Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore tak ty si hodne vysoka a vaha na tvoju vysku....myslim si ze si chuducka,lebo moja svagrina ma okolo 175cm a vazi 62kg a postavu ma akurat na modeling :-) tak ja mozem len snivat,ale nevzdavam,nemusim vyzerat jak vrece zemiakov ani po dvoch detoch,ze?ale mam motivaciu ked tu citam vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 nezufaj to nic neni ked si sa nenapchavala,rano mas sebe viac vody co pocas noci sa nahromazduje,aj medzi chrbticou,co znamena ze rano o 1-2cm sme vyssi nez normalne,pocas par minut alebo hodinky to vsak prejde,toto je mudrost zo sveta :-) ,ale normalne by sme mali mat vahu nizsiu rano,mozno telo sa brani to je vsetko,hlavne sa nepoddaj
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka mas pravdu,za 24hod sa neda zhodit 1kg tuku,svata pravda,smiesno mi je :-) ,lebo viem kolko sa musim byciklovat a s jakou intenzitou aby som zhodila za hodinku 700cal,a 7000cal je 1kg tuku :-D idem jej to napisat
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa daj si dogooglu:vypocet telesneho tuku,tak si mozes odmerat s cm ruku,brucho,a stehno,a podla toho vypocitas,vsetko je to rozpisane len musis najst dobru stranku,aby si sa nepomylila neni to BMI index
Odpovedať
Profilova fotka
7000cal je 1kg telesneho tuku,takze vsetko sa da zistit
Odpovedať
@locikaaa ja som tiez schudla 10kg, nemysli, si, ze neviem, co to je....hore som napisala, ze sme sa asi zle pochopili, ze ja za schudnutie nepovazujem odvodnenie tela, prazdny zaludok, atd.......cize po dni, by som nenapisala, ze som dala nieco dole, kedze by to bola iba voda...napisala som, ze jej drzim palce, vobec to nebolo myslene ironicky, viem, ze sa vsetky tesite z kazdeho nizsieho cisla, co vidite na vahe....nikto ani neocakava, ze si tu budete pisat zhodene kila a delit ich na tuky, svaly ci vodu.....ked napises ze si dala dole kilo za tyzden, ani pol slova ti nepoviem.... myslim, ze kazdy ma pravo na svoj nazor, mne to prislo ako nonsens, preto som sa ozvala..........
Odpovedať
@olovo80 konecne niekto, kto rozumie, ze co sa tu snazim vlastne povedat...
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 7000cal je 1kg telesneho tuku
Odpovedať
@olovo80 Takže teď tu teda podle vás máme vypisovat takové podrobnosti???? :-DNevím jestli ty věříš takovým výpočtům internetovým já moc ne....Nejpřesněji by ti to asi řekl nějaký Dr....Takže teď všichni každý týden naklušem k doktorům a necháme si poměřit tuk v těle :-D abychom tady nešířili mylné informace....A znovu opakuji dajana ani nikdo z nás tady neuvádí že zhodil jen tuk :-D
Odpovedať
@popuska ahoj m eviem ci ti niekto pisal ale ja si robim tento a najviac mi aj chuti (skusala som vselijake) Bylinkový chlieb Potrebné suroviny: 3 vajcia 250 gr nízkotučného tvarohu 6 PL ovsených otrúb 4 PL pšeničných otrúb 1 lyžička prášku na pečenie bazalka, majoránka, sušený cesnak soľ, čierne korenie Bielka oddelíme od žĺtok a vyšľaháme na sneh. Do žĺtok pridáme tvaroh a prášok na pečenie a šľahačom dôkladne vymiešame. Pridáme otruby, bylinky a koreniny a všetko spolu znovu dôkladne miešame. Na koniec pridáme sneh a zľahka premiešame. Masu naložíme do silikónovej formy na srnčí chrbát a pečieme 45 minút pri teplote 180°C. Vhodné od 1. fázy Dukanovej diéty.
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka jasne,ja to mam tak dokladne prestudovane a hlavne vyskusane ze az,vsak su to roky co chudnem,aj sa mi to podarilo,ale pocas tehotenstva som pribrala 30kg,a teraz to zhadzujem tak velmi dobre viem jake je to trapenie,po 10-tich mesiacoch mi ostava este 7kg do ciela,podla spravnosti vypoctu telesneho tuku by som mala dat dole 13kg,ale cislo 38 mi vyhovuje,a myslim si ze 57kg po dvoch detickach a na 31 rokov je ok
Odpovedať
Profilova fotka
ja som s váhou mala vždy problém :-| Aj keď som sa snažíla cvičiť, váha nešla dole. Vtedy mi tréner povedal - dôležité je, či idú dole centimetre, meraj sa. Ono keď stúpnem na váhu a vidím, že to ide pomaličky dole, som smutná, ale snáď tie centrimetre ma potešia viac, ako váha. Zajtra ráno sa pomeriam po týždni a uvidím. A kočeny nedohadujte sa, či tuk, či voda, hlavne, že sa snažíme robiť niečo pre naše telo = pre naše zdravie, no nie????
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 @neratka Prostě mi přijde že se tady do dajany úplně zbytečně navážíte, děláte z ní blbce.Sorry ale mě to tak prostě přijde :-) Možná to tak fakt nemyslíte, ale já být dajanou tak mě tohle totálně demotivuje :-| Skoro každá tady píše už po jednom po dvou dnech diety o kolik mají míň a nikomu to nevadí :-) A potom se jí vy vysmějete že je naivní a nevím co ještě. :-| Prostě se mi to nelíbí :-|
Odpovedať
@locikaaa fajn, tak vypi liter vody a o hodinu, ked vyjdes z WC tak tu napis, ze si zhodila kilo....uz neviem ako ti mam napisat, aby si pochopila, ze o com tu je rec..
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa nie nie,neni to tak mne to vyslo presne na moju vahu,vysku,a vek,telesneho tuku co mas nezhadzujes vsetko,lebo sa to neda,ja mam napr 20kg tuku a z toho 13kg mam dat dole,lebo keby vsetkych 20 by som mala dole by som vazila asi tak jak anorexia,a co si myslis doktor ti to jak zisti?tak isto,nepolozi ta na ziaden ct aby ti to zistil,ale ked sa ti do toho nechce tak nie,ja ta nenutim ja som ti len napisala jak sa to da zistit presne a hlavne je to pravdive a presne,ty si sa pytala,snazila som sa pomoct
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa nikdo sa jej nevysmieva,ale vobec,len sa snazime vysvetlit jak to je,lebo ked sa jej to vrati za par dni,tak vtedy bude demotivovana
Odpovedať
@locikaaa poslednykrat pisem...do nikoho sa nenavazam, napisala som svoj nazor....kedze je to tema o diete a chudnuti a vam zalezi len na tom, co ukaze vaha, bezohladu na to, ci to je voda, tuk, svaly, prazdny zaludok a neviem co vsetko tu bolo este spomenute....fajn, drzim vam palce.....ja som si myslela, ze ked tu pisete cisla, tak sa bavite o tom, kolko ste schudli....tak som sa pomylila, no ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa a prave preto lebo su to podrobnosti a presny vypocet musi byt,som ti pisala ze to mas vyhladat v googli
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 uz som nevedela, ze ako mam vysvetlit :-D
Odpovedať
@olovo80 No já jen říkám že celou dobu si tady píšeme takhle a nikomu to nevadí a pak přijdete vy dvě a je to problém.Končím s váma.... :-S Po tom posledním příspěvku mám dost :-S né vůbec se nám nevysmíváte :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa neviem kolko mas rokov,ale si dost urazliva,a nemas byt preco,mi sme len pisali co jak je,a vlastne ty si sa pytala,a nikdo ta neuraza a ani sa ti nevysmieva,ale typujem ze mozes mat okolo 15 =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby idem si dat zeleny caj a a cigu lebo pridem o nervy a zacnem jest ]-( :-D 8-( :-x x-) 8-)
Odpovedať
@olovo80 24 :-D a nemyslím si že jsem urážlivá ;-)neurazila jsem se, já už se k tomu jen nechci dál vyjadřovat ;-)Prostě se navzájem asi nechápeme :-| Já se jen chtěla zastat dajany :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa ok,to som rada :-)
Odpovedať
ahojte babulky, moja vaha stale rovnaka, takze som nasla sposob ako sa stravovat nadalej trosku pozmenenou dd a nepribrat ,ale zaroven uz ani nechudnut dalej. Ranajky + desiata- vstavala som 10.30 :-D 3platky syra + cerstva pomarancovo grepova stava Obed- kelova polievka + kuraci paprikas + shirataki + cvikla Olovrant- ovocny jogurt Vecera- otrubove pecivko + tuniakova pomazanka Dnes fitko- behanie plus posilovanie, a poobede samozrejme opalovanie kedze je tak super 8-)
Odpovedať
@kenderovad ahojky no jedalnicek si nerobim papam podla chute tak 4-5 porcii denne ale malicke. Kuracie maso, su ky kuracie norcacie, tvaroh nizkotu ny jogurt nizkotucny vajicka ryby neviem proste co ti napadne na co mas chut s povoleny h potravin. Ja si davam na ranajky vatsinou ovsenu kasu alebo omeletu s blielkiv plus sunku potom na obed masko kuracie alebo tofu s jogurtovou omackou neviem proste podla chuti.
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka ja som akurát dojedla obed - dnes mám čisto B deň, tak som si dala 2 pátky kuracích pŕs pripravených na grile, 1 dukanov chlebík so syrokrémom(robím si ho v muffinových formičkách) a jedno vajíčko na tvrdo. No a kávičku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@neratka @olovo80 milé dámy, dohadujete sa tu, o tukoch, vode, svaloch... vďaka mojim číslam ktoré som sem uviedla... ako napisala locikaaa nikde som neuviedla ze som zhodila tuk... to len vy dve ste si to tu napísali a teraz zo mňa, robíte blbú.... nevadí mi to, niesom typ ktorý sa hneď urazí, ale myslím si že vačšina zien, ktoré chcú schudnúť a na váhe im ukáže čo i len o deko menej sa tešia, no vy dve velké odborníčky ste na tom asi inak ako vačšina nás tu... mňa toto fórum dosť motivuje, dodáva mi silu vydržať a bojovať a rada si sem napíšem kolko mi ukazala váha a podobne. dost pomoze ked ti niekto napise, ze super, ale ked ta niekto zahasí ako vy dve tak je to dosť úbohé a človek akoby stratil motiváciu, ale ja taká niesom... možno je to aj tým že vám po prvom dni ukázalo + 1 tak preto to tak vidíte... a neratka neviem možno sa mýlim, ty si začala touto témou neviem či sem prispievaš pravidelne alebo nie ale chyť sa za srdce a povedz si že pre ženu ako som ja, ktorá má snahu a chce bojovať je tvoj názor otrasný a odpudzujúci... možno si žena modelkovského typu.... ale NIKDY NEKRIČ...
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa ahoj velmi ti ďakujem, že si si ma zastala, som uplne na začiatku, a je dosť odrádzajúcec ked ťa niekto takto odpíše, ale mne to nič nerobí, pretože mám okolo seba skvelých ludi, moju rodinu, ktorý ma podporuju a tešia sa somnou.. tie dve dámy, alebo slečny tomu asi neveria preto, lebo im to mozno islo inak... ale je to kazdeho vec... ja si sem napisem co chcem.. si velmi milá, dakujem ti za to ze si si ma zastala...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?