Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 a zas mas tie baranie rohy,nemozes poslat? :-D :-D :-D :-D ,idem dnes do mesta,a urcite ich kupim aj ja ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky :-) tak uz som spat v dubline :-) konecne, cely tyzden vybavovacky, nezastavila som sa, ale mame vsetko vybavene, este aj nieco navyse, kostol, matrika, saty , obrucky, 2 nauky s panom fararom, ochutnavka jedla z naseho menucka, dohodnuty autobus, ubytovanie, dohodnute vysluzky, slane pecivo, boli sme na chate, na vinobrani, sem tam som aj porusila DD nejakym kolacikom od babicky, bola aj pecena kacica, aj nejaky ten kusok torty,aj korbacik bol, aj alkohol, a vaha je 60,5 :-) zopar ludi ma dokonca nespoznalo, az na druhy pohlad :-) ale vychvalili ma do nebies :-) ze ako som krasne schudnuta, ale vraj uz staci... ze uz som dost chuda, tak dobre dam este 2 kilecka a idem do 3 fazy :-) Dievcata, nejako je tu mrtvo, som sa bala, ze tu budem mat veeela citania, ale mala som vas docitane zachvilocku...co sa deje? inak pozyvam vas pozriet moj album V+V...su tam foto zo skusky siat ;-) pekny den prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tak máme ich v jedálni na váhu :-)))) ale mám aj doma pozavárané...však príď, nabalím ti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no ahoj moja, vitaj. Tak si strávila úspešný týždeň na SK, super, gratulujem. Človek, až keď s dá na diétu zistí, koľko kadejakých chutných jedál máme, že? korbáčiky, domáce koláčiky, kačka x-) na ten album sa veeeľmi teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no že wow, krásne šaty, krásna nevestička..no a teraz prezraď, pre ktoré si sa rozhodla :-)
Odpovedať
@zuzana018 http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/che... pre tieto, dakujem ti za pekne slova :-) si zlata, idem si spravit ranajocky , blizi sa 8.hodina :-) cas na otrubovu kasu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania krááásne sú, princeznovské, a nemáš aj také foto, kde si v nich ty oblečená náhodou??? a ešte máš dovolenku či už zarezávaš???
Odpovedať
@zuzana018 fotku v tych satach som dala iba jednu, nechcem hned vsetko ukazat :-D som otocena chrbtom, v zavoji ... hned pri tejto co som poslala link .... od pondelku zacinam , este si uzivam volno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania vitaj naspat,saty su krasne,bombove,dobry vkus
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi urcite sa dneska zastavim na tie baranie rohy,len najprv skocim na danovy urad,potom jak sa vratim napisem,zatial sa maj krasne :-D
Odpovedať
@zuzana018 ahoj :-) klobúk dole za taký úspech ;-) a čím cukríš prosím ´ta ? ja mám teraz brezový cukor , tak hádam som si dobre vybrala :-D keď ho miniem kúpim si xylitol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa Ďakujem :-) Ja takmer nič necukrím, kávu som vždy pila len s mliekom bez cukru, a keď do niečoho treba, tak umelé sladidlo, momentálen mám Stéviu, ale nechutí mi, tak keď miniem, tiež chcem Xylotol, malas om vzorku a bol fakt ako cukor. A ozaj, kupujem si aj Xylotolové žuvačky :-p a sú vraj zdravé na zuby x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 ahoj, dakujem :-) ako sa drzis ? uz si teda v druhej faze? vaha klesa aj tak? a ako striedas dni? 1/1?
Odpovedať
@zuzana018 i ja som mala vzorku a chutil ako cukor biely :-) tak si ho kúpim..to som nevedela, že žuvačky no to sa v obchode teda spýtam :-) ja cukrím tvaroh ,otrubovú kašu.. kávu skoro vôbec nepijem akurát dnes som mala takú slabú ;-) a koľko si dala celkovo dole už kg ?
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa u nás máme taký obchodík zdravej výživy a má tam aj Stéviu, aj Xylitol, aj tie žuvačky v 3 príchuťach : škorica, mäta a tuším že zelený čaj- ak nezoženieš, nie je problém, kúpim ti a pošlem - ak teda chceš. Dole som dala 12,5 kg, ale úprimne priznávam, že takmer každý deň zhreším niečim malým, keby som to mala strikne dodržiavať na 100%, asi by som to nevzlvádla, poznám sa |-| A som si aj povedala, že keď budem takto sem-tam hrešiť, tak telo nebude také vyšokované keď prejdem do 3 a potom do 4 fázy x-) x-)
Odpovedať
@vancouver Jj, som si toho vedomá. :-) Ale aj tú dia som mala väčšinou horkú no. Ale aj milku fajnú. :-D A bez čohože je tá vegeta? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania caves,ano som v druhej faze,a presne jak pises 1/1,a vaha klesa,v sobotu som mala 59.5,no odvtedy som sa nevazila,zachvilu dam vediet momentalny stav,a ty ako?Naposledy sa mi zda ze si mala 60,klesla este alebo?daj vediet
Odpovedať
Profilova fotka
baby,mak sa smie?Normalne mak tu nedostat,ale dnes som bola v jednom marokanskom obchode a tam mali,no predavaju ako korenie,hned som kupila 3 baliky,no neviem ci mozem,ked mate znalosti ohladom maku dajte vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi uz som prisla,baranie rohy nekupila,zabudla :-D :-D :-D ,velmi vela som chodila,asi 5km som urobila s kociarom peso,ale naspat som chcela zobrat taxi,no som si povedala ze ked si papkala tak musis ist dalsie 2km domov pesky
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 závidim ti, že máš možnosť toľkého pohybu..ja sedím denne 8 hodínm v kancli, prejdem sa tak do kuchynky na kávu a do jedálne na obed :-p |-| Ja mám už obed za sebou = gulášiková polievka, len tá voda, kuracie mäso, ale málinko, akosi mi dnes nebralo, brokolica, babymrkva, ľadový šalát, a samozrejme - baranie rohy x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 neviem, treba niekde prečítať..ale mám na stole čerstvo upečené moravské koláče s makovou posýpkou - pečie ich jedna pani kuchárka priamo u nás v kuchyni v práci, tak som brala domov a mužovi na večeru - zohrejem im kakao a večera vybavená :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi,uz som dala do rury grilovat kura,zemiaky na smotane,vlastne je to vsetko janskej mise zakryte,z toho kurata si dam aj ja lebo mozem,a zemiaky bude jest rodinka,ale este ,ked uz rura je zapnuta tak urobim ten otrubovy kolac lebo dnes som este nemala otruby,chcela som pridat aj mak,ale ty to tiez nevies na 100%,tak musim sa popozerat na nete,zuzi ver mi ze by som tolko nechodila keby muz je doma s autom,to by som vsade isla na aute este aj psa vencit chodime na aute :-D :-D :-D ,to len ideme ku vode a tam ho pustime,a mi oprete o auto :-D ,ale samozrejme ze mi to nezaskodi taka prechadzka a dnes to bola priam rychla chodza,no idem na jednu cigu,maj sa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
baby mak sa smie?
Odpovedať
Profilova fotka
Zeny zlate,chcem vas nazor,mam doma sladidla jedno je na zaklade cyklamatu a druhe ma vysoky obsah aspartamu,mam kupit ine?Inac uz dlhe roky pouzivam sladidlo z aspartamom,uz vela som o tom citala ze je to velmi skodlive a tiez ten cyklamat neni ziadna vyhra co sa tyka zdravia,tak nazory prosim
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 moja, tak som teraz snorila niečo o tom maku, a nenašla som takmer nič, čo by súviselo s makom versus DD, len názory niektorých dukaniek, že v 1 a 2 fáze isto nie, lebo má vysoký podiel olejov, čo je pravda. ALe keď prejdeš do druhej fázy, myslím, že níč nepokazíš, keď si sem tam niečo s makom urobíš. Aj orechy sú olejnaté, a už sa potom môžu ;-) Samozrejme, toto je len môj názor ;-) a tie sladidlá? no ja neviem, nečítala som nič o tých, čo ty spomínaš, celkovo je známe, že tieto umelé nie sú moc dobré pre zdravie, tak ale zasa veď to nepiješ :-) Myslím, že keď sa to nepreháňa, je to OK. Ako som písala, ja používam sladidlo zo stévie, je to prírodné, a viem, že sa odporúča aj Xylitol, dokonca aj v knihe od doktora Dukana sa spomína - ak teraz netrepem :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 diky ti moc,hej mas pravdu s tym makom,to je vlastne jak orechy,orechy mam moc rada ale nemozem lebo akonahle ich zjem mam bolave vyrazky na jazyku,tak budem musiet pockat na tu tretiu fazu,myslim si ze v 2-hej faze budem velmi dlho :-S ,ale nohavice na mne lingaju,ale stale sa vydim taka sunkova este,moc tuku na zadku a na bokoch a samozrejme stehna :-S
Odpovedať
@sophiesxoll Musim najst ako sa to povie po slovensky.Nie som si ista ci su to nie tie E-cka. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll Tak som si to nahodila na internete,zial slovensky preklad sa mi nepodarilo najst.Bolo to v anglictine,mozno 10 stran.Ale pokusimsa Ti napisat co to asi je.Pisu,ze je to monosodium glutamat,alebo glutamic acid.Pridava sa to do potravin,hoci je to v podstate jed ,zlepsuje chut potravi,ale vedlajsi efekt je nieln vselijake problemy so zdravim,ale aj priberanie.Cize zvysovanie hmotnosti.Ked budem mat cas,tak to prestudujem podrobnejsie.V druhom clanku bolo,ze MSG or Aspartam.Takze skratka a jasne,ked si prestudujes potraviny,cim nas krmia,tak tam najdes v skoro vsetkom MSG.Skratka v mene zisku otravuju narod. ]-( ]-(
Odpovedať
@sophiesxoll Nahodila som si na Zozname E-cka.Zistila som ,ze MSG su Ecka a rozne ine,ako aj umele sladidla. ]-( Smutne,do coho vsetkeho sa to pridava. ]-( ]-(
Odpovedať
@olovo80 ahoj, no ja som po tom prerusovani doma nastastie nepribrala , aj ked sa bala ze nejake kilecko bude hore.. ale tak nastastie nie, som stale v druhej faze, chvilku este pockam ci dam dole na 58, viac uz nechcem chudnut, som ok, spokojna, ved som nosila rifle L-ko a teraz nosim S-ko slim fit cize uplne super. dnesna vaha 60.4 kg :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?