Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 ja som urobila cesto a pudingy - ostatne mamina :-D neviem ako by v mojom pripade dopadlo to zatacanie cesta do roladky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa veď toto :-D
Odpovedať
@radushkaa jééééj, to musela byť ale mňamka :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ozaj RADKA - a ako to chutilo???? stojí tá chuť za tu prplačku?
Odpovedať
Ahojte, práve som do seba natlačila obed. Udusila som zajačiu pečienku na cibuľke. Na večeru tam mám jedno údené kuracie stehno a polku údenáča. Dnes to bude dosť soli, ale musím to už zlikvidovať, aby sa to nepokazilo. :-) :-)
Odpovedať
@zuzana018 tak kazdy ma ine chute ale mne aj mame to chutilo...Cesto take lahucke a plnka tiez dobra...ale daj si pozor aby si dala cerstvy tvaroh - ked je uz trosku starsi tak je kysly a to by bolo citit. U mna to bola asi jednotka co sa tyka dukanovskych kolacov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no rolada vyzera uzasne,urcite aj chuti,no tak ja som sa napila a okolo obeda ma bolelo zaludok od vody,akoze nie bolest ale neprijemny pocit,ale teraz je uz ok,nemam otruby uz asi mesiac,ale snazim sa,dnes mam za sebou bike,kalanetika od zajtra,takze to bude vyzerat asi takto 8-( ,ale svalovica bude urcite,aj u teba aj u mna,ja mam aj od bike ked po dlhsom case zacnem odznova tak co este kalanetika
Odpovedať
@radushkaa no to fakt vyzeralo uzasne. MNAM. Inak to je moja strategia ked chcem dodrzati dietu musim varit a piect lebo inak ma zlakaju ine veci.. Preto som sa dnes hecla a urobila kompletny obed.. Ranajky: Otrub.pecivo, sunka a cottage Obed: "Paprikas" a tofu knedla. Olovrant: Tvarohove kolace (este su v trube :-D ) Vecera: Zavinac a cotagge s horcicou urcite budem este hladna medzitym tak si dam asi jogur. Na fotke je moj obed - prave som ho dojedla... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa takže dnes receptík rovno zanesiem mamine x-)
Odpovedať
@vvictory mnam ako si robila ten paprikas
Odpovedať
@lokalistin Len som opiekla kuracie kusy z oboch stran, pustilo mi masko stavu a na tom som orestovala cibulku s paprikou. Vratila masko na panvicu, podliala vodou a dusila kym nebolo akurat...Mlieko, jogurt a trochu gustinu som zmiesala a podliala a urobila omacku a dochtila. Mozno skusene kucharky poradia nieco ine na vylepsenie. Ja som v zivote nevarila nic podobne..takze to pokladam za uspech.. :-D Inak ten tofu knedlik mi je nejaky divny. Aky si robievate vy?
Odpovedať
@vvictory tak by som to asi robila aj ja len sa mi to zdalo,ze to mas ake moc cervene ako gulas skorej vyzera to super ja som knedlu robila podla tohto zkopirujem to tu ,no tiez nebola ako ozajstna knedla @11xena11 @15nisa tá knedla je úžasná. Je to na dva dni. 4PL ovs.otrúb 2PL pš.otrúb soľ, sušené droždie - trocha od oka ale pol dcl acidka alebo kefíru 2 vajcia Všetko to zmiešam dohromady a vylejem do silikónového srnčieho chrbáta. A šup do MV na 4 minúty.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 no moja uz mam docvicene...fuuu to bola makacka po tyzdni. Dufam sa mi podari cvicit aspon 4x do tyzdna aby som z toho nevysla a nemala takuto hnusnu svalovku ]-( Ked som cvicila kazdy den tak som mala unavene telo, bolo to narocne na cas a prestavalo ma to pomaly bavit takze som mala k tomu nechut...asi preto som aj tyzden ]-( necvicila...to s tym zaludkom poznam...asi si musime najprv zvyknut. :-p
Odpovedať
@vvictory skús tam nabudúce ešte pretlačiť strúčik cesnaku. Ja mlieko nedávam, to dávam, keď robím perkelt+trocha horčice.Aj to skús. Je to bomba :-p :-p :-p Knedlu robím ako napísala lokalistin. Tá mi chutí úžasne. Za ten recept som veľmi vďačná. :-) :-) :-) Tofu som nikdy nejedla. Tá tvoja knedla vyzerá ako hrudka ;-)
Odpovedať
@11xena11 Loool, ze hrudka ale fakt asi tak najako! Len som bola rada ze mam nejaky recept na prilohu k masu bez otrub. Kedze som si svoju davku dvoch lyzic spotrebovala rano s pecivom. To je moj problem ze rano potrebujem stale svoj prisun velkych ranajok.. na jogurte by som to neprezila.. :-( Ale skusim teda tu vasu knedlu hned zajtra kedze mi zvysilo masko.. ;-) Ako vzdy teste sa na foto.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ráno 65,2 kg, juchuchu... to asi po tom nočnom horore, čo som prežila....baby, spala som doma celkom sama a zobudila som sa na to, že niekto chodí po dome, si viete predstaviť, ako mi začala na plné obrátky pracovať fantázia :-p no poviem vám, že som vypotila hádam kilo, a ošedivelo mi sto vlasov od strachu :-N :-N :-N =-)
Odpovedať
@zuzana018 gratulujem :-) keby ja mam spat sama doma tak bud nezazmurim oko alebo by som sa celu noc budila a kontrolovala vsetky zamky a okna :-D :-D Ja sa budem vazit v nedelu tak uz teraz som zvedava...dufam sa to trocha pohlo...Co ides dnes papat? ja akurat zujem toliare a pijem kavu...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa a to bývame po lesom..zadná bránka do hory :-p ...fakt mi nebolo všetko jedno, už som myslela na to najhoršie....že to mohol byť hraboš, alebo myš...no neviem, ak hej, tak musela mať podľa tých zvukov aspoň 20 kg :-p Včera som jedla dosť málo, aj preto mi asi tá váha kúsok zliezla :-) ..to vieš, bielkoviny :-x x-) Dnes mám aj zeleninu, na raňajky som mala activiu + otruby, za chvíľku si idem dať kafíčko s horúcim milovaným našľahaným mliečkom :-p , na obed si chcem dať grilované kuracie prsia a dusenú zeleninu (dole v jedálni), a doma mám ešte zo soboty polievočku zeleninovú, takú mňamkovú, vyšla mi :-) A dnes hodlám veľa veľa piť...no, ale takýchto cieľov som už ja mala...a nikdy nič nevypojem..ale dnes tu mám na stole môj NAJ Rajec šalviový, a už 1/3 som vypila :-)
Odpovedať
@11xena11 oooch dakujem teda :-) to boli celkom pochvalne slova na moju adresu, si zlata :-) ja som teda tu, pokusim sa co najcastejsie.. tak divcata, ako to ide? ja som mala vcera BD bez prehreskov, piekli sme morku, prvykrat v zivote, ale super, parada, aj to masko bolo chutne a to som sa bala ze to bude suche, ale nebolo. po vcerajsom BD dni mam dnes o 2.5 kg menej, to asi preto bo uz dlho dom nemala cisto bz den :-N tak si ich dam teraz niekolko a uvidime ako sa to pohne...co mate vy nove @zuzana018 ahoj ;-) tak co uz si v tej tretej faze????
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahojky moja - po jednom dni -2,5kg ?????? to fakt??? no neštvi ma...ja mám po BZ dni vždy viac :-S ale teším sa s tebou, jasnačka... nakoniec som do 3 ešte nešla, počkám do 1.12. nech sa mi to potom lepšie ráta ;-) a aj preto, že môj hlavný cieľ bolo dostať sa na 65kg a to stále nemám ;-( ;-( do soboty už len 4 dni, budem šťastná, ak mi v sobotu zabliká na váhe 65,0...ale v piatok budem celý deň v nemocnici s malou, a už to vidím..pizza, alebo nejaká bageta ...však čo iné tam? =-)
Odpovedať
@zuzana018 jezis ja som sa pomylila , chcela som napisat ze to asi preto, lebo som uz dlllho nemala cisto biekovinovy den.... stale som jedla zeleninu alebo aj ovocie :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania aaa, veď to nevadí, hlavne, že sa to pohlo, nie? a ako zdravotne??? už ti je lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @cherrymania @radushkaa caute baby,co porabate?Idem sa trosku prejst s malou,ku doktorke na ockovanie,asi 2km tam aj naspat,nechce sa mi,ale pohyb nezaskodi
Odpovedať
@zuzana018 @olovo80 ale to mi odisla iba voda zuzi, ale ved dobre aj tak :-D zdravotne... no uz je lepsie, hned ako som nasadila antibiotika, tak mi lico odpuchlo, chvala bohu , ale doma zostavam, do prace nejdem, aj ked povedali, ze hned ako sa budem lepsie citit nech pridem hahahaa no to iste :-D :-D olovo, len sa prejdi a vychutnaj si to, 2 km to neni nic :-) to das zachvilku :-) ja si dam dnes este asi BD lebo mi tam zostalo este veeela moriaka , tak co s tym.. idem si ja spravit na ranajky kasu a pozriet si trosku tv.. asi si pozriem z archivu farmar hlada zenu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania radsej si pozri farmu z markizy,ze vraj voyo je teraz na 7dni bezplatne,skus,ja som neskusala,nemas satelit?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no ale ked chces farmar hlada zenu nemam nic proti,ja na tom stale zaspim,kvoli reklamam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 , charymania - ako ja tieto relácie nepozerám vôbec, neskutočne trápnych a hlúpych ľudí tam vždy vyberú...a aj tak si nikdy nenájde ženu...... pravda je, že v tej TV už poriadne aj tak nič nedávajú... ja som v nedeľu poobede videla X-factor USA, som skoro odpadla, ako super spievali
Odpovedať
@zuzana018 tak to ti nezavidim :-| ja som zatial vypila 1 kavu ale tiez chcem vypit viac. Ja dnes netusim co na obed...mame este zeleninovu polievku ale co potom netusim - fuuu kym urobime nejaky obed to zas potrva. Na veceru asi urobim tuniakovu pomazanku aby sme mali...
Odpovedať
@olovo80 teda taka prechadzka...sa vyvetras poriadne :-) Ja idem zachvilku na obed a to urobim okruznu jazdu cez postu a kniznicu tak sa tiez troska prejdem. A poobede tazko povedat chcela by som cvicit no pochybujem ze sa mi to podari...v poslednej dobe akosi nic nestiham :-p
Odpovedať
Profilova fotka
akurát som prišla z obeda, bol dobrý, ale úplne diétne to asi nebolo ]-( zelerová krémová polievka - neodolala som, milujem ju vraj grilované kuracie prsia, ale neviem v čom to máčali, malo to akési riadne mastné cestičko, takže som ho asi 2 minúty "obaľovala" do servítky :-p , k tomu dusená brokolica, karfiol a šalát z bielej kapusty s mrkvou
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?