Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
tak maskrnice, tu je recept na moju tortu :-) dufam, ze je zrozumitelny, prepacte skorej to neslo, budicek mi zvonil 4:20 uz do 6 som makala v praci, potom 2 hodinova prechadzka so psom , potom navrat domov, pol hodka bike a potom Jillien , dnes mam pohybu pozehnane, ked bude este vecer tutu-mutu s drahym , spalim aj kalorie z minuleho tyzdna :-D :-D :-p Dnesne menu skoro rano :otrubova kasa, Desiata: 0% acidko , matovy jogurt Obed : hovadzie masko na stave Olovrant: polka tvarohu rozmixovana s mliekom a trochou proteinoveho drinku Vecera: posledny kusok rebarborovej torty Idem si spravit teraz tu rebarborovu detsku vyzivu, je suprova! Zajtra budem mat na desiatu :-) Pekny den ;-) PS: dnes mi drahy videl rysujuce sa kocky na bruchu , neveriiiim , milujem Jillien :-)
Odpovedať
@kubikovi @locikaaa @panthera recept je na svete ;-)
Odpovedať
dovolim si pridat poslednu fotku Rebarborovej torty, preto, lebo tu pekne vidiet tie vrstvy, tu je na vrchu malinova zelatina , mala som polku torty taku a polku taku :-D
Odpovedať
@cherrymania DE-LU-XE :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
@panthera zlatko ďakujem neskutočne kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásne :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ......zajtra určite vyskušááááááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmmm :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Joj kočany......práve som došla z bike........... som dobitaaaaaaaaaaa.....jak taký kôň....... :-p hodím spršku...... x-) a huraaaaaaaaaaaaaaa do ďalšieho dňa......................
Odpovedať
@cherrymania Vypadá to fakt naprosto dokonale, určitě to zkusím hned zítra se musím podívat po rebarboře :-D Ještě by mě zajímalo jak si tvořila tu želatinu nahoře.To je nějaká speciální s příchutí nebo obyčejná čirá želatina bez chuti přibarvená a ochucená aromou???? :-.
Odpovedať
@locikaaa ďakujem , je s tým trosku piplacka, ale stojí to za to...! je to sugar free malinova želatina , na druhej polke torty som mala sugarfree limetkovu , tá mi k tomu išla trosilinku viac ... Pripravíš to ako normalnu zelatinu podľa navodu na obale , nechas stuhnut v chladnicke tak,aby nebola riedka, ale ani úplne stuhnuta... Proste tak , aby sa ti nevpila do torty ...
Odpovedať
@domiq da sa mliecko aj bez sladidla, aj tak je super... ja si robim s mletou skoricou a kakaom, je to perfis
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania daj foto bruska,nech mam motivaciu :-)
Odpovedať
@cherrymania :-| :-| :-| :-| Jej to tady asi neseženu aspoň jsem nic takového u nás ještě neviděla :-| Budu muset zaexperimentovat s obyčejnou želatinou, nebo existuje jahodové a broskvové želé od Dr.Oetkera jenže to jsem zatím taky nikde neviděla a kdoví jestli je vůbec bez cukru :-| ách jo :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@panthera dam mozno ked docvicim 3 level, ja tam tie kocky moc nevidim , on hovoril, ze tam su :-D teda zacinaju byt vidiet :-) @locikaaa moja, tak to skus tak ako si vravela, zafarbit , osladit sladidlom , mozno pridat nejaku aromu... aj to bude ok! ;-) Baby, umieram , budicek o 4:00 rano? dnes necvicim, dam si brejk, nechcem davat az prils velku zataz organizmu.. mam v plane si dat cerveny melon, od zaciatku diety som ovocie nejedla, tak melon ma nezabije po nejakych 2 mesiacoch ]-( :-) Pekny den prajem dukanky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem všetkým.... u nás padá hmla, no, moc optimistický to nevyzerá :-| cherymania - tá torta fakt vyzerá krásne, isto tak super aj chutila... ja som včera robila tretí krát tiramisu, čaká ma doma ku kávičke. Veľmi skoro vstávaš veru :-( Ja cez leto o 05.15 hod., aby som bola len do druhej a vypadla skôr domov, a rozbitá z toho vstávania som totálne =-) Verím, že tie tehličky sa ti tam rysujú, veď to cvičenie je makačka a ty to neflákaš...za chvíľu budeš ako tie tety tam..si ťa vezmu za parťáčku na cvičenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu: R : otrubové pečivo, syrokrém, uhorka, paprika D : káva s mliekom, neskôr ešte uhorka O. kuracie prsia na prírodno, šalát z mrkvy a bielej kapusty Ol: káva s mliekom V: grilované kuracie, cuketa a cibuľa V2 : mini kúsok ešte neschladeného tiramisu :-p nuž, celkom som včera zabudla na otruby ;-( prosím vás, dodržujete dávku 1,5L otrúb denne?????????????
Odpovedať
@zuzana018 niekto tu už dával tieto recepty: http://limetka.info/temp/kvetadukan.pdf je to na strane 47 a sú fantastickééééé, asi si ich urobím aj dnes :)
Odpovedať
Ahojte dukanky a alore :) nuž včera som konečne cvičila Jilian po dlhom čase :D ale dávam si teda iba kardio zatiaľ a ku koncu diéty začnem poriadne aj s posilňovaním :) nech som pekne vytvarovaná :D a k tomu som si zatancovala pri hudbe, to je tiež super na spaľovanie kalórií :) takže hodinku som sa venovala cvičeniu :) Dnešné moje menu R: morčacia šunka, kúsok syra (nestíhala som) D: kaleráb, jogurt O: stehienko a k tomu zeleninový šalát a štyri mini mozzarellky Ol: asi zasa palačinky (neviem sa ich dojesť) V: asi rajčinová polievka so syrom :) Pekný a úspešný deň Vám želám :)
Odpovedať
@lajba Ahoj lajby ako ti to ide? Ja nic moc dnes + 400 g klasika po zeleninovom dni, mala som salat na obedik aj veceru. Dnes sa trochu vytyram pojdem opat do BA a mam bielkovinovy den. R- otrubova kasa s tvarohom a broskyn. jogurtom 0% tuku a cukru D- melon cerveny take away O+ Ol- napiekla som si na cestu 5 muffin vcera V- uz budem doma spravim si hemendex dnes ma caka Jillian vcera vecer som bola vo fitku na pase -410kcal |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba Lajby, ďakujem za ten link, konečne mám receptíky pokope ;-) Presne tie palacinky som robila, ale nebrali mi moc..ale môže byť, že som ich odflákla...vyskúšam ešte raz ;-)
Odpovedať
@alore ja tiež nič moc...váha je skôr hore ako dole :))) ale neriešim..uvidíme v pondelok zasa :D tú otrubovú kašu nemiešaš s tvarohom, však? :)
Odpovedať
@zuzana018 mne chutia ako normálne a nemusím si na ne nič dať :) skús ešte raz :)
Odpovedať
@zuzana018 majú tam aj tie biele rezance? po kolko ja ich tu neviem zohnať na nete su po 2,49 objadnávam si u jendnej pani z mimibazaru do dnešného dna ked som pridala zumbu hodinku denne všetko ma bolí mala šla spať o oo.30 hod takže veselo....96 dní a -20 kilo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahote dievcata, mozem v 2. faze melon? Kedze je to zelenina........... :-D :-D :-D
Odpovedať
@lajba lajby ja robievam kasu ako ty otruby+ mlieko + dochutit, ale kedze som dnes bola v Ba potrebovala som sa poriadne najest tak som klasicky uvarila kasu a miesala som ju po odtiahnuti zo sporaka nech chladne a postupne pridala tvaroh a jogurt broskynkovy dotoho :-D
Odpovedať
Dnešní B menu, zítra zas konečně zelenina :-) snídaně Vajíčková pomazánka, káva Svačina ……………….. Oběd Rybí filé, broskvový tvaroh Svačina Polévka cibulová s drožďovými knedlíčky Večeře1 Broskvový tvaroh Večeře2 Tiramisu Večeře 3Tiramisu teď ho akorát jím :-D Dnes hned trojitá večeře :-D No měla jsem krizový den, sežrala bych celou ledničku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 ahoj - nie, tie rezance tam nemá, mne osobne to ani nevadí, neviem, či by som to jedla :-p 96 dní a - 20kg je prenádherný výsledok prečo to aj mne tak nejde???? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt Kati, už sme to tu aj niekoľko krát riešili, ja som aj hľadala informácie, niekde je považovaný za ovocie, inde za zeleninu, o červenom melóne sa ani v knihe nič nepíše. Osobne si myslím, že jedným mesiačikom vôbec nič nepokazíme :-| A skúsená Alore tu aj písala, že ak si dáme do obeda, tak ho v pohode spálime a vycikáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, dakujem, len dat si len jeden mesiacik..........ta teda neviem ako zvladnem...........:-)
Odpovedať
Dobre ranko dukanky :-) @zuzana018 torta chutila naozaj vyborne :-) dakujem ;-) ale to ze vyzerat ako tie tety? no to neviem ci sa mi podari :-D ale bodaj by :-D Baby, nieco vam musim povedat, ze ja sa snazim vyhladat o cervenom melone tiez nieco, ale zatial nic co som chcela vediet som nenasla, dnes budem mat trosku viac casu , tak skusim pohladat este. Ale vcera som o 12tej zjedla polku obrovskeho melona naraz :-) 51 dni som nejedla ovocie, ani neviete ako som si na nom pochutila, vcera som mala aj zeleninovy den, este o 18tej som vecerala kuracie sote a o 20tej som jedla rebarborovu kasu a dnes vaha minus kilo a pol :-) A jedla som aj tu rebarborovu tortu 3 dni za sebou, zeby zazracne ucinky dukanovkych zakuskov alebo torticiek ? :-) Melon vas odvodni, precisti, pomoze vam ist na zachod ak mate problemy, na vacsine stranok som citala ze je to zelenina, z tej istej celade ako uhorky atd. 90% melonu je voda a ma iba 25kcal na 100 g. Vraj krasne pomaha pri diete, ja som sa rozhodla, ze si raz za tyzden alebo raz za dva spravim cisto melonovy den . nic ine iba melon , voda a samozrejme kava v ten den. Vcera som necvicila, bola som vycerpana z prace a bolo velmi horuco,tak som sa bala, aby ma nekleplo.. namiesto cvicenia som mala 2 hodinovu prechadzku so psom na plazi :-) Idem si vypit kavu, dat si ranajky a o 8:00 mam na plane pol hodku bike a pol hodku Jillien. Ozaj na diete som 51 dni a a dnes vaha ukazala celkovo 7 a pol kila dole :-) Pekny den vsetkym ( sorry za dlhy prispevok ) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania neboj, podarí, a čo nevidieť, tam tie tehličky budeš vidieť aj ty pri každom pohľade na bruško ;-) Ja tiež milujem melón, a veru, aj ja si dnes dám....moje obličky mi budú len vďačné, ja totiž to veeeľmi málo pijem :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?