Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore fakt???? tak to musím skúsiť, lebo mne pritejto diéte veľmi chýbajú zemiaky :-( :-( asi viac, ako čokoláda... idem si to poznačiť a spravím si veru keď sa dorpacujem k údenemú tofu x-) a ozaj - dobrú chuť
Odpovedať
Profilova fotka
300 tristooooooooooooooooooooooo :-D
Odpovedať
@zuzana018 dakujem Zuzi, tristoooooooo baby tak este musime dat aspon dalsich 300 :-D (ale nie kilov ani klikov ) :-D :-p zuzi necakaj ale od toho zazraky, zemiakova kasa to nikdy nebude, najviac mi zemiaky pripominala cuketa v actifrei ale to som ju robila 40 minut a zemiaky robim tak 23-27 podla mnozstva. Uplne sa scvrkla a bola taka hneda chrumkavea zvrchu.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ja som predvčerom piekla cukeru v rúre na spôsob zemiakovej baby - nastrúhala som na jemno cuketu, dala torchu otrúb, 2 vajcia, veľa cesnaku, cibuľu, majoránku, soľ, korenie, vylialo som to na plech a piekla do chrumkava a bolo to mňamky ;-)
Odpovedať
@zuzana018 tak toto niekedy isto vyskusam ;-) musi to byt fajneee
Odpovedať
ahojte koceny ja som si dnes urobila zapekanu cuketu a bola fajnova ...nastruhala som cuketu dala do nej salamu hydinovu sol korenie cibulku na kocecky, moze byt aj cesnak majoranku troska kukuricneho skrobu dve vajicka a dala do zapekacej misky a ktomu vela zeleninky..
Odpovedať
@locikaaa ahoj mas recept na cuketovu presnidavku? ak ano daj recept diky
Odpovedať
@vericka54 ještě nemám, to bude improvizace :-D Ale už tu cuketu vařím tak pak dám recept když to bude jedlé ;-) @alore Ano cukety mám tolik že nevím co s ní,dneska budu zkoušet dělat s ní přesnídávku a v neděli možná i džem.Uvidím podle toho jak bude chutnat ta přesnídávka :-) Jinak sem z ní dnes udělala na zítra k snídani takovou perníkovou buchtu a v tom je teda luxusní, jako jablka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, vidím, že cuketová téma je v plnom prúde,ja ju zbožňujem na všetky spôsoby a kedže sladké chýba asi skoro všetkým tak ja som cuketu robila ako kompótik,nakrájala som ju na malé kocky trošku povarila so sladidlom a citónovou kôrou a dala na noc do chladničky, na druhý deň posypala troškou škorice pre chuť a podávala s pudingom, bola to báseň, jasné že deti mi to všetko zjedli :-N
Odpovedať
Takže cuketová přesnídávka ;-) musím se pochválit, protože se mi zase něco povedlo :-D Asi 400g cukety, neměla jsem odváženo :-| nakrajíme na kostky a povaříme do měkka, potom rozmixujeme ponorným mixérem.dáme zpátky na plotnu a vlejeme k tomu v trošce vody rozmíchanou lžíci pudinku vanilkového a minutku ještě povaříme.A deme na dochucení, takže osladíme sladidlem podle chuti a zkoušela jsem hruškové aroma a nic moc, pak pomeranrové a taky nic moc, nakonec jablkové aroma se skořicí to už bylo lepší ale furt jsem cítila spíš tu cuketu tak sem tam nasypala trošičku kyseliny citronové a pak už to mělo ten správný šmak ;-)A pak sem zkoušela ještě kdo nemá jablkové aroma jen osladit okyselit a dát skořici a taky dobrý, a pak mě ještě napadlo k tomu přisypat pomerančové bolero a to bylo úplně nejluxusnější ;-)Takže nejlepší chuť podle mě skořice,kys,citronová a bolero :-) ;-)
Odpovedať
Přiznám se že jsem právě dolízala poslední misku, všecko jsem to snědla :-D Nejlepší je že se cítím přecpaně a vím že z toho nepřiberu :-DZítra asi otrhám úrodu a budu zavařovat, dietu budu ještě držet asi dlooooouho tak ať mám co mlsat :-D
Odpovedať
@popika @locikaaa baby super receptiky na cuketu, parada, ste bombove ;-) :-) jaaaaj ja som konecne doupratovala, od rana do teraz katastrofa 350m2, nezavidim upratovacke , uz nech je spat z dovolenky :-D Aspon mam pohyb :-D Prave sa hostim na pol kile melona ale asi si este pridam, strasne je dobryyyy pomooooc :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Je tu zas nějak mrtvo :-| Moje dnešní menu Snídaně Perníková buchta medvídka pů, káva Svačina Mléko Oběd Zapečené žampiony, Květákovo-cuketový nákyp, okurkový salát Svačina Káva, cuketová polévka Večeře Květákovo - cuketový nákyp,zapečené žampiony, okurkový salát
Odpovedať
@locikaaa locika si mi to z ust zobrala som isla napisat ze prisiel vikend a zasa je tu mrtvo :-D Inak ahojte vsetky, ahoj lajby dnes po vcerajsej zeleninke opat 61,4 ako predtym den. Takze vahu drzim nepriberam :-) Vcera vecer som bola klasicky vo fitku. Moj dnesny jedalnicek: R-2 varene kukurice ( ja im neviem odolat, uz som ich tak mala 2 krat na ranajky a nepribrala som z nich) D-jogurt O- rajcinova polievka so syrom + dukanovska zemlovka, to robim prvy krat tak uvidim aka bude Ol- meloniiiiik V- hemedex Pekny vikend babulky! :-)
Odpovedať
@alore Ale i přes týden tu bylo celkem mrtvo :-| Dovařila jsem cuketovou polévku a super, chutná jako hrachovka a i tak vypadá.A je to jen cuketa povařená s bujonem pak rozmixovaná ponorným mixérem, majjoránka a česnek ;-) Chci se zeptat ty si tak zběhlá v tom cvičení :-D stačí když denně cvičím 15min.břicho, střídám to zkracovačky normal, pak na oba boky a nakonec zvedám zadek s nohama nahoře na ty spodní svaly jestli mi rozumíš ;-) a tohle střídám po těch 20 zvednutích 15min.?A pak ještě mačkám 15 min. balon na vnitřní stranu stehen :-| A to je veškeré mé cvičení kromě normálního běhání kolem syna a domáctnosti a občas brusle :-) K ničemu jinému se asi nedokopu :-D .Břicho a ty vnitřky stehen jsou u mě nejhorší ty potřebuju trochu zpevnit jinak je to v pohodě, nejde mi o nějaké svaly nebo tak, jen aby se to trochu zpevnilo a nevysela mi kůže...Myslíš že to stačí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte:)konečne hlasim 5 ku na vyslni:))))))dnes rano 59,7, a to som neodolala vcera cheescake u :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky kočeny, mužík išiel na nočnu, deti pozerajú TV a čakajú kým im vychladne a donesiem im ríbezlový koláčik čo som napiekla a ja som si sem sadla, začalo pršať a nič, ale fakt že nič sa mi nechce :-p Ja mám tiež rada cuketu, je to veru vďačná zeleninka ;-) Zatiaľ som ju skúšala len grilovať a ako placky, kým som nebola na DD tak som ju aj obaľovala v 3obale, to bola tiež dobrá mňamka x-) moje dnešné menu : (B-deň) R: cibulová žemlička, syrokrém a 1 vajce na tvrdo D: nič, normálne som zabudla a to je u mňa čo povedať :-D O: kuracie prsia v sójovej omáčke + máličko light tatarky Ol: káva s mliekom V: nízk. roztierateľný tvaroh a pár kvapiek sladidla a chce sa mi spaaaaaať, pomoooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
@alore že 350m2...a to načo chodíš ešte do fitka?????? :-D ako tie metre, pri mojích deťoch, tak riadim od rána do večera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera len tak ďalej, parádička ;-)
Odpovedať
dnesposlední BZ den :-( Snídaně Lečo, káva Svačina Perníková buchta medvídka pů, mléko Oběd Rajská omáčka, plněná paprika Svačina Cuketová polévka Večeře Rajská omáčka, plněná paprika
Odpovedať
@locikaaa ahoj locika, podla mna ti by ti ten pohyb mal stacit, urcite sa dost nabehas okolo maleho plus ked este kazdy den pocvicis. Skus minimalne 4 serie po 15-20 opakovani, nech to ma efekt. Inak neviem ci ti dobre radim niesom odbornik, mozno ti tu niekto lepsie poradi, alebo skus odborne stranky o cviceni ;-) Baby myslite ze sa mi podari do cca 18.9 schudnut na 58 kilov pri tom ako sa stravujem, ze sa nevzdym ovocia a mam len 1 BD vo stvrtok? Moj dnesny jedalnicek: R+D- neskoro som jedla 2 kukurice varene (jaaaj kuku je moja laska velka :-D ) aby som mala aj bielkoviny dala som si 2 platky syru+ jogurt O- oslavujeme takze kacaci vyvar, kacica + cervena kapusta Ol- melonik V- cuketove placky s tofu @zuzana018 zuzi ahoj, do fitka musim. Ja neznasam upratovat, teraz som musela zastupit upratovacku, nemohla prist,tak som to nejako pretrpela :-D Dnes planujem upratat satnik tak nejake kalorie hadam spalim + odcvicim Jillian :-)
Odpovedať
@alore Jo to vždycky vyjde na 4-5 sérií po těch 20zvednutích během těch 15min.Já myslím že na cvičení si tady odborník :-D Co máš aktivit, to nemá snad nikdo :-D ;-) Ty chceš ještě hubnout???? :-DTak si přidej ještě třeba jeden den bílkovin navíc a určitě to dáš, ty máš takové odhodlání že to zvládneš.Já chtěla 75kg ale půjdu taky níž na 65kg, už sem si na tu dietu tak zvykla a během těch vynechaných dvou týdnů sem si uvědomila že ty kila nahoře za ten chvilkový pocit ze zakázaného nestojí.A taky se mi začlo líbit jak si každý všímá :-DJe fajn se doslechnout že si lidi šuškají o tom jak sem zhubla :-D a jak někteří dokonce řeknou že mi to sluší....To mě úplně těší... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte dukanky a alore :) tak ja sa držím, mám 80,6, takže už sa postupne približujem k tej sedmičke :D urobila som si to tiramisu, asi to mi pomohlo :D :D :D zázračné tiramisu. Inak som sa rozprávala s chalanmi, ktorí cvičia, že by som ešte nemala posilňovať vo veľkom, že radšej kardio a posilňovanie len raz za týždeň, že posilňovať mám začať až pri nižšej váhe, ak teda chcem, aby mi váha klesala, čo teda chcem. Takže budem cvičiť julian hlavne kardio a pridám si ešte niečo. Plus, že aspoň raz za týždeň by som si mala dať plávanie na uvoľnenie svalov :) Tak si to zvážte, toľko moje najnovšie informácie :D Je pravda, že odkedy som začala cvičiť julian, čo je už štyri týždne, tak váha mi vôbec neklesala. Asi sa mi zlepšili cm, ale nemerala som sa. Alore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Si robíš prdel s tými kilami? Udržuj tie, čo máš, lebo to už je moc!!! Je to tvoje telo samozrejme, ale to už je vysoký extrém!!! Ach ja som si aj myslela, že Ťa také niečo napadne :D :D :D
Odpovedať
Mam dalsi rekord, 65,3 tu som este nebola... vcera to mala ajs pohybom, boli sme vecer vonku, po 3 mesiacoch som pila, na ten lightovy rezim je tvrdy alkohol celkom supa :) ale fajne bolo... len som nemala co na seba, klasika... baby sa mi rehotali ze kde som nechala zadok, ci je este doma :) super sa to pocuva :)drzim palce a pekny zvysok vikendu.
Odpovedať
@lajba Lajbyyyy ahooooj , ze sa aj ukazes :-D si mi tu chybala.Fuuu zachvilku uz uvidis 7 wau dobra si. Musim aj ja spravit to tiramisu. Zjedla si ho naraz?Lajby ja na tych 58 kg chcem schudnut len preto,ze pojdem na dovolenku a urcite tam priberiem 2-3 kg aj ked tam nebudem jest ryzu zemiaky pecivo atd nerobi mi problem odolat, ale namiesto vsakovakych lakavych kolacikov si tam dam mtonu ovocia a priberem isto. A salatiky s masom budem jest na obed na veceru. Problem je v tom ze odtial letiim rovno na shopping a nechcem si kupit velke oblecenie ked by som z terajsich 61 pribrala. Tak chcem si spravit rezervu a schudnut pred dovolenkou na 58 :-D Po dovolenke budem udrziavat 61 ako mam teraz to mi max vyhovuje. Viem hrabe mi :-D co uz so mnou Lajby myslis ze by som nemala cvicit Jillian ked chcem este tie tri kg schudnut? Potrebujem to do 18.9. Bude mii stacit iba kardio pondelok streda piatok pas beziaci? Neviem co robit ci tu Jillian vyhodit, porad pls. Myslis ze mam viacej BD zaradit. Mam len stvrtok BD.Ach
Odpovedať
Ahojte duksnky , no nemám vôbec čas písať , len narýchlo čítam ako sa Vám darí ... Jillien stále cvičim a aj budem na zadku mínus 2 cm v pase mínus 6 cm a každé stehno mínus 2 cm takze super :-) ako som písala váha mi stagnovala 3 týždne , predvčerom som si dala tiramisu , normálnu zakuskovu porciu , taký jeden pas a dnes váha ukázala 64.9 neverila som a tak som sa postavila znovu a bolo tam 65.1 takze je to divne , neviem či veriť tomu tiramisu alebo či sa stal zázrak :-D každopádne sm konečne väčšiu chuť a motiváciu chudnut ! Ďakujem trh babenke co mi to poradila ! Dnes som aj skúšala piect tie cesnakovo cibulove zemlicky ... Sú take dobre , že mi ich práve je aj môj drahy :-D pekny večer prajem ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky, tak na veceru som nemala cuketove placky ale makrelu, mala som na nu strasnu chut :-D potom som si odcvicila Jillian, chytila som druhy dych a tak som isla upiect vami ospevovane tiramisu :-D prave som skoncila. Urobila som malu zmenu namiesto tvarohu som pouzila ricottu + jogurt a osladila som to.Minule ked som ju robila tak mi tam ten tvaroh nejako vadil, predsa len mascarpone je len mascapone a ricotta sa mu najviac podoba a je light :-D Dala som tam 3 lyzicky skrobu tak si to rozdelim na 2 dni na olovrant, tesim sa uz na zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee:)))tak dnes ráno 59,4 :-) ale musim sa priznať,že ja teda vobec nemam problem so sladkým,ale dnes mi bolo tak zle...žiadna energia,len na spánok,bolesť hlavy....ale potom som si dala vitamin C a bolo lepsie.... ranajky-activia obed-kur.polievka,kuracie prsia Olovrant-udená rybička,malička:) Večera-kur.šunka a nizk.syr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, dobré ránko dukanky :-) Ja včera ráno rekord = 73,4 kg, tak som bola happy, no. a dnes ráno rovných 74 kg ]-( ]-( Je to možné že po BZ mám vždy viac???? a to sa podľa mňa neprejedám nejako extra. Jasné, že je toho o kúsok viac, kvôli tej zeleninke, ale aj tak. V sobotu som si na zemi cvičila, ako Jillien, ale som si to nepustila, len čosi, čo si pamätám :-p :-D Inak moje milé dietky, tie ma vedia vždy tak "povzbudiť", že som tento krát cvičila radšej pekne potichúčky..slová ako "mama, ale toto robia lepšie...vyššie...dlhšie....ty to robíš smiešne....aj oni tak fučia?....a nakoniec mladšia (5r) usúdila, že to nemôžem robiť tak dobre ako oni, lebo ja mám veľké brucho..... no, radosť cvičiť, že? x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu - BZ deň: R: biely jogurt + otruby D. káva s mliekom, čerstvá zeleninky, neskôr čaj "štíhla a fit" :-D Ob1 - kurací vývar polievka so zeleninou OB2- grilované kur. prsia + zel. šalát s morskými riasami V: čaj
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?