Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy Kyslé uhorky áno :-) Ale bravčové párky nie keďže sa bravčové vôbec nemôže :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak asi ano, prepac... ja idem podla anglickej verzie ( mam knihu ) a tam sa mozu az od II. fazy. no asi je to vsade napisane inak:-) kazdopadne by to nebol velky prehresok:-) drzim place, nech sa dari!! kolko mas teraz a kolko chces ist dole?
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ahoj tie parky, je tam bravcove maso.... a to sa nesmie....
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko Mne po prvom mesiaci diéty meškali jeden deň a ďalší mesiac som dostala presne akurát o ten jeden deň posunuté takže nemávam už v pondelok ale v utorok čo je zajtra :-) Ale každé telo je iné to už len môžeš dúfať či prídu presne alebo nie lebo na každého to vplýva ináč :-) Možno ani ja zajtra nedostanem takže len dúfam, že zajtra budú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak dobre ja som to len dochutila :-D a možem mám z vás stres :-D už som to zjedla. myslím že to nie je až tak strašne. A tie parky no smola tak nič teda :-(( som sa tešila
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy kyslé uhorky len na dochutenie, napr. dressingov a podobne - ale 3 ks sú považované už ako zelenina, takže v I. fáze nie a v II. keď máš BZ deň ;-) Ja tiež milujem kyslé uhorky, včera som sa napchávala kyslou kapustou, piekla som na nej v rúre kuracie stehná :-p Bravčové párky isto nie, celkovo bravčovina v dukanke za tabu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy mozno keby boli cisto kuracie tak sa daju,ale to tiez neviem na 100% ale bravcove maso je zakazane uplne...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, chcem sa vás popýtať.... dosť tu čítam, že máte stravu rozloženu, ranajky, desiata, obed, olovrant, vecera... je to nutne tak jest? lebo ja mam niekedy pocit hladu aj mimo toho alebo mi to aj nevychadza ze akurat na tu desiatu napriklad a potom mám až obed.... poradte mi
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ale tuším sú aj kuracie párky, tie by sme mohli, nie? len treba asi dať pozor a dúfať, že v nich je fakt dobré kuracie mäsko x-) Ale párky by som si veru dala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ma tak napadlo - ono aj v tých kuracích párkach bude isto múka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 aj ja by som si dala parky velmi... ale fakt neviem ci tie kuracie mozeme... a uz vobec neviem ze ake.... najlepsie by bolo napisat znacku a obchod kde ich maju... keby to sem napisali baby ktore si parky kupuju...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ale mozno su take ktore neobsahuju muku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@penelope111 tak ja nemavam presny 28 dnovy cyklus, mam to tak cely zivot, proste mam kazdy mesiac, niekedy posunute 2-5 dni, ale vzdy dostanem..tak uvidim..jasne, kazde telo je ine...ved uvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 ozaj, teraz som si spomenula, sú párky, jeden čas som ich kupovala mojim deťom - kuracie bez lepku, takže tie hádam hej..a jedna by nás snáď nezabila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no veď toto že je tam muka na týchto čo som ja kupila bola muka preškrtnutá :-) tak som sa potešila že supeiš. Tak na budúce tam nakrájam len jednu ach joj. Ale idem dalej veď sa to ani moc nedá považovať za prehrešok :-D Už ju držím druhý krát tam dufam že to vydržím a dám konečne dole to čo mi vadí!! Už si s ňou schudla ???
Odpovedať
baby, ja som tie parky moc neriesila, kupila som si v sobotu kuracie parky v kauflande, mala som na ne max chut!!
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som si ešte spomenula výrobcu tých bezlepkových párkov - je to zn. Krasno, a kupovala som detské kuracie aha tu sú: http://www.krasno.cz/img/ceniky-a-akc...
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy tak ja ju držím krátko, dneska je to presne 12 dní, takže zatiaľ moc nie, -2,6 kg, a dnes ráno som mala +1,1 kg, takže neviem :-| Ale brucho sa mi veru kúsok sploštilo...ale fakt len kúsok, nie je to vidieť, len to ja cítim :-D
Odpovedať
baby, idem mat zajtra B den, poradte mi nieco sladke ukuchtit na obed, uz mam toho masa a ryb vyse hlavy :-) co ste si dobre robili pocas B dni mimo masa??? nejake napady..cakaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 vdaka ti... takze tie by sme mohli??? baby co vy na to???? :-) a ešte ma napadlo a sunku aku si kupujete, samozrejme kuraciu ale aku?? znacku a kde??
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ja som si robila kasu na ranajky.... 200 ml mlieka, 1,5 PL ovsench otrub, 1/2 PL vanilkoveho pudingu a sladidlo.... navrch posypala škoricou a mala som raňajky sladke :)
Odpovedať
@dajana23 jaaaj to ja kasu na ranajky nestiham, skor na veceru, to by slo, tiez som nad nou rozmyslala....myslela som skor obed, beriem si do prace, tak aby som si vedela dnes nakupit suroviny na mnam jedlo na zajtrajsi obedik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ja som si urobila palacinky - vizuálne nevyzerali moc krásne, lebo sa mi pri prevracaní na panvici potrhali, ale chuťovo boli celkom OK ;-) Klasika recept, len prerobený na dukana : nizkotučné mlieko, vajce, štipka soli, štipka cukru, a ja som dala kúsok otrúb, ale to asi nerobilo dobrotu, niektorá tu písala, že dáva kúsok vanilkového pudingu (prášok), asi to dobre troška prihustí. A spravila som si jednu veľkú, takú hrubšiu .-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte baby..... kolko pudingu možem za jeden deň zjesť?
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 ja som si kúpila Hyza, kuracia šunka, ale som sa jej v prvé dni asi prejedla a teraz vôôôbec nemám na ňu chuť. ale celkovo výrobky Krasno a Hyza sú kvalitné, ja zvyknem tie :-|
Odpovedať
@zuzana018 dik, asi skusim nieco take, alebo som nasla recept na tvarohove nocky .-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si v piatok piekla cuketové placky - fakt som si pochutila :-p kto má také jedlá rád, odporúčam ;-)
Odpovedať
@zuzana018 tie som si chcela robit v sobotu, ale nezohnala som cuketu, a nechcelo sa mi kvoli nej behat po celom meste, tak boli plnene sampinony a salat coleslaw, odporucam, dobra mnamka :-) ale tie placky skusim, ja mozem take jedla, rodinka nie, aspon mi to nezjedia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko coleslaw je prosím ťa čo? vôbec to nepoznám :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?