Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
a inak uz som s nou pri levele 1 dala -4cm z pasu :-) samozrejme plus DD :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak ja vôbec nepochybujem o tom , že to DÁŠ :-) x-)
Odpovedať
@zuzana018 ten bike ma zas ukecal :) idem skusim novu tasticku co som vcera kupila :) julian pocka :)
Odpovedať
dievčatá, ja tiež cvičím jullian a teda svalovica poriadna :-) to som si myslela, že po roku Zumby v cykle 3x týždenne mám celkom dobrú kondičku. Jullian má zrejme Duracel baterky :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, dnes mam rekord 61,1 kg ani neviem ako :-D Vcera som sa napchavala na desiatu aj olovrant cervenym melonom :-D k tomu 2 sladke jogurty,na obed 5 palaciniek a na veceru namiesto zavinaca grilovana cuketka zapecena so syrom. Tak ma to namotivovalo ze si chcem nie 62 ale 61kg udrzat popripade do konca augusta este dat na rovnych 60kg. A potom uz fakt koncim s chudnutim. Ostavam nadalej v mojej 2-3 faze. Vcera vecer som bola aj vo fitku. Dnes podvecer odcvicim Jillian. Dnesne menu: R-2 zavinace co mali byt vcera na veceru D- polovica melonu zlteho O- salat s kozim syrom Ol-3 kiwi, jogurt V-pocitam ze ostane salat, ak nie tak otrubove pecivko to isti Krasny vikend prajem vsetkym Dukankam :-) 8-)
Odpovedať
Holky včera jsem byla na oslave a krome zmrzlinoveho poharu,ledové kávy se šlehačkou, zeleniny a plněného řízku jsem to jakž takž zvládla ;-) a váha jde krásně dolu, dnes ráno rovných 92.Po dvou týdnech přerušení :-( jsem měla 94,7 ]-( a než jsem přerušila jsem měla 92,3 takže už mám míň než před přerušením a to jen za 5 dní :-D :-)Dokonalá dieta....Co nevidět budu pod 90kou :-D No dnes po té oslavě si dám takový lehčí den,bude asi opět vedro tak aspoň nebudu muset nic chystat ;-) Snídaně Ledová káva Svačina Mléko Oběd Cibulové placky, volské oko Svačina Ledová káva Večeře Mléko
Odpovedať
Profilova fotka
@alore co je to za cvicenie jillian?
Odpovedať
@lucyfuk77 jillian michael pozri si na youtube ;-) je super na kondicku a spevnenie celeho tela
Odpovedať
babyyyy, mne sa nechce cviciiiiit podte ma niekto nakppat do prdele :-) odvcera cvicim level 2 no konecna.... :-p
Odpovedať
mnaaaaaam miska vychladeneho zlteho a cerveneho melona, a sup sa opalovat 8-) :-D
Odpovedať
baby, vazne papate vsetky ten melon, aj ja by som si dala, ale celkom to dodrziavam a hovorim si,ze ak to porusim melonom , bude zle... vsak to nema ziaden vplyv na to,ze chudnete?ci?
Odpovedať
@cherrymania ak mas chut na sladke kludne si daj. melon ma len 25kcal na 100 g urcite lepsie akoby si porusila s cokoladou ktora ma 300 kcal. ja papam ovocie skoro 2 mesiace a vaha ude dole. najprv som len po troske pridavala iba v doobednajsich hodinach teraz si doprajem aj na olovrant. ak by som zacala priberat tak sacharidy necham len na desiatu ale to nehrozi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
fuuu jillian odcvicena spotila som sa jak slak aj pri pustenej klime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore uz som to kukala, vyzera to zaujimavo. Ako dlho treba cvicit level 1? Kazdy level 30 dni??
Odpovedať
ahojte babulky,dnes kedze som neskor vstala tak zabijem dnesne menu ze: R+D- prva tohtorocna kukuricka,no nedaj si plus polovica ananasu , viem cele zle ziadne bielkoviny, ale zijeme len raz :-D O-brokolicova polievka,kuracie masko zapecene s brokolicou a syrom + skusim sparvit cuketovo-tofu kasu, akoze zemiakovu, prvy krat ked som ju robila letela do kosa, ale to bola z bieleho tofu, to nemusim, dnes bude z udeneho Ol-2 jogurty+ 3 kiwi V- otrubove pecivko, natierka, 2 platky syru, rajcinka, paprika
Odpovedať
mala zmena na obed bude kuraci vyvyar a zajtra brokolicova polievka :D a cuketu nakoniec robim ako zemiaky v tefal actifry Cez vikend je to tu strasne mrtve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby :) tie čo cvičite tú Jillian, máte aj činky doma?
Odpovedať
@atlantida jasne 2kg ale su mi lahke musim kupit 3ky s tymi cvicim aj vo fitku
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyy...chcem sa spytat,robili ste niektora tu tvarohovu zmrzlinu????ako dlho vam tuhla??ja ju mam prave v mrazaku...
Odpovedať
@arwikaaaa ja som ju robila a vobec nebola dobra ]-( :-S a kollko tuhla si nepamatam....
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania sakra,robila som tri druhy,puncovu,jahodovu a vanilkovu a uz mi tuhne hodinku a pol a chodim to miesat kazdu pol hodinku...skoda vajicok,mohlasom si urobit prazenicu:)
Odpovedať
@arwikaaaa ved uvidis , tebe možno bude chutit... A to s tými vajickami som si vtedy aj ja povedala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no ved dam echo:)))))v najhorsom to rozmrazim a budem mat roztopeny vajecny tvaroh:)
Odpovedať
Ahojte babulky, ako ste vikendovali, ked tu bolo tak pusto? :-D Dnesne menu: R-otrubove pecivko+ bryndza+ cherry D-nektarinky O- kuraci vyvar, masko zapecene s brokolicou+ skvele ,,zemiacikyˇˇ z cukety :-D Ol- planujem poobede nieco upiect V- asi makrela alebo hamendex
Odpovedať
@alore ahoj alore :-) no bolo tu mrtvo, ako kazdy vikend, ja ten svoj stravila v praci , vcea ma pustili o 16tej domov, tak som predsa len odcvicila, lebo som mala mat pauzu kvoli tomu ze budem v praci do 20:00 . dnes mam bielkovinovy den , tak na obed losos na grile, na veceru palacinky s tvarohom... a inak babay, minus 6 kg na vahe a - 6 cm na pase :-) krasne pondelnajsie rano prajem ;-)
Odpovedať
@alore Ahoj Alore a dukanky :) Bola som mimo pc celý víkend a nemám sa čím pochváliť :(( Boli sme na oslavách celý predĺžený víkend...jedla som všetko možné...síce som pribrala za týždeň (posledné váženie minulý pondelok) len necelé polkilo, ale vrrrrrrrrr...to jedlo, toho bolo dosť a hlavne sladkého....tak buď sa mi zlepšil metabolizmus alebo nechápem :D samozrejme, že netreba to robiť stále :D od dnes tri bielkovinové povinné dni a rozhodla som sa, že už bez prehreškov to dotiahnem do úspešného konca :) Stále som namotivovaná :D
Odpovedať
Včerejěí a dnešní menu :-) Snídaně Zavináče s cibulí , ledová káva Svačina Mléko Oběd Kuřecí plněné prsa, cibulové placičky,ledová káva Svačina Kysané podmáslí Večeře Polévka drožďová 2 plátky sýra 12%, plátek šunky Snídaně Karamelové želé, ledová káva Svačina Mléko Oběd Kuřecí plněné prso, placičky, ledová káva Svačina Jogurtovo mléčný koktejl Večeře Tofu pizza
Odpovedať
Vážit se budu ve čtvrtek to mi skončí 10 dnů 1 fáze, po pěti dnech bylo rovných 92 -2,7kg tak snad to bude po dalších pěti co nejblíž k 90, ale kdyby už to bylo pod 90nezlobila bych se :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby...tak dnes sa k vam pridavam aj ja..mám prvý den 1.fazy,uvidime co to urobi :-) Vahu mam:61,ciel 52 Ranajky-activia,3 platky kur.sunky Obed-pecene kur.prsia Vecera-activia musim si este niekde kupit tie otruby....
Odpovedať
@panthera ahoj vitaj medzi nami Baby super kolacik som upiekla, nektarinkovy mnam, bude na olovrant namiesto jogurtu :-D Cesto som si vymyslela taketo: 2 vajicka odelit zltok od bielka bielok vyslahat. K zltku pridat 2 lyzice suseneho mlieka, vanicku tvarohu, 1 lyzicu zlateho klasu, 1 lyzicu kukur. skrobu-gustin, kypr.prasok, sladidlo podla chuti, vanilk. aroma, nakoniec pridame vyslahany bielok. Zmes som vyliala na papier na pecenie na vrch poukladala na mesiaciky nakrajane 4 nektarinky, pecieme 20 min na 180 stupnov spodne vyhrievanie rury plus fukanie. Bomba kolacik :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?