Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahooooj...mozem sa pridat do debaty???ja som bola uz asi v piatich obchodoch a nikde nemali susene mlieko,viem ze som ho predtym pouzivala,par rokov dozadu ale teraz ho nemozem zohnat...bola som v poluse,v terne,idem skusit teraz tesco,uvidime:(inak skusala si salko???je to strasne strasne dobre,len zalezi od toho ake sladidlo pouzijem,,,raz je horke,raz je super,tak ze ci neviete ake konkretne sa tam dava...dakueeeeeemmmmm...pekny den zelam
Odpovedať
Ahojte kocky pekne ranko. Tak ja mam za sebou ranny spininng a zatial len tvaroh. Zachvilku si dam pohar mliecka :)
Odpovedať
Dnešní......... ;-) Snídaně Drožďová pomazánka, ledová káva Svačina Ledová káva Oběd Pangasius na česneku Svačina Kokosový zákusek, ledová káva Večeře Pangasius na česneku
Odpovedať
@zuzana018 zuzi mam to na B-cko :))) jaj posledne skuskove za mnou, vytesujem. Moyem vymyslat receptiky, cvicit trosku sa poflakat, bleda som jak stena. Idem si uvarit shirataki , obed mam ako vcera :-D Neboj tu Jillian zvladnes pomalicky po troche pridavaj, nemusis a ani nechci prvy krat odcvicit celu pol hodku, ked niesi zvyknuta budes mat brutal svalovicu :-D Mas velmi pekny jedalnicek ;-)
Odpovedať
@locikaaa ako robis kokosovy zakusok? Dala by som si mnam
Odpovedať
@arwikaaaa susene mlieko som kupila v tescu
Odpovedať
Ahojte, chcela by som poprosiť tie z Vás ,ktoré držíte Dukanovu dietu,pošlite mi prosím Vás jedálníček,podľa,ktorého ste sa riadili,prípadne nejaké rady. Ja som pozerala na internete, ale tam bol daný jedálníček, z ktorého sa malo vyberať : napr. raňajky bol,aj jogurt,aj šunka. obed tak isto pozostával z viacerých možností, podla výberu, preto by som strašne moc ,moc chcela poprosiť,normálny jedálníček aspoň na pár dní podľa , ktorého by som sa zhruba vedela orientovať a už potom sama pripravovať jednotlivé jedlá,poprosím aj o zaslanie receptov na žemličky,chlebík. Budem Vám veľmi vdačná .
Odpovedať
Profilova fotka
@alore jej, super, B-čko, krása, gratulujem, tešíííím sa s tebou :-) A v ktorom ročníku to si??? som sa pýtala už ;-) Jedálniček? len keby som popri nezobkala kadejaké somarinky, šľak ma ide z toho trafiť...dnes kolega má meniny a doniesol chipsy príchuť Wasabi - no neodolala som :-x |-| Skúsim odcvičiť všetko, ale tak, že z každého cviku urobím menej opakovaní, to by sa dalo, či???
Odpovedať
Profilova fotka
@barcelona94901 fakt? no fasa....ale mám pocit, že v tomto teple "smrdí" teraz každý,,,ja som sa prestrekovala dnes už 3 x :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa ja som kúpila sušené mlieko nízkotučné v Tesco, v regáloch ako sú kývy, kapucina a také tie práškové smotany do kávy ;-)
Odpovedať
@zuzana018 som vo 4 rocniku :-D z tych cipsov si nic nerob ja mam za odmenu za skusku 50g gumenych cukrikov, prave si ich vyjedam :-D do vecera to este spalime. Ked som prisla z ba mala som 61,7kg, chcem pribrat na 62 :-D
Odpovedať
@alore Kokosový zákusek- lepší název mě nenapadl :-D těsto- 1 lžice pšeničnych otrub 4 lžice ovesnych 2 vejce 2 lžičky prášku do pečiva 2 lžice tvarohu nebo jogurtu sladidlo, kokosové aroma, lžička kakaa Všechno smícháme, nalejeme do misky(já používám takovou oválnou od zmrzky) zhruba půlku těsta a do zbytku zamícháme kakao a nalijeme na to bílé, dáme do mikrovlnky na 3 min, pak otočíme a 1-2min.doděláme je to tak zhruba 2cm vysoké a rozřízla jsem to na půl ;-) Krém- Lžíce kokosového pudingu Lžička želatiny ale nemusí být Asi 100ml mléka A dvě lžíce tvarohu Uvařím puding,rozpustím v něm tu želatinu a pak do něj vmíchám tvaroh, osladím. Pak se potře trochou krému jedna půlka těsta, přiklopí se a potře se ještě nahoře, nakonec můžeš ještě vrch posypat kakaem. Tak teď experimentuju s jedním receptem na chleba, ještě mě napadl pistáciový zákusek a perník s nugátovým nebo karamelovým krémem, to budu ještě zkoušet.Dodala bych i fotku ale nemám ted čím fotit :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore A mám doma aroma vlašských a lískových ořechů a nevím co s ním tak asi zkusím udělat i něco jako ořechový dort :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore z toho tvojho priberanio-chudnutia sa idem zblázniť :-D :-D :-D :-D ale napriek svojím dňom som mala aj ja ráno kúsom menej, tak jupi, sa vytešujem (= 74,7kg) radosť preveliká.... tak v 4.r. to je super, závidim, ja idem len do tretieho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dikes uz ho mam aj ja...tesco rulessssss:)a skusali ste to salko??????
Odpovedať
@locikaaa super recept dakujem ;-) urcite vyskusam Baby neviete kde kupim kokosovu aromu, alebo nejaku inu? Z tesca mam len vanilkovu rumovu puncovu a citronovu. @zuzana018 zuzi neboj ta skola ti rychlo utecie, ja chcem len udrzat 62 kilov raz som pod raz nad :-D inak musim skocit na gyndu uz od velkej noci u mna nic ]-(
Odpovedať
@alore já taky nesehnala v obchodech nic jiného než vanilku, rum, citron a punc tak jsem objednala z netu všelijaké ;-) Ale ten kokos jsem koupila v rojalu, ale nevím jestli na slovensku taky je :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@alore a este mandlova je v tescu aj inde...inu som nenasla ani ja...:(narocne sme moc:)))
Odpovedať
@arwikaaaa ahoj a ty si nova dukanka? ci? no salko som este neskusala, ale urcite to je nieco podobne ako ta cokina, len to nie je zamrznutne, ci nie? Lebo ta cokina ked nie je zamrznuta, je uuplne mnaaaam :-) Neviem kde by si mohla zohnat to mlieko praskove :-( ja zijem mimo SR ... ale povedala by som, ze by ho mali mat v kazdych normlanych potravinach... teda myslim si. Daj navod na to salko teda ;-) ja milujem salkoooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nova ako nova,dnes 19 den,ale a som sa skor rozhodla sa takto zacat stravovat aby som nepribrala a naucila sa jest normalne veci ako maso a podobne,bez strachu ze by som pribrala,lebo mam ppp...:(a uz som bola v stave ze som nejedla nic ine len zeleninu,aj to ked jej bolo moc tak wc:(dozvedela som sa o tejto diete a tak som sa rozhodla ze by som mohlavyskusat takyto sposob stravovania na moju psychiku...ze budem jest a nepriberiem....musim to dostat do hlavy:)musi sa to u mna zacat v hlave...a dnes je 19 den za desat!!!!!!!!!!!!!!!!!!rokov co jedavam a ostane to vo mne,samozrejme dukanove jedla vsetko:)takze to pomaha u mna na psychiku...ja z toho nechudnem,ked telo bolo zvyknute neprijmat potravu takmer vobec..ale aspon jedavam a nebojim sa jedla:))))to salko je mnam,len stale je to ine,podla druhu sladidla..
Odpovedať
ahojte babulky. Lajbus ako sa mas? Co ta zmohli tie horucavy, nejako ta tu nevidiet :-D Dnes sa mi to podarilo rovnych 62 jupii. musim to udrzat takto.Dnesne menu: R- otrubove pecivko+ syr+ rajcinky D-marhulky O-pizza Ol-jogurty 2 V-asi zavinace Vecre ficim do fitka jupiii
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Dobré ránečko, u nás sa konečne trošku zatiahlo a aj vzduch je oveľa lepší, včerajších 32st.v kancelárii si dnes už neprosím :-p Alore, tak držím palce na rovných 62 :-D :-D :-D jaaaaaaaaj, kedy ja budem mať toľko??? Zajtra to bude presne mesiac čo som sa k vám pridala :-) Včera som skúšala vaše milované cvičenie Jillian, ale som trocha zmetená, manžel mi to stiahol do netobooku, až 3x, vždy Level1, a na každom iné cvičenie =-) =-) tak jedno som si vybrala, no, skoro som dušu vypľula, ako na niektoré cviky som mohla zabudnúť, moja kondička teda nič moc x-) ;-( . Ale tak som sa spotila, že som sa normálne na plávačke šmykla, čo som tak zaflekovala :-D :-D :-D Zajtra druhý pokus x-)
Odpovedať
dnes.... Snídaně Ledová káva, kokosový zákusek Svačina NT mléko Oběd Krabí tyčinky, půl vajíčka, česnečka s tvarůžkama Svačina Ledová káva Večeře Krabí tyčinky, půl vajíčka
Odpovedať
Vaha sa pohla :) hura 66,2 :) a to mam este svoje dni :) tesim tesim ,zeby som sa predsa len dostala po tu 65 :) som uz v tretej faze, ale v tomto pocko ficim len na zelenine a kuracom mase, a samozrejme melonik :) miestami chlebik, syr a ine povolene veci.. minuly tyzen sme mali 2 promocie, takze som si aj dlabla, ale aj to treba :) drzte sa babulkyyy
Odpovedať
Profilova fotka
no, a začínam chytať jillian svalovicu - pomoooc môj chrbátik a stehienka :-p x-) |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna super, gratulujem :-) Juj melónik by som si veru dala...trocha ma deptá, že kým sa ja dostanem do 3.fázy, nebude žiadne ovocie, ktoré môžem, som totiž alergik na ovocie, a jediné, ktoré mi nerobi zle je červený a žltý melón, hrozno, ríbezle a černice a čučoriedky...ostatné ovocíčko nemôžem ]-(
Odpovedať
melonnn je zeleninka ....možeš 90 percent vody aj ked vela cukru ale dorpaj si ladové osvieženie bez výčitiek... ja osm včera zjedla hrozno..a viacej nutelky kao som chcela..neva dneska to napravím dvojnásobným cvičením a to že si dám light super den bez jedla....niečo navečeru malé....jogurt....
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 no, veď toto - omyl, melón je ovocie ;-) Keby bola ako povolená zelenina, tak som v ňom denno denne ;-)
Odpovedať
@jaja4451 @zuzana018 ja som v druhej faze poctivo srotovala ceresne. Jahody som odolala ale ceresne nie, ale v pohode, mala som ich pravidelne namiesto vecera a vaha isla dole aj tak :) a melon? ved je to sama voda, podla mna kludne papkajte :) pokial sa nenapchavate keksikmi, hranolkami a inymi extremami je to podla mna v poho, a dodava to energy... takze ovocie v pohode, len trosku v obmedzenom mnozstve :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ovocicko babenky tak doobeda, aby sme to v tychto horucavach cez den vypotili ;-) domace meloniky mnamky mnamky !!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?