Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@ cherrymania Ďakujem ti moc pekne :) a držím ti palce pri behaní :) i ja som začala behať od minulého týždňa a super pocit :)
Odpovedať
@15nisa ja som zvykla behavat 5x do tyzdna tak viem co ma čaká :-D Nemám rada tie začiatky , než sa dostaneš do kondicky ... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania 3 tyzdne a -3 kg....
Odpovedať
@panthera no ved tak to ide v podstate aj mne , kilo za tyzden :-) ved to je uplne dobre a zdrave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fakt??tak potom som ticho:)))))))))))este nechcem cvicit,bojim sa ze potom to pojde tazsie,ale ak dosiahnem 53 kg,tak zacinam :-) :-) :-) :-) a veeeelmi ta obdivujem a drzim palce :-)
Odpovedať
@lajba Ahoj lajby, gratulujem ti velmi k tovjmu uspechu ;-) tesim sa spolu s tebou zlato! :-) Musis byt stastna prestastna, dufam ze si to vcera patricne oslavila a dopriala si nieco fajne za odmenu :-D Nepochybujem o tom ze tych 9 kg das dole jak nic ;-) Obdivujem ta velmi. Takze ja dnes uuuuplne nechapem ze -700g Coooo? Z coho netusim, lebo vcera som toho dost pojedla. Este aj vecer som bola vo fitku na pase behat -450kcal :-D Vytesujem sa :-D :-D :-D Dnesne menu: R+ desita- 1 ananas (500g) to som zabila :-D (aj vcera som mala ovocne ranajky a aky ubytok vahy dnes) O- ako vcera tj. zeleninova polievka, dojem posledne 3 fasirky + kel Ol-cottage, otrubove pecivko V-makrela
Odpovedať
Ahojte , momentálne mi váha stojí :/ dokonca +0,4 kg hore :-( nechápem z čoho však chodím aj behať ..a ani som toho veľa nepojedla..asi si musí organizmus troška zvykuť, teda dúfam , že si zvykne :-D moja pôvodna váha bola 68,2 a chcem mať 60kg alebo 58 kg ? :) teraz mam 65,3 kg , uvidím ako i to pôjde :-D Pekný deň vám prajem :)
Odpovedať
@cherrymania Ahoj, ja som aj predtým behávala , ale som prestala ..no začiatky sú ťažké , hlavne keď fučím ako ježo :-D ja som sa rozhodla, že budem behávať 6krát do týždňa :-) dúfam,že i počasie mi to dovolí ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky, sice nie som dukanka, ale zmenou zivotneho stylu sa mi zatial podarilo dat dole asi 8 kg za necele tri mesiace, momentalne mam 60 kg, a chcem vam len trosku poradit s tym behom. Urcite nie je dobre behat 5 alebo 6x za tyzden, pre telo je to strasna zataz, idealne tak kazdy druhy den a striedat to s nejakym posilnovanim. Nohy si nestihnu oddychnut a teda vykony nebudu lepsie. Ja behavam par mesiacov, asi 5km styrikrat do tyzdna a pride mi to take doplnkove cvicenie. Urcite necakajte ze z behu schudnete za mesiac, dva. Bohuzial, to mam odskusane :-) Na beh si telo zvykne tak po pol roku a vtedy zhodite naraz velmi rychlo kludne aj 10 kg, ale zo zaciatku to vysledky nema, ved preto som s tym tolkokrat zacala a aj skoncila :-) A hlavne, cim pomalsie behate, tym viac spalujete! Malo by sa behat tak, aby ste mali pocit, ze tym tempom zabehnete maraton, a postupne predlzovat cas. Behat pol hodinku je skoro ako nic, do tej hodinky idealne...Nechcela som vam tu "davat rozumy", tak dufam ze to tak nikto neberie :-) Ak som len trosku pomohla, budem rada..A vedzte, ze ak si raz zvyknete na beh, a dokonca pojdete behat radi (co mne predtym fakt nehrozilo :-)) tak skoro s tym neprestanete. A co je uplne najidealnejsie, vcera som zjedla pol cokolady, a kedze som ju potom vybehala, tak ziadne vycitky svedomia :-)
Odpovedať
Ja chodievam na pas uz velmi dlho tri krat v tyzdni pondelok streda piatok plus to doplnam jillian v utorok a stvrtok popripade sobotu. nedela je oddychovy den. podla mna je najlepsia rychla chodza napr vcera kopec 10% rychlost 7.0km a za nejakych 40-45 min -450kcal. to je pre mna ideal. dnes -700g- jasne ze nie z toho pasu
Odpovedať
@27lienocka Ďakujem za informáciu :) som si všimla, že keď som v nedeľu nebehala a včera som išla si zabehnúť vládala som viac :-) dokonca ma ani v boku nepichalo :-) tak to teda budem striedať s tým jillian ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
&baby ale aj v knihe sa píše:"Môžete jesť čokolvek a kedykolvek v akomkoľvek množstve,z povolených potravín,bielkoviny zabíjaju tuky"...takže nejedzte málo...pointa tejto diety je ,aby ste neboli hladne,vaše telo vie čo a kolko potrebuje,preto pocitujete hlad...ak jete malo,telo si uloží zásoby a preto nechudnete a práve naopak,čudujete sa ked pojete toho viac ,že vaha klesla....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore Ahoj Alore :) noooooooooooooo včera som to oslávila :D dala som si rýchlu chôdzu na Kuchajde a ešte predtým som si dala polku melóna na večeru :))) Celá moja oslava :D Tých 9kg nedám do 20. septembra, ale hrozne by som chcela :D Som teraz zasa motivovaná poriadne. Lebo mesiac mi to furt len skákalo a nič podstatné sa nedialo :D Ty si tiež dobrá, už máš 5 na začiatku? :)) Ak nie, moc Ti k tomu nechýba, čo? :)
Odpovedať
@lajba lajby to by ani moc zdrave nebolo do 20.9 dat dole 9 kg radsej pomalsie a natrvalo. ja by som chcela do buducej soboty vidiet konecne 5 na vahe. ked mne to uz ide velmi tazko dole. asi mam uz svoju minimalnu vahu. raz som hore raz dole. dufam ze to klesne na tu 5. furt mi vaha kolise v rozmedzi 1,3 kg este vcerami ukazala 62,0 dnes 61,3 ach na porazenie som zvedava na zajtrajsiu.
Odpovedať
@alore viem, že je to nezdravé, preto to nebudem ani siliť a hlavne nedokážem byť hladná :D:D:D:D takže som v pohode :) Zrejme máš asi už svoju minimálnu váhu...veď uvidíš ako sa bude prejavovať :)
Odpovedať
Ahojte babule, DNES SOM BOLA NA NAKUPOCH A ROZPLAKALA SOM SA V SKUSOBNEJ KABINKE ! Zobrala som si do ruky slim rifle, cislo 10 ked som este pred dietou mala cislo 14 , ze len tak zo srandy , s malou dusickou som si ich vyskusat a viete co????? JA SOM ICH OBLIEKLA, NIKDY V ZIVOTE SOM NEMALA SLIM RIFLE ESTE K TOMU CISLO 10 ! UZ ICH MAM DOMA V SKRINI :-) Som nenormalne stastna, na zaciatku diety som si povedala, ze chcem mat rifle cislo 10 a som tam ! Aj vdaka vam! Dakujem vam babulky ste skvele, drzim vam vsetky palce , nech nam kilecka ubudaju! Dnes som sa vyborne najedla, mala som zapekane kuracie prsia s karfiolom, zaliate bielym jogurtom , a na nom roztopeny nizkotucny syr maaaaaam a na veceru bude este domaci pribinacik , tak o pol osmej si dam este :-) Pekny vecer vsetkym !
Odpovedať
@cherrymania som šťastná i za teba :-) je super vidieť , že sa to fakt dá , preto sa snažím aj ja :-) akurat som docvičila jillien som sa riadne zapotila :-D môžem sa spýtať koľko týždňov /mesiacov už cvičíš ? keď si písala , že sa to už aj na brušku odráža :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata...tak zase po dlhsej dobe sa hlasim.Moj vysledok dnesneho vazenia ma naozaj prekvapil a potesil zaroven.Uz druhykrat mi totiz stala vaha a dnes sa konecne opat pohla dole.Takze pekne hlasim,ze do konca II.fazy mam este kilecko.K dnesnemu dnu 49,7kg. A mam tu aj jeden super napad na cuketovu polievocku.My jej teda este stale mame dost v zahradke.
Odpovedať
@15nisa ďakujem , áno je to super pocit , prajem ho každej z nás tu! Cvičim mesiac , ja som dala tuším za dva týždne s Jillien dole 6-7 cm v pase :-) cvicila som s tým neoprenovym pásom , vďaka ktorému sa viac spotíš ...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tešiiim sa stebou :-) ja som dnes pehladala skrinu a našla som takisto slim jeansy ,pekne značkové,Tommy Hilfiger-kolekcia VICTORIA,dostala som ich od manžela na vianoce,mesiac po porode /chlapom akosi nedochadza,že žena po porode neni hned to čo byvala,teda okrem Heidy Klum :-) / takisto s malou dušičkou som si ich obliekla,a ...????su mi VELKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE,a to este v zime mi v nich špeky trčali :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky :-) cherymania - super, teším sa s tebou, musel to byť fakt krásny pocit v tej kabínke...ale si si ho prááááááávom zaslúžila, snažíš sa a makáš na sebe!!! ;-) Bambi - tá polievka vyzerá fajnovo, daj receptík, keď budeš mať čas, dobre? Pnathera - ja som si tiež tak včera skúšala nohovace, ktoré som pred 4 rokmi, kedy som po vážnej a dlhšej chorobe schudla asi 15 kg, reku skúsim, koľko mi ešte do nich chýba schudnúť...no, a ja som ich obliekla, výskala som na celý dom až malá ku mne dobehla že čo sa stalo.... :-D super je to pocit, že? Ale viete čo si myslím? že pri tejto diéte chudneme, ale sa nám aj akosi inak tvaruje postava, teda mne určite, lebo tie nohavice čo som si včera navliekla a potrebovala som dokonca opasok, som si kúpila a nosila ich, keď som mala ešte o dobrých 8 až 10 kg menej, ako mám teraz....tak tomu moc nerozumiem..fakt som myslela že sa do nich ešte nezmestím, a len som neveriacky krútila hlavou, keď som ich bez problémov zapínala. Tiež máte takúto skúsenosť, alebo podobnú? Inak, najvyšší čas, aby som začala cvičiť, to brucho rozgajdané je hroznéééééééé....také ho na pláži v plavkách vytŕčať nemôžem x-) x-) x-) to sa na dukanku predsa nehodí, no nie???????? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu BZ deň: R: biely jogurt + otruby D: paradajky 3 ks, neskôr káva s mliekom O: kuracie kocky na čínskej zelenine, zel. šalát s tofu syrom Ol. toustový chlebík, nízkotušný syrokrém, sušený cesnak, 1 paradajky V: nestíhala som, lebo som sa zasedela na Radlery :-p :-x :-x , tak som si večer do šálky zaliala silný kurací bujón bez tuku ( začínam ho milovať, výýýýborny, fakt som si pochutila) večera ma ešte chytila žravosť, tak asi cca 10 gumených medvedíkov :-x váha 71,2 kg (dnes ráno 71,6 kg :-( )
Odpovedať
@panthera dakujem . no vidis , ze to ide aj tebe! len tak dalej, vsetky to spolu dotiahneme do krasneho vytuzeneho konca. Davam si tyzden pauzu s cvicenim , s Jillien 30 day shred som skoncila , prejdem na nieco ine , baby nejake rady ? Rada by som pokracovala s Jillien ... mate nieco dobre ine od nej?
Odpovedať
@cherrymania Gratulujem Ti :) Teším sa s Tebou, že sa Ti podaril Tvoj cieľ :) Skús na facebooku je strának Jilien, pridaj si, sú tam všetky jej DVD aj s popisom :) môžeš si vybrať.
Odpovedať
Pekný deň dukanky a Alore :) Tak ja s priateľom sme sa dali na nordic walking :) Včera došli palice, tak sme hneď šli. Dali sme hodinu aj pol, šli sme aj do kopca a poviem Vám, boli sme totál spotení :) Je to super vec, vrelo odporúčam :) Dnes cítim nohy aj ruky :)
Odpovedať
@lajba ahoj lajby, dakujem , ale na konci este nie som , este by som chcela dat dole 3-4 kilecka , aj ked velkost uz sedi, tak neviem co mam robit, este skusim potiahnut tu 2. fazu uvidime jak to pojde... dakujem za tip s tym FB vobec ma to nenapadlo, mas nieco odskusane?
Odpovedať
@cherrymania Tak ešte si daj a uvidíš, ako pôjdu dole kilá :) vidíš, ale na kg to nie je, keď už máš tú veľkosť, pretože máš svaly zasa z cvičenia :) Ja som ju prestala cvičiť, dávala som si len kardio, lebo ešte nemám takú postavu na to, aby som už začala posilňovať, tak ešte viacmenej čakám :) Skúšala som od nej 15týždňový program, netuším teraz ako sa volá. Má viacero DVD, tak mrkni a určite si vyberieš :)
Odpovedať
Profilova fotka
och, kočky, tak super sa to tu všetko číta :-) Ako sa nám darí a podobne. Ešte že sme sa tu stretli, že? Veeeľmi preveľmi vám závidim, že nie ste lenivé ako ja, a že makáte na sebe a civčíte, mne sa tak nechce |-| stále si nájdem výhovorku prečo si nezacvičím a podobne....alebo niekde sme a už večer sa mi nechce a nie je čas...ale včera som si dala nový cieľ s novou motiváciou x-) x-) x-) tak držte palce, mám na to mesiac x-) :-x
Odpovedať
@zuzana018 no super , tak držím palce a aku máš motiváciu ? Prezraď ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania dík moja....noooo, takú klasickú, ženskú :-D :-D :-D budem mať niečo cez 2 týždne dovolenky, tak by som chcela ešte schudnúť, začať cvičiť, upevniť sa a keď v septembri prídem do práce aby to bolo "woow, aká zmena " x-) x-) x-) x-) predsa len, keď niekoho neuvidia takú dobu, lepšie si potom všimnú zmenu, nie? :-p :-D si inak fandím, čo???? no, ale treba mať dobrú motiváciu, aby to šlo ľahšie :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?