Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pinetka26 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Super. Aj ja som sa dnes vyžívala v nákupoch. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 si dobráááá, že 36 x-) x-) x-) tíííško závidím, ja som na tých mojich našla číslo 12 :-( ...... no ale beriem to ako "prechodnú veľkosť". :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 no a to este nieje vsetko,okrem toho peciem torty,ale zial len sem tam a ked mam tu v DE dovolenku pomaham doma SK v rodinnom obchodiku ;-) moj dnesny den budik 10:00 samozrejme som zaspala vstala som 10:20 rychlo sa vychystala a letela do mekaca tam som si hned slahla Latte o 14:00 ako som sa prezliekala som zjedla 4 Shrimpsy o 14:30 uz som sedela v druhej robote kazdy pondelok mame miting 18:30 som zjedla mozarelu 19:30 syrovu polievku a 20:30 som si urobila kasu skusila som ju robit v robote v mikrovlnke a klaplo to tak sa vytesujem teraz budem kasicku robievat v robote :-D dneska idem buvat skorej dufam,ze zaspim,pretoze zajtra o vlastne dneska o 10:00 zvoni budik a letim zase do mekaca :-p
Odpovedať
Bréééé ránko milé dámy :-) :-) :-) , idem variť voňavú otrubovú kašu so škoricou, k tomu kávička, potom bylinkový čaj a obed ešte neviem. Niečo vygooglim..... dnes mám nabitý deň, ale ako tak čítam pracovné vyťaženie lokalistin.... no neviem dievča, dokedy toto vydržíš :-p :-p :-p musíš mať veľa stresu aj pohybu, z akej váhy ideš? Tiež som mala podobné tempo, ale vydržala som ho "iba" päť rokov. Dnes si už chvalabohu môžem dovoliť pomalší systém (nakupujem v sekáči xi xi)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočenky...dostala som svoje dni a váha šla dole, no chápete to? toto sa mi páááči :-D dnes mám Bz deň, teším sa na obed, niečo som doma skúsila pripraviť = mladá cuketa,šampiony, udusená na suchej panvici, vo vode uvarená brokolica, ružičkový kel a petržlen, potom som to pridala do tej panvice, podliala trochou tej vody z vývaru, a spolu dodusila..bolo to dosť bez chuti, tak som to šupla do silikonovej formy a dala zapiecť, pred koncom zaliala rozšľahaným vajíčkom v mlieku a teraz je to mňaaaam :-)))
Odpovedať
Ahojte. Vidím, že Lokalistin pri svojom životnom štýle nepotrebuje ani posilňovňu, ani plaváreň. Tá ma pohybu až moc. Takže budeme dúfať, že nezaryje ten svoj rypáčik za chvíľu do zeme :-D :-D :-D :-D :-D @zuzana018 no nechápem to!!!!Ty si ináááááá :-D :-D :-D :-D :-D Ja mám dnes na obed segedín s knedlou. Minule som to neodhadla a musela som si podávať aj do mrazáka. Dobre aj tak, nemusím rozmýšľať čo variť. OL- prídem od zubárky, tak asi kaša, čaj V-nemám šajnu, asi niečo s chlebíkom
Odpovedať
@11xena11 áno je to super pocit ;-) akurát som doobedovala mala som gulky s tvarohom :-) 200g tvarohu , vajce a gustin dáš si to variť a buď kapusta ,alebo tvaroh ..super to je x-) som sa inak najedla :-D mňám ;-)
Odpovedať
No teraz ma napadla jedna múdra vec :-| :-| :-| Ja vlastne už dnes kašu nemôžem. Otruby som dala do knedle :-| :-| :-|
Odpovedať
@15nisa ahoj. Ja ich plánujem na bielkovinový štvrtok. Len neviem s čím si ich dám. Máš nejaké typy?????
Odpovedať
@11xena11 a prosím ako robúš tu knedličku ? spravím si ju aj na intráku :-D ?
Odpovedať
@15nisa tá knedla je úžasná. Je to na dva dni. 4PL ovs.otrúb 2PL pš.otrúb soľ, sušené droždie - trocha od oka ale pol dcl acidka alebo kefíru 2 vajcia Všetko to zmiešam dohromady a vylejem do silikónového srnčieho chrbáta. A šup do MV na 4 minúty. Veľmi jednoduché. To máš prílohu ku všetkému. Rozmýšľam, že si tie tvarohové guľky urobím na sladko a posypem kakaom.
Odpovedať
baby dnes velky prehresok na obed fazulova polievka coz by sa este dalo ale vyprazany rezen so salatom ou teraz dam tri bielkovinoce dni a uvidime co to urobi
Odpovedať
Článok sa načítava...
a to som este zabudla doplnit kavu s klasickym cukrom z automatu osladenu vodu na pitie proste prehresky a prehresky
Odpovedať
Ahojte kočandy ..dnes som si robila tie tvarohove halušky / guličky a boli fantastickéééééééééééé..... troška som si upravila receptik a orestovala som cibulku na troche masielka a oliv. oleja , aby mi maslo nepripieklo ..do toho som dala kyslu kapustu a potom tie halušky ...a bola to mnamka ...malo to vônu po masielku , pripomenulo mi to halušky , rezance s tvarohom a neviem čo všetko ešte ...no proste fajnotka :))
Odpovedať
@11xena11 aj napr. s tým tvarohom jemným a so škoricou su vynikajúúce :-) dakujem za tip :-) už len kúpiť silikónovú formu ;-)
Odpovedať
@15nisa ktovie, čo by to urobilo v nádobe do MV. Vyskúšaj. Možno nebudeš musieť kupovať žiadnu formu. Ja som si ten srnčí chrbát kúpila kvôli chlebu.
Odpovedať
@melbe a čože, čože sa dialo????? ;-) ;-) ;-) ;-) Vyskúšala si si hody? :-D :-D :-D 3dni? Nie je to kruté?
Odpovedať
@zuzkoo Ja som tie halušky raz skúšala a ťapa som dala jemný tvaroh namiesto hrudkového do cesta a celé sa mi to rozvarilo. Odvtedy som to nerobila. Tebe sa podarili?
Odpovedať
@11xena11 no vyskusala veru :D bola som v restike a neodolala som menicku hovorim si sak kuraci rezen je bielkovina strukoviny tiez obsahuju vela bielkovin a uz to slo :D a nie neni vela tri dni lebo ja to striedam tri bielkovinove a 3 zeleninove tak uz som si bola nakupit a pojdem zasa napevno
Odpovedať
@11xena11 pockat ale aby ste si nemysleli ze som az taka pazrava ten salat bol klasika zeleninovy rajcinovy nie majonezovy :D
Odpovedať
@melbe no ešteže tak :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 tak snad to nie je az take zasa najhorsie a ty ako ? pocas celej diety si casto rusila alebo si sla podctivo ? fakt mas moj obdiv ze to tak dlho drzis a kolko si vlasne uz zhodila ?
Odpovedať
@melbe ja to držím od apríla. To je 8mesiacov. Dala som dole 15kg.Zo začiatku to išlo fajn. Ale keď som už mesiac stála na jednom mieste, povedala som si, už dosť! Totálna demotivácia. Ale ide to dole aj v 3.F. Plán bol taký, že prejdem až do 4.F, a ale o 2mesiace sa vrátim od jednotky a skúsim na tých 60kg. Teraz mám 62kg+-0,5.skáče to. A bola som, a teda aj sa snažím byť stále poctivkou. Niekedy mi rupne, ale mám pocit, že to telo si to pýta. Nie je to často. Len cez MS. A vydržím preto, lebo som si už na to zvykla. Moje bývalé obľúbené jedlá mi už ani na um neprídu. Ozaj ako už niekto písal, všetko je to v hlave. ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 tedaaa z teba si beriem riadny priklad od zajtra idem na tvrdo na to nech som cim skor v tretej faze :) a s tou demotivaciou to ti verim ja mam nervy ked mi za tyzden nejde ani kilo nie to este za mesiac ale zvladla si to :) mas uzasne pevnu volu a co s avahy tyka to ma suplne krasne
Odpovedať
@melbe je to skutočne skúška pevnej vôly. Vždy u mňa zlyhala. Toto je prvý krát. A som na seba za to hrdá. Ale môjmu chlapovi to už akosi nevonia. Žiarlivec žiarlivý :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Zabudni na chvíľu, že niektoré jedlá existujú. Pomáha to. Maj v chladničke len povolené, nech ťa nič iné neťahá. Teda to sa vlastne dá, len keď žiješ sólo.To z nás asi máloktorá. To bola blbá rada. :-| :-| :-| V 3.F ti bude super!!!!! Drž sa, nech už si tam!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 už sa blížiš. Na tých mojich je č. 10. Takže č.12 je asi 38. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) A to je super. Nie? ;-)
Odpovedať
@11xena11 haha uz chlapovi tusim vadi ze jaku stihlu kocandu ma vedla seba aby mu ta daky neprebral .D cely chlapi
Odpovedať
@11xena11 este taka otazka nemas nahodou daku foto pred DD a teraz ?
Odpovedať
@11xena11 tak díki Broňa :-D veď ja som v podstate max. spokojná. Dnes som si hodila trištvrťové rifličky z leta, také celkom fajnové, čižmy a krátky kožený kabátik do pása + veľká šatka, no normálne, že som sa na seba s radosťou kukla x-) x-) x-) aj policajti mi pokutku len takú maličkú vymerali xi xi (že 10 Eur?, no nezaplatíš s radosťou?).... a ešte k tým "našim" chlapom. Môj mi tiež začal krútiť, že už nechudni a nie je ťa za čo chytiť a pod. Tak to bude ono..... bojí sa :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 ja sa c hystam v sobotu na blsak tam vzdy dobre nakupim znackove veci za par supov :-D no ten moj denny rezim pohybu mam doobeda dost-teda ked som v mekaci,ale ta moja druha robota to jak tam dojdem sadnem a viac sa nepostavim, nikto ta nenahana takze lemra lemrava a ked som neni v mekaci tak doobeda doma sedim pri pc a poobede sedim v robote takze pohyb uplne nulovy, ale ani za svet sa nedonutim cvicit :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?