Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@luciacia21 Já taky měla 125kg ještě minulé léto, od podzimu jsem začla něco "nastridavo" dělat a když sem začala v dubnu s dukanem měla jsem necelých 106.Ted mám už 92 :-D a pokračuju, ještě musím pokořit nějakých 17kg do spokojenosti..... ;-)Držím palce ;-)
Odpovedať
dávam do pozornosti dnes večer o 21.2O hod na Prime - Jste to co jíte. Miro Veselý vo svojich článkoch síce kritizuje túto reláciu, ale on v podstate kritizuje aj Dukanku, takže si treba vybrať vlastnú cestu a hlavne urobiť si vlastný názor. Veď každému môže vyhovovať niečo iné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dukanky, po dovolenke som vas konecne docitala,no napisali ste toho dost :-D dnes 55 den -7,5kg chcem sa opytat ci mozem v 2.faze ovocne nizkotuc.jogurty,napchavam sa len bielymi a uz ich mam po krk... inak ovsene otruby sa daju kupit aj v Kauflande 0,99e,dnes som bola no mali vypredane ]-(
Odpovedať
@zuzkaxx4 v Kauflande som vzdy len citala, ze ich maju, realne som ich tam v zivote nezazila :D oficialne by sa ovocne jogurty nemali, skor len ovocna aroma. Som v druhej faze a sem-tam si ovocny jogurt dam...
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 jste to, co jite ale skoncilo nateraz..minuly tyzden bol posledny diel z tejto serie :-/
Odpovedať
@zuzkaxx4 ahoj ja jem ovocnu fat free activiu uz od zaciatku a chudnem aj tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte môj deň č. 7: váha 74,9 kg -0,1 kg dole do ciela 14,9 kg
Odpovedať
Profilova fotka
dobré rááánečko dnes ráno váha 76,1 kg, ďalších -0,100 dole:-) jupííí, ide to postupne dole a to aj po včerajšom BZ dni, kedy papám oveľa viacej :-x
Odpovedať
Dobré ránečko, dnes na raňajky 3,0% jogurt z Lídla s otrubami čo myslíte ten jogurt je moc tučný ? Kupujem si dosť často a neviem či nerobím chybu...
Odpovedať
ahojte babulky, vcera vecer som si fajne zacvicila jillian, potom som bola taka naspeedovavana , ze som nemohla zaspat :-D Dnesne menu: R- prazenicka s cibulkou a sunkou + otrubove pecivko+ rajcinka D- ananas O- zeleninkovy salat s kozim syrom Ol- jogurt V- zvysny salatik z obeda Vecer skocim klasicky do fitka :)
Odpovedať
Profilova fotka
-4,5kg dole za tyzden,som vysmiata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak po 3 dňoch v prvej faze a jedného dna keď som bola na oslave som schudla 1 kg. dnes prechádzam do 2 fázy. tak dúfam že sa to pohne ďalej...... nádhera ako chudnete tichučko vám závidím :-) držím palčeky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@winzy veď aj tebe to ide super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Alore, prosím ťa, aké otrubové pečivo si ty robíš? Lebo mňa ten dukanov chleba už omrzel, včera som skúsila "chrumkavé toliare", ale žiadna sláva, tak vyzvedám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy koľko chceš dať dole kg?
Odpovedať
Profilova fotka
som hladná..a nevzala som si nič, len acidko |-|
Odpovedať
inak, za 16 diety -4.5 kila to je v pohde , ci pomaly?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no teraz mám 67,5 už som važila aj 65 pred svadbou ale za poslední mesiac som sa spustila :-( . Takže ked vidím že som schudla kilo nič to so mnou nerobí. keď budem pod 65 potom budem jasať. A chela by som schudnuť na 60 zatial lebo som ešte 60 nikdy nemala. A potom keď to dosiahnem tak sa rozhodnem čo dalej či pojdem na 55 alebo stačí. Ja som celí život tučko. už ako dieťa. Začala som chudnúť z 94 kg to bolo asi pred 3 rokmi. Teraz sa to zastavilo a nie ani dole ]-( tak dufam že sa to pohne z dukandkou.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania podľa mňa za 16 dní -4,5kg je krááásna ja Mám dnes tiež 16ty deň celkovo a mám -2,9 kg :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby chcela by som robiť guláš z hovädziny z baklažánom, cukinou, paprikou a paradajkou. Myslíte že v 2 fáze také niečo môžem ???
Odpovedať
@zuzana018 no ako vidim , kazdej nam to ide inak, tomu kto ma vacsiu nadvahu to ide rychlejsie, preto zaviim babam , ktore schudnu to co ja za 16 dni, za tyzden :-) vies co je ale hlavne? ze to ide dole, aj ked nam to ide pomalsie, hlavne ze ide.. nie?
Odpovedať
@winzy tak my sme na tom podobne, ja mam tiez 67 kg, a chcela by som 60 :-) keby sa podarilo tak 58 ale to uz asi nedam :-D moja najlepsia vaha co si pamatam ze som mala bolo 62-63 kg, tak uvidim ci to dokazem :-) drzim nam obom palce :-) a inak ten gulas.. ja v druhej faze jem hovadzie maso s brokolicou , sampinonmi take podusene a myslim ze v 2.faze to mezeme, ja chudnem aj stym....
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy Keď máš deň bielkoviny+zelenina, tak áno, môžeš. Len nezabudni, že nemáme používať oleje a tuky ;-)
Odpovedať
@cherrymania Ja sa tiež pokušam na 60tku ist , ale moj sen je 58 :) ale neviem či vobec tej 60tky sa dožijem , mne to ide dost pomaličky ... ja mam už 52 den a moja vaha je 66,4 a idem zo 71,8 ...žiadna sláva ...ale tak mam za sebou prehrešky (bola som na svadbe kde som jedla normlane , potom krstiny tam zasa kolačiky ) takze sa ani nečudujem a športu tiež moc neublizim ...ale tak ked klesnem pod 65 tak ma to nakopne ...len teraž mam dostat svoje dni tak zasa sa to pozastavi :/
Odpovedať
@zuzkoo no tak nas je tui viac s rovnakym cielom , to je super,mozme sa povzbudzovat :-) mne to tiez ide pomaly , nic si z toho nerob, ked uz nebudes robit prehresky malo by to ist rychlejsie.. hlavne, ze to klesa, aj ked pomaly ale isto!
Odpovedať
ahojte, kocky, dajte nejaky dobry recept na pizzu!
Odpovedať
@zuzkoo @cherrymania @winzy Baby a z akej vahy idete dolu? aku mate vysku? aj moj ciel je 60 kileciek, mam 170cm ... ale asi sa tam nikdy nedostanem :( ja som tiez niekedy mavala vahu 62-63kg a teraz nie a nie ist dole ... isla som z vahy 85kg, zacla som v polke januara, krasne to islo dolu, ale ako som pokorila 70kg hranicu, odvtedy chudnem len 1kg za mesiac :( snazim sa aj cvicit, chodim do fitka a pod. a nic moc teda, som demotivovana uplne, bo sa bojim, ze sa toho nedockam a spustim sa :( aaaaale tak snad to dokazem raz, len som dufala, ze to stihnem do leta ... straaaaaasne vam drzim vsetkym palceky, dame to a raz z nas budu este modelecky :D
Odpovedať
ahojte baby 61 deň váha 63,6kg (pôvodná 69,5) cieľ 58 myslím ,že dnes sa to pohlo od včera vlastne len preto, že som nervozna z dnešnej skúšky a bola som už asi 4 krát na wc :-( ale už by som bola rada keby mi táto váha ostala lebo vždy sa mi to potom vráti na 64,6 :-S tak uvidíme najbližšie dni. Inak ja som si tiež spravila taký velký kalendár kde si každý den všetko píšem prilepila som si ho na dvere spálne aby som ho videla stále a podľa mojich výpočtov som mala mať už koncom tohto týžňa 60,8kg ale nevidalo :-p tak ale kašlem nato ide to síce pomalšie ako som očakávala ale vydržím to aj tak ... do dovolenky to už aj tak nestihnem takže to je jedno :-D potom budem pokračovať a budem happy aj ked to dosiahnem po dovolenke :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ja som včera robila tuto a bola dobrá len suchá ale zase aspoň sm pila :-D*3 lyžice ovsených otrúb *1 vajce *2 lyžice 0% jogurtu *2 lyžice paradajkového pyré *štipka soli   POSTUP : 1. Všetky suroviny zmiešame a rozotrieme na plech vystlaný mastným papierom. 2. Pečieme 10 minút pri teplote 200°C. 3. Upečené cesto vyberieme z rúry a potrieme paradajkovým pyré. 4. Okoreníme pizza korením, posypeme nakrájanou cibuľkou a roztlačeným cesnakom. 5. Na vrch pizze položíme plátky šunky, vajíčko a nízkotučný syr a dáme dopiecť ešte asi 15 minút.   RADA : V 2. a 3.fáze môžete počas bielkovinovo-zeleninových dní pridať aj zeleninu, či huby.
Odpovedať
Profilova fotka
@rriana Ahoj no ja mám 157 takže u mna 67,5 vyzerá tak že mám brucho a aj stehná nie som nejaký tučko ale baculka moj BMI index je 27,3 to znamená že nadváha. najhoršie sa chudne keď si pod 70 aj ja som do vtedy išla rýchlo z 94 to som za rok dala na 75g. A teraz nič ani H s prepáčením. sa to kolíše a idem po dekách ach jaj. Ale držím sa nevzdávam sa. Musím lebo sa chcem konečne do zrkadla pozrieť a poveda´t si kurnik ty si sexi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?