Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, prave som sa zaregistrovala. Dietu drzim 15dni. a schudla som 5,5kg z povodnych 103,4kg. Ide to pomalicky dole. Nejem skoro nic a kazdy den schudnem len asi o 40dkg. Co robim zle?
Odpovedať
Profilova fotka
@jessica277 ROBIS ZLE TO ZE SKORO NIC NEJES MUSIM ASPON 5 X ZA DEN :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby dnes som mala druhy den druhej fazy len bielkovinovyyy a celkom si zacinam zvykat a pecivo mi akosi ani nechyba :D
Odpovedať
@jessica277 Ako Ti napisala Mona,pri DD musis jest pekne pravidelne aspon 5 krat denne,inac sa Ti to vrati naspat a Tvoje usilie bude marne. :-x Drzim Ti prsty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa tie cinske rezance sa mozu?to su jak normal cestoviny,nie?Ake rezance mas na mysli?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby,ako ste na tom?Dnes idem nakupit,uz by som chcela nieco dobre kupit co som este nejedla,napady dajake?Este spite?Nespite,slnko uz je davno hore,aj ked este tu je tma,ale nevadi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 dobré ráno :-) ja mám dnes na obed to čo včera ;-) a neviem čo si ešte takého nemala , tie hokaido hranolky si skúšala ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambuľky :-) prajem vám krásny dník ja dnes len čisto B deň, tak nuda čo sa jedla týka, na ráno som si dala otruby s mliekom, teraz pijem kávu s mliekom, na obed som si doniesla grilované morčacie párky, horčica, chili a chren - milujem túto kombináciu, a doma si dám mäsko s mozarelou light. Včera váha 67,00 radosť obrovská, dnes ráno 67,5 tak vrrrr :-p x-) Včera na obed som si spravila špenát, vajcia a kur. mäsko na malé kúsky, zjedla som toho za troch x-) x-) x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahj...shirataki noodles sa to vola,su bez tuku a v podstate su vyrobene tusim len vyplavenim skrobu ,vyzeraju ako cinske ryzove rezance ale niesu z ryze,maju ich len v special azijskych obchodoch...alebo na nete...v dukan sope napriklad sa daju objednat,je ich dost malo a su dost drahe...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dobre rankooo ty mas dobry jedalnicek asi nieco odkukam od teba .. a tten spenat mi uz @olovo80 robila chuite a vzdy ked som v obchode zabudnem nato :D a ja mam 69 a cielova 60 mam co robit uff :D
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 špenátik mám rada, ale len pretlak, nie také tie listy :-) uvarila som si k tomu 2 vajíčka natvrdo a to mäsko, no bašta, mňamky mňam... Odkukaj odo mňa ešte dukanovskú pizzu :-D :-D :-p :-p tá je úplne super hlavne na bielkovinové dni - že olovo ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 hmm mna mnaaam akde mas recept na pizzuuu to by som si veru tiez dalaaa !!!:) ja mam dnes aj zeleninkutak si dam vyvar nech je uz obed :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@denka7483 Pizza - 1., 2. a 3.fáza 3 lyžice ovsených otrúb 1 vajce 2 lyžice 0% jogurtu 2 lyžice paradajkového pyré štipka soli 1. Všetky suroviny zmiešame a rozotrieme na plech vystlaný mastným papierom. 2. Pečieme 10 minút pri teplote 200°C. 3. Upečené cesto vyberieme z rúry a potrieme paradajkovým pyré. 4. Okoreníme pizza korením, posypeme nakrájanou cibuľkou a roztlačeným cesnakom. 5. Na vrch pizze položíme plátky šunky, vajíčko a nízkotučný syr a dáme dopiecť ešte asi 15 minút. RADA : V 2. a 3.faze možete počas bielkovinovo-zeleninovych dni pridať aj zeleninu, či huby. Ja dávam paradajkové pyré, a do neho natlačím cesnak, trocha soli, koreniny na pizzu a potom obkladám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 oh vyborneeee dakujem moc a prosim ta aky si kupujes nizkotucny syr ?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa no ja v podstate neskusala nic take, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa diky,ja sa popozeram
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj babika,no pizza je super fakt,ako sa mame?Uz som si myslela ze neprides,lebo ta nebolo skoro rano,zvycajne ty si tu prva,no dnes som bola ja
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 v Billa dostať kúpiť tvrdý syr Pierko, tuším má 3% tuku, tento má najnižší obsah Kupujem si aj v Tesco plátkový syr, ich značka, a je tam napísaný nízkotučný, ale neviem % Potom si kupujem "syrokrem" Karička, ten má 7% tuku, je vlastne roztierateľný, dostať ho kúpiť v trojholníkovej verzii, aelbo potom v takej vaničke. No a ja milujem Mozarella Light, ja si kupujem v Lidl, ale isto sú aj inde, v Lidl je to značka Linessa. Dúfam, že som ti aspoň kúštik pomohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola som v obchode, a nic pre seba som nekupila,takze teraz bude len omeleta so sunkou a s paprikou zapecene v rure
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 aspon niecoo, ja idem robit akurat toot http://www.dukanovadieta.com/products... neviem ci ste to uz niektora robili ale dam vam vediet ze ake to jeeeee:D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj moja - ideme mať audit, takže makáááám :-p ale som tu, živá a zdravá ;-) Máš sa dobre moja?
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 no daj Deni, budem čakať na tvoju reakciu - som si to vytlačila, by sa mi niečo zišlo na zobkanie, hlavne do roboty, lebo posledné dni mám stále na niečo chuť :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi,dnes sa budem vozit na nasom novom aute,manzel uz skoncil v robote a ide so svojim sefom po auto a do poistovne,a potom domov,tak rychlo musim upratat a vyniest smetie,aby som potom mala veget,velmi sa tesim,a som rada ze aj ty si ok @denka7483 no jednoznacne daj vediet ci je to dobrota
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 moja, tak vám prajem veeeeľa šťastných kilometrov, a uži si prvú jazdu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 diky moc,uz som vsetko stihla,aj naverene je pre rodinu
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som varila thaisku specialitu,masko s chili-sladkou omackou a k tomu thaisku ryzu s jasminom,vonia z toho celi byt a pokusenie je velke aby som z toho nejedla,ale musim vydrzat
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte tak mne vaha stoji ale neva viem ze pojde dolu :-D verim verim verim @olovo80 vidim ze sa ti zapacila omeleta v trube je to dobry napad ako to zrobyt bez tuku a nic sa ti nepripali vsak :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte! Kupila som si knihu od velkej oponentky DD Katariny Skybovej Redukcna dieta. Su tam recepty na 28 dni R, D,O,Ol a V. Prekvapenie pre mna, ze 90% receptov by sa mohlo aj v DD, hlavne v BZ dnoch a po nahradeni jej dvoch krajcov chleba nasim dukanovskym a smotany mliekom, ktoru neviem preco vsade pcha. Varila som odtial polievku zo zelenej fazulky, tekvicu v koprovej omacke, kuraci platok s dusenou cinskou kapustou a leco s cuketou. Napadov nikdy nie je dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @olovo80 no baby je to upecene aj vsetko ale asi musite vyskusat sami, ja vravim sto ludi sto chuti , ale mne to teda moc nechuti ako to cesticko (teda tie piskotky) je celkom fajn ale neviem no neocarilo mato.. ale mozno som ja len narocna velmi leb ja som bola velky jedak sladkeho :-D a toto je taka napodobnenina :D
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 Deni, tak ja som asi niečo podobné ako ty :-p Ja, ak to nemá byť dobré, tak to radšej ani nerobím a nejem...ja budem striedať napríklad 10 jedál dookola, ktoré mi chutia, ako 20 a z toho pri 10 by som krútila nosom a jedla z donútenia x-) x-) x-) Inak baby, je vás tu dosť nových, my "staré" sme mali vo zvyku písať náš jedálniček,veeeľmi to pomáhalo pri inšpirácii, čo si spraviť. Tak ak sa vám chce, píšte, samé uvidíte, že je to fajn :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?