Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 mne sa zda ze cibulu som videla v povolenych idem pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
tak mala si pravdu bez cibuleee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 nie-nie,pozor,nie su to vlocky,je to vlastne ako supky z tych vlociek a je to drobne,nie ze si das vlocky,neni to to iste,ja som to tiez hladala,lebo nezijem na slovensku,a bohuzial som to nasla len v jednom jedinom obchode,uz mi dochadzaju,tak zajtra bezpodmienecne treba mi kupit,dufam ze budu mat,ja z toho peciem kolac,pizzu,davam to do mlieka s skoricou ochutene aj do jogurtu,jem to kazdy den a to mi pomaha na wc,co som dost prekvapena lebo ked v minulosti som mavala diety nemohla som ist na zachod niekolko dni,takze toto je dobra vec,ked som zacinala tuto dietu jedna baba mi napisala ze bez tych otrub aby som ani nezacinala a mala pravdu,musis ich kupit a v anglicku urcite su,lebo su tu baby co tam ziju a da sa to kupit aj tam
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 no pozri si tu cibulu ale sa mi zda ze len od druhej fazy,no nechcem trepat ja som to vynechala uplne,vlastne vsetko som vynechala pocas prvej fazy,jedla som len otrubovy kolac,jogurty 0%,tvaroh 0%,kuracie prsia a sunku,tuniaka,drzala som to 10 dni,hoc nemusela som,ale mi to pomohlo,strata vahy bolo viditelne
Odpovedať
ahojte dievcata, ahoj @mona12071 vitam ta medzi nami :-) ja kupujem otruby v dunnes store tu v irsku , neviem ci mate dunnes aj UK, ak ano , tam ich najdes ... dnes idem po 5 tyzdnoch do prace, ako sa mi nechce, mam bielkovinovy den tak si davam pecene kuratko po dlhej dobe.. zajtra si dam lososa tak sa tesim .. vaha stale 60.5 inak je to od zaciatku diety dole 11.5 kg som spokojna, uz sa tesim na ovocie... zachvilu pojdem asi do 3 fazy... uz teraz sa bojim vianoc... to zas bude vsade same kolaciky a tak... budem musiet napiect tie moje dukanovske vselijake :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sakra ale ako sa to vola po anglicky:(
Odpovedať
@mona12071 presne toto..mozno by to mohli mat aj u vas , predsa len anglicko a irsko je skoro to iste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania dakujem pozriem po tom ten obchod je len v Irsku
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.tesco.com/groceries/Produc... @cherrymania
Odpovedať
@mona12071 ano to z toho tesca by malo byt ono , podla mna urcite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania http://www.hollandandbarrett.com/page...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania dakujem si zlato
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ako to jete??
Odpovedať
@mona12071 v pohode, mozes si to supnut do jogurtu, do mlieka, upiect si chlebik, ... no ja to mam najradsej ako kasu , rano bez otrubovej kase si uz neviem predstavit, povaris to s mliekom a sladidlom, nez to nezhustne , mozes si to posypat skoricou , no mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania dakujeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ako dlho ju drzis a kolko si schudla?
Odpovedať
@mona12071 tak 3 mesiace a mam dole necelych 12 kg, predtym som nosila velkost L teraz S niekde tu su aj moje fotky pred a teraz hm, ale netusim kde...
Odpovedať
@mona12071 uz som to nasla som na strane 340 ak chces , mrkni na to... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahoj,ja tiez mam v hlave vianoce,a tie kolace samozrejme,upeciem nieco dukan,len ten salat majonezovy zemiakovy jak sa da nahradit,vies nieco podobne?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania inac normalne ti zavidim ze ides do tretej fazy za chvilku,neviem,mne to ide strasne pomaly v tej druhej faze,stale 59.5,co si myslis,telo sa brani alebo?
Odpovedať
@olovo80 ahoj, no ja na vianoce spravim urcite normalny salat majonezovy, sedra vecera musi byt ozajstna, teda podla mna ale ja som robila tento salat a bol vazne velmi dobry :-) http://www.dukanovadieta.com/products... ked tak stagnujes , to moze byt aj tym , ze telo si uz zvyklo na urcity prijem potravin na to mnozstvo a vie si stym vystacit, cize nechudnes ... vraj potom pomoze iba znizenie monozstva alebo tak..ale zase ja si myslim , ze sa to pohne, ved vies , ze cim viac schudnes, tym to pomalsie ide.. bohuzial tak to je... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania mas pravdu si myslim,no davku jedla nemozem znizovat v ziadnom pripade,chodim spat s skvrkanim v zaludku a to kazdy den,a ked ti mam pravdu povedat neviem ci mam viac nez 600-700cal denny prijem,a ten falosny salat moze byt dobry,to si dam zajtra ku kuracim prsiam,to bude mnamky,no mas pravdu ze ta stedra vecera by mala byt ozajstna,budeme jak baloni asi 3 dni,ked vsetko budeme papat a este aj o polnoci pri tv :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 a nechod este do roboty,potom uz uplne sa stratis jak zuzi,ona nema net v robote tak sa dostala do doby kamennej a potom ja nemam skym pisat,ze daj sa na pn,alebo si bola na pn?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania klobuk dolu aj ja chceeeem ale zvladnem to musim :-D
Odpovedať
@olovo80 no moja, to vazne? neviem neviem ci robis dobre, to je straaaasne maly prijem kalorii , organizmus musi byt v soku.. aby si si tym skor neuskodila ako pomohla k stihlej postave.. mozno aj preto nechudnes, telo si mozno povedalo, stop a setri si kazdu jednu vec do seba das... pretoze davas telu velmi malo... ja so skvrkanim v bruchu spat nejdem nikdy, to je chore... aby ti to neprerastlo cez hlavu a neskoncila s bulimiou alebo anorexiou, nehnevaj sa , normalne som zastala v soku. .. ja by som tak nemohla. ten salat urcite skus, aj ta majoneza z tvarohu chuti super..bolo to pre mna ako normalne jedlo pred dietou :-)
Odpovedať
@mona12071 teraz mam este o 4 kila menej tusim ako na obrazkoch ... ako hovorim, nosila som velkosti 12-14 a teraz mam slim fit jeansy cislo 8 :-) neboj sa , to das, mne k tomu velmi pomohlo aj toto forum...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania noprave musim vas mat ako poporu:))))dnes idem vecer do fitka tak sa pekne zacina:)))kazdy druhy den vam odfotim vahu:)))
Odpovedať
@mona12071 ja som pocula, ze v prvej faze a dokonca ani v druhej by sa nemalo cvicit, ale ja som v druhej cvicila vela vela takze tak, za ten skvely pocit zo seba samej to urcite stoji :-) drzim ti palce a nech kilecka ubudaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja viem mas pravdu,je to strasne malo,ale ja som uplne stratila chut na jedlo,najma na sladke,a jak sme minule pisali ze panicky strach z pribratia,mozno je to toto,no islo mi na nervy ked sa ma niekdo spytal ze:Ty zas tehotna?vtedy som normalne ze sa varila z vnutra,a ja som nahodou sebe napisala ze nechod este do roboty,ale patri to tebe,vyssie na fore sa pozri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 @cherrymania ja som tiez cvicila aj v prvej aj v druhej,aj ked som sa prejedala,podla mna s tym sa nic neda pokazit,len zlepsit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?