Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 dufam aj ja,ale zatim sa da ako som pisala hore moja hlavna robota je totalna pohodicka :-) ja dneska rano zase zaspala takze len narychlo v mekaci Latte,sef isiel na vystavu tak do druhej roboty som sa neponahlala papala som v mekaci o 14:00 grilovane kuracie prsko,ladovy salat a rajcinky,o 18:00 som si dala mozarellu 19:30 polievku syrovu 20:30 som varila kasu mnam teraz par kyslych uhariek
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, ako sa dnes máme? Dnes hlásia krásny jesenný deň, aká škoda, že prídem domov až o pol 6 :-S :-S Odpísala som si recept na tú knedličku, neskutočnú chuť ste mi narobili so segedínskym guľášom a tú knedľu, bože, až sa mi slinky zbiehajú, pomoooooooc :-p :-p :-p V sobotu ideme na takä kúsok väčšiu rodinnú oslavu švagrinke, spolieham sa na to, že aj svokrovci sú v DD, v 3.fáze, tak dúfam, že bude niečo a la Dukan, inak neviem neviem, či sa zdržím :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 ja som včera tiež mužovi vravela, že ma jeden známy z práce pochválil, že či chodím do fitka, že mám driek tak do dvoch dlaní...a ešte som dodala, že aj v jedálni si ma prezerali chlapi, ale že to asi tým, že nie sú zvyknutý, že nosievam obtiahnuté trička, a mala som taký fajnový úpleetový rolák s krátkymi rukávmi, čierny, no, vyzeralo to celkom dobre a tie pohľady sa nedali nevšimnúť..a veru, že muž značne znervóznel....a potom len dodal, "no, dúfam, že teraz kvôli tomu nebudeš ten rolak nosiť každý druhý deň " :-p :-D :-D musím poznamenať - že robím vo firme, kde je cca 700 chlapov a možno tak do 80 žien x-) a pracuje tu aj manžel :-p
Odpovedať
@11xena11 prosím dobré ránko :-) a ten srnčí chrbát si si kúpila z akej hmoty ? ;-) ja už mám za sebou kašu ešte tu mám pohár mlieka , idem na cviko a potom posilka :-) a ty ako ?
Odpovedať
Ahojte, tak ako sa mate? ja som sa rano vazila a skoro som odpadla...stale to iste, dokonca + 1kg, mam pred MS ale pochybujem ze spadne viac ako -1kg...mam z toho riadne nervy, uz to stoji hadam aj mesiac. ]-( Dufam vam to ide lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa neboj Radi, to sa rozbehne, tvoje telo si musí trocha zvyknúť na zmenu, zaznamenať ju a potom to už pôjde, len to vydrž! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa no toto som sa chcela aj ja spýtať - silikonová forma môže ísť do mikrovlnky???? ja mám takú obdlžníkovú formu na dukan chleba, tam by sa mohla dobre spraviť knedlička, ale fakt netuším, či to môže ísť do mikrovlnky - a ak áno, tak na koľko Wattov, a na ako dlho??????????????????
Odpovedať
bože baby, čo ste vy doteraz papkali? Veď ja som si prvý týždeň nakúpila všetky možné tvary silikónových foriem na pečenie do mikrovlnky. Je to veľmi rýchle pečenie. Napr. knedle dávam do mafinovej formy na 4 min. Robím úplne jednoduché cesto, myslím že včera ho tu písala Xena. V okrúhlej tortovej forme pečiem koláčiky, tiež im stačia 4 min. a vo forme na srnčí chrbát si pečiem chlieb. Silikónové formy sú geniálne, dá sa v nich normálne piecť aj v klasickej trúbe. Bábovku - klasickú pre deti už pečiem iba v silikónovej. Nemusíš mastiť a krásne vypadne von x-) x-) x-)
Odpovedať
@radushkaa Vydrž a zaraď si 3-4 čisté bielkovinové dni s povolenými potravinami. Vypi k tomu 3 l vody denne a váha sa pohne :-) :-) :-) Pozor iba povolené potraviny, nie tolerované (žiadny škrob!) Mám vyskúšané, funguje to. Ja mám práve svoje dni, tak sa nevážim, ale v piatok zadám výsledky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 takže knedle na 4 min. do mikrovlnky? a tie watty prosím ťa???? ale máš recht, silikonové formy sú super - ja mám muffiny a obdlžnikovú silikonovú, a zapekám v tom aj zeleninu. a prosím ťa, napríklad tú knedľu do mikrovlnky, stačí dať klasika "ohrev", alebo aj + nejakú zapekaciu funkciu?????
Odpovedať
pinetka26 prave mam bielkovinove dni...som si tak povedala ze ich idem nasadit. Ale moja chyba je ze nepijem, moze to byt sposobene aj tym? Ja som sa tiez nechcela vazit kedze mam dostat ale neodolala som ... bola som zvedava lebo vobec na sebe necitim ze by to slo dole. zuzana018 dakujem Zuzi za podporu...ty si uz v 3 fa? nestiham citat, len som videla ze sa ti to rozbehlo - gratulujem :-p
Odpovedať
@zuzana018 nie moja, ja žiadne watty nezadávam. Mám digitálnu Daewo a robím to na najjednoduchšom programe pre ohrev, žiadne zapekanie. Cesto dávam tak do dvoch tretín, čo sa týka mafinovej formy, trocha ti to narastie. Chlebík v srnčej dávam iba do pol formy, aby sa prepiekol. Sama prídeš na "tajomstvá", kedy a ako ti to najlepšie pečie a vyhovuje x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pinetka26 ok, keď budem mať doma kúsok viac času, tak to vyskúšam a dám vedieť, dííík ;-)
Odpovedať
@radushkaa moja rybka, veď tekutiny sú zááááklaad :-D :-D :-D Myslím ešte alore, keď sem prispievala, pila aj 6 l tekutín denne. Doktorko to tiež pekne vysvetľuje v knihe. Lepšie ti pracujú obličky, odpad odchádza rýchlejšie z tela a hlavne pokožka netrpí, je pekná a napnutá.
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa nie moja, ešte nie som v 3 fáze, chcela by som ísť na 62kg, lebo stále mám čo dávať dole (ešte mám vzadu faldíky a som si sľúbila, že kým tam budú, tak pokračujem - ale necvičím, takže aj preto tam sú ) teraz sa to kúsok zasa pohlo smerom hore, i keď dnes tam bolo zasa 66 ]-( , ale som rada, že napriek porušovaniu sa to nekazí. to som fakt rada. Ty nemáš veľku nadváhu, aj preto ti to ide pomalšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, kto viete, čo je s ALORE, CHERYMANIA, OLOVO.. a iné dukanky??? kde sa podeli????????
Odpovedať
pinetka26 tak dam na tvoju radu, hoci som sa tu uz dusovala ze zacnem pit - teraz naozaj zacinam. A vidis mozno aj preto sa mi ta blba plet tak zhorsila pri tejto diete. Uz neviem co by som uzivala alebo na seba natrela a mozno staci len obycajna voda na precistenie. zuzana018 aj ja som v poslednej dobe polavila s cvicenim...neni casu, ale tak te 3 razy do tyzdna sa snazim. Podporovala ma ju olovo ale niekam sa stratila tak niet ani chuti do cvicenia :-D tebe to ide pekne, mozes byt na seba hrda ze to tak zvladas... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
e by som na LAJBU zabudla....to sú naše stálice, ktorým sa neskutočne dobre darilo a držali to tu...a kde sú, kto vie?
Odpovedať
@zuzana018 tak nám pinetka26 odpovedala :-) i ja to vyskúšam v tej silikonovej formičke ;-) ale až doma :-) akurát som doobedovala som mala párky a som chcela bejakú tú zeleninku tak že si dám ľadový šalát, a keď som si ho napichla taká husenička sa tam točila :-D som skoro odpadla a to bol v ladničke :-D tak aspoň som mala cherry rajčinky x-) no som zvedavá aká bude váha v sobotu , inak nevieš či váha po cvičení, teda tesne hneď po cvičení stúpa ?
Odpovedať
@melbe ahoj. No s tými fotkami to bude horšie. skúsim niečo pohľadať, ale nie som si istá.
Odpovedať
Ahojte baby.. tak sa k Vam pridavam. Dnes druhy den 1.Fazy. Pociatocna vaha 65 kg. Ciel 58kg... som zvedavaaa co stihnem do Vianoc..:) Dnesny jedalnicek-Inokedy jem viac, dnes mi nechuti...:( R: otrubovy kolacik, tresc.pecen vo vlastnej stave s tvarohom Obed: Kuracie prsia s jogurtom Vecera: 0,5 Acidko. Pohyb: 45 min -Plavanie-potom som si dala proteinovu tycinku lebo som bola veeeelmi hladna a nemala som nic po ruka a dlho som bola v meste... Ako mam to zlyhanie s tycinkou riesit -extra BD? Co planujete zajtra varit?:)
Odpovedať
@15nisa ahoj. No kým ti ja odpoviem, už dávno vieš odpoveď :-D :-D . Ano je silikónová.Ja mám na MV 5 stupňov zohrievania. Dávam to na tú 5-ku na 10minút.Nezapínam ani gril, ani pečenie. Dnes som mala fofry, som sa sem nedostala. Menu: R-jasné, že cereálie s mliekom, káva,čaj D-2menšie jablká O-ochutený hrudkový tvaroh ananásom, čaj OL-vajíčkové rezance(škrobový deň), káva, 2 hodiny plávania V- kaša, chlieb s taveným syrom+rajčina Zajtra mám bielkovinový štvrtok. :-( Už zase). Ako ten čas letí.
Odpovedať
iiiiha co tak perane buchty? Nasla som takyto recept!!! Robil niekto? 1 vajce 2 PL ovsené otruby 1 kopcovitá PL tvaroh sladidlo cca 1 dcl mlieko 1/2 balíčka práškové droždie všetko spolu zmiešame a necháme asi 20 minut nakysnuť. vložíme do silikonových formičiek na muffiny a dáme na parák asi na 30 minut. hotové vyklopíme posypeme škoricou a polejeme takou redšou nutelou alebo si k tomu možte dať puding alebo nejaký sirup :-p
Odpovedať
@vvictory tak ťa medzi nami vítam. Plávanie je super. To je jediný môj šport. Jedz častejšie. Nauč sa aj na desiatu a olovrant. Stačí niečo málo, ale jedz. Proteínové tyčinky jem aj ja. Sem-tam dva krát do mesiaca.(cez menzes). To sa stratí. Ale len do obeda.Do večera by mala byť pohybom spálená. Ak si v 1.F. snaž sa túto fázu brať poctivo. Výsledky ťa potom potešia. Je to len pár dní, to zvládneš. :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 ďakujem za uvítanie. Tak veru, plávanie bolo doobedu aj ja si hovorím, že iba som začala a už takéto kamufláže, treba to zobrať od podlahy a POCTIVO ešte mám na slabé chvílky čas...:D Uz sa tesim ako sa zajtra pochvalim s ukazkovym jedalnickom.. :-) Co sa tyka cvicenia, ja cvicim len rano a dost pravidelne - pracujem od 2ej do 10tej vecer-sedave zamestnanie....len sa toho obavam ze Dukan neodporuca cvicit - teda okrem prechadzok, preto moje telo bude pytat viac sacharidov.. ]-( Uvidiiime.
Odpovedať
@vvictory cez prvú fázu budeš mať točáky, lebo budeš prijímať len bielkoviny. Nezabudni preto brať vitamíny +minerály. Zo začiatku sa budeš cítiť slabá ako mucha neviem či budeš zvládať cvičenie. Pri cvičení ti pôjdu kilečká dolu pomalšie. Pri cvičení sa ti tvoria svaly a tie sú ťažké. Ja som začala plávať, a bola aj Zumba až keď som išla do 3.F, spevnila som ochabnutú pokožku. Ale to si samozrejme zariadi každý podľa seba. To bola len maličká rada. Akú máš výšku?Lebo tvoju váhu by sme tu podaktoré brali všetkými desiatimi.
Odpovedať
@zuzana018 ahoj. Aj ja som si všimla, že tu niektoré kočky zmizli. Buď tým rachli a vrátia sa po Vianociach, alebo už schudli.Ale asi skôr to prvé. Čo ja viem, ani jedna nebola už v 4.F. :-| :-| Tích chlapov ti v práci v dobrom závidím. Musia ti lahodiť. Babský kolektív je katastrofa. Závisť, nenávisť, intrigy,........ Aj keď zasa mať chlapa doma a aj v práci asi nie je bohviečo. To sa ti asi boja lahodiť.Hahaha.
Odpovedať
@pinetka26 moja, ty si taká silikónová pekárka. Neskúšala si náhodou v MV aj tie parené buchty? Mňa to nebaví pariť 20min, keď MV je taká rýchlobežka ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak hej, chlapský kolektív je asi lepší..celkovo, i keď neboj, aj chlapi sú riadne papule, a vedia riadne poza chrbáť ohovárať, ale už som si zvykla,a nemenila by som. Manžel tu síce robí, ale napriek tomu sa veľmi málo stretávame, vidím ho, len keď sa mne chce a vyberiem sa za ním :-))))) :-p K tým dukankám, čo "zmizli" - niektoré isto tým sekli, a takých bude asi viac, ale myslím, že taká cherymania, alore a lajba s tým isto nesekli len tak, boli rozumné a mali svoj cieľ...skôr sa im sem už nechce chodiť :-( škoda.
Odpovedať
Dobre ranko :) Tak hlasim, ze vcera som vypila 2 l vody... :-p nerobila som ziadny prehresok, ale nestihla som ani cvicit - dufam dnes budem. Dnes na obed asi palacinky. Ranajky toliare a medzi tym netusim...A co idete papat vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?