatá. Dnes som nemala čas variť obed, tak som si v MW roztopila syr, light tatarka+chlieb. OL- chlieb, cotagge, šunka, rajčina V-rajčinová kapustová polievka, otrubová kaša Mojej mamine zistili, že má vysoký cholesterol. Predpísali jej jedlá čo môže a čo nie. A ľaľa je to naša dukanka. Takže niektorí naši lekári sa s Dukanom stotožňujú. Dievčatá stravujeme sa veľmi zdravo. Nám nehrozí ani vysoký cholesterol, ani cukrovka. Zobrala som maminu vyvenčiť do obchodu. Bola ľahšia o 50eur ale bude zdraváááá!!!!!Skoro odpadla.Haha.
Odpovedať
A ešte plán na zajtra: O-kapustová rajčinová polievka, španielsky vtáčik OL-otrubová kaša, plaváreň 2hod. V- asi to, čo naobed, po plávaní by som jedla klince alebo chlieb+dia džem(ak by bola chuť na sladké)
Odpovedať
@zuzana018 no hurá.Vitaj.Ako pokračuješ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 moc Ti děkuju za Tvoje rady! To je super, že si ještě zhubla a že se Ti váha drží. Z kolika kil jsi vlastně šla? Kolik měříš? Jsi šikulka, můj vzor!! A prosím tě, když teda budu mít jeden den škrobový a jedny hody, v nich si můžu dát taky škroby? A v té druhé polovici vlastně můžu mít škroby 4 krát týdně, pokud si dám přílohu k jídlu počas hodů? chápu to dobře? A jsem se musela zasmát, jak mamka byla lehčí o eura a málem odpadla :-D :-D No, snad se jí brzy cholesterol upraví! Držím palečky!
Odpovedať
@evicka333 pochopila si dobre. na hody si daj čo chceš. Ja si dávam vtedy zakázaný majonézový šalát, hranolky, americké zemiaky, pizzu z obyč. múky, skrátka všetko zakázané. Nechcem tieto jedlá úplne vypustiť, aby ma potom neskôr nechytil žlčník. Poučila som sa od sesternice. Tá držala akúsi drastickú diétu. Po roku si dala hranolky a odviezla ju záchranka. Je to už 10rokov a stále má nejaké problémy, čo si totálne posr....a žalúdok. A preto som sa rozhodla cez hody až takto hrešiť. a nič mi to nerobí. Super. A hlavne nepriberám. Ja som mala 77kg a meriam 172cm. -15 kg Díky za uznanie. Hodila by som ti smajlíka ale zmizli mi niekam. Nechápem.
Odpovedať
Kočky skúšali ste už tieto recepty? Falošná treska: • 250 gramov odtučneného tvarohu 0,1% • 2 stredne veľké mrkvy • 2 vajcia natvrdo • 1 veľkú cibuľu • 3 kyslé uhorky • 200 gramov dukanovej majonézy • 1 trošku vegety 1. Cibuľu nakrájame, uhorky, bielka a mrkvu postrúhame. 2. Všetko vymiešame s ostatnými surovinami a žĺtka buď nepridávame alebo rozdrobíme. Vajíčková tlačenka: • 3 vajcia • 100 gramov hydinovej šunky • 0.5 pohára moravanky dia (bez nálevu) • 1 menšia cibuľa • 220 gramov bieleho nízkotučného jogurtu • 2 kyslé uhorky 1. Všetky suroviny dáme do misky a zamiešame. 2. Zvlášť si prichystáme 1 dlc vody, do ktorej pridáme 1 polievkovú lyžicu želatíny a polovicu kocky bujónu (necháme želatínu nabobnať). 3. Potom želatínu s bujónom zohrejeme a vlažné pridáme k ostatným surovinám v miske. 4. Formu na srnčí chrbát vystelieme mikroténovým sáčikom, nalejeme masu a necháme v chladničke stuhnúť.
Odpovedať
@11xena11 tý jo, 15 dolů, to jsi skvělá!! ;-) A s tou sestřenicí to je mazec. Ale věřím tomu. Já už teď vidím, že když jsem trošku zhřešila, měla jsem okamžitě břicho nafouklé. Takže po delší době jen na dukan potravinách by "normální", nezdravé jídlo mohlo být pro tělo šok. A je to fajn, ty hody. Že člověk má dovolení se spustit :-). Ale to jsi ty psala o špatném svědomí po hodách? Tomu taky věřím, že to tak je. Hlavně, když dietuješ dlouho. Ale vidíš, že špatné svědomí být nemusí, kila se stále dole držííí! ;-) Ty recepty jsem nezkoušela. Ale vypadají moc dobře ;-) Já též hodím recept na moučník, co si doost často peču: Piškot: 5 vajíček (ušlehat bílky zvlášť) 2 vanilkové pudinky (nebo třeba čokoládové, podle chuti) kypřící prášek, stévie a většinou přidám i tak deci acidofilního či kefírového mléka Navrch: Rozmixuji si tak 1,5-2 tvarohy s jedním jogurtem (kdyžtak i kapkou mléka), přidám tak 50-70g sušeného odtuč. mléka a dochutím stévií a kakaem-vznikne něco jako termix, který rozetřu na ten piškot Želé: Půl bolera rozmíchám v 400ml vody, skoro celou tuto vodu s bolerem dám vařit, jen trošku si nechám bokem, v tom rozmíchám pudink, když voda vaří, naliju do toho ten zbyteček vody s pudinkem a míchám (vařím) dokud to nezhoustne. Nechám chvíli vychladit (promíchávám) a pak naliju na desert. Když mám náladu na roládu tak takto hotový desert po vychladnutí stočím :-) -jde to pěkně a třeba ještě poliji 70 procentní čokoládou, mňam.. Chutná i vypadá to výborně.. Jen je tam dost tolerovaných potravin, tak není asi vhodné sníst celé za den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahojky, chodím vás čítať, ale niekedy akosi ani neviem, čo odpísať :-x ja som si teraz dala medzifázu - ani druhá, ani tretia to nie je - budem si dávať 2 dni v týždni čisté bielkoviny, inak klasické bielkovinovo-zeleninové dni - a ešte nezaradím prílohy ako ryža, cestoviny, zemiaky...tak isto ešte nezaradím hody jeden deň....sem tam si však dám, ako napr. včera celozrnnú kaiserku. proste som si vytvorila medzifázu, preto, lebo stále sa neviem dostať na 65,0, stále mi to lieta, napríklad dnes ráno 65,7 :-( ]-( a každý druhý deň, keď boli bielkoviny čisté, som viac menej hladovala, pretože mäso mi je už doslova protivné, o bielých jogurtoch ani nevravím.. čo myslíte, nerobím capinu???
Odpovedať
@zuzana018 Ahoj Zuzi, uplne ta chapem ze ti uz nechuti maso...ja to drzim ovela kratsie ale nechuti mi ani maso, ani toliare ani jogurty nic...uz neviem co by som jedla...mam strasnu krizu. Ja si myslim ze s tym nic nepokazis ved to mas ako 3 fa. a este aj miernejsiu tak mozno tych 0,70 kg zhodis raz dva...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa veľmi dlho som sa už nepohla smerom dole, keď, tak len pár dekov, ale pod 65 nie a nie...a myslím si, že tukové zásoby ešte mám na rozdávanie :-p Včera som si vytlačila akési cvičenie, niečo na spôsob kalanetiky, cvičí sa to každý deň cca 20-30 minút, tak dnes chcem začať, včera som koza na to úplne zabudla a keď som si večer spomenula, už sa mi fakt že nechcelo x-) :-x A ty si koľko už vlastne dala dole?? A mamine sa ako darí???? zvláda to?
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je OLOVO????? dúfam, že zasa nemá depku..lebo už tak asi nabehnem a nahádžem jej na zadok :-D
Odpovedať
@zuzana018 ja som dala dole rovnych 7kg, mamina tiez tak ale teraz ma MS tak podla mna viac. Zvladame to asi tak ze obcas porusime a inak sa snazime - aj ked uz to leze hore krkom. Mozno ju to viac nakopne ked uvidi kolko padne. A co sa tyka cvicenia...najprv som cvicila jak blazniva 7x do tyzdna, potom 4x, potom 3x a teraz sa snazim ked mam cas :-D Dnes chcem - no to nikdy clovek nevie co mu do toho pride. Dufam aj ja ze Olovo nema depku :-p Musime sa tu predsa podporovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny - tu je čo tak mŕtvo??? kde sa sa stratili? neviete, či môžeme restovanú pečienku na cibuľke?????
Odpovedať
@radushkaa 7kg to je pěkné. Gratuluju. Od kdy držíte? A jaký je Tvůj cíl? Je fajné mít někoho, kdo drží s Tebou, že? No, já jsem se včera postavila na váhu, málem jsem odpadla - 66kg, to už jsem dlouho neviděla, tak jsem si dala čistě bílkovinový den, ráno dala lžičku vlákniny (po ní jsem šla dobře na wc) a dnes ráno 64,9kg.. Tak to už je lepší :-D Dnes nevím, zda bych si též neměla dát bílkoviny, ale máme doma dost rajčat, kt. by bylo dobré spotřebovat.. No, pokud neudělám lečo, tak si dám ještě bílkoviny dnes.. Zatím jsem měla kafe, odtuč. jogurt se stévií a kakaem a lžičku vlákniny :-) .. Dobré ráno holky!!
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzi, pečienka, to jsou játra? jestli jo, tak ty se můžou, ale myslím jen drůbeží..
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 áno Evi, játra :-) kuracie = drubeži :-) :-) dnes máme v práci na obed, a mi to prišlo na chuť, som to nejedla tak asi cca 3 roky určite... tak si dám, so šalátom mňam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj,som tu,dnes na ranajky kava s mliekom,3platky kuracej sunky,2male lyzicky rybacieho salatu,zuzi mne uz hore krkom ide cely dukan :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 inac,vypadavala siet na net,v nedelu napadol prvy sneh,a boly sme jak v dobe ladovej,kamennej,pred kristom atd :-D tak nic nefungovalo,no internet vobec,tak som tu nebola
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 inac,od vcerajsku uz prsi,leje,tak siet naskocil,vies,dazdove pocasie vyhovuje :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no dabra som,sebe som napisala hore uvedenu vetu,ale tebe som chcela :-D
Odpovedať
@zuzana018 tak to budeš mít fajný obídek. To přeju dobrou chuť ;-) 3 roky, to je doba.:-) My máme játra možná tak jednou za dva měsíce. Mám je ráda ;-) Já stále nevím co dnes na oběd..Našla jsem tu někde recept na langoš, ale chutná to spíš jak tortila, tak to možná naplním kuř masem, možná zeleninkou..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?