Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko receptík si vytlačím,ďakujem. A koľko si už dala dole??? akosi to nestíham sledovať, spravím si asi tabuľku, lebo strácam o vás prehľad :-D Ja som sa dnes ráno merala, tak ak som merala správne, prsia a boky - 2 cm, ale zatiaľ necitím veru nič :-(
Odpovedať
@zuzana018 nemas za co, aj nabuduce :-) este som to nejdedla, az o chvilku pride obedik, tak potom napisem prve dojmy z chute :-)) mam 19. den a dole iba 2,1 kg, ako som pisala, vcera rano to bolo o 8,0 kg menej, neviem, asi ten menzes to ovplyvnuje, som nafucana max ! :-( co sa tyka merania, odmerala som sa 1. den, zapisala do tabulky poctivo, ale odvtedy nic, chcem sa zmerat az po nejakom dlhsom case, ale na oblecku to uz citim a hlavne mi splaslo brucho!
Odpovedať
@zuzana018 ...o 0,8 kg menej, oprava :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko že včera to bolo o 8,0 kg menej :-D :-D ..viem, že je to preklep a malo to byť o 0,8 kg menej, ale ani nevieš, ako by som ti rada dopriala tých -8 kg :-D :-D Super, že to už cítiš, ja osobne si myslím, že obvod je dôležitejší, ako váha - predsa len každý chudneme inak, niekto je viac, iný menej zavodnený, niekto má viac svalov, iný zasa tukov...ale keď zmeníš konfečnú veľkosť, trebars aj pri úbytku 3kg, je to SUPER. Ja som sa tiež rozhodla viac menej merať.. i keď, ako sa poznám, nedokážem prejsť okolo váhy a ignorovať ju x-) x-) J a idem dnes na obed v práci, dám si dusenú zeleninu..ibaže som si doma zabudla mäso :-S
Odpovedať
@olovo80 nemyslím že si seru do pusy :-D Nenapsala jsem že ste nás urazili ani že jsem uražená, pořádně si to přečti. "Pokud nebylo tvým úmyslem nás tímto urazit tak si to měla milé neratce poslat do soukromých zpráv" toť vše, nevidím v této větě nic o tom že bychom byli uražené ;-) Jen že jsi asi měla takový úmysl s těma komplexama....Ale co já vím možná že někoho to urazilo :-) A teď mi můžeš zas něco napsat a nezapoměň na konec přidat něco podobného jako že si seru do pusy nebo možná ještě něco ostřejšího.....Já už ti ale odpovídat nebudu :-|
Odpovedať
@zuzana018 jaaaaj -8 kg, kedy to bude??? ale nevzdavam sa! tak ja som vahu dokazala ignorovat pol roka ato fakt nekecam! lebo som citila na sebe, ze nemam odvahu sa na nu postavit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko tak ja som sa vážila pravidelne a pravidelne som prepadala panike, že kam to až dospeje.. a keď dospelo do 80 kg, povedala som stop a prišla som sem k vám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa Vykašli sa na tie zakomplexované dámy lebo potom budú písať stále :-)
Odpovedať
baby! papam tu tortillu s maskom a poviem Vam, da sa !!:-) jasne, ze ta tortilla z tych otrub viac smadi, tak musim hned zapit vodou, ale chuti mi to, dobru chut vsetkym dukankam :-) pochvalte sa, co papate :-)
Odpovedať
@penelope111 Vždyť už sem se vykašlala jednou a i tak stále psali :-| A teď sem se vykašlala po druhé a už snad naposledy :-)
Odpovedať
@zuzana018 tak ja som si to povedala pri 75,5 kg, to uz bol vrchol tej vahy, co si dovolila mi ukazat a potom mi kamoska povedala, ze jedna nasa spolocna znama drzi dukana, schudla 8 kg za mesiac (neviem s akym zazrakom) a myslim, ze aj z mensej vahy ako idem ja, tak som toto studovala asi tyzden poctivo a nastartovala ma dost tesoro zo zaciatku :-) a som tu!
Odpovedať
@penelope111 Ale obávám se že jim stejně někdo ještě něco napíše :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@locikaaa No to je možné, že niekto bude ešte na to reagovať, ale dúfam, že nie lebo to je úplne zbytočné :-) Už tu raz bola jedna taká múdra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@penelope111 No co si o tom máš myslet????To je prosím reakce dospělé ženy? :-| No co už dělá obrázek sama sobě....
Odpovedať
Právě sem si udělala těsto na seitan, masa už mám plné zuby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 myslim z ekazda zena ktora chce schudnut asi so sebou nieje celkom spokojna... a ako citam ty asi si zo sebou spokojna, tak nerozumiem naco sem chodis...
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa Presne ako píšeš :-) Ale veď aj taký musia byť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko Tak ja som sa dnes v práci na obede opláchla Mäsko bolo také, čo mi moc nebralo, a tak som skončila na dusenej brokolici a krfiole, vzala som si dve kyslé uhorky a šaláť z bielej hlávkovej kapusty :-| ale doma ma čaká mňamka, tak si to vychutnám = pečené kuracie stehná na kyslej kapuste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa teda nechcem pripájať a zapájať do tej "tichej vojny", mám iné starosti, ale olovo, čo tak nájsť si diskusiu, alebo nejaké fórum, kde za takéto príspevky budeš ospevovaná a budú písať ešte, ešte? Myslím, že toto fórum, napriek jeho prístupnosti a istej anonymite nie je predsa len vhodné na nepochopenie sa v téme chudnutie. ;-) Skús, uvidíš ;-)
Odpovedať
Baby please nerieste tu blbosti uz je to maximalne trapne a hlavne zdlhave .Ani nemam chut sem chodit uz to tu nie je to NA CO TO BOLO VYTVORENE .Fakt super zabavka vam poviem .Mna to tu maximalne nebavi a mrzi ma ,ze je to tak.
Odpovedať
@zuzana018 TO SI MALA NA OBED ?
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka no, nemala som moc na výber, keďže som v práci a nedoniesla som si nič so sebou na obed :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka presne tak, neriešte, čo sa tu riešiť nemusí a nemá, alebo to riešte súkromnými správami. Súhlasim s kristínkou. toto fórum je pre nás, DUKANKY, pre tie, čo chceme schudnúť a snažíme sa o to zo všetkých síl...nie pre tie, čo silou mocou majú potrebu podrývať.
Odpovedať
@alore ahoj, tak ako sa ti darí v chudnutí..som tu nebola dva týždne a sa mi nechce čítať staršie príspevky tak ak si to nahodou už písala tak sa pýtam znova :-)) ja som sa vratila zo španielska s vahou 63,4 ale cm išli krásne dole..tak sa teším a teraz pekne pokračujem dalej..dnes som už bola behať
Odpovedať
@prezidentka ahoooooj , dovolenkarka :-D jaaj ty musis byt super opalena a oddychnuta, paradicka ;-) A papala si tam vsetko? To mas super vahu. Ja som dosiahla svoje minimum 61,8 ale to bolo po skuske a stresoch,ked som 2 dni nemala cas poriadne jest,ale drzala som DD neporusila som, to si nemysli :-D teraz uz 5 dni drzim vahu 62,3 a tuto vahu by som chcela udrzat. Uz nechcem chudnut ani priberat. Vsetci mi hovoria ze som moc chuda a ja si myslim ze som teraz akurat a som spokojna a stastna prestastna ;-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj asi ta nepotesim ale ja som robila tu cuketovu zemiakovu kasu a v zivote som vacsi grc nekostovala, cela letela do kosa :-D ale tak mozno tebe bude chutit
Odpovedať
kocky, trosku od veci, ale mozno pomozete! da sa obcerstvenie na darovanie krvi, ktore sa realizuje vo firme, hradit z prostriedkov socialneho fondu? viete niektora pomoct/poradit, vyznate sa? vopred dik!
Odpovedať
@alore tak gratulujem k dosiahnutiu svojho ciela..určite si na seba pyšná. Verím, že aj ja sa toho dna dočkám, ked si poviem,že už stačí. V španielsku som na začiatku jedla všetko, doslova prežieračky..a potom tyzden a pol iba zeleninu. Myslela som že schudnem viac, ale očividne jesť iba zeleninu nestačí na schudnutie. Opálená ani moc nie som, ale oddychnutá riadne :-)
Odpovedať
@prezidentka inak pridavala som aj fotky na strane 268 myslim , pozri si ak chces ale postava nic moc este musim vela makat vo fitku mam tucne stehna :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?