Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka niee, toto som nikdy nemala v obľube. Ale aj tak vďaka za tip, ostatným možno pomohol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 wow, tak na tých cm vidno krááásny úbytok, graulujem, si frajerka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee deň č. 5 moja váha 74,7 kg -0,5kg dole do cielu 14,7 kg a od zajtra už zeleninkaaaa... mňam
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 ahojky - veru veru, tie dni so zeleninkou sú oveľa príjemnejšie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak kočeny, idem sa vám pochváliť - včera som normálne že 20 min. stepovala, a potom ešte civčila na zemi brušáky a trocha kliky ka ruky, v nedeľu som si bola zabehať,.....viem, že to má byť normálne, no ale ja sa chválim, preetože pre mňa to moc "normálne" = obvyklé nie je, s tou váhou, ku ktorej som dospela ma už fakt obmedzovala, a takéto aktivity som už viac menej nerobila... ale vy ma tu tak krásne motivujete, že som oprášila steper a šla na vec :-D za to vám všetkým tu veľmi pekne ĎAKUJEM x-)
Odpovedať
Ja som tomu dlho odolávala, ale všetky možné kolegyne naokolo držali a úspšne, tak som si ju kúpila na buxe, http://bit.ly/dukanovad, a hneď som sa do nej pustila. Zaujali ma už prvé strany s rôznymi radami a tipmi - napríklad nikdy som nepila pri jedle, lebo to vraj bolo zakázané, nevhodné. Dukan tvrdí, že práve naopak. A tak som začala, dodržiavala som všetko do bodky a dvoch mesíacoch mám stále o 14 kíl menej ako v apríli. Bez problémov sa mi to darí udržiavať a som vďačná, že som na to narazila. :-D
Odpovedať
baby , dnes idem do obchodu kupit tie ''zazracne noodles'' som na to velmi zvedava, ale urcite to prijemna zmena , nie? :-) pekny den prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania a čo za nudlíčky to vlastne sú? viem, že ste písali názov kde to kupujete, ale nie som z BA a ani to nepoznám podľa názvu - čo to ako vlastne má byť???? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dragonka od apríla -14 kg, wow, krásne, gratulujem a prajem veľa šťastia...a potichúčky závidim....veľmi si prajem, aby som to raz mohla napísať aj ja ;-)
Odpovedať
to je knedla z tofu, trosku som si poupravila recept co som nasla na nete. Ja som predtym tofu nejedavala tak mi to prvy krat nechutilo z bieleho tofu, ale z udeneho je to mnamka. Neviem ako si ty na tom s tofu. Takze recept: v miske rozmiesam zltok polovicu nastruhaneho tofu (asi 100g)+ kyp.prasok + sušene droždie+ vyslahane bielko+ sol Vlnit 4 minuty, prekrojit v strede to bude este mokre tak to nechas este 1 munutu dovlnit Tie casy si pri sposob tvojej mikrovlnke ;-) dobru chut
Odpovedať
Ahojte babulky takze po vcerajsku -100g nechapem, vzdy po pizze som mala + 300 g :-D . Takze dnes 62,1. Vcera vecer som si fajne zacvicila pri telke , posilovala som cele telo. Dnes v tom pokracujem , vecer behnem do fitka plus si zabeham ;-) Dnesne menu: R- leco + otrubova zemlicka potreta s karickou light D- zvysna polovica zlteho melona zo vcera O- kuraci vyvar s mrkvickou + palacinky s mojim domacim rebarborovo jahodovym dzemom- som zvedava aky bude, robila som ho cez vikend Ol- mango jogurt+ pol vanicky tvarohu V-cuketove placky s polovicou tofu ( druhu polovicu pouzijem zajtra na knedlu) Drzte sa babulky a ziadne prehresky :-D
Odpovedať
@zuzana018 normalne noodles poznas nie? ako dlhe hrube rezance, tieto su bezvajecne, vyrobene z nejakeho korena a neobsahuju ziadne kalorie, nutricne hodnoty su nulove, neviem kde v BA by si to zohnala, ja som Dubline a nasla som to tu v azijskom shope, ale ako pisem este ich nemam , dnes ich pojdem kupit, tak som zvedava... :-)daj si do googlu ze shirataki noodles uvidis ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cherrymania Ja nie som z BA :-) idem si to veru omrknúť na tom googly, lebo nutne potrebujem niečo na čisto B deň ku mäsu, prestáva ma baviť jesť suché mäso s ničím |-| Ďakujem
Odpovedať
@dragonka z akej vahy si schudla 14 kg?
Odpovedať
@alore Ahoooj Alore :) všetko poctivo čítam :) vidím, že diskusia sa rozvíja a je dynamická :) U mňa všetko po starom..teraz mám svoje dni, takže váha skôr stúpa ako klesá :) ale nevadíííí, pokračujeme pekne :)
Odpovedať
lucky3 kôprovku som robila na lyžici oleja som jemne osmahla cibuľku a dva popučené strúčiky cesnaku. Zaliala 1 litrom mlieka rozmiešaným s 1 PL kukur.škrobu a 1 PL špaldových otrúb, jemne som osolila, pridala 2 tabletky sladidla a za poriadnu hrsť posekaného kôpru. Po vychladnutí som pridala ocot. Týmto istým spôsobom robím aj šalátovú polievku, len dám menej kôpru a samozrejme pridám nakrájaný hlávkový šalátik. Špaldové otruby sú jemnejšie a dávam ich aj na zahustenie mäskovej šťavy, aby to malo dáku chuť, konzistenciu a aj farbu :-) Ak máš rada hustejšie omáčky, pridáš viac otrúb alebo škrobu.
Odpovedať
Ahojte, tiež sa chcem pridať, čítala som knihu Dukanova diéta a úplne ma to chytilo. Hľadala som zaujímavé recepty a na facebooku vydavateľstvo Noxi pridalo v utorok nový recept na placku z ovsených otrúb. Vyskúšali ste ich už niekto? Sú dobré?
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 vdaka, tak toto vyskusam :) znie to lepsie ako to, co som vytvorila ja :D
Odpovedať
@alore ahoj, tak ja sa dnes chválim vahou 62,9 :-)) prevelice sa vytešujem.. supiš že si objavila tie shirataky porad tam idem skočiť a tiež si kupim..na aky recept si ich spravíš, bo niekde som čítala, že babám moc nevonali a dostali špeciálnu radu ako ten smrad z nich zmyt..len si tu radu už nepamatam :))
Odpovedať
@katkaolejka tá kniha je úžasná, tá by nakopla každého. :-)
Odpovedať
@lajba ahoj lajby uz som si na teba myslela, ze ani sa neukazes, inak maju aspon vcera mali v seoul plaza shirataki, ak chces tak sa poponahlaj ;-) ved zachvilu ti skoncia tvoje dni a 1-2 kg hned odide. Co ja by som za to dala. Nemam menzes od Velkej noci ]-(
Odpovedať
@prezidentka ahoj gratulujem k vahe :) len tak dalej. Mne tie shirataki biele nesmrdeli, skor tie hnede. Biele normalne umyjem scedim v sitku a supnem do vriacej vody na 5 minut, zevraj staci minuta. Teraz som ich mala ku kuraciemu perkeltu so stavou je to skvele. Alebo si spravim omacku k nim to je uz na tebe aku moznosti je milion.
Odpovedať
Baby ak mate moznost zohnat rebarboru tak odporucam rebarborovy dzem, ja kedze som uz po 2 faze tak som ho spravila z 1 kg rebarbory a 0,5 kg jahod a paraaaaada :-D strasne luxusny dzem s palacinkami
Odpovedať
@alore Som tu stále, len sa u mňa nič nemení, tak nepíšem :) tie shirataki....nooo dnes tam idem aj keby neviem čo :D veď vždy z práce vystupujem na zastávke za pumpou :D a nie nie sa tam vybrať :D a v chladničke mám už týždeň rebarboru...už aj dnes ju idem pripraviť :D
Odpovedať
@lajba super lajby uvidis ze ten dzem bude super , sice je s tym piplacka ale stoji to zato. Hadam ich dnes zozenies, ze ich vsetci vcera nevykupili. Ja som drahemu nakazala 10 balikov a telefonicky som ich rezervovala :-D ja som iny pripad :-D Ked strasne dlho ich nemali furt som sa tam chodila vypytovat ked som bola v BA a minuly tyzden povedali ze pridu teraz v pondelok. Tak som tam priatela vyslala a ze nemaju, ze nech skusi v utorok. Tak som tam zavolala vcera nech sa tam v tom teple chudak zas zbytocne neprezenie a akurat ich dostali. Boli mili hned mi ich odlozili. Asi si ma uz pamatali ze ich furt s nimi chodim otravovat :-D :-D :-D
Odpovedať
@lajba inak kde si zohnala rebarboru ? V Ba ,ci inde? Ja som ju mala z Viedne, keby bola v Ba tak by som este potravovala draheho nech mi ide kupit a dorobila by som cez vikend zasoby dzemu este kym sa daju kupit slovenske jahody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no ved ja uz ledva cakam, od zajtra idem do druhej fazy tak uz sa neviem dockat.... ako si dam zeleninku, mnamky... strasne mi chyba pečivo, zatial som neprišla n anič čo by mi ho nahradilo
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj karicka light je normalne povolena?? lebo mam ju doma kupenu len stale vaham ci sa moze...
Odpovedať
Profilova fotka
Po dvoch dňoch v prvej fáze 0,7 kg dole nie je to málo ???
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 ja jem Karičku light od pvej fázy, milujem "syrokrémy", myslím, že je to OK
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?