Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@panthera žltka mozes iba 4 vtedy ked mas problem s cholesterolom , inak možeš neobmedzene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@laura_simanic ahoj, tak to ma mrzí, že ti pizza nechutila, nechápem to, lebo ja som vyhlásila dokonca, že mi chutila viac, ako v pizzerii, a to chodievame fakt do dobrej - spravila si to rpesne podľa postupu? upiekla, vytiahla, natrela obližila a ešte dopiekla všetko spolu??? lebo ja som ju mala kársne tenučkú, okraje chrumkavé, syr roztopený ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky, zdravím vás :-) tak ja som sa v nedeľu vytešovala, že mám 69,9, včera tam bolo 70,6 a dnes 70,4 vrrrrrrrrrrrrrrr, ja chcem 69, pomoooooc :-( :-( x-)
Odpovedať
@sophiesxoll ja by som si to aj sledovala, lendze ked peciem, akosi to nejde, tak snad to nie je velky prehresok :)
Odpovedať
@zuzana018 nic sa nedeje, mozno nabuduce :) no presne podla postupu nie, nemala som doma pizza korenie, cesnak, ani syr nizkotucny.. tak mozno to bude tym :D skusim ju ale este urcite raz :) mozno sa mi podari ;)
Odpovedať
@panthera no teoriu sice ovladam, ale v praxi sa mi to akosi nedari dodrzovat :D
Odpovedať
dobre rano, dukanky :) dnes na mna dolieha akasi depresia.. zacinam 5ty den utocnej 1: fazy, tajne som dufala, ze uz mam dole aspon 2 kila po 4 dnoch, ale mylila som sa.. pocas prvych 2 dni som schudla kilo, dalsie 2 dni so mnou nic nespravili.. je to normalne? tajne som verila, ze za prvych 5 dni v prvej faze mi pojdu tie 3 kilecka dole
Odpovedať
Profilova fotka
@laura_simanic neboj sa, pôjdu, každému to ide inak, každý máme iný organizmus, hlavne neporovnávaj kto koľko schudol za koľko ;-) Ono sa to rozbehne, to si buď viac, ako istá ;-) Ja som napr. konkrétne za 6 dní prvej fázy dala dole 2,4kg ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@laura_simanic tak tie koreniny a cesnak sa tam dosť pýtajú, možno aj preto :-)
Odpovedať
Ahojte dukanky , poctivo sa hlasim. Dnes rovnako ako vcera 60,6, to preto ze som nebola vcera na velkej :-D Ale citim sa byt mega chuda a mega sexi :-) :-D Keby nejdem na dovolenku tak by som uz vahu len udrziavala, ale musim mat rezervu tak este trosku schudnem :-D @zuzana018 AHOJ Zuzi nerob si starosti s vahou ono to chvilu bude kolisat ale ked raz sa ti ta 6 ukazala tak sa ti aj vrati, musi sa zastabilizovat, mne to vzdy trvalo od 4-7 dni kedy som uz pevne mala novu nizsiu vahu a neskakala, mozno to tak bude aj u teba ;-) Dnesne menu: uz vyvaram o sto tristo :-D R- miniparocky D-melon O- brokolicova polievka, salatik s kozim syrom, grilovanym baklazanom,rajcinkami paprikou, uhorkou mnamky Ol. vanilkovy puding V- otrubove pecivo, cottage Krasny dnik vsetkym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj moja, neboj, to do dovolenky dáš, kto iný, ak nie ty??? a Lajby a cherry :-D a ja to hádam tiež dám, aj musím, kúpila som si šatôčky na svadbu a nechcem aby mi trčali špeky :-p som si kúpila také že presne, reku ešte skoro mesiac, tak mám inšpiráciu :-D :-D :-D Dnes si chcem zacvičiť Jilian, to zasa bude po mesiaci svalovica :-D x-) :-p ale koža mi už ochabuje, tak musím, no nie? ten pupok musí isť dole, nekompromisne. inak včera som skúšala pudingový koláč, dizajnovo moc nevyšiel ale verím, že chuťovo bude mňamky, ak áno, hodím recept, nech si pomaškrtíme :-)))))))
Odpovedať
@laura_simanic No však toto, do pečiva ide veľa vajíčok, ale ja to tak neberiem, však aj v bežnom pečive sú vajíčka... A íináč, 2 kilá za 4 dni sú super... Ja som dala za 10 dní asi 3,5 - 4 kg a to mám fakt z čoho. ;-) Takže hlavne, že to ide. @zuzana018 Noo ináč tá pizza - tak to cesto otrubové jasne, že nechutí ako ozajstná pizza. Ale s trochou predstavivosti sa to dá. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 verim v to jedno kilecko, co pojde dole v priebehu dnesneho dna :P
Odpovedať
@sophiesxoll teraz som sa dozvedela na fb v skupine dukanky, ze to obmedzenie vajicok plati len rpe ludi, ktori maju problemy s cholesterolom :) takze inak sa mozu v neobmedzenom mnozstve..
Odpovedať
@laura_simanic No vidíš, tuším som tiež niekde niečo také čítala, aj sem to niekto písal... Takže vajíčka neriešime a bodka. ;-)
Odpovedať
@zuzana018 ahojik chcem sa ta opytat, ze ake je to cvicenie Jillian, lebo uz tu bolo viackrat spomenute len tak medzi recou,ale este som o tom nikdy nepocula. Ja cvicim Cindy Crawford to je take posilnovacie a stiedam to so squashom,ale zaujimalo by ma to co cvicis ty, ci si s tym spokojna (prip. nejake vysledky) a ci sa da stiahnut z netu a tak :-) .... Dakujeeem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam jeeej moja, ja som to odcvičila asi 3x a bola som K.O. :-p , ale teraz mám pár kg menej, tak hádam to pôjde ľahšie. je to super cvičenie, ale makačka. Preborník na toto je ale Alore a Cherymania, oni to cvičia úplne pravidelne, a majú krásne výsledky čo sa týka vypracovaného tela, tak oni by ti vedeli dať lepšie info ako ja. dá sa to stiahnuť na uložto.sk, má to 3 levely, postupne ideš od jednotky, cvičenie trvá cca 27-30 minút, potom sa záťaž samozrejme zvyšuje. celé tých 27 minut. prvý lelevl máš cvičť 2 týždne ptom prejdeš do druheho levelu , a potom zasa po dvoch týždňoch do 3 levelu. stiahneš tu tu http://www.ulozto.sk/xtj1nJz/jillian-...... toto je ten prví level skús ešte osloviť cherymaniu tá to cvičí pravidelne ;-)
Odpovedať
@zuzana018 okik dakujem velmi pekne...idem si to zacvicit a dam vediet ako som to zvlaaadla, nech trosku vytrasiem tie tuky :-D bola by som zvedava ako je to u tych co naozaj cvicia toto pravidelne, no nic dam si to a napisem cherry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo v knihe o neobmedzenych zltkach NIC NIE JE ani na dukan strankach,ale aj tak mi to je jedno :-)
Odpovedať
Ahojte zuzkaaa, aloreee, cherryyy :) a dukanky nové aj staré :) Dlho som tu nebola, najskôr som si všetko prečítala. Je milé, že som Vám chýbala,samozrejme, že aj vy mne :) Nuž u mňa som začala šiesty mesiac...dole mám tak 20,5kg, už to ide pomalšie, ale je pravda, že mávam prehrešky. Teraz som si však vstúpila do svedomia,lebo za mesiac idem na svadbu a potom na dovolenku a minimálne 5kg musí ísť dolu :D Stále chodím walkingovať, spaľujem vyše 500kcal :D Teraz mám však dilemu a preto mi poraďte. Prestala som cvičiť Jilian, lebo mi váha stála. Ešte nie som na tom tak, aby som si rysovala telo..aspoň podľa mňa, že by to chcelo ešte tak 5-9kg dolu. Mám už teraz začať s Jilian ten mesačný level? hmm...dilemaaaa :D Inak gratulujem Zuzke, Cherry aj Alore, ako pekne si držíte váhu a teda chudnete :) U mňa to lieta, raz dobre, raz nie :D ale tak čo by som chcela, že? :D
Odpovedať
Profilova fotka
ranajky-light jogurt desiata-obloženy dukan chlebik /syr,sunka/ obed-slepaci vyvar,asi 5 lyzic-dojedla som po malej,a piekla som dukan brownies tortu :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba no ahoj, Lajby, ty žijeeeeeeeeeeš :-) ale keďže si nás zanedbávala kvôli walkingu, máš odpustené :-p x-) Krásne si schudla , super....a fakt ti závidim, že si v "tom" už 6 mesiacov, fuuu, máš teda vážne pevnú vôľu!!! Ja tiež sem tam spravím prehrešky, ale neriešim, keby som mala všetko prísne a striktne dodržiavať, asi by som sa z toho zcvokla :-p
Odpovedať
@zuzana018 šak to.....už ma to miestami nebaví, keď mám pravdu povedať :D ale držím sa držím :D lebo viem, že viac už sa mi to nepodarí :D ale teraz už žiadne prehrešky, lebo bude zle!!!! moje prehrešky sú hlavne čokoláda a sladké :D to je hrúza :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba jáááj, však som ti aj zabudla napíať môj názor na cvičenie - ja tiež ešte nerysujem, môj názor je asi podobný tomu tvojemu, že dať najskôr dole neželané tuky a potom rysovať...ako ja sa desím toho, že by som teraz mala upevniť to veľké brucho, ktoré ešte stále mám. Pravda je ale aj to, že ruky a zadok a prsia, ktoré schudli zatiaľ asi najviac, by sa zišli rysovať, lebo koža je už taká chabá, ale asi by to chcela len zamerané cviky na tú ktorú konkrétnu partiu...teraz radšej kardio, spáliť tuky a sem tam upevniť...a ked budeme štíhle ako lane, tak šup na spevňovanie :-p ale asi je to dosť individuálne, si myslím.... no jaká som ja zasa múdra :-D :-p x-) :-x
Odpovedať
@zuzana018 @lajba Baby, to ma zaujalo čo píšete - takže je lepšie počkať s chodením do fitka kým schudnem poriadne a nie teraz priebežne? Ja sa práve bojím, či mi neostane visieť koža, keď veľa schudnem a nebudem cvičiť, hmm? Ako to je? 8-(
Odpovedať
ahojte ja si myslimze ten zlaty klas sa nemoze lebo obsahuje kukuricny skrob a kukurica je zakazana
Odpovedať
@zuzana018 poslusne hlaasim, ze mam docvicene :-D .... ale nebolo to az take strasne ako som si myslela a ak mozem porovnat s tou mojou cindy co cvicim, je ta Jullian lahsia(aspon ten 1: level), takze asi to budem striedat raz julka raz cindy :-D ....ale aj tak dik za info:)
Odpovedať
@sophiesxoll ja si myslim, ze je dobre ak popri DD aj cvicis, lebo to cele urychlis a este si aj spevnis telo....moja skusenost je zatial taká: som na DD od 7.8 ( a este stale v prvej faze),ale od zaciatku fakt poctivo kazdy den cvicim a na kilá som dala dole len necele 2 a na cm z bruska uz 6cm a zo stehienka 5cm, co ma tesi este viac ako kg, lebo je to dost viditelne hlavne na obleceni.....ale ja si myslim, ze aj tie kilá sú ovplyvnené tým, ze sa ti vytvára svalová hmota,ale vraj to potom pojde dole naraz (myslim tie kilá), tak som zvedavá. No kazdopádne cvic, nic tým nepokazís ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam fakt, tak super, teším sa isto máš lepšiu kondičku, ja v robote furt sedím na zadku a doma toho pohybu tiež nie je až tak veľa :-S mne to prišla riadna makačka teda, svalovicu som mala takú, že som aukala, kade som chodila :-p Cindy som mala kedysi dááávno pradávno v praveku na DVD :-D ale spomínam si, že tiež som mala svalovicu :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam za 7 dní si dala dole 5 cm zo stehien????? a 6 cm z brucha????? no ja odpadnem...teda, už som odpadla =-) =-) =-) to ako fakt??? aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D a aj tak rýchlo chceeeeeeeeeeeeem :-D x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?