Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@olovo80 a kolko si uz schudla pocas DD? ja som aj vcera vecer cvicila, stiahla som si to video, ktore som ti pisala ale aj druhe ze supercallanetics a to som si dala vcera prvy krat ked uz mas aku taku kondicku...a budem to striedat lebo ti to pride potom take fadne az ta to prestane bavit...Tak nech sa ti dobre cvici:)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj zlatko - som tu...ale dnes zničená, smutná a bez nálady...takže tak :-(
Odpovedať
@15nisa ahoj, prosim ta mohla by si mi sem napisat ten recept na kinder rezy alebo na te kakaove platy? Rada by som ich cez vikend urobila...teda ak sa mozu v 2F. a kolko kuskov kolaca spapas za den? dakujem
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzi, a co mas zly den? dufam sa nic nestalo...Ide vikend tak bude lepsie, uzijeme si rodinku a trochu si mozno aj oddychneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, znova vas citam po velmi dlhej odmlke..... Uspesne som uz 3 tyzden v 3 faze do ktorej som vstupovala s vahou 57kg pretoze uz vic nie a nie klesnut,ale aj napriek tomu sa mi podarilo este v 3 faze zhodit 2 kilecka takze sa chvalim stavom -15kg :))))))) Mala som tento tyzden problemy zo zubom tak som nemohla poriadne papat ale uz je vsetko ako ma byt konecne inak moj skvely manzel je uz -10kg, trvalo mu to asi 2 mesiace ja som sa trapila :) od aprila ale nikdy som nebola hladna a tak som bola milemu velkou inspiraciou. Znami ma stretavaju a neveria vlastnym ociam ako dobre som zhodila uzmi len ostava vymenit satnik pretoze vsetko ale vsetko je mi brutalne velke..... Drzim vam palce nech sa to podari aj vam..n
Odpovedať
@vancouver ahoj, samozrejme, že táto dieta je aj o financiách. My sme klasická štvorčelenná rodina. Ak navarím na obed napr. halušky s bryndzou, cena je cca 3 € bryndza, 0,30 centov múka + voda, soľ a energie. Nech je to 3,50 za obed. A teraz uvarím Dukana: 1,5 kg kuracích pŕs (5€/kg) to je 7,50 plus omáčka 1 € plus dukanove pečivo pre mňa a muža cca 1 € a ešte príloha pre deti 0,50 centov. Spolu: 10 € + energie. Určite to necítiť až tak veľmi, ak Dukanuje iba jeden člen rodiny, ale dvaja, to je dosť :-D
Odpovedať
@radushkaa KINDER REZ - od I.fázy 5 vajíčok, sladidlo, 50g kakaa, 1 tvaroh Vajíčka rozdelíme. Žĺtka vymiešame so sladidlom do peny. Bielka vyšľaháme na sneh. Do žĺtkov pridáme kakao, bielka a dáme na plech . Plech vyložíme papierom na pečenie a dáme si vyhriať rúru na 190°C. Hotovú masu vylejeme na plech a pečieme asi 15 minút. Medzi tým si vymiešame tvaroh s troškou mlieka, pridáme citrónovú arómu a sladidlo. Vychladnuté cesto rozdelíme na polovicu, natrieme tvarohom a zlepíme. vyskúšaj ;-)
Odpovedať
@hamajka ahoj.No to je super, že máš podporu v manželovi. Ja už to robím potajme, vraj už ma neni ani za čo chytiť. :-| Ale jasné, že má, len už asi začína žiarliť. :-D :-D :-D A zabudla som ti povedať, že mám rada aj mozarellu a cotagge. Jasné, že light. Dnes ráno bol môj najkrajší deň. Včera som mala bielkovinový štvrtok. A po 2mesiacoch kiločko dole. Takže 62kg. Celkovo -15kg!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Takže ide to aj v tretej. Cvičiť Dukan odporúča až v 3F. Ja ho poslúcham. V prvých dvoch si dosť unavená z malého príjmu cukrov a +cvičenie môžeš zostať bez energie. Ale asi nie vždy to platí. Kočky tu cvičia už od 2F a cítia sa fajn. Keď cvičíš robia sa ti svaly a tie sú ťažké. Pôjdu ti ťažšie dole kilečká. Ale cm pôjdu dole určite. Takže je to na tebe :-) Toto ale bola rada.Čo?! :-D :-D :-D
Odpovedať
@eitsirch no však to :-( http://dukanovadieta-eshop.com/sk/67-... alebo pozrieť niekde bez cukru alebo len arómu :-)
Odpovedať
a prosím kde kupujete to bolero bez cukru ? :-)
Odpovedať
@15nisa no páni.Nie je ten recept trocha náročný????? Pepermitový sirup?Počujem prvý krát.Asi ťa baví vypekať. Na mňa to musí prísť :-D A keď to príde, vyskúšam ten kinder rez, ten nie je taký zložitý. To Bolero májú v COOP Jednote, v tesku, kauflande aj v iných potravinových menších obchodíkoch. Určite ho niekde nájdeš.
Odpovedať
@vancouver ahoj. Lacné sa to zdá tím, ktorý žijú v inej zemi, kde je to ešte drahšie. Tam je to preto drahšie ako u nás, lebo tam sú aj vyššie platy ako u nás. Mliečne výrobky, ryby, mäso u nás patria medzi najdrahšie potraviny. Takže tie sociálne slabšie dukanky musia mať hlavu v smútku. To ja chvála bohu niesom.Len konštatujem. Mám sociálne cítenie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@radushkaa tak ja dd drzim od 5.septembra,a mala som 63-62kg a teraz 58,no je to ok pre mna lebo som schudla tak jak celi zivot som mavala,takze som spokojna(akoze),ja dost dlho som stepovala na jednom mieste,najprv zo 70-ky som nehohla ist nizsie a potom 66-65,a teraz uz je to ako tak ok
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 prosim ta nepis ze ina zem a iny plat,prosim prosim prosim,ked ti napisem ze mam mesacne prijem 2000eur a vydaje 2200 tak mi uveris?Asi nie,ale to nepatri sem,takze chudneme,aj ty aj ja aj vancouver
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D
Odpovedať
@11xena11 Ahoj,..vieš ja som chcela vždy schudnúť no nedarilo sa mi. Ked som prišla s touto diétou tak dráhy povedal že je zvedavý či niečo schudnem keďže som sa snažila už x krát a nikdy sa mi to nepodarilo. Ale teraz vidí že sa niečo so mnou deje a ja sa sama čudujem že ma to už týždeň drží :-) Inak gratulujem ku kilečku :-D . Dnes som papala palacinky, a boli fakt mňamky. Zajtra alebo v nedelu by som chcela ísť na 2 fázu. A ako cvičíš ty?
Odpovedať
@olovo80 :-) ver či never,verím ti! Ja som žila sedem rokov vonku. :-) OKchudneme
Odpovedať
@hamajka no ja preferujem tú rýchlu chôdzu. To mám každý deň. A raz do týždňa plávam.
Odpovedať
Moje dnešné menu: R - celozrnné cereálie(asi hrsť)+300ml mlieka D - dve menšie jablká O - pečené kuracie stehno+cukyňa udusená na kocky(akože zemiaky) Ol - acidko V - kapustový prívarok+kuracia fašírka+celozrnný chlieb(už môžem) Práve som sa nadžgala, ledva dýcham.
Odpovedať
No nazdar.Ja som dnes zabudla na otruby. Idem ich asi zapiť len tak s vodou.
Odpovedať
@olovo80 Ty si jedna mila osobka.Vzdy odpovies.Dakujem.Tak tuna je to teda poriadne drahe.Taka stevia napr.13 dol.+12 % dan na to/nakolko to tu vraj nie je jedlo/ a mas 14,56 dol.To je len fama,ze v Can.je lacno.Najhorsie,ze moj domaci pan to nebude jest a tak varim na dvoje.Ale aj tak sa snazim.Ide to pomaly.Ja som totiz zacala druhy krat,lebo som bola v Eur.a tam som nemohla drzat DD.Ale Tebe to ide pekne.Tak Ti drzim prsty. :-)
Odpovedať
@11xena11 Dakujem za odpoved.Tak ja si nemyslim,ze na Slovensku je to lacnejsie ako inde.Prave si myslim,ze drahsie.Ja som len dala otazku a odpoved som nedostala,no neviem preco. ;-) ;-) No a tu tie,co su socialne slabe maju tak po 100 kg,hlcu hamburgery a myslia si este,ze ake su krasne.Ale my sa aspon snazime ako tak vyzerat.Tak sa nehnevkaj. x-) x-)
Odpovedať
@15nisa Dakujem pekne, hned zajtra ho skusim spravit...:)
Odpovedať
@11xena11 no to aj ja chodím do práce a z práce pešo takže chôdzu mám aj ja. Chcela som sa opýtať koľko si schudla v prvej fáze? Ja som zo začiatku bola rada že to ide dole ale ked sa mám teraz postaviť na váhu zajtra tak sa bojím aby tam nebolo viac kedže od kedy držím dietu viac jem ako pred tým
Odpovedať
@pinetka26 Dakujem,suhlasim s Tebou.Ale chudneme,nie?Mozno mas lepsie vysledky ako ja.Ja momentalne prestupujem z nohy na nohu a nie sa pohnut nadol. :-( ]-( Prajem Ti uspech. :-)
Odpovedať
@zuzkaxx4 Klobuk dole,vyzeras velmi pekne. :-)
Odpovedať
@vancouver jasné že chudneme, dnes som mala na Zumbe "merač spálených kalórií" a dala som za hoďku -580 cal YES!!! to poteší, hlavne keď 100 gr gumených medvedíkov má 400 cal - DOKELU, tie ja milujeeeeem :-) :-) :-) ... a moje výsledky? ja som spokojná, za 4 mesiace - 7 kg, teraz som sa týždeň nevedela dostať do koľají Dukanky, lebo som bola pracovne v Itálii - 3 týždne, prežila som to nejak na treťo-štvrtej fáze cez cestoviny a pridané ovocie, jasné, že nie je jednoduché dostať sa na tvrdší režim. Ale už som sa štartla tento pondelok a dnes mám tretí bielkovinový deň. Ty kokso, až tá váha a ubúdajúce cm ma dostali do pohody :-D :-D :-D Musím vám tu všetkým poďakovať, lebo byť na dietu sám, to je že totálne O NIČOM ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak som sa vrátila z dovolenky. :-) Teda ja - sophiesxoll, teraz sa tu asi budem častejšie objavovať pod touto prezývkou. :-) Potom všetko prečítam, len som nakukla.. Ale musím Vám povedať, že tie 2 týždne som jedla úplne všetko, cez dobroty, čo nám podávali, až po sladkosti... :-) Vôbec som sa nedržala dukanky a dokonca som sa stravovala o dosť nezdravšie, než bolo nutné. Teraz večer som sa postavila na váhu a ukazovala o 0,9 kg viac ako pred dovolenkou, čo je teda výborné, bála som sa, že to bude aj pár kíl. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver no jasne ze odpisem,moja svagrina s muzom sa stahuje 7.oktobra z noveho zelandu do kanady,tak tam raz pridem na navstevu,lebo dostat sa do kanady je lahsie jak na novy zeland,ci financne ci inac :-D ,no ja tiez tak varim jak ty,ze moj muz uplne ine a ja dukan,mi tu zas na vsetko mame 21% dan,ale vies jak,neni med lyzat nikde,takze tak,tak musime makat,no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver a ta stevia,dlho som nevedela ze o com baby pisu,vedela som len ze je to druh sladidla,no tu som to nikdy nehladala lebo som si myslela ze take tu neni,no nechtiac som na to natrafila,no nepozrela som cenu,lebo manzel mal naponahlo,najma ked ide o moje dietne veci :-D ,ale nabuduce sa pozrem kolko tu stoji,dam ti vediet,som zvedava,otruby kupujes za.....?lebo tie moje su len 250g za tych 3.75 jak som uz pisala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?