Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy mne sa to nezdá málo, veď to je skoro kilo :-D
Odpovedať
Ahojte...aj ja držím dietu..a zatiaľ sa mi podarilo schudnúť 6 kg...ale ešte chcem 3 a huráá na tretiu fázu :)
Odpovedať
@alore akurat som sa vratila z toho obchodu a ešte ich tam majú cca 20ks..nakoniec som si ich nekupila pretože som v tom obchode minula doslova majland, majú tam neskutočné veci čo nikde inde nemajú...na chrumanie som si napr kupila sušene morske riasy..mnamkaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
no baby uplne som sa rozžrala v tej 4 faze :/ teda mam vyčitky svedomia, lebo som si dopriala včera nanuk, dnes nanuk.. a to osm si povedala že sladke jesť nebudem :/ :/
Odpovedať
@dajana23 ja si dam karicku sem tam jeden trojuholnik skor uprednostnujem philadelpiu, ale dnes sa mi nehodila k lecu vtedy si potriem pecivko karickou, inak by som bez nej prezila v pohode
Odpovedať
@prezidentka super ze si tak fajne nakupila, ved ich vyskusas inokedy ;-) Ako chutia tie morske riasy? Uz som sa na ne odhodlavala, v Rakusku som ich videla aj chladene, ale nejako ma to nechytilo, neviem :-| A co dobre si este kupila, nech sa inspirujem?
Odpovedať
@alore tie riasy sú super, teda tie sušené, neviem ako chutia iné. ja som si kupila s prichutou tom yum čo je nejaké krevetové a trochu pálivé..mnamka..a druhé bez pálivého. pozerala som tam aj niečo ako nutela, ale je to z odtučneného mlieka a celkovo to malo iba 5 % tuku, čo je mega super.. ja som si tam pak kupila ešte také tie sačkové polievky čo nemajú shiritaky rezance ale asi nejaké iné ( no čo zhrešila som) ale s morskymi plodmi..mnaam..a pak aj sladkosti, ale to pssst :-)) inak majú tam aj reeses peaces..nikde inde v ba som ich nevidela až..no konečná..som tam hodinu chodila od regála k regálu,že jakýý výber..a ešte super tam majú sušené mäso jerky...5 e...aaa
Odpovedať
@prezidentka nabududci tyzden ked budem v Ba tak tam skocim pre tie riasy som zvedava, potom dam vediet ci mi chutili. Nutela ma nelaka tu som nikdy nejedavala ani ked som bola mala, celkovo som neni velmi na cokoladu a podobne sladkosti. Ale reeses peaces sa nemoze, nie? :-D
Odpovedať
@prezidentka http://caloriecount.about.com/calorie... som pozerala maju vela kalorii aj cukru a tuku. Ja som skor na gumenne cukriky aspon posilnim chrupavky :-D
Odpovedať
dnesny olovrant 100g tvarohu+ activia mango 0% tuku a cukru+ 8 bobuliek physalis.Mnamka. Idem si trochu zacvicit nejako mam vela energie :-D
Odpovedať
baby nebudte lemry sup sup hybat sa nech mame pekne bruska v plavkach :-D http://www.omlazeni.cz/clanky/osm-uci...
Odpovedať
@alore konečne som bola v tom obchode. Tie shirataki sú vo vode??? fúúúú nekúpila som, vyzerá to ako červíčky :D nejako ma to nelákalo :D myslela som, že sú normálne sušené. Našla som tam však cestoviny zo škrobu :) už som ich mala v košíku, keď som si kukla kalórie...že 350 kcal na 10dkg??? no tak išli do regálu :D aspoň som priateľovi kúpila sójovú omáčku z Thajska, to sa poteší :D rebarboru mám z domu, máme ju na dvore :) dnes sa chystám na ten džem...snáď ho aj uvarím :D ja lenivka :D inak urobila som si teraz ľadovú kávu :) z mlieka a kávy a ľad...mňaaaaaaaaaaaam, dobré osvieženie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lajba ty si chomelo, mala si si aspon jedny vziat na kostovku :-D ano su v takom akoby naleve, ten vylejes oplachnes ich a uvaris a to balenie ma len 10kcal ty si kavickarka, ja praveze kavu vobec nepijem, ja som si paradne zacvicila,uplne som ozila, ale spotena som bola jak mys,este vecer skocim do fitka jupiii
Odpovedať
dukanky , neviete mi poradiť nejaký receptik na fajný kolačik na 2F ?? Už som skušala jogurtový kolač , tvarohový strúhaný, tiramisu ....dnes som skušala perníkove muffinky ale sa mi nepodarili :(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby robila som si večeru :-D najprv som myslela že to bude super kombinácia ale nebola :-D. Otrubová kaša robená z dvoch lyžíc otrúb a vody o solené okorenené. na vrch pokrajaná mozarela ligt :-D bleeeee už si musím upiecť ten chleba lebo ma porazí so samej seba :-D máte nejaký dobrý tip ?? na Chlieb ?
Odpovedať
@alore nemboj, ja som si tie reeses nekupila iba vravím že som ich tam objavila...a tiež ma prekvapilo to skupenstvo shiritaky vo vode, hlavne je to mega male balenie za 4e čo je fakt dosť vela
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte som tu nova,mam cely zivot problem so stravou,ppp,bojim s pibrat a tento sposob stravovania som si vybrala aby som sa naucila normalne a pravidelne aa stravovat a nemat strach z kazdeho jedla.,.dufam ze ma prijmete.dnes mam treti den,chcem sa spytat ,moze sa caro,obilninovy napoj?
Odpovedať
ahojte kočeny...chcem sa trošičku pochváliť :D som v 1.fáze a od zajtra idem do druhej...doteraz úbytok na váhe -8,8 kg...som neskutočne nadšená...neverila som, že to pôjde takto skvele...doteraz som nemala pocit hladu, práve naopak...dúfam, že to pôjde takto skvele aj naďalej aj keď viem, že sa to teraz spomalí...ale nevadí, som odhodlaná a dotiahnem to dokonca :))
Odpovedať
@luciacia21 ;-) teda super výsledek,jak dlouho si držela první fázy a z jaké váhy hubneš???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida waw už si vo 4 faze? super a čo vraviš na vysledok? kolko si schudla a za aku dobu? ja som eštelen v 1.fáze od pondelka.....mám čo robiť :)
Odpovedať
@alore ok, možno sa odhodlám :D lebo moc vábne to nepôsobilo na mňa :D včera som necvičila, ale dala som aspoň takú rýchlejšiu chôdzu :) no dnes to musím určite dohnať :) kávičkárka moc nie som, ale občas si doprajem :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, vyspinkané? :-) U nás riadna búrka od 05.00 =-) Včera sme mali Gril párty, dcéra končí 4.roč. ZŠ, tak mali rozlúčku s pani učiteľkou, ja hlava v smútku, že čo tam idem jesť, kopec dobrôt na grile i mimo neho. Ja čisto B-deň, tak som si kúpila šampióny, morčaciu párku a cibulku, a to som si ugrilovala...no pozerali po mne asi takto =-) 8-( , ale no a čo...som sa zahrala, že mäso a klobásy nejem, len sem tam páročky :-p :-D Dnes ráno -100 g, radosť preveliká, bo som sa po tom včerajšku bála x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciacia21 Luci, to ako fakt????? -8,8 kg =-) Nie že by som sa netešila a nepriala ti, práve naopak, ale to sa mi zdá akosi veľa, keď si vezmem do úvahy, že útočná fáza je povolená max. 10 dní .
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa ahoj, vitaj medzi nami a neboj, ZVLÁDNEŠ TO!!! Caro by aj mňa zaujímalo, ale zatiaľ som sa nedopracovala k odpovedi x-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj viem ze caro sa nesmie, citala som to na dukanovadieta.com baby si kupuju nejaky iny napoj ale nepamatam si ako sa vola, ja take nepijem, skus sa tam spytat ;-)
Odpovedať
@lajba ahoj lajby. Tak ako? Ja som si vcera vecer poriadne dala do tela vo fitku, posunula som latku vysie, zacala som narocnejsie cviky cvicit, dnes trosku citim stehna :-D Akurat ma hneva ze dalsich -100g :-| Takze dnes 62,0 Dufam ze zajtra nebudem mat zase menej. Nechcem uz chudnut, ale neviem ako si upravit jedalnicek zemiaky ryzu pecivo jest nechcem, mozno pridam viacej sacharidov. ALebo budem pocitat kalorie a postupne zvysovat, a keby som pribrala tak uberiem znova, sama neviem co budem robit Dnesne menu: R- tuniakovy salat bez zeleniny mam bielkovinovy stvrtok D- polovica velkeho ananasu O- polievka + tofu knedla a koprova omacka + vajicko Ol- 2 activie jahodove + physalis 10 bobuliek V pecivko + natierka + 2platky syra Pohyb- vecer si zacvicim pri telke jillian michaels
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, hlásim sa vám :-) deň č. 6 váha 75 kg + 0,3 kg hore do ciela 15 kg. strasne som smutna nechapem preco mi to vybehlo hore
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 Daji neboj, ako vybehlo, tak zbehne ;-) Ale úplne ťa chápem, lebo to tiež prežívam, teraz našťastie dva dni po sebe len mínus, ale keď som prešla z prvej do druhej fázy, bolo aj plus 1 kg :-S Teraz to ide pekne pomaličky dole ;-)
Odpovedať
@alore Ahoj Alore, noooo tak to ma motivuješ, ja som včera necvičila, vrrrrrrrrrr, ale dnes to chcem napraviť :) Tiež cvičím tu Julian Michaels, včera som vynechala kardio, tak si asi dám dnes dve cvičenia :D ale svalovicu mám z predvčera ešte :D Podľa mňa by si mala zaradiť už aj zemiaky a ryžu (mysli na to, že si dlho nedostala). Stačí si dať nejakú jednu kôpku ryže na obed a jeden zemiak uvarený (má najmenej kalórií takto spracovaný). Podľa mňa tým nič nepokazíš a ani nepriberieš :) A radšej si daj ryžu a zemiaky ako sacharidy :) podľa mňa toto by bolo zdravšie :)
Odpovedať
@lajba lajby dakujem za radu ale mam strasny strach z tej ryze a zemiakov, celkovo som si na ne odvykla a nechybaju mi. Samozrejme, ze sacharidy som nemyslela sladkosti, ale skor ze by som nie len na desiatu mala ovocie ale aj na olovrant. Som z toho jelen. Julian je super podobne cviky som aj s trenerom vo fitku cvicila, takze mi to velmi vyhovuje aj kondicne som dosiahla svoje maximum, uz sa ani nezadycham ako kedysi. Este by som chcela viacej spevnit zadok a stehna + vyrysovat brusko 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?