Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@sophiesxoll užila, ale s tým že som mala stále v hlave prehrešky a v reštike som automaticky pýtala minerálku :-D .(žiadne pivčo ani nič kalorické). Pri tejto diéte myslíš celý deň na to, čo budeš jesť. Aj Dukan pýše v knihe, že vďaka diéte si človek dáva pozor čo je. Inak automaticky bez rozmyslu siahne po čomkoľvek a potom priberá, lebo sa prežiera. Ozaj je to všetko len v hlave.
Odpovedať
Ahojte Baby. Ja sa pridávam tiež do fóra :))) Dnes môj 4 deň DD. Váha na začiatku 70,3 kg. Teraz 68,4kg. To je mínus 1,9 kg :)))) Teším sa a dúfam, že čoskoro sa aj ja napracem do starších vecí tak ako aj vy :)))
Odpovedať
@lajba Ahoj Lajby, fakt peknunky jedalnicek, dnes som si aj ja dala 20g kesu orieskor na desiatu namiesto ovocia (110kcal) Podla mna ti vaha teraz ide rychlo dolu preto ze si zmenila stravovanie, rovnako ako ked sme na zaciatku isli na Dukana prve dni to islo rychlo dole (sice sme sa odvodnili) ale aj kila prvy tyzden-2 niekomu mesiac isli lahko dolu. A suhlasim s tebou ze svoju ulohu hra aj prijem kcal a bazalny metabolizmus. Drz sa moja! :-) ;-)
Odpovedať
Baby, ináč nemáte nejaký dobrý nápad, čo spraviť s eggcheese? Resp. neviete niektorá ako to chutí? :-D
Odpovedať
Ahojte babulky, takze dnes vyletik do BA. Dnesne menu: R- minimaparocky otrubove pecivko, kecup, horcica D-ananas O- kuracie masko, paradajkovo uhorkovy salatik Ol- 2 biele activie V- makrela Krasny vikend prajem :-) ;-)
Odpovedať
ahojte, hlasim sa aj ja... o vahe nebudem hovorit, som nasrana ]-( ]-( co uz, nebola som na wcku z neznamych pricin uz chvilu... nechapem, mozno sa to potom pohne :-D vcera som necvicila, bola som uplne odrovnana, cely den v robote , teraz idem zase , ale iba na 4 a pol hodiny, chvalabohu, vcera ma nasa regionalna manazerka tak zvozila ze veci, za ktore ani nie som zodpovedna , ze som sa nasrala a tak v pondelok idem doktorovi nech ma vypise na mesiac, asi ma sekne v krizoch :-D alebo si vytknem clenok pri cviceni :-D :-D :-D takze tu budem s vami stale :-) dnes si dam zeleninovy den a zajtra asi melonovy na tu 61 som sa nedostala tento tyzden ;-( nevadi, idem dalej, ja tam pridem :@panthera moja, ale to cvicenie, das, zvyknes si , mne to na zaciatku tiez robilo problem , ale nikdy som to v polke nevypla , ale nejakym sposobom dobojovala az dokonca :-D teraz uz bez svalovice a dokonca aj kliky davam jak frajerka, co som na zaciatku nezvladla ani jeden :-D :-D a zuzka, nesil to s tym cvicenim radsej, ja by som to urcite neriesila takto ze tie spevnovace na zapestie a tak, aby sa ti nahodou nieco horsie nestalo... daj si brusaky , nejake kardio, bike, alebo rychla chodza a to by mohlo zabrat tiez... pekny den prajem vsetkym ;-)
Odpovedať
Ahojte baby. :-) Mne dnes ráno začalo dobre - pokles o 800 g, konečne. :-) No uvidíme zajtra. :-D Inááč, ten zaúdený eggcheese chudí dobre - pri troche predstavivosti ako parenica...taká vodnatá. :-D A včerajšej návšteve chutilo naše tiramisu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania :)ty kde si bola nezvestnáááááááááááááááááááááááááá ;-) ?????????? dnes idem na kupko,dam oto v plavkach????!!!!!!uvidime:))))cherry si aj na fb?
Odpovedať
Chladnicka doplnena, jillian odcvicena, tiramisu spravene ;-)
Odpovedať
Haloooo babulky co este vyspavate ci vyvarate? Zase je tu mrtvo vikendovo :-D Dnesna vaha 60,3 , takze som spokojna. Prave ranajkujem, dala som si cottage a teraz papam melonik mnamky. Na obed bude kuraci vyvar,jelenie masko so shirataki, na olovrant tiramisu. K veceri este neviem co si dam ale urcite odcvicim Jillian ;-)
Odpovedať
@alore Aj ja som robila kuraciu polievočku - ale nejaká je veeeľmi mastná. :-| A k tomu hovädzie mäsko s kyslou kapustičkou. :-) Tiramisu som jedla snáď celý tento týždeň, takže stačilo. :-D
Odpovedať
ahojte, no ja som sa konecne po neviem akej dobe vyspala, uz mi to bolo treba .. ako som vcera pisala, zajtra idem k doktorovi a spravim si mesiac volno od prace... dnes si dam melonovy den :-) dufam, ze ma precisti :-D :-D @panthera noo moja ja som bola v robote, potom rychlo na nakupy a potom zase navarit, vcera som si dala tortili s morcacim maskom, maaam. napisem ti do IP moje meno, najdi ma na FB ak chces, na fotke som otocena chrbtom :-D haha tak ma spoznas podla vlasov @alore kraaasa, super, zavidim, tesim sa s tebou... super, bodaj by to aj mne tak islo, ja uz tyzden zase stojim a lezie mi to na nervy, uvidim, ako na tom budem do stredy, podla kalendaru mi tak kazdych 10 dni kilo ubudne, tak mam este trosku casu :-D pekny den dukanky :-) ja si dam dnes bike, jillien po ranajkach a prechadzku na plazi so psom na obed... o pohyb postarane.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@panthera ozaj a ako bolo na kupku?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no bolo super,konečne mám malu taku velku,ze možme aj spolu s ostatnými kamoškami chodiť spolu von,lebo oni deti nemaju,ale aspon sa vyblaznili pri mojej malej a ja som si oddychla,bola som totiž cely vikend slamena vdova....a jasne zhrešila som hned 2 x:)))))najprv z pizza tyčinkami a potom melonom:))))
Odpovedať
jaaaj zase nebudem moct zaspat, Jillian som odcvicila a hned mam energie na rozdavanie @cherrymania neboj cherrynka ono sa to pohne, a zleti ti naraz aj kilecko ;-) Inak ked mas problem s velkou tak mne pomoze ked zjem zopar sliviek :-D ;-) vyskusaj zaruceny recept,aj dnes mi pomohol. Dnes som upiekla (ano dobre citate) skvely domaci slivkovy dzemik, aj zajtra budem piect, nech mam zasobu na zimu k palacinkam, moravskym dukanovskym kolacikom atd :-D
Odpovedať
@alore Prosim Ta hod receptik na ten slivkovy dzemik.Ja som kupila slivky a neviem teraz co s nimi. :-S Dakujem vopred. :-) x-)
Odpovedať
@vancouver slivky som olupala hodila na plech dala piect na hodinu do truby 230 stupnou hrial vrch aj spodok. Potom na 10 minut spodok+ fukanie. Vybrala som to dala do mixeru spolu so skoricou,rozdrvenym klincekom,steviou, rumovou aromou a rozmixovala. Uz len naliat do poharov a zasterilizovat. Alebo pretocit pohar dole dnom a prikryt dekou kym nevychladne ;-) :-) Ahojte Dukanky, ahoj Lajby, Zuzi, Chery tak dnes sa chystam robit dzemik opat. Vecer pojdem klasicky do fitka. Dnesne menu: R- otrubove pecivko, bryndza, 2paradajky D- melon O- kuraci vyvar s mrkvickou, chuducky jeleni gulas so shirataki Ol-tiramisu V-hemendexik
Odpovedať
@alore ahoj alore :-) ono ja problem nemavam, to len teraz som nemohla, neviem preco, ale citala som ze mlieko ma take upchavacie ucinky tak asi vynecham tie moje pol litrove milkshaky :-) uz je to v pohode , uz mam aj o pol lila zas menej, zase sa to pohlo :-D dnes budem robit po dlhej dobe tiramisu aj ja :-) uz sa tesim :-) @panthera no moja a teba si pozriem aj na tom fb, vcera som to len potrvrdila a odhlasila sa ... inak uz aj ja som sa ta to chcela spytat trosku skorej a potom si hovorim , ze aaa, necham to tak :-) dnes dam samozrejme bike aj jillien , pojdem tomu doktorovi, dufam, z ema na ten mesiac vypise a ja si oddychnem od roboty :-) drzte palce :-) zuzka, lajby a vy kde ste?
Odpovedať
ahojte baby skuste navstivit salon www.inalinia.sk velmi mi pomohol schudnut pred svadbou..:)
Odpovedať
@zuzullik2 to uz je aka reklama :-D :-D :-D
Odpovedať
čaute herečky moje :) tak ja sa po víkende hlásim :) Mala som ho pestrý, oslava,oddych, riešenie svadby s mamami :D a tak Trošku som si dala aj zakázaných vecí :D už nehovorím, že som porušila :D ale pohoda, dala som 16km s palicami :D ale nie naraz samozrejme..váha je v pohode :) začala som sa aj merať :) Inak som si porovnala meranie zo septembra, čo som mala zaznamenané, vtedy ma pochytilo tiež držať diétu :) ale to nedopadlo dobre, ďaleko som nedošla :D :D porovnala som to však s dnešným meraním a tak napríklad prsia: mala som 111cm, teraz 100cm :D ale to je super pre mňa :D a brucho 113cm, teraz 97cm :) čo je tiež super :) nohy a ruky tiež šli dolu :) Dnešné menu: R: klasika otrubová kaša s jablkom D: hrsť orieškov a nektrarínka O: čerstvý zeleninový šalát s vareným zemiakom a asi kúsok syra Ol: jogurt V: lečoooooooooooooo, ale bez mäsa :D Držte sa babyyy, chýbali ste mi cez víkend :)
Odpovedať
@lajba Ahoooj Lajby aj ty si nam tu chybala, ty si ina Pani tie centimetre a ta 16km tura, no klobuk dolu ;-) :-) Zlatino nechces inspiracne pridat nejaku foto? Musis vyzerat skvelo kocka. Lajby som taka stastna, ze ti to tak ide, tesim sa uprimne s tebou. Aj ja pridam nejake fotky,ale az po dovolenke. Ja mam stale 60,... nieco asi uz tych 58 nestihnem do dovolenky ,ale lepsie ako ist tam s 62. Po dofce budem udrziavat 61,0 kg a spravim si pestrejsi jedalnicek a budem pocitat kalorie v kalorickych tabulkach a chcem dodrziavat denne limity bielkovin,tukov sacharidov, nie len mega vela bielkovin papat .Samozrejme pokracujem s cvicenim. Dnes davam, fitko jak vzdy. Drz sa moja!
Odpovedať
@lajba ahoj lajby, krasny jedalnicek, musim povedat :-) tych 16 km haha no ja by som to asi nedala, turistika nie je nic pre mna.. tie ubudnute cm su super, je dobre sa pomerat , ked nahodou vaha stoji a vidis ze cm idu dole :-) drzim ti palce ;-) ja uz mam dnes odcvicene, este ale makam , upratujem, vysavam, mopujem a idem robit tiramisu :-) pekny den vsetkym ... :-)
Odpovedať
@cherrymania Tak ako, uspela si u doktora? :-D Baby, už sa mi to krááti do dovolenky, dúfam, že dosiahnem cieľ, zatiaľ to ide dobre, tak snáď sa podarí. :-N
Odpovedať
dzemik dopeceny, je vynikajuci uz teraz sa neviem dockat palaciniek, to bude luxusna mnamka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania zlato,ze ty si aka kocka:))))))u mna vaha 58:( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( zajtra si urobim tiramisu aj ja asi ;-)
Odpovedať
@sophiesxoll ahojteeeeeee no tak nas super slovensky doktor v Dubline ma vypisal do 24.9.hahaaaaa ja neverim , viac ako mesiac z tej blbej roboty mimo :-) tesim sa jak maly boh :-) @panthera moja, kocka by som bola s tvojou vahou :-) tiez mi to na tu 61 zatial nejde ale co uz , zajtra sa pomeram, snad ma aspon to potesi :-D prave som sa uplne napraskala hovadzim maskom s brokolicou a mrkvou , pfu, nech uz je zajtra rano, tesim sa na cvicenie :-) ze jake bicaky mam uz? :-) :-D
Odpovedať
@cherrymania ODPADNEM, aj ja chcem také prázdniny!! :-D :-D Ale budeš musieť sedieť doma? Chodí tam taká kontrola PNiek ako tu? Či budeš môcť čavargošiť? ;-)
Odpovedať
@sophiesxoll ziadna kontrola, ja aj na Slovensko pojdem , zachvilu, skusat svadobne saty :-) preto dukanujem :-D
Odpovedať
@cherrymania Tak to máš úplne že ideálne. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?