Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa čosú prosím ťa hokaido hranolky??? nie je hokaido druh tekvice?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 babiky,nemozem slubit,nemam doma vobec zeleninu,a vonku prsi a je zima,a nechce sa mi do obchodu,ale uz som si dala kolacik otrubovy,a mam velmi fajnu kuraciu sunecku a jogurt,neboj,prezijem,uz sobotu sa chystam na dobry obed,a to sama som si vymyslela co urobim,ze kuracie prsia na sampionoch a k tomu urobim taku omacku studenu bylinkovu,cesnakovu,cibulovu a este neviem co :-D ,takze...boli aj horsie veci co sme prezili....no nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 tak hej, ale aj tak, nepreháňaj... a vieš, aby si sa nám nestratila za chvíľku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj,ja ked mam svoje dni,na cudo svata ani o deko neukazuje vaha viac,ale mam strasne chute to je pravda,no aj ked sa prejedavam vtedy aj tak nepriberiem,no teraz naposledy bolo vsetko ok,lebo som bola v utocnej a jak som pisala nemam chute ani doteraz,a na stole su v miske vysypane coko keksiky,vobec ze ma to netaha,ja este nevarim :-D ,na obed asi ze nic,dajak neide do mna,a potom kuracia sunka,no a uz len zajtra,a v sobotu slavnostny obed :-D :-D :-D :-D druhej fazy,jaj a dnes samozrejme ze chcem kardio,no idem na kavu a cigu
Odpovedať
Profilova fotka
dnešné menu, B-deň R: mlieko s otrubami D: vanilkový puding, káva s mliekom O: morčacie prsia, zvinuté s mozarella light a kuracia šunka, potreté chilli pastatou O: otrubový chleba, syrokrém V: neviem, či budem stíhať, ale mám chuť na chlebík s vajíčkom na tvrdo a syrokrémom dnes bez pohybu, žiaľ :-( , ale včera a dnes benbinton, hodinový zápas :-) včera som vyhrala 3:2 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 neboj,idem na kavicku a cigu,jaj a vies co je zaujimave ze nemam problem so zachodom,co pri dietach stale som sa stym trapila,ze by otruby?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 zuzi este mi prosim napis recept na tu pizzu ok?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 PIZZA - ja robím túto, neviem, možno je aj iný recept, ale toto mi chutí. Nezabudni, že sa najskôr pečie samotné cesto a potom sa dopeká s oblohou. Ja dávam paradajkové pyré, do toho roztlačím cesnak a pradám korenie na pizzu, alebo oregáno. Dobrú chuť POTREBUJEME : *3 lyžice ovsených otrúb *1 vajce *2 lyžice 0% jogurtu *2 lyžice paradajkového pyré *štipka soli POSTUP : 1. Všetky suroviny zmiešame a rozotrieme na plech vystlaný mastným papierom. 2. Pečieme 10 minút pri teplote 200°C. 3. Upečené cesto vyberieme z rúry a potrieme paradajkovým pyré. 4. Okoreníme pizza korením, posypeme nakrájanou cibuľkou a roztlačeným cesnakom. 5. Na vrch pizze položíme plátky šunky, vajíčko a nízkotučný syr a dáme dopiecť ešte asi 15 minút. RADA : V 2. a 3.fáze môžete počas bielkovinovo-zeleninových dní pridať aj zeleninu, či huby.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 perfektne,toto musi byt dobre,idem si to zapisat,zuzi a ten pyre paradajkovy je pretlak alebo pyre,lebo ja kupujem pretlak a sa mi to zda byt velmi olejnate,no pozrem sa na zlozenie,ked je to pyre dajake tak kupim jestrasne vela druhov,zvyknes kupuvat veci v lidli,alebo inde?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 jas om bola dlho v tom, že pretlak a pyre je to isté, ale asi teda nie - kúpila som pyré, je to hustejšie a má to aj lepšiu chuť ako pretlak. Ale pretlakom isto nič nepokazíš, ja som aj ten použila viac krát, Teraz dávam na to 100% paradajkovú pastu, ktorú som si doniesla z dovolenky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cize z talianska :-D ,ok,tu je strasne vela talianskych obchodov a produktov,takze nebude problem to kupit,inac som ti zbudla podakovat za recept,takze diky moc,namiesto pratania idem na bike,upratovanie pocka bike nie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzana018 áno z hokaido tekvice , len ju nakrájaš dobre umyješ okoreníš korením na hranolky a lyzičku oliv. oleja , to dáš na papier na pečenie a pečieš 15-20 minút :-) chutia ako americké zemiaky :-) som sa inak dojedla ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@15nisa fatk? ako viem, že je to tekvica, ale neviem, dá sa normálne kúpiť???? lebo to znie lákavo..hranolky, to ja môžem :-p :-D
Odpovedať
@olovo80 aj ja nechcem mať chuť na nič :-D niekedy ale by som zjedla aj ladničku , ale mám ju naplnenú vecami čo môžem tak chodím ako kuna si stále čosi vyberať :-) ja dnes jillian len, behať sa nedá :-( pekný deň ti prajem :-)
Odpovedať
@zuzana018 momentálne ju majú v Lidli za dobrú cenu 0,99/kg :-) vyskúšaj , mne už všetky sestry pojedli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa OK, ďakujem. A nevieš, či by niečo také bolo možné urobiť aj z mladej cukety???? neskúšala si?
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby,vaha 60.1,nie a nie ist dole na tu 5-ku :-S
Odpovedať
@zuzana018 neviem veru :-| i ja mám mladú cuketu , dnes so si kúpila a tiež som rozmýšľala že tiež z nej spravím tie hranolky :-) ak by si ich robila skôr daj vedieť aké boli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute,uz som urobila nakup na sobotu,kedy budem zacinat druhu fazu,takze mam kuracie prsia,paradajky,sampiony,tuniak,jogurt kysly0%,mozarella,uz by som isla teraz piect ale este zajtra,10den v utocnej,teraz jem jogurt skoricovy ale uz mi ide hore krkom :-D
Odpovedať
@olovo80 No nehovorim Ti do toho,ale je lepsie mat 100 gr.viacej,ako byt chora.Uz by si mala papat aj nieco ine ako mlicne produkty a maso.To nie je svanda,davaj pozor,prosim. :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ty si vážne ťapa :-x :-x 10 dní útočnej majú mať veeeľmi obézni ľudia, ktoré chcu dať dole 20 a viac kg, nie takí, čo im stačí dať dole 2-5 kg ako ty. A uvidíš, prejdeš do druhej, a o pár dní tam tá 5 bude! Ja sa 5 deň nie a nie pohnúť z 68,2 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa možno to zajtra skúsim, konečne mám voľný víkend bez školy, tak si chcem niečo dobre spraviť...hm, teda, zajtra nie, v nedeľu, zajtra mám čisto B deň :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko všetky moje dukanky, prajem vám krásny a úspešny deň, hoci počasie moc nepraje :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ahoj babika,ze pocasie 8-( strasna zima a taky vietor studeny je ze ked som bola vonku so psom rano tak som zamrzla :-D ,takze dnes posledny den,zuzi ja viem ze 10dni je pre obeznych,no uz zajtra vyvaram :-D :-D :-D :-D ,ale si myslim ze tato druha faza bude trvat velmi-velmi dlho,zuzi napis mi jak sa striedaju tie dni bielko a nebielko,ok?Nemam uplne to prestudovane,cize kolko dni b a kolko dni ne b
Odpovedať
Profilova fotka
@vancouver ja viem moja ze je to strasne,tych 10 dni a mas pravdu ze radsej viac nez chora,uz dnes koncim a na zajtra uz mam nakupene veci,tak si urobim dajaku dobrotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 zuzi,idem vysavat a vymenit postelne pradlo,ale som naspat o chvilku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 kde si sa stratila,nahodou sebe som napisla odpoved,uz mi hrabe
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 to uz je co povedat,to je na psychiatriu,sama so sebou sa bavim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 stiedajú sa dni po sebe - jeden deň len bielkoviny, druhý deň bielkoviny + povolená zelenina (nesmie sa také ako hrach, kukurica, strukoviny, atď.,..)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 diky,to viem ze sa nesmie to najchutnejsie pre mna,ok,moc ti dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?