Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 @alore ahojda, tak tymto ste ma potesili, lebo som sa uz pustila do 3 fazy :) nie s vysnivanou vahou, ale to silecko ozeliem ,s postavou som spokojna, uz len udrzat :) drzim palce holkyy
Odpovedať
@alore aj ja som práve dojedla pizzu.Haha. :-D . Dnes mám BZD. Najväčší problém pre mňa bolo vzdať sa rožkov, bagiet, žemlí, koláčov z kysnutého cesta, šišiek...Ja som tak dosť od múky. Takže toho najoblúbenejšieho som sa musela vzdať. Sama nechápem tú pevnú vôlu. Skutočne mi pomáha denno-denne čítať toto fórum. Momentálne mám svoje dni, takže tento týždeň nebol žiaden úbytok. Pomohlo mi keď som čítala podobné prípady. Potom naozaj ide dole 1,5kg. Ja vám skutočne všetkým veľmi ďakujem. Poháňate ma ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore kde si kupila tie cestoviny ???
Odpovedať
@alore mozem sa spytat na tu 3 fazu - tam je oba raz bielkovinovy? inac mozem zeleninovat stale??? :)
Odpovedať
@juanna áno.Máš tam len bielkovinový štvrtok, ostatné dni môžeš so zeleninou.
Odpovedať
@11xena11 dikyyy tak to je supis :))
Odpovedať
@juanna ano mas stale BZ dni okrem jedneho dna v tyzdni ten je bielkovinovy ako v 1 faze ja to mam vo stvrtok
Odpovedať
@winzy v seoul plaza
Odpovedať
Profilova fotka
@alore to je kde ?? na sk ??
Odpovedať
Dnesna vecera :)
Odpovedať
@winzy ano v ba korejske potraviny
Odpovedať
Profilova fotka
baby súrne 4 faza :) je tu neikto? :D alebo aj vy ktoré nieste ešte v 4tej? ako je to tam zo stravovanim? raz do tyždna B den, a 4 lyžice otrub každy den? :) a okrem toho sa všetko može, samozrejme neprežierať sa? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlantida Dukan píše vo svojej knihe, že doživotne 3PL ovs. otrúb, bielkovinový štvrtok, a rýchle kráčanie je najlepší šport.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 mimochodom čitala si knihu? ako tam piše o tej 3 faze? za každe 1 kg 1O dni? lebo niekde osm čitala že len 5dni
Odpovedať
@atlantida určite je to na milion percent za každé kg 10dní :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 pripajam sa, knihu mam precitanu.... 1 kg = 10 dní
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 @dajana23 dakujem baby :) lebo neviem, v 2. faze som shcudla 6 kg, čiže som šla do 3 fazy s tým že tam budem 6O dni, no teraz neviem, lebo som prešla do 4 fazy po 6O dnoch, hoci som ešte v 3tej zhodila 3 kg, takže som si ju mala asi predlžiť či čo poviete? :/
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida hm.. to je dobra otazka to by aj mna zaujimalo... vlastne si zhodila 9 kg s tym ze v 2. faze 6kg a v 3. faze 3 kg a teraz vlastne nevies ci mas držať 3 fazu 60 alebo 90 dní... ja teda ale tiež neviem.... baby poraďte
Odpovedať
@dajana23 podla mňa za každé kg v1.a2.F. To v tretej sa nespomína nikde. To máš k dobru. ;-)
Odpovedať
@atlantida teda to patrilo vlastne tebe atlantida
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak dakujem za prijemne spravy, som rada teda aspon viac pokojnejšia :) a pre isottu si idem dať na zač. 4 fazy 2x do tyždna B dni :D :D :D
Odpovedať
ako to tu tak čítam, tie kočky čo sú v 2F majú strach z 3F. Prirodzene strach z pribratia. Som šťastná, že atlantída v 3F schudla dokonca 3kg.Atlantída aj si išla tak ako to píšu?Že sa má 3F rozdeliť na dve polovice? V prvej polovici jedna porcia škrobu(cestoviny, ryža,zemiaky)a jedny hody do týždňa, a v druhej polovici 2porcie škrobu a dva krát hody?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 áno, šla som na to pomalšie, chlieb som jedla len zriedka, a HODY? tak tie som dokonca by osm sa ani nemala priznavať, ale nikdy som ich nedodržala tak ako sa piše v pravidlach no :/ :D ale neodrazilo sa to na vahe :) naštastie :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, drzim dietku uz 17 dni, 5 dni som mala prvu fazu, schudla som za dva tyzdne 2,5 kg, no tersz sa mi vaha vratila opat na pociatocnu. Dietu dodrzujem poctivo, nezhresila som este, ale uz som zufala...mate niektora rovnake skusenosti? Poradite co a ako dalej? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 ahoj. ako robis koprovu omacku? Lebo ja som robila a cisty grc. :-)
Odpovedať
ahojte baby vzhľadom nato, že tu existuje aj nejaký ten admin. tak som mu napísala o nevhodných príspevkoch dúfam, že ich budú riešiť pretože táto diskusia je fakt o podporovaní sa , a nie o osočovaní, čo tu začali: olovo80 a neratka bohužiaľ aj taký ľudia existujú a asi stým nič nenarobíme ale ja dúfam, že admin to porieši :-D
Odpovedať
a teraz k mojej diete :-) stále mi skáče váha hore dolu už neviem fakt čo stým tak to neriešim stále som v 2F podľa mňa sa do tretej ani nedostanem :-S ale nie to je moje druhé ja čo píše keď je zúfalé , takže po 58 dňoch mám 64,6kg (z pôvodnej váhy:69,5kg) podľa mňa nič moc teda ale môžem povedať,že na oblečení je to vidno sukne ktoré som minulý rok nezapla už môžem v pohode v týchto horúčavách nosiť takže som happy aspoň z toho že na objeme strácam keď už nie na kilách :-D inak stále striedam B a BZ dni niekedy 2/2 niekedy 3/3 a keď som moc zúfalá tak ani nejem zeleninu a inak teraz necvičím lebo nemám čas mám skúškové obdobie stále takže :-N to je asi všetko
Odpovedať
@lucky3 ahoj ja robim koprovku tak ze za lyzicu gustina premiesam s trochou mlieka a potom prilejem zvysne pridam trochu kopru a soli. omacka aj trochu zhustne neni ale taka husta ako klasicky ked sa robi s mukou. ale ja ani velmi hustu omacku moc nemusim k tomu varene vajicko a tofu knedlu mnaaamka. Ja sa chystam vo stvrtok na koprovku.
Odpovedať
@alore prosimta to je aka ta tofu knedla?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyfuk77 ahoj moja, no, hlavne nezúfaj, a pokračuj ďalej podľa pravidiel, mne tiež váha skáče, jeden deň + 1 kg a druhý tam to kilo už nie je...začiatky sú ťažké, telo sa bráni. A hlavne, neporovnávaj, každá sme iná, jednej to ide viac, druhej menej, alebo teda, rýchlejšie a pomalšie. Podľa Dukan knihy sa prejavuje prsychika, doterajší spôsob chudnutia, telo si vraj pamätá všetky diéty, a pokusy, ktorými sme prešli..a podobne. Moji svokrovci sú na DD od polovice apríla, svokor schudol už 19 kg, svokra 12kg, a dodržujú všetko spoločne, a vidíš ten rozdiel. pohne sa to,len treba byť trpezlivá ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?