Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll a to je koľko, tá dlhááá cesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa neviem veru, podľa mňa to nebude čisto len o sóji...skús pozrieť na obale, tuky, sacharidy a podobne, uvidíš
Odpovedať
@15nisa Sója sa nemá vobec jesť, ak myslíš tú sladkosť, tak to určite nie. :-) Zo sójových výrobkov sa može len tofu. @zuzana018 No momentálne mám 77,8, takže približne takých 25 do cieľa, no. :-N
Odpovedať
ďakujem :) a ja som ju vyjedávala :-| lebo som sa inšpirovala od tesoro a tá ju jedla..tak budem aspoň vedieť , že žiadna sójová tyčinka, čo už :-(
Odpovedať
@cherrymania mozem sa ta opytat s akou vahou si zacinala DD?? a kolko si vlastne dokopy za tie 2 mesiace a nieco dala dole?
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll no, práve som odpadla, fuuuuuu, moc ti teda držím palce, aby sa ti to podarilo, keď si to praješ, ale podľa mňa to nepotrebuješ. Koľko máš rokovo? už máš detičky?
Odpovedať
@zuzana018 - No práveže potrebujem, potrebujem, taká váha akú mám teraz pre mňa určite ani zdravotne nie je dobrá a čo si budeme nahovárať...pekne to nevyzerá. ;-) Mám 24 a detičky ešte nemám (takže na nich to zvaliť nemožem :-N ). Určite sa to dá, jedna baba na dukanovskom fóre schudla už skoro 40 kg :-o.
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll tak potom áno, mladý vek, bez detí :-p asi zo mňa hovorila závisť, lebo ja by som tiež chcela byť chudá, i keď to som vlastne nebola nikdy v živote, ani ako dieťa nie - o to viac ti držím palce, nech sa ti to podarí aj za mňa :-)
Odpovedať
kocky prosim vas o nazor na toto sladidlo....je to prírodné sladilo pre diabetikov a ja ho pouzivam ako ochucovadlo do jogurtu a tvarohu,ale pise sa na nom, ze obsahuje sacharidy: 99,8g, z toho fruktóza: 99g. A dalej, ze - Pri konzumácii fruktózy nesmieme zabudnúť, že ovocný cukor je kaloricky rovnako výdatný ako repný cukor. Takze nie je vhodny,co??
Odpovedať
@zuzana018 Ešte neni čo závidieť. :-D A chudá som ani ja nikdy nebola, ja mám takú nejakú širokú kostru, ale keď som mala 55 tak to bolo celkom ok. :-) Ďakujeem, aj ja Tebe držím prsty, aj sebe, nech sme o nejakú dobu kočky a už nikdy nijak ináč. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll tak ja si to tiež moc prajem, je to krásny pocit zisťovať, že sú ti veci zrazu voľné, dlho (hlavne po deťoch) som to zažívala vždy opačne, všetko mi bolo malé, a darmo som vravela, že práčka zle perie a všetko sa zráža :-D :-p Včera v tom obchode krásny prekrásny pocit, a chcem ešte pokračovať, lebo som tak šťastnejšia a vidím, že aj manžel je na mňa hrdý, že to zvládam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam no, do týchto sladidiel sa ja fakticky nevyznám, rada by som ti poradila, ale neviem ja som si kúpila tekutú Stéviu...hlavne aby to nebolo príliš moc chemické ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 No práve, ja som doteraz nenápadne kupovala stále o číslo väčšie a tvárila sa, že nič sa nedeje. :-D Tak sa teším keď budem kupovať stále menšie a všetko mi bude taak veľké (uff, najprv som napísala malé, aaa) . :-N @lilkam Hmm, toto netuším, či sa može, či nie. Ja používam ZERO cukor z obchodu Update, drahé jak sviňa, ale je dobré. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll no ale nieže skončíš nakoniec na nákupoch v detskom oddelení :-)))))))) Ja som dlho nosievala číslo 38 a skončila som na 44, niektoré trička som si aj 46 tie už boli také voľnejšie...a včera že 40 :-) Celkom rada obmením ale šatník ;-)
Odpovedať
@zuzana018 :-D :-D To ted aurčite nie. :-) No ja tiež tak 44 - 46 a teraz si nekupujem veľmi oblečenie, len nutné veci...však zbytočne nie, keď o rok už mi budú veľké. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa a prečo to teda pišeš cherry a nie mne,ked to som ti ja napisala??????ja som to nemyslela tiez v zlom,prave naopak,chcela som ta len motivovat či povzbudiť,alebo ako to nazvať,že schudneš aj ked to nebudeš tak striktne dodržiavať.Vobec tu nešloo to nejak sa ti vysmiať či niečo podobné,len to neber tak vážne tuto dietu ;-) Prajem ti veľa uspechov,neviem sice kolko važiš a aky máš cieľ,ale verim že ho dosiahneš....len klud :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Ahoooj moja,no včera som nemala čas,bola som s kamoškami na pive :-) :-) :-) :-) :-) :-) ja to už nejak flakam či čo :-) :-) :-) :-) :-) asi preto že mám 57 kg a citim sa chudo,aj bedrové kosti mi trčia :-D :-D :-D :-D :-D a zajtra idem na svadbu :-) :-) :-) :-) :-) ale od pondelka idem na tvrdo zase,ciel 52 kg :-) :-) :-) :-) :-) :-) inak blahoželaaaaaam k 2-ke :-) len pre presnosť neflákam to až tak,napr. ranajky-light jogurt obed-praženica olovrant-asi jogurt/nechceeee sa mi variť večera-nemtudom :-) :-) :-) :-) :-) dnes som nejaka nijaká :-) :-) :-) :-) a asi aj ja budem naposledy jest o 18.tej :-) :-) :-) :-) :-) idem si ja asi lahnuť k tamagočimu. Cherry,musim sa priznať,chodim sem len kvoli tebe :-) si strašne fajn ;-)
Odpovedať
Ahojte ja dneska porušujem všetko čo sa dá už som zožrala polovicu milky.......jablko ale nedá mi to ta chuť na sladke je neuveritelkná takl mi držte paslce zajtra očista
Odpovedať
@jaja4451 Musíš si narobiť dukanovské sladkosti a keď máš chuť, tak si dať ich... ja keby som nemohla sladké, tak už asi dávno túto diétu nedržím. :-N
Odpovedať
@panthera ahoj moja, aku krasnu smajlikovu spravu :-) ty si zlata, ani nevies , ako si ma potesila :-) ja ta mam tiez rada , pacis sa mi :-)to ze si das pivko sem tam,to neries, aj ja som uz nejake desperados popila a keby len to , nedavno co sme mali party som dala v priebehu noci sama flasku captaina morgana, :-D :-N hahaa znie to hrozivo, ja viem , ale co uz , bola zabava :-D vcera som bola v robote do 23:15 ,nejedla som od 18tej a dnes mam 62.5 kg inak dakujem ti, z tej 2ky sa velmi tesim, namotivomala ma na to ze do konca leta musim dat na rovych 60 a potom do 12.9 skusim dat este jedno alebo dve kilecka :-) no fandim si,ale ved uvidime.. :-D :-D dnes mam MELONOVY DEN. O 12tej pride drahos z roboty, tak chcem odcvicit nez pride a dnes ideme na piknik k moru :-) Tesim sa , dnes odfotim tu syrovu roladu, vyzera, ze sa podarila... krasny den ti prajem A pozdravujem aj ostatne dukanky, pekny vikend prajem ;-)
Odpovedať
@panthera a ozaj, tamagoci je tvoja mala, alebo tvoj drahy?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tamagoči je malá :-) no dala som včera večer grilovanu rybku a teqilu :-) :-) :-) kamoška mala oslavu :-) :-) :-) tešim sa na recept na roládu,ja syry mooooožem :-) piknik pri mori?waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau,romantika :-) :-) :-) inak včera som stretla svoju davnu lasku a ten sa kochal že aka som krááásna mamina,že aku postavičku mám :-D :-D :-D :-D to tak dobre padne ;-) ;-) ;-) no idem ja urobiť zo seba človeka,lebo LOS TEQIUTOS mi ešte asi stááále učinkuje :-D :-D :-D :-D :-D :-D papapaaaaaaaaaaa a uži siiiii x-)
Odpovedať
@panthera ozaj , ty ides dnes na svadbu, ze? tak si pekne uzi, zavidim, moja najblizsia svadba ktorej sa zucastnim bude ta moja :-D nikto sa nechce brat :-D Je mi to jasne , ze mas peknu postavicku, s tvojou vahou a vyskou to inak ani nemoze byt.. ;-) Jasne , chalani su vzdy mimo z peknych stihlych mamiciek.. nejaka uchylka alebo co :-) :-D
Odpovedať
no zase je vikend a je tu mrtvo ... :-D BABY, SYROVA ROLADA...AHA :-)
Odpovedať
s dukanovym chlebikom mnaaaaaaaam ..
Odpovedať
@cherrymania Jeee, tá vyzerá parádne, to môžeš normálne spraviť aj pre návštevu, pecková je! :-) Je na to niekde aj recept?
Odpovedať
@sophiesxoll dakujem ,uz som ju robila niekolko krat, aj navstevam a kazdy velmi chvalil... napisem recept, len si to musim dat nejako dokopy a potom to sem hodit, nie som nejaka extra kucharka alebo tak, tak si to musim dat na papier ze co ako som robila :-D potom sem napisem :-) idem na tom popracovat :-D
Odpovedať
SYROVA ROLADA a la cherrymania :-D vhodna pre 2. a 3. fazu Potrebujeme: 400 g platkoveho light syru (ja som dala linessu z lidlu) 1 light philadelphiu 7 trojuholinov light taveneho syra lyzicka horcice 2 vajicka sol, cierne korenie, cervena paprika, mlada cibulka, kapia, alebo cerstva cervena paprika kuracia / morcacia sunka POSTUP: -Na papier na pecenie poukladame platky syra, tak aby sa prekryvali tak pol cm -1 cm -dame na minutku do rozohriatej truby aby sa trosku roztopil a zlepil.. -este teple to trosku s valcekom namocenym do studenej vody prevalkame , aby sa to poriadne spojilo PLNKA: -philadelphiu, trojuholnikove syry, lyzicku horcice, koreniny, cibulku a papriku na drobno nakrajanu spolu dobre premiesame -uvarime si 2 vajicka na tvrdo, pridame do plnky -Na vychladene ''syrove cesto'' rozlozime sunku , natrieme na to natierku , zarolujeme do folie , poriadne stiahneme a dame na noc stuhnut do chladnicky, Chuti vyborne s dukanovym chlebikom :-) DOBRU CHUT!!! ;-) Dufam, ze to je napisane dost zrozumitelne :-N
Odpovedať
@cherrymania Waw, ďakujem za receptík, vyzerá to fakt super, dobre si to vymyslela. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll aaale len som pomenila ine recepty na full fat syrove rolady :-D :-D skus, pochutis si ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?