Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 Škoricové mlieko: do hrnčeka s mliekom dáme škoricové drievko a mlieko necháme prejsť varom. Potom ešte päť minút povaríme škoricu s mliekom na miernom ohni. Do pohára pridáme lyžičku medu ( my skôr sladidlo či?) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zjavne ano, zuzi........pohybu nikdy nie je dost......... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi, ako sa daju obedovat 4 ks karicky? ved umriem ...............
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq chi, no aká som ja šiši, to drievko ma vôbec nenapadlo :-)))) ja som tam rovno kydla mletú škoricu :-D :-x x-) ďakujem - kúpim, sprvím, vypijem a budem blažená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt Kati, veľmi jednoducho - zabudneš si doma v ľadničke obed, čo si nachystáš do práce...a už inú možnosť nemáš...a Karičku som mala tu v práci, v ľadničke :-D a veru, skoro som umrela.....popíjala som celý deň mlieko a prekladala kávou..sa mi kolegovci smiali, že či sa chystám kojiť, že toľko mlieka pijem x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt ja som včera odbehla na bežiacom páse 35 min. a skoro som skolabovala :-p :-p proste moje telo cvičenie akosi nemá v láske x-) x-) x-) zato vegetenie v lehátku na terase...ach joooo, každý deň, celý deň :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, zeto je len otazka zvyku, zuzka......keby mne bol niekto pred par rokmi povedal, ze budem chodit do fitka, vysmiala by som ho a keby co len spomenul behanie, povazovala by som ho za "ši-ši" ako hovori mala....... :-D :-D :-D takze, ako je vidiet aj tu na fore, vsetko sa da, ak sa chce!
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt veru tak Kati, máš recht..všetko sa dá, keď sa chce....mne keby niekto pred cca 2 mesiacmi povedal, že ja sa dám na takúto diétu, tak ho rovno pošlem smer blázninec....a vidíš.... A ten pocit, že konečne po rokoch ide ručička smerom dole je nádherný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dobré ránko, ten koláčik vyzerá naozaj luxusne, mňam ups zas som trošku šla dole, -0,5, potešilo ma to, len tak ďalej, t en jillian je účinný na spevnenie ?, potrebovala by som spevniť celé telo a kamoška čo má bodyforming cvičenia začne až v septembri
Odpovedať
Ahojte Dukanky, hlasim sa aj ja. Dnes 60,7 takze vaha stoji :-| aspon ze neni vyssia :-) Ja chcem uz vidiet na vahe prvy krat v zivote 5 ach jo. Dnesne menu: R- 4mini parky + 1/2 otrubovej zemlicky + philadephia + horcica + kecup D- 1/2 melona zlteho O- salatik s kozim syrom Ol- cuketovnik :-D V- zvysok salatiku, 1/2 otrub. pecivka Dnes makam vo fitku. Ps: toto je co za pocasie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzi, kedy mozem cakat prve vysledky? dnes som sice mala o 0,5 kg menej, ale to isto nie je 3. dnom 1. fazy......skor som sa dobre vyprazdnila........ 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt Podľa knihy a podľa výsledkov je najrýchlejší úbytok práve v prvej fáze. Ako som tak sledovala na sebe a aj na ostatných, tie prvé dni, kedy prejdeš aj na zeleninu sa váha trocha zastaví, telo si začne robiť po prvom šoku bielkovín zásoby...ale potom, keď "pochopí" že je to pravdelné, začne zásoby opäť púšťať. tak neboj, výsledky budú čo nevidieť ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alore som si myslela, že kozý syr sa nemôže...alebo? cuketovník, to je nejaký "koláčik" ?
Odpovedať
Ahojte dukanky, Alore :) Tak u mňa sa nič nemení..už som začala konečne cvičiť...lebo som to skutočne len flákala Dnešné menu: R: otrubová kaša D: jogurt O: pečené kuracie stehno na jogurte Ol: palacinky V: asi olomoucké syrčeky :D Alore daj nám recept na ten cuketovník :) mám doma cuketu a dosť :)
Odpovedať
ahojte j amám dneska jogurtový dníček a kupilaosm si tie nešťastné rezance tak sa budem najbližšie dni hostovať natom máte nejaký recept ako ich pripraviť, papap a ked chcete z mimibazarau je jedna dievčina ja od nej objendávam čistaice dodomácnosti a ona má aj javoroví sirup ktorý je na dietku priamstvorený do nápoja neviem či to poznáte a má aj teito rezance
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 javorový sirup sa môže??? u nás je fajná predajňa, tam som ho nedávno držala v ruke, ale som si nebola istá, či sa môže, alebo nie, tak som ho nebrala..je vraj veľmi veľmi zdraví chystám sa tam kúpiť stéviu a xylotol, tak ak sa môže, by som si asi vzala
Odpovedať
@zuzana018 Javorovy sirup sa nemoze ani ostatne sirupy aj ked su zdrave:) jedine stevia a umele sladidla:)::)
Odpovedať
@zuzana018 ja od zaciatku 2 fazy pravidelne kazdy tyzden robim salatik s kozim syrom ma 180g francuzsky a 9% tuku a vaha isla dole, nevidim v tom problem a chuti fantasticky. Kupujem ho v Rakusku. Kozi syr je velmi zdravy. Ceketovnikom som nazvala moj vymysleny cuketovy kolacik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no veru aj mne,ale ked to rozmixujem tak nie....zohrejem mliečko,nasypem škoricu a poriadne mixujem....na vrchu sa urobi taka pena ako na capucine.... :-) :-) :-) :-) :-) dokonca som sa tak namotala na tu škoricu,že si dávam aj do kávy :-) voni mi tak vianočne :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak včera som na večeru mala grilovany hermelin....a čuduj sa svete vaha sa pohla dole,takže hlasim 58,5 :-) ja asi potrebujem šokovať svoje telo niečim :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak ja som dobre tela!!!!!!!!!!! teraz som si pozrela spatne prispevky ,ze kolko som vazila na zaciatku DD a myslela som si že 60 ale bolo to 61 a ja sa tu furt stažujem...vsak potom už mam skoro 3 kg dole:)každy tyzden 1 kg,co je asi aj celkom ok a zdrave:))))
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera juuuj, ty ale vieš narobiť chute :-p
Odpovedať
@alore Ahoj lajby ten recept som si vymyslela tak od oka lebo som mala vela cukety a placky ma nebavili jest. Neviem ci ti bude chutit, mne chutil velmi. Ale tak kazda mame ine chutove pohariky :-D Recpetik na moj cuketovnik : 400-500g cukety(nasekanej na drobno), 1 cely kyp. prasok, 3 lyzice sladidla, vanilkova aroma, rumova, mandlova, od oka, korenie na jablkovy zavin, korenie pernikove, popripade trosku skorice, 40g gustinu, 50g hrozienok ( su zakazane ale s nimi je to skvele) aj tak kolacik naraz nezjeme takze az take porusenie to nebude a ja jedavam normalne ovocie , takze telo je zvyknute ;-) 1 tvaroh ( robila som to aj s ricottou, s nou to bolo jemnejsie a lahodnejsie) , activia 0% biela, 1 lyzica kakaa, 2 vajcia ( zltky pridame k hmote) a bielka vymiesane nakoniec do ,,cesta´´ zapracujeme. Pecieme na 180 stupnou ja to mam pizza stupen- hreje spodna cast rury plus fukanie, 25 minut. Potom este 20 minut klasicky vrch spodok hreje (bez fukania) na 20minut. dobru chut
Odpovedať
dnešní B den Snídaně Vajíčková pomazánka,chlebík Svačina Mléko Oběd Kuřecí plátky se znojemskou omáčkou Svačina Káva Večeře Tiramisu
Odpovedať
594,50 kJ 1,15 g 35,60 g 0,25 g--- 50 g Hrozienok t.j 141 kcal , ked si rozdelime kolacik na dva dni tak je to smiesnych 70 kcal co mam za 5 minut vybehane na pase :-D
Odpovedať
@locikaaa ahoj, ako robis prosim ta znojemsku omacku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja mám ale fakt že silnú chuť na niečo sladké, pomoooooooooooooc :-( :-( :-(
Odpovedať
Kuřecí plátky osolím opepřím a nasucho opeču na pánvi, potom plátky vytáhnu naleju na pánev vodu dám tam cibuli a nadrobno pokrájenou kyselou okurku chvilku podusím, nakonec přileju vodu se lžičkou škrobu a kousek bujónu přidám maso a dusím dokud není maso měkké ;-) Je to výborné já tu chuť miluju :-D Do omáčky semůže přidat i nakrájené vajíčko, šunka...
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa som si to odpísala, ja kyslé uhorky milujem, jedla by som ich snáď aj k tomu Tiramisu :-p :-D Môžem to spraviť aj bez tej cibule??? Tak som si dala čerstvú kávičku, machiatto, mňaaamka, našťastie je tam v kávovary dnes len 1,5% mlieko x-) x-) a trošku Xylitolu som dosypala :-x
Odpovedať
Myslím že by se dalo i bez cibule ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?