Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@raduska23 :-) ja držim druhy tyzden,schudla som kg a zas ho mam naspet,ale zas vidim to na veciach ze mam menej cm :-) kolko važiš a meriaš? :-)
Odpovedať
@cherrymania óóó :) a ako dlho si už na DD? :) :D taký trochu provokačný nick asi :D ďakujem, som rada že sa páči :) @zuzana018 Ďakujem veľmi pekne :) :)
Odpovedať
@locikaaa neviem ci to je kvolikave, ja pijem aj 3-4 za den som kavoholik a nesli tie kila tak dole.... tak neviem z coho to je :-) mozno si to len vsugerovavame... :-D a je to vec mysle :-D
Odpovedať
@cherrymania Jedna mala otazka.Nakolko ja tu tvaroh nekupim,mozem ho v recepte vymenit za cottage ch.?Dakujem. :-.
Odpovedať
@vancouver ak myslis klasicky tvarok do tiramisu, tak ja ked som ho nemala robila som ju z ricotti so sladidlom a bolo to tusim este lepsie, viacej kremove, takze za mna nabudece robim uz tiramisu len z ricotti :-D
Odpovedať
@alore Nuz pokusim sa ho niekde zohnat.Ja mam problem zohnat aj gelatinu.Dakujem za promptnu odpoved. :-)
Odpovedať
@vancouver ahoj a nemate tam nejake aspon polske obchody? ja kupujem v polskom... inak ja ani neviem co to ta riccota je...nikdy som to nejedla, neskusala , nepocula :-D ja by som to skusila mozno s cistym light cottage cheesom, iri si to kupuju ako tvaroh.. a nie len Iri... tak asi by som to tak skusila...
Odpovedať
@vancouver a jelly musis zohnat, tu je to bezne, tak by to malo byt aj u vas... ci? hladaj jelly nie gelatinu :-)
Odpovedať
@cherrymania No polske obchody tu su,ale tvaroh som tam nevidela.Tak to skusim s tym cottage a rozmixujem to.No a zelatinu niekde mozno zozeniem.Vdaka. :-)
Odpovedať
@cherrymania Ricotta sa väčšmi podobá na náš krémový tvaroh, ale je jemnejšia a menej kyslá. Ricotta vznikla z odpadového materiálu – zo sladkej plnotučnej srvátky, ktorá zostane po výrobe syra. Aj preto sa ricotta nazýva srvátkový syr, ale podľa niektorých kulinárskych majstrov to vlastne ani nie je syr, ale mliečny výrobok. Pravá ricotta obsahuje iba ľahko stráviteľné mliečne bielkoviny, preto je vhodná aj pre malé deti, seniorov a diabetikov. Má vysokú nutričnú hodnotu, ale nízky obsah tuku – do 10 percent, aj nízku energetickú hodnotu – okolo 500 kJ/ 100 g. Medzi najcennejšie zložky patrí vápnik, fosfor a vitamíny A a B2. Z ricotty sa neuvoľňuje srvátka ani sa skladovaním nemení jej chuť. Môžete ju použiť všade tam, kde je potrebný tvaroh, ale vynikajúco chutí aj samostatne. Ak sa chcete diétne a zdravo stravovať, pokojne ňou môžete nahradiť v receptoch predpísané mascarpone a eidam. Vynikajúca je v nátierkach, na pečených zemiakoch, v cestovinách, ale nesklame vás ani v múčnikoch, dezertoch, omáčkach či slaných koláčoch. Navyše budete mať dobrý pocit, že ste zjedli podstatne menej joulov. Ja ju zboznujem, pouzivam ju aj k priprave shirataki aj na pizzu ;-)
Odpovedať
@panthera mam cca 166cm a zacala som na 70kg dole mam zatial 1,2kg - 3den. aj ja som na materskej :)
Odpovedať
@alore ďakujem za vycerpavajucu odpoved :-D to neznie zle, chuti to slano alebo nejako neutrálne ? Dala by sa z toho spraviť aj nejaká "syrova omacka" na tie shirataki ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cherrymania skor neutralnu ako slanu, cize ked som k tomu dala steviu dalo sa to skvele pouzit na tiramisu. Na cibulke som si paradajky orestovala az kym nepustili stavu k tomu vselijake koreniny,cesnak,oregano, pesto a nakoniec som k tomu pridala ricottu ta to trosku zahustila a bola z toho ,,smotanova omacka´´ k shirataki. Mne to chutilo. Nabuduce do toho pridam este listky cerstveho spenatu. Nudim sa, idem si Jillian zacvicit :D
Odpovedať
@lekvarovabuchta ahoj , včera to bolo 6 týždňov co som na DD, začínala som na 71.5 teraz mám 64.5 a chcela by som do konca augusta mat 60 kg potom sa idu skúšať šaty :-) ale keby mám 58 kg by som bola happy, ale radšej si dávam menšie ciele nech nie som sklamana a uvidím kam to postupne dotiahnem... Ty si na tom ako s váhou ? Ozaj a meriam 165 cm :-)
Odpovedať
Čaute dukanky ..dlho som tu nepisala , ale čitam vas pravidelne :) Inak ja sa nemam čim chválit , mne ta vaha ide sterašne pomaličky ...ako musim povedať že aj sem tam zhrešim ale aj tak ..mam dnes 82 den a + ,- 6 kg dole ....chcela som už mať aspon 10 kg ale tak nejde to ....:( Ešte som sa vás chcela opýtat , ked tu davate recepty tak tam spominate vanilkovu aromu , kde sa da kupit ??? ja som nasla iba rumovu , punčovu , citronovu a mandlovu ..to je vše ??? V nejakom špeci obchode ??? :-)
Odpovedať
@cherrymania :) joj to sme rovnako vysoke skoro ja mam 163 a cca 56 kg.. chela by som isť na tých 50 kg.... uvidime :) ... ja zasa chcem schudnuť do stužkovej, tiež si pojdem koncom augusta kupovať šaty :D :D
Odpovedať
@zuzkoo vanilkovu aromu som kupovala v tescu ;-)
Odpovedať
@zuzkoo ahoj ja mám vanilkovu z tej istej policky v obchode ako aj rumovu a mandlovu ... Divne že nikde u vás nemajú , ved to je taká klasika .... @lekvarovabuchta jooooj moja no na tvojom mieste keby som bola by som veselo chrumala horalku a nie že dietovala :-D
Odpovedať
@cherrymania Ja keby som mala pod 60,tak hrkam kostami.To je krasna vaha .Priala by som si mat vahu lekvarovej buchty.Ved ona je kocka,nie buchta. :-D :-D :-D
Odpovedať
@vancouver asi tak, nuz take sme my zeny, vzdy nespokojne :-D niekto ma 60 ako ciel a niekto ako start :-)
Odpovedať
Profilova fotka
však preto má taky NICK,zavádza nás :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ja dnes 59 :-) uvidime co spravi tiramisu...inak ja tam to žele davat nebudem,strasne ho tam citit....a je to potom take umele....ale inak v pohode :-) len mam plny plech a ja teda na sladke moc nie som....dufam ze sa nepokazi...lebo ja len raz zacas dostanem na sladke chut...inak dnes mi mangel stiahol JILIAN a ako pochválil,ýe je to celkom OK,aby som to upresnila moj muž robi thajsky box,cvici kazdy den,aj mi razvypracoval trening,ale to bolo 600 brusakov denne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko dukanky ;-) Konečne tu bolo živo včera...ale keď pozerám na čas príspevkov, tak to ja som už sladko spinkala x-) Chery - máš recht..to sme my ženy - vždy nespokojné a vždy chceme práve to, čo nemáme :-D :-D :-D a stále sa za niečim ženieme :-| Lekvarovabuchta - 50 kg nebude už moc málo??? Ja mám 10 ročnú dcéru, váži 46 kg...áno, ona je veru buchta, tej by sa taký Nick hodil....ale ty si predpokladám už plnoletá, tak 50kg mi príde dosť málo.....či nie?????
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu: R: biely jogurt + otruby; káva s mliekom D : šalátová uhorka O: kuracie prsia, zeleninový šalát, kúsky syra V : (dosť skorá x-) mala som na to strašnu chuť) tekvicový prívarok + hovädzie mäsko prehrešky: hrsť čipsov, pomarančový džús, zopár arašidov a keksíky 3 ks...všetko naraz :-p proste prišla na mňa kríza :-p :-x :-x :-| :-. dnešná váha 72,8 kg (o 0,1 menej ako včera :-D ), úbytok -6,2 kg dnes je to 6 týždňov v DD do cieľa č1 ešte -2,8 kg
Odpovedať
@panthera ahoj , nechuti ti tam to zele? mne praveze hej , davam tam malinove alebo raz som dala cernicove sugar free,j aby som sa asi bala , ze mi tak nestuhne potom... @zuzana018 ja si tiez myslim, ze 50 kg uz bude trosku malo, ale neriesim, tazko vysvetlis dietujucej, ze je ok a netrwba jej to... ved buchta sama najlepsie vie ... ;-) dnesne menu RANAJKY: kava, asi jogurt potom bike, jillien Desiata: proteinovy drink OBED:zapekane plnene sampinony (este mi zostali zo vcera) Olovrant: tiramisu, Kava Vecera: 0% acidko, alebo jogurt Pekny den vsetkym prajem ;-)
Odpovedať
teraz pozeram, ze nemam v menucku ziadne otruby, tak na veceru bude Otrubova kasa :-D
Odpovedať
tak 4 dni zamnou -1,4kg ide sa na 2fazu hura zelenina, ktora mi uz tak liezla krkom .tak do ciela este 8,6kg :))
Odpovedať
dobre ranko dukanky, po vcerajsom BD mam rovnaku vahu 60,7, takze ani tvarohova tiramisu nepomohla, z ricotovej som schudla 900+300g :-D Dnes konecne zeleninka jupiii R- 2 varene kukurice mnam milujem :-D to sa neda nedat si D- melon O- brokolicova polievka, tofu knedla , koprovka Ol- tiramisu V- otrubova zemlicka, pomazanka zeleninka Vecer ficim do fitka
Odpovedať
@cherrymania @panthera @zuzana018 BABY FAKT DIKY ! :D normálne ste ma týmto odradili od dietovania a mala som problém odolať normálnym ranajkam :) :) myslím si že 5O kg nie je až take drastické, ja totiž mam sice celkom dobru vahu podla vas, ale na tele mi dosť značne vidieť problemové partie- brucho a stehná... je to dosť individuálne, niekto má 56 kg, rovnakú výšku ako ja, a pritom je uplne uzučký so skvelou postavou, no u mna to nepatri :) na mne dosť vidnoo tie kilečka navyše :)
Odpovedať
@lekvarovabuchta tak by som na tvojom mieste iba trochu pocvicila... urcite by som sa netrapila dietou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lekvarovabuchta veru,presne to mi hovori aj moj muž,že darmo schudnem,ked to na mne bude visieť....Zober si taku JLO,alebo Beyonce....obe maju 61 kg a ake postavičky.....takže ked budeš cvičiť,postava bude TIP-TOP!!!u mna je to ine....po porode to už nie je ono,a ked som chuda,to telo potrebuje viacej...tuto dietu drzim aj hlavne kvoli tomu ,aby som sa naucila pravidelne stravovat...a od pondelka cvičim Jilian :-) cherymania-si ma navnadila kurnik,obetujem tu pol hodku ,kedmala spi,len by si mi prosim mohla napisat,či to po mesiaci malo efekt?dakovalaaaa...inak tiramisu aj u mna zaucinkovalo!!!!!!!!-300g!!!!!! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?