Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby,ja mám 1 den 2 fazy a vaha furt 60,1....ale myslim si ze u mna sa moc nestracala voda,lebo ja som aj predtym malo jedla a vela pila,tak odvodnena som bola dost...no uvidime,ciel mam 52,ale teraz keby som zbadala na vahe 59,tak spievam aj po arabsky asi:))))))))))))))))))) inak moj jedalnicek:ranajky -syr a platok šunky a kava,no a na obed si uvarim kur.polievku...pocas dna pijem acidko,mineralky....atd....vsak uvidime ako to pojde somnou :-) pohyb mám dosť....1,5 ročnu dceru:)))))))))))))))
Odpovedať
@juanna ano naprosto vážně ;-) opravdu hodně tam psali o tom že to pomáhá na hubnutí, že čím víc se jí tiramisu tím se lépe hubne a taky že je dobré když stagnuje váha ;-) Já ho jednou měla dva týdny po sobě, vždy mi to vyšlo tak na tři porce a za každý ten týden mi šlo dolu 1,6kg(a to už jsem byla na dietě 2měsíce takže to nemohli být záčateční rychlé úbytky ;-) , pak sem ho týden vynechala a šlo dolu jen 300g, nevím jestli to bylo tím tiramisem ale kdo ví....Každopádně si ho teď mám v plánu dělat každý týden dokud se ho opravdu nepřejím a uvidím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa hm, zaujímavá téma..oslovila ma :-D Daj prosím ťa recept..viem, že na stránke je, ale tuším ich tam je viac, tak nech máme taký fajnový ako máš ty ;-) Ďakujeme
Odpovedať
Já dělám tohle protožě pošetří otruby ;-) Tiramisu těsto 4 vajcia 1 lyžica kukuričného škrobu 1 lyžica sladidla 1/2 sáčku kypriaceho prášku do pečiva rumová aróma Krém: 600 g jemného nízkotučného tvarohu 150 – 200 g nízkotučného jogurtu ½ pohára horúcej vody 2,5 lyžičky želatíny 15 – 20 tabletiek sladidla Piškóta: Žĺtky vymiešame so sladidlom Pridáme škrob a prášok do pečiva. Pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame. Pečieme 20 až 25 minút pri teplote 180°C. Pripravíme si silnú kávu, do ktorej po vychladnutí pridáme 5 kvapiek rumovej arómy (alebo ešte lepšie arómy tiramisu, ak zoženieme). Kávu dáme do chladničky a pustíme sa do prípravy krému. V horúcej vode rozpustíme sladidlo a želatínu. Necháme ju trochu vychladnúť a za stáleho šľahania pomaly prilievame do jogurtu zmiešaného s tvarohom. Piškót pokrájame na asi 1 cm široké pásky dlhé cca 5 cm. Každý kúsok namáčame v káve, zľahka vytlačíme a ukladáme na dno pripravenej formy/nádoby. Keď je zakryté celé dno, prilievame časť krému. Potom ukladáme ďalšiu vrstvu piškótu a opäť krém. Pripravené tiramisu zľahka posypeme kakaom a vložíme na noc do chladničky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky,pripájam sa so svojimi skúsenosťami,dietu som začala pred piatimi dňami a chcela by som dať dole 5 kg,čiže zo 65 na 60 a musím povedať,že na mňa to zatial nijako neučinkuje,lebo som nedala dole ani kilo a som už druhý deň v druhej fáze,dietu dobre poznám,mám aj knihu a mōjmu mužovi sa podarilo schudnúť 8 kg,takže budem čakať kedy sa moje telo umúdri a pustí nejaké to deko slaninky dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@popika vitaj, neboj, určite sa umúdry ;-) včerajšie menu (B-deň) R: jogurt + otruby + trocha čoko-müsli D: veľká káva s mleikom Ob.: kuracie prsia s koreninami a syrokrémom Ol. : 3 dcl mleika chladného, neskôr pečené kuracie stehno V : 2 ks otrubovo-cibuľových buchtičiek, trochu tvarohu dnešné menu: R: 2 cibuľové buchtičky + syrokrém + kápia O: veľká káva s mliekom Ob. asi dusená zelenina a ak bude v jedálni tak aj mäsko O : káva, ako vždy s mliekom V: prívarok zo žltej fazuľky s hovädzím mäskom, a potom zeleninkový šalátik ;-) dnešná váha ráno : 73,5 :-D Jupííííííí, teším, teším, konečne sa to hýbe :-)
Odpovedať
@zuzana018 co su cibulove buchticky? dakujem za recept
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna jedna kočka, keď ma aj zabiješ, nespomeniem si ktorá sem dala recept a že sú výborné - tak som včera skúsila, recept mám tuším ešte v hlave :-) 6 L ovsených otrúb 3 L pšeničných otrúb 2 vajcia 1 L bieleho jogurtu 1 kelímok tvarohu alebo cottage (ja som dala ten hladký roztierateľný tvaroh, tem mám oveľa radšej) soľ, korenie veľa popučeného cesnaku a veľkú cibuľu - všetko premiešať poriadne, dať do vyhriatej rúry a piecť tak na cca 200 st. asi 20 minút Ja som si spravila 8 "buchtičiek" ;-) Krásne sa dajú upiecť, aj vyzerajú pekne, chrumkavo. Osobne tam na budúce dám oveľa viac cesnaku ako cibule, aby to malo výraznú chuť po niečom, ale to sa dá podľa chuti, kto ako má rád. Mne to dosť pripomenulo chuť zemiakovej placky, neviem prečo, ale aj mužovi mojemu, keď to skúsil.
Odpovedať
Ahojte babenky, dnes mi vaha ukazala 61,0 moj osobny rekord :-D ale vcera som mala BD tak to preto, dnes dam vela zeleninky a budem tam kde predtym :-D Dnesne menu len teraz ranajkujem, neskoro som vstala R-leco, 1/2 otrub.pecivka 1 trojuholnik karicky light D- 1 jablcko, to som nemala sto rokov O-brkokolicova polievka, patizon+ cuketova kasa s tofu Ol- melon V- to iste co na ranajky + jogurt Pohyb isti fitko vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahojky a tá cuketová kaša z tofu je teda dobrá??? niekto tu písal že väčší grc nejedla....tak ja som to radšej ešte ani neskúšala :-p
Odpovedať
@zuzana018 neviem z bieleho tofu to bol grc ktory letel hned do kosa, tak dufam ze z udeneho to bude jedle, potom dam vediet. Inak by som si spravila cuketu v actifrei ako zemiaciky, to je uplne super, len mam malo bielkovin v jedalnicku tak spravim kasu z tofu, lebo by som mala obed sama zelenina bez bielkovin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Actifrei je čo?? x-) x-) (taký ten hrniec-friťák z Tefalu? inak vieš čo? tiež ma napadlo, keď som čítala tvoj jedálniček, že dosť málo bielkovín :-x ja sa teším na ten prívarok z fazuľky, robí to dnes moja mamina, aj ona sa dala aj s ocnom na DD :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 Fazole se ale mám dojem nesmí :-|
Odpovedať
@zuzana018 uz dobieham bielkoviny k ranajkam som pridala jogurt k obedu tofu. Ano actifrei je tefal friteza bez oleja ;-) @locikaaa fazula aj sosovica sa moze len v malom mnozstve, niekde som videla ze aj vobec. Ja si obcas dam taku polievku a na vahe to nevidno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa no, ale tá tenká žltá a zelená sa môže, nie????
Odpovedať
Profilova fotka
tak som si to pre istotu pozrela a kopírujem...uff, mi odľahlo, lebo fakt mám chuť na to :-D Povolená zelenina : paradajky, uhorka, reďkovka, špenát, zelená fazuľka, brokolica, artičoky, špargľa, pór, biela kapusta, červená kapusta, zelená kapusta, čínska kapusta, šalát, čakanka, jedlé huby, zeler, kaleráb, fenikel, baklažán, cuketa, karfiol, tekvica, dyňa hokkaido, paprika, sójové klíčky, mangold, ružičkový kel, cibuľa. Mrkva a cvikla len v obmedzenom množstve. Nezabudnite, že ryža, zemiaky, cestovina, kukurica, fazuľa, bôb, cícer, šošovica, hrášok a avokádo sú zakázané ! Více zde: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
baby dnes smerujeme k 300 waaaaau aby sme aj nejaky drink nedali :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore a jaký???? nízkotučné mlieko s našľahanou penou, vanilkovou arómou a otrubami???? :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzana018 nieeee nealko mojitko to istiiii :-D :-D :-D idem odsklbnut matu na terasu :-D
Odpovedať
@zuzana018 Náhodou našľahané mlieko s príchuťou mám každý deň :D Ahojte všetky dukanky a Alore :) Tak dnes je to štyri mesiace a dole je stále 18kg...čiže žiadna poriadna zmena :)))) Ale som sa zaprela a idem na to...za dva mesiace musí byť dole desať kg :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakujem za privítanie a tak teda iné mi neostáva ako vydržať a bojovať ďalej,ja som dnes ráno buchla activiu s otrubami a mám so sebou rybu na pare,odtučnený tvaroh a večer niečo kuracinkové urobím :-) najviac mi chutí ale tvaroh s citónovou arómou a trošku škorice to je miesto sladkostí pre mňa supiš, mňam
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba však -18 kg je krááááása prekrásna :-D alore - mochito mňamky mňam...zmestí sa ti poslať to cez kábel??? ak hej, tak chytám a čakám :-D popika - noo, krásny jedálniček, isto ti to pôjde dole...len vydržať ;-)
Odpovedať
@lajba lajby ahoj, nechces vyskusat melon ked ti stagnuje vaha, ja vzdy po nom mam na dalsi den menej aj o pol kila. Asi ma fajne odvodni, neviem. Neboj ty to urcite das az do konca, o tom nepochybujem. @zuzana018 zuzi posielam imaginarne mochitko potom daj vediet ake bolo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no musí inak to telo dobijem,som velmi športový typ tak si myslím, že sa na mňa nahnevalo a trucuje, že nedostáva cukor,ale ja mu ukážem ]-( a to chcem naozaj len pár kilečiek lebo pri mojej výške 175 cm je tá vaha naozaj dobrá , ale prečo sa trošku nevylepšíť? roky pribúdajú tak nech telo nelenivie, ale mám aj pocit, že som hodne zavodnená, cítim, že aj ked veľa pijem chodím menej na wc
Odpovedať
@zuzana018 jo ty myslíš fazolové lusky?Tak ty asi ano ty se myslím smí ;-) @alore jj čočku můžou vegetariáni co drží tuto dietu 50g denně myslím
Odpovedať
@alore Nooo to nie je zlý nápad :))) skočím si dnes kúpiť, Urobila som si aj tiramisu, vraj je také účinné, že kilá idú dolu :)))) Nuž a že je to málo po mesiaci....nooo čistá dukanova diétka to nebola posledný mesiac :D takže tak, ale nepribrala som a čosi som zhodila :) tak sa nemôžem vlastne sťažovať :D
Odpovedať
Dnes konečně zeleninka..... Snídaně Vaječné topinky s kečupem, sýrem,rajče, kápie Svačina -------------- Oběd Květákovo – cuketový nákyp, pangasius, okurkový salát Svačina Káva, cuketová přesnídávka(možná pokud bude jedlá) Večeře Květákovo – cuketový nákyp, okurkový salát
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no, tak som po obede, dala som si v jedálni kuracie mäsko (bolo v nejakej omáčke asi, ale som sa tvárila, že ju nevidím x-) ), dusený karfiol a brokolica, kapustovo-mrkvový šalát - dobre bolo :-) Alore - no, a teraz chytám to mochitko :-D Inak v sobotu, keď som bola u kámošky v BA som si veru dala Mochito alko....výčitky trocha boli a sú, ale ako mi fajne padlo x-) x-)
Odpovedať
@locikaaa vidim ze cuketova sezona tu fici naplno :) aj ja mam dnes grilovany patizon a k tomu cuketovo- tofu kasu :-) @zuzana018 zuzi neni nad mojitko v tom teple, ja alko nepijem iba obcas fr. sampanske ked mam chut :-D len to teplo nejako nenavratne zmizlo :-D uz dovaram cuketu zmixujem to s tofu a dam vediet ake bolo, prave dojedam bokolicovu polievku mnam
Odpovedať
no tak hlasim ze dnes sa kasa vydarila oproti tej grcke minule. Uvarila som cuketu pridala som 60g tofu udeneho, 60 g syru tvrdeho, strucik cesnaku, vegetu, rozmixovala som a je to paradna kasa, super priloha ku grilovanemu patizonu :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?