Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@panthera ja tu jillien cvicim dnes 27 den , mam tak 2 dni pauzu v tyzdni , pretoze pri praci mi to proste niekedy cas nedovoli...davam si ten neoprenovy pas pri cviceni a ako pozeram na svoje zaznamy do denniku :-D za 2 tyzdne a trosku som dala z pasu dole 6 cm... co si myslim ze je dobry vykon :-) zo stehien mam po poslednom merani dole 2 cm a zo zadku 3 cm :-) pomeraj sa nez zacnes cvicit :-) mne dokonca uz vidiet aj nejake tie brusne svaly a aj bicepsi :-D To nase zazracne tiramisu :-) to holka co mi to poradila by si zaslusila od nas nejaky darcek :-D lenze ja uz neviem kto to bol :-(
Odpovedať
@cherrymania já sem to byla :-D :-D A sem ráda že sem pomohla :-) vždyť já to taky vyčetla zas na jiném fóru ;-)
Odpovedať
dnes BZ den Snídaně Volské oko, zeleninový salát s rukolou a mozzarelou Svačina Mléko Oběd Kuřecí prsa na hříbkách, cuketa, ledová káva Svačina Otrubové placky se šunkou a sýrem,zeleninový salát s rukolou a mozzarelou Večeře Tiramisu
Odpovedať
@locikaaa tak ti za nas tiramisove maniacky posielam aspon imaginarnu kyticku ako darcek za dobru a mnamkovu radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiež pridávam a ďakujem a keby sa aj váha nepohla po ňom dole, za tú skvelú chuť isto stojí , je proste mňamkovýýýýýýýýý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lekvarovabuchta no, tak v tomto máš veru pravdu ;-) Tak ti prajem veľa zdaru a dávaj si pozor na seba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze dnes : Ranajky-tiramisu,káva Desiata-3 platky.kur.sunky Obed-kur.stehienka mini 3 ks,acidko Olovrant-jogurt? Večera-ešte neviem :-)
Odpovedať
ááááá dnes mě celé odpoledne šíleně honí mlsná :-D Ale udržuju to v rámci DD diety, takže místo otrub.placek byla otrubová kaše na svačinu, 2 plátky šunky, plátek sýra a na večeři sem zatím zbodla tiramisu, zeleninový salát s rukolou, celou mozzarelu light a ještě zapékám kolečka cukety slepené taveným sýrem s česnekem :-D :-D :-D Hrůza....Ale lepší jak se nacpat čokoládou nebo chipsama :-D
Odpovedať
uz sa pece piskotka na tiramisu :)
Odpovedať
:) baby ak vam to nebude vadiť ja sa zajtra odfotim aby ste mi predsa len verili a hodím to tu :) ;) @cherrymania @zuzana018 @panthera
Odpovedať
dnes som pokracovala vo vecernej tradicii a robila som znova tiramisu, ale nie dukanovske ,ale original talianske pre draheho na zajtra, nech si zamaskrti a ja si pochutnam na dukanovskom :-D
Odpovedať
@zuzana018 Zuzanka,mam k Tebe jednu otazocku,co sa tyka receptu na cibulove buchticky.Kolko vazi kelimok tvarohu?a netreba do toho receptu dat prasok do peciva?Mne to tam akosi chyba,ale mozno je to bez prasku.Za odpoved dakujem. :-x :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cherrymania Hurra,zohnala som gelatine-knox.No a v polskom obchode vraj predavaju tvaroh/povedala mi to priatelka/ale nakolko ho robia z pasterizovaneho mlieka,tak je horky.Ja som si robila sama tvaroh z greckeho jogurtu a bol dobry.Len sa mi s tym nechce babrat,Riccota syrcek som tu nikde nenasla a tak to budem robit z cream cheese.Ale ma to az 8 percet tuku.Ale soli ma len 2 perc. a cottage ma az 18 percent.Nuz co narobim.Tak este dnes skusim.Uvidim ako sa mi to podari.Vdaka za rady. :-) :-)
Odpovedať
@cherrymania , @alore to bude asi tým, že som bola len v tescu expres a tam asi až taký výber namajú , ale v čera som našla v bille ananásovu prichuť :) to som tiež prvý krat videla :) ...ale dakujem vam , pojdem pozriet do Tesca :))
Odpovedať
včera som bola darovať krv, chodím pravidelne, ale bola som zvedavá, čo urobí Dukanka. Výsledky výborné. Trochu som mala nízky tlak, ale káva to urobila. Železo 136 (mužské hodnoty), samozrejme vďaka cviklovej šťave, ktorú pijem pravidelne aj počas B dní. Tuky - nepamätám si číslo, ale pán doktor hovoril, že počas darovania (bola som 14 krát) - najlepšie hodnoty a cukor bol úplne v pohode, ešte mi hovoril, že pred darovaním môže byť vyšší, aby malo telo rezervu. Na diete som od 7.6., takže vo štvrtok to bolo 6 týždňov, dolu mám 5 kg a cítim sa výýýýýborne. Včera som začala čítať aj knihu, som nabudená ešte viac ako na začiatku. Mňa presvedčila kamoška, ktorú som videla po dlhšej dobe a bum mala pomerne menej kg a menšie bruško aj zadok. Ihneď som si vypýtala základné údaje a vygoooglila toto naše úžasné fórum. Funguje všetko presne podľa pravidiel, stačí ich dodržiavať a veľa veľa piť vody. Som nadšená, nabudená, takže do schudnutia :-) :-) :-)
Odpovedať
čaute ženy, študujem toto fórum už tretí deň, kúpila som si knihu - tá už je aj prečítana (na preskačku :D). Rozmýšľam kedy sa do tejto diéty pustím. Zrejem po festivale, pretože tam sa zdravo nedá stravovať :) takže začínam 30.7. dúfam, že sa mi podarí dosiahnúť vytúženú váhu :D všetkým, ktoré už sú na tejto ceste gratulujem a držím palce .... ;-)
Odpovedať
Ahojte dukanky, ako vidim ci je vonku pekne, alebo zamracene vyzera to tu cez vikend stale rovnako- mrtvo :-p :-D Asi vsetky vyvarate rodinkam :-) Ja dnes rano 62,0 nechapem z coho vcera som mala rano 60,7 a dnes +1,3 kg a nic som neporusila za cely vcerajsi den. No nechapem ]-( :-S Dnesne menu. R- leco s bielkami D-melon,tiramisu kusok O- brokolicova polievcicka, pizza s morcacou sunkou a ricottou mnamky Ol- dojem konecne tiramisu, uz ju nechcem minimalne 2 tyzdne vidiet :-D V- zvysok pizze z obeda Dnes cvicim Jillian
Odpovedať
Profilova fotka
@alore inak aj mne sa stava,že mam zrazu o 2kg viac ,ale potom to vycikam :-) DNES RANO 58,7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D lenže dnes mam BZ,tak uvidime :-S a ideme aj na oslavu,ajajaaaaj.... :-N ale zvládnem x-) Akurát pečiem mužovi bravčove rezne a hranolky,odoláááááááávam siiiiiiilnooooooooooooooo,motivuje ma tá váha :-D Ranajky-2 vajička na makko,veeeeela paradajok a paprička,otrubová žemlička... Obed-? Večera-? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
alore s váhou sa netráp, presne to Dukan píše vo svojej knihe, je to iba voda :-) stačí, ak príjmeme trošku viac soli, alebo sa rozkolíšu hormóny a už telo reaguje.... :-) daj si viac čistej vody a soľ sa do 24 hodín vyplaví
Odpovedať
baby tak ako s tou druhou fazou ako to striedat ? na ceskej stranke som citala ze striedat po 5-7 dnoch. :-|
Odpovedať
@panthera ahoj mne sa to este nestalo a som na Dukanke od januara a ty si na zaciaatku, takze to sa neda porovnat
Odpovedať
@pinetka26 ahoj aj ja si myslim ze je to vodou, pretoze som mala vcera koprovku a zabudla som si u babiny na zahrade odtrhnut cerstvy kopor tak som tam dala taky co mama naklada do soli, a na mna bola ta omacka dost slana, lebo nesolim,iba trolinku a odvykla som si velmi od soli, asi tym to bude. Uvidim zajtra co mi ukaze vaha, ked znova 62,0 asi ju rozbijem :-D :-D :-D Vcera som dost pila asi takych 4,7 litra. Dnes skusim aspon 6 prave som dopila 2 2litrovu flasu. Musim este jednu do vecera, plus 400 g melonu som mala a aj polievku, ach
Odpovedať
@raduska23 s tym striedanim je to individualne bud 1/1 2/2 niekto ma aj 5/5 7/7, je to na tebe. Ak mas cas vyrit kazdy den a chces to mat pestrejsie tak 1/1 by som na tvojom mieste volila. Ak nemas vela casu a varis si vzdy dopredu na 2 dni tak zvol 2/2 tolko moja rada ;-)
Odpovedať
@raduska23 Ja to striedam 1/1 ..ale niekedy ked viem že budem mimo a že nebudem mat čas si chystat na bielkový den obedik ..tak si dam 2/2 dni .... podla mna je to individuálne , treba si to podla seba určit :-)
Odpovedať
Moj dnešný obedik BZ deň :-) zapekaný karfiol ...mňamkaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Obed-pečenekur.prsia,veeeela paradajky k tomu,ja som strašne paradajková....fuha baby a to všetky solite malo?lebo ja dost,hlavne tie paradajky milujem strasne slane.... :-D
Odpovedať
@cherrymania Preco cherrymania?Milujes ceresnicky ako ja?Tak vcera som robila tiramisu.Vysledok dobry,trosku sa mi zo zaciatku roztiekla,ale som to upravila,len je malo sladka,lebo mam len praskovu steviu .No a tak som dala len 3 kavove lyzicky.Nabuduce viem.A tej plnky som mala trochu vela.Ale chuti mi to aj tak.Dakujem za inspiraciu.Kedze mi nikto neodpoveda,tak mam otazku.Kolko vazi kelimok tvarohu nevies nahodou?Dakujem. :-) :-)
Odpovedať
@vancouver ja mam v chladničke 250 g kelimok tvarohu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočeny klasická vanička TVAROHU váži 250 g, nedávno som kúpila ale aj 500g kelímok. Na to tiramisu stačí úúúúplne 500 g, aj tak je toho viac, ako treba ;-) Ja dnes vyjedám tiramisu, bola tu kamarátka, od pondelka tiež začína, ak pribudne ďalšia dukanka medzi naše rady :-) Ja s váhou opäť stojím :-| :-( Na obed som robila zapekanú brokolicu, neskutočne dobré to bolo, zjedla som za dvoch :-D až som z tej únavy zaspala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 jej, ja som začala tiež 7.6. ako ty :-) a tiež mám dole - 6 kg, tak sme na tom rovnako. dnešná váha ráno 72,8kg, tak to mám tuším viac ako ty :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?