Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 aj my ti fandime, to das, len ziadne prehresky! ;-) uvidis , ako budu kolegyne a kolegovia potom po tebe pozerat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no, len sa bojím tej dovolenky....tam sa prehreškom asi dosť ťažko vyhnem |-|
Odpovedať
Holky dneska ráno váha 88,9 o kilo víc jak před týdnem :-( , ale přišli moje dny tak to bude asi tím :-| Uvidím příští týden snad to půjde dolu aspoň o dvě kilča :-)
Odpovedať
ahojte :) Dnes ráno som mala - 0,100 kg aspoň niečo :-D ale budem vytrvalá ;-) idem si dať lososa jooj ako sa teším :-) pekný slnečný deň Vám prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby objednala som si aomy kokos,med a podobne,tak sa tesim na zajtra ked pidu,konecne budem mat kokosovy jogurt,medove mlieckoa podobne.....:)
Odpovedať
Ahojte dukanky. Na chvíľu som sa trocha odmlčala, ale stále vás čítam. Každý jeden príspevok. Dávate mi silu, vždy si na vás spomeniem keď hrozí nejaký prehrešok. Napr. zmrzlina, pravidelné melónové prehrešky. Zo začiatku ma neuveriteľne bavilo, každý týždeň 1kg dole. Teraz je to už horšie. Každé 2-3 týždne 1kg dole. Teším sa, že teraz bude ten mesiac ubúdať, uvidím či aj zo mňa bude. Obdivujem kočky VÁS, ktoré tak poctivo na sebe makáte aj cvičením. Ja som lenivec lenivý. Ale od septembra začnem chodiť raz do týždňa do plavárne. Začnem pomaly spevňovať a prejdem už do 3F. Teraz začínam 4.mesiac (77kg-63,5kg).Je jedno koľko ešte zhodím alebo nezhodím, od septembra idem do 3.F. Strašne sa teším, že si nemám čo obliecť. Vrchný odev zo 46 na 40 a gate zo 40 na 36. To je bombaaaaaaaaa!!!!! Včera som na seba otrieskala 200eur od radosti. Vraj som omladla.haha. Kočeny držte sa!!!!!
Odpovedať
Pardon, začínam 5.mesiac
Odpovedať
Ahojte, prosím Vás čím dochúcate tiramisu ? ja som dala sorbit(diabeticke sladidlo) a hrôza :-( sa to nedalo jesť :-D a ešte @arwikaaaa cez čo objednávaš také dobroty ? :-)
Odpovedať
@15nisa ja požívam sladidlo HUXOL.dávam ho všade aj do tiramisu.
Odpovedať
@11xena11 a kde si ho kupovala prosím ťa ? :-) a ďakujem za odpoveď :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj...cez dukanshop som objednala,zobidvoch stranok o dukan diete nieco,na jednej stranke nemali aromy ale mali pudingy bez skobu a velky vyber sladidiel a na druhej zase arom,tak spolu som urobila objednavku asi za sestdesiat eur:)lebo som pre istotumusela z kazdej aromy rovno tri naklikat,ja hlupa:)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa huxol maju aj v bille,aj tesco,dokonca aj v jeednote....je to jedno z najbeznejsich a najdostupnejsich sladidiel a pritom chuti dost najlepsie:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@15nisa arwikaaaa ti vlastne odpovedala.Ja som ho kúpila v Bile.Je aj cenovo prístupné, aj chutí.Žiadne pachute.
Odpovedať
@arwikaaaa ja neviem, ale nemyslíš si,že v Dukanshope je to všetko nejaké predražené? Aj ja už som tam spravila jednu objednávku, a nakoniec som kúpila to isté sladidlo a otruby lacnejšie v obyč obchode.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ahoj...jasne,je to drahsie,peto ja tam neobjenavam veci co viem beznezohnat v obchode,ako obycajne sladidla a otruby,ale tie aromy take prichute nemaju v ziadnom obchode,ani pudingy bez skrobu...ani cokonatierku a tak:)tak len take veci som objednala...
Odpovedať
prosím vás chcela by som počuť váš názor na to, čo sa hovorí o umelých sladidlách. Vraj totálne chorý kentus. Dáte sa na Stéviu? Alebo je to len marketingový ťah nového najzdravšieho sladidla na svete?Čo si o tom myslíte?
Odpovedať
@11xena11 ja mám stéviu aj :-) len je tabletková, tak do koláčov som dávala sorbit..ale má byť aj prášková :) tak čakám kým im dojde do obchodu :-)
Odpovedať
@15nisa je dobrá?
Odpovedať
@15nisa v lekárni majú aj práškovú
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 zajtra mi dojde,tak dam ti vediet,jedna aj druha mi dojde,tak hned ochutnam,zatial som mala steviu len cerstvu z kvetinaca:)
Odpovedať
Zdravim vas baby, ja som dnes zvladla 4.den 1.fazy a som na seba pysna !!! ;-) este vydrzim asi dva dni a prejdem do druhej fazy, kedze sa mi uz zacina cniet po zelenine. prosim vas, kolko ste pochudli vy a za ako dlho?? dajte mi silnu motivaciu :-D budem sa snazit tu s vami riesit vase i moje pripadne problemy, snad sa podrzime :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko vítam všetkých nováčikov ;-) myslím, že tá Stévia sa dá kúpiť aj v tekutom stave, alebo sa mýlim? 11xena11 - gratulujem, krásna zmena, si super! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu - B deň R: biely jogurt + otruby D: káva machiatto O : kuracie prsia na šťave a cibuľke, tofu syr Ol: palacinky (suché, bez ničoho, tak mi chutia najviac :-) ) : zakysanka nízkotučná V: grilované kuracie prsia, horčica, trocha cibuľky : pohár zakysanky pohyb : 25 min. na bežiacom páse, -250 cal - viac som proste nedala, asi tie antibiotika a lieky na dutiny robia svoje :-( dnešná váha = 71,1 kg, celkový úbytok -8,9 kg, podľa dní som dnes 8 týždňov v DD, podľa dátumu to bude 7.8. dva mesiace
Odpovedať
@zuzana018 Ahoj, dobré ránko, takže palacinky chutia? :) Som rada, tiež ich jem nasucho :)
Odpovedať
Dobré ránko všetkým dukankám :) Dnešné menu: R: ako obvykle, otrubová kaša D: jogurt O: morčacie prsia na prírodno Ol: palačinky??? V: údenáč Všetkým držím palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba áno moja, celkom chutia...včera som si spravila k ním nutelu, ale vôôôôbec mi to nechutilo nutelovo :-p ale palacinky sú fajn, a hlavne keď je čisto bielkovinový deň, tak sa mi to hodí do jedálnička - rýchle, ľahké, dobré :-D
Odpovedať
baby, dnes som sa vazila no a mam dole 2 kg za 4 dni, je to na dobrej ceste, co si myslite ??
Odpovedať
Profilova fotka
@honey225 jasné že je ;-)
Odpovedať
@honey225 ja som v prvej fáze schudla 3,5kg za 6dní
Odpovedať
@zuzana018 ďakujem ti
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?