Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore asi si nepochopila,z tej chudej som pribrala tak jak je na tej prvej fotke,chapes? ;-( ale teraz uz je lepsie,mam65 len nemam aktualnu fotku,ale chcela by som ist naspat jak som bola na tej 2-hej fotke,takze tak,vidim ze chodis do fitka,robis kardio?ked hej tak kolko cal stratis za hodinku?
Odpovedať
@olovo80ahoj praveze som pochopila tvoje prispsvky. Aku mas vysku? Ja nerobim len kardio aj posilujem. Chodim na beziaci pas vzdy aby som spalila 300 400 kcal. Trva mi to rozne dlho podla zvoleneho stupna obtiaze od 25-40 minut
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita ooo dakujem znie to super.. prosim ta kolko je tych 250 gramov quarku lebo nemam vahu.. :D kolko PL cca? :) a aka hruba je ta placka po upeceni? :)
Odpovedať
@popuska ja davam cele balenie tvarohu a vaha je napisana na obale, ale nie je dolezite, ci je ho 200 alebo 300g. Podla toho na kolko dni placku planujem...ked na 3 dni tak 2PL x 3 dni = 6 PL otrub. plackuy peciem na 180°C zhora/zdola asi 30 minut. hrubka je podla toho, jak ju roztahas po papieri (asi 3-4 mm)
Odpovedať
@popuska to je kusok z nakrajaneho... posielam aj foto spenatoveho vytvoru
Odpovedať
@alore ahojky moja . No ja sa teraz nevazim akoze mam pred menzesom a normalne mi islo hore 1,5 kila je to normalne ? Ach jaj a pritom nic neporusujem uplne dodrziavam vsetko ako mam ale asi zacnem menej jest a asi iba maso .Lebo mam pocit ze tie jogurty a tvaroh tiez nemaju taky efekt ako len cisto maso papat.Ach jaj neviem vobec som taka s toho niaka a tak pekne mi to slo dolu.Premyslam ze si dam od zajtra znova 1 fazu tak na tri dni
Odpovedať
@krisstinka to 1.5 hore je tym ze sa ti blizi menzes. po nom sa odvaz a urcite budes mat o to 1.5 kg menej. Len pelne pokracuj dalej bez prehreskov ako doteraz :)))
Odpovedať
baby, dnes vecer sa chystam na party, myslite ze alkohol mi velmi uskodi ked ide o dietu?
Odpovedať
@cherrymania alkohol by sa nemal, ale myslim ze taky poharik kvalitneho vinka alebo sampusu neuskodi. dan si potom zajtra viacej pohybu alebo to vytancuj na party. uplne naj je dat si nealko mojito bez trstiniceho cukru tym nic nepokazis :-D
Odpovedať
@alore no tak to neviem neviem :-D to je uplne zle, ze ten alkohol sa nemoze :-D nevadi, bude to moj prvy prehresok , nejako to vykompenzujem pohybom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže rozhodla som sa k vám pridať a od dnes držím dietu aj ja... moja momentálna váha je 76,8, chcem ísť na 60, minimálne... bude to ťažký boj, dúfam že vydržím... dnes som toho bohvie kolko zatial nezjedla, ale zato som vypila už vyše litra tekutín... nezohnala som ovsene otruby, iba pšeničné, tak ich zatial nahradím, dufam, ze to nevadi???
Odpovedať
@dajana23 ahoj No nie vadi to tie ovsene otruby musis mat . Kup si ich hned v pondelok pretoze su potrebne. Maju svoju specificku ulohu v diete :) No kupis ich v bio obchodoch alebo v dm . Tak vela stastia ja mam dnes 7 den a 3 kila dolu ale dneska som to porusila :( Takze zasa od znova zajtra no nevadi .
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore ajoj No ja som to dneska spackala :( Dala som si sladke :( No nevadi zajtra si dam zasa 4 dni BB. A potom uz budem robit vsetko pre to aby sa toto nestalo :( Trapi ma to velmi ale ja ked mam pred MENZEsom hrozne chute na sladke .A prave dneska som to dostala ach jaj. Inak a nevies mozem si davat psylium ? Pretoze vobec neviem chodit na vecko a prehanadla brat nechcem stale . Ale myslim si ze psylium by nemalo vadit ved tam je len cista vlaknina ziadne sacharidy .Ach jaj hrozne toto myslis ze 4 kila za mesiac sa daju dat dole ?
Odpovedať
@krisstinka nic si z toho nerob ber to sportovo aspon si zahnala chut na sladke a nebude ta teraz nic pokusat ;-) pekne pokracuj dalej s BD., uvidis ze ked sa po menzese odvazis budes ovela lahsia.
Odpovedať
ahojte baby takze moja vaha stale rovnako, takze spokojnost ;-) R-klasika otrubove pecivko + pomazanka + 3 platky syra +paradajky cherry D- tiramisu, dam si ho doobeda nech spalim kalorie do vecera :-D O- polievka + kuracie masko a la čína + salatik miešaný Ol- kiwano + mohyna V- jogurt vymiesany s tvarohom
Odpovedať
Profilova fotka
@alore aha,ok,ja sa byciklujem doma v izbe ;-) a za hodinku mam dole 700cal ked idem s rychlostou 32 az 34km za hodinu,posilovanie nerobim len kardio,a vyska moja je 158,som nizka,a prave preto vaha 65kg je vela,mam vela na bokoch,a stehnach zadok tiez ale to mi az tak nevadi,a hrna cast tela mam ok,ale aby si nemyslela nie som cinska vaza,mam to rozlozene v pohode,a samozrejme mam na bruchu po dvoch detoch,ale teraz mi to trosku uz ide dole,mala by som robit brusaky ale nechce sa mi do toho,inac vcera vecer vaha mi ukazala 64,8kg ty mas aku vysku a kolko kg?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania od alkoholu sa nepribera!!!!!Len mozno bude ti stat vaha na jednom,ale pribrat nepriberies aj ked v alkohole je cukor,vlastne cukor sa premeni na alkohol :-) ale je to ok,nemusis sa bat,nepojde ti hore ani deko,mam to riadne prestudovane,a to nie som pijacka,ale obcas si dam aj ja s manzelom a to nie kvalitne vinecko ale tvrdy alkohol,akurat ze ti moze znizit krvny tlak ale nie velmi
Odpovedať
@olovo80 no ja som nevedela, ako to je ked tvrdý alkohol je taký kaloricky...práve som sa zobudila vážiť sa nebudem , tuším som pochrumala aj nejaké pukance , je mi riadne zle :-S Myslím , že dokonca diéty nepijem..minimálne .... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka dakujem za radu... no ja som si ich vcera objednala tak dufam ze co najskor pridu, ale dnes idem ešte popozerať do DM lebo v jednej co tu máme nemali tak dnes skusim tu druhu.... a teraz ked si porusila,musis zacat nanovo?? zasa utocnu fazu odznova?
Odpovedať
Profilova fotka
takže včera začiatok diéty... váha 76,8 kg dnes váha 76,0 kg - 0,8kg dole....
Odpovedať
Profilova fotka
:-( @cherrymania
Odpovedať
@dajana23 ano musim , ale nevadi dam si 4 dni bude to v pohode :)
Odpovedať
@cherrymania od kedy som na DD, tak aj po rozlucke so slobodou a svadbe a nejakej narodeninovej oslave mi alkohol nerobi dobre a dlhsie mi trva, kym sa citim relativne dobre, vobec to nie su prijemne pocity... ale je to hlavne tym, ze mame znizeny prijem tukov, kalorii, cize aj menej (alkoholu) je viac :(
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka tak držím palce... uvidím kolko ja vydržím kedy poruším... :) a chcela som sa opytat na sladidlo... ake si baby kupujete? najlepsie by bolo keby mi napisete v akom obchode a ako sa vola... :) dakujem vam uz teraz...
Odpovedať
@dajana23 ja pouzivam steviu je to prirodne sladidlo a kupis ho v bio obchode. Alebo na nete . Ale mozes pouzit aj umele sladidla ale na to som ja alergicka takze tak. No ja by som to ani neporusila keby som nemala menzes a moja mama este ma aj cukraren takze katastrofa ach jaj
Odpovedať
@alore :( dakujem no ja ti tak zavidim ako si to zvladla ach jaj . Mne iba 6 kil staci dat dolu a nie a nie to dat dole. Idem sa zvlaznit som s toho uplne nestastna :(
Odpovedať
Profilova fotka
@krisstinka a mozem klasicke sladidlo napriklad z kauflandu? a toho sladidla mozem kolko denne, je to nejak obmedzene? a este som sa chcela spytat na zavinace a udenu makrelu...
Odpovedať
@dajana23 ahoj zavinace a udenu makrelu mozes a ako je to so sladidlom neviem , lebo ja ho nepouzivam ale zacinam mat chute na sladke tak si kupim steviu myslim, ze tu aj odporucaju...
Odpovedať
Profilova fotka
@vericka54 dakujem ti za radu.... a ako si na tom?? v akej faze si? ako chudnes?
Odpovedať
baby musim sa vam pochvalit, za tyzden 5kg doleee!!!!!weeeeeeeeej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?